PDA

Žiūrėti pilną versiją : Atsiklijavo salono lubos



lazdijai
2013.03.31, 21:24
sveiki ,turiu problema,manau kai pirkau auto buvo parduodant plautas salonas o dabar atsiklijuoja lubu medziaga ,puslemis, gal kam teko su tuo susidurti ,kaip isspresti sia problema :(

Trioškis
2013.04.01, 11:34
sveiki ,turiu problema,manau kai pirkau auto buvo parduodant plautas salonas o dabar atsiklijuoja lubu medziaga ,puslemis, gal kam teko su tuo susidurti ,kaip isspresti sia problema :(

Perklijuoti naują medžiagą.

driusa
2013.04.01, 13:52
Yra purškiami klijai specialiai stogo dangai.

Trioškis
2013.04.02, 08:38
Yra purškiami klijai specialiai stogo dangai.

Išbandyta. Jei byra parolonas esantis po medžiaga - nepadės jokie klijai, o ir dar daugiau bedų prisidarai sugadindamas pagrindą ir tada moki dar didesnius pinigus už perklijavimą, ką ir patyriau savo kailiu.

BOSAS
2013.04.02, 20:27
Itariu kad Troskiui si karta labai pritarciau ir as.
Nes jei byra porolonas grozio po uzklijavimo tiketis itariu butu naivu.

lazdijai
2013.04.26, 21:07
Išbandyta. Jei byra parolonas esantis po medžiaga - nepadės jokie klijai, o ir dar daugiau bedų prisidarai sugadindamas pagrindą ir tada moki dar didesnius pinigus už perklijavimą, ką ir patyriau savo kailiu.

ar teko visu lubu perklijuoti medziaga su perlonu :oops: ir kiek toks malonumas kainavo

Trioškis
2013.04.26, 21:13
ar teko visu lubu perklijuoti medziaga su perlonu :oops: ir kiek toks malonumas kainavo

Perklijuotos lubos nauja medžiaga ( išėmimas ir įdėjimas mano) ~ 200lt. Čia "trumpąjam" T&C.

algelis
2013.04.28, 22:14
Susirandi srote naudota,tvarkinga stoga,ji issivalai sausu valymu pries dedant ir mazdaug per valada pasikeiti.Nesenai tai pats dariau,nera lb sudetinga.Pries perkant,butinai isitikink ar perki toki pati,nes teko isitikint kad yra truputi varijantu.Kaune,narepuose mokejau 200,issivaliau ir tada pamaciau,kad stogas naujesniu metu ir jame sumontuota daugiau rankeneliu.Teko grazint ir pirkt kita :)

busas
2015.07.08, 14:56
Yra purškiami klijai specialiai stogo dangai.

nusipirkau purskiamu (nz ar stogo dangos) kliju autoaibeje ~20Lt. palei priekini langa atsiklijave buvo .laike ~2men. dabr vel atsoko ir nebepadeda jau priklijuoti, dar ir sluoksnis storesnis dabar , Help

stasiuks78
2015.07.08, 15:32
Man ta pati beda. Pirkau tuos klijus tai net savaites neatlaike ir nuo dideliu karsciu vel atkibo, tai teks ieskoti kitu lubu :cry:

mikana
2015.07.08, 17:03
stogo apmusima persiklijavau pats kainavo apie 120lt

Daranius
2015.07.10, 15:01
stogo apmusima persiklijavau pats kainavo apie 120lt

gal galima plačiau apie panaudotas medžiagas ir technologiją?

mikana
2015.07.10, 17:46
Kaune vilijampoleje yra parduotuvė kuri prekiauja visomis stogo remonto medziagomis

romaas
2015.07.10, 21:23
[QUOTE=mikana;36240]Kaune vilijampoleje yra parduotuvė kuri prekiauja visomis stogo remonto medziagomis[/QUOTE

gal galima gatves pavadinima, ar bent parduotuves pavadinima, o tai Vilijampoleje ieskot stogo reikmenu ... :)

mikana
2015.07.10, 22:25
http://www.zakona.lt , kaip klijuoti aprašyta čia http://peugeot-klubas.lt/topic/44532-salono-stogo-lubu-remontas/

romaas
2015.07.11, 09:38
http://www.zakona.lt , kaip klijuoti aprašyta čia http://peugeot-klubas.lt/topic/44532-salono-stogo-lubu-remontas/

aciu :)

busas
2015.07.21, 23:27
nusipirkau purskiamu (nz ar stogo dangos) kliju autoaibeje ~20Lt. palei priekini langa atsiklijave buvo .laike ~2men. dabr vel atsoko ir nebepadeda jau priklijuoti, dar ir sluoksnis storesnis dabar , Help

dar karta priklijavau tais klijais ir su ofiso adatelem smulkiom galvutem kas ~5 cm skersai sudursciau,i akis nekrenta,kol kas laiko

Daranius
2017.10.10, 13:33
gal kas bandė salono medžiagą Alcantara? panašu, kad prekiauja ta pati Žakona:

http://www.zakona.lt/produktai/cid-24-pid-47.html

Mindas112
2017.10.10, 16:03
Aš sąvojo lubas dengiau Alcantara analogu. Rezultatu patenkintas. Stogo suklijavimas ir aptraukimas tada gavosi 800lt.

Daranius
2017.10.15, 22:16
Aš sąvojo lubas dengiau Alcantara analogu. Rezultatu patenkintas. Stogo suklijavimas ir aptraukimas tada gavosi 800lt.

apsilankiau toj pačios Žakonoj pasikonsultuoti ir pradėjau abejoti ar pačiam mėginti su tokia kaprizinga medžiaga persitempti lubas. o kaip su praktine to reikalo puse? prisiskaičiau komentarų, kad tai "dulkių siurblys" mašinoj, kurį pastoviai dar reikia šukuoti, nes labai krinta į akis tas skirtingai sušiauštas kailis.

Daranius
2018.05.29, 08:25
gal kam ateity kils klausimų, tai aprašysiu savo projektą.

Žakonoj parekomendavo dirbti su neaustine medžiaga. įdomi situacija buvo, nes kai lankiausi, tuo metu konsultantas sakė, kad skurdus medžiagos pasirinkimas, tiksliau turėjo kelis atspalvius juodos, kas manęs netenkino... neaustinė medžiaga buvo pasirinkta, nes aš kategoriškai atsisakiau dirbti su panašia į originalią (su paralonu). svarsčiau alcantara, bet jos kaina buvo nemaža, be to buvau perspėtas, kad turėsiu bėdos. na ir bendrai mane prigasdino, kad šitas darbas ne iš lengvjųjų, bet apsisprendžiau apsiimti, nes paskambinęs vieniems užsirekomendavusiems veikėjams buvau informuotas, kad trumpai Voyager bazei perklijavimas kainuos 200€ :-?

galiausiai išsiemiau lubas, išsimatavau ir po kurio laiko grįžęs į tą pačią Žakoną žaktelėjau, nes tos pačios neaustinės medžiagos buvo privežta jau padoriai. atmatavo 3m šviesiausio pilko kilimo ir įdavė 2 talpas tepamų klijų po 0,8 ar 0,9 kg. prižadėjo kad pakaks, kas man pradžioj atrodė nesuprantamas kiekis. ir medžiagos man per daug ir klijų aš tikėjausi puslitrio pakaks :roll:

papildomai išsprendžiau dar kelis klausimus: ant lubų, tik virš apšvietimo lempučių yra plonos izoliacinės medžiagos juostelės. nusipirkau garso izoliacinės medžiagos automobiliams ir išsiklijavau visas lubas. truputį pagerinau komplektaciją prasivesdamas kelis papildomus laidus.

4249

paskui sekė senų lubų šveitimas. seno pagrindo likučius šveičiau šiurkščiu šepečiu. tinka batų šepetys. vietose, kur pagrindas dar nebuvo visiškai sutrunyjęs naudojau skiediklį 646. pražiūrėjau ne vieną filmuką, kaip kas rekomenduoja šituo reikalu užsiimti, tad darbo eigoje klausimų nekilo. išsitiesiau medžiagą ir užtepliojęs pirmą ruožėlį pradėjau įtarti, kad klijų man visgi gali ir pritrūkti, tad minties teplioti du sluoksnius atsisakiau (instrukcija rekomenduoja stipriai sugeriančius paviršius pertepti 2 kartus).

4250

galiausiai klijų man iš tų dviejų skardinių beliko tik ant dugno... ištepliojęs visą tą reikalą palikau savaitei gulėti garaže, o pats išvažiavau atostogų. grįžęs pradėjau karpyti skyles ir radau, kad keliose vietose kur įsistato rankenos jau patingėjau ir teko pertepti iš naujo, bet tą padariau jau užsidėjęs lubas atgal.

maždaug toks galutinis rezultatas gavosi:

4251

medžiagos dar liko kitam projektui, dabar tik klijų pritrūksiu. vis dar neprisiruošiu pertraukti ir skydelių nuo saulės - kažkaip nekrenta į akis ir rankos neprieina...

pastabos: realiai laikiausi instrukcijų, kas buvo aprašyme, tik dviejų kartų tepti tikrai, manau, nereikia. ir apskritai, pačios medžiagos riebiai tepti nereikia, nes storai tepant pradeda sunktis kiaurai į paviršių. šitoj vietoj nepersistenkit nes sugadinsit visą medžiagą. skubėti čia nėra kur, papildomų įmantrių įrankių irgi nereikia. pakanka po ranka turėti volelį tapetams klijuoti, aštraus peilio skylių išpjovimui, seno teptuko klijams suteplioti ir iš žmonos pasiskolinti feną. biudžeto tiksliai nebepamenu, bet kažkas apie 64€ sukasi už klijus ir medžiagą. garso izoliacijos ir skiediklio (išlaisčiau nepilną mažą buteliuką) į sąmatą neįtraukiau.

Arnas
2018.05.29, 13:32
Liuks aprasymas ;)

Dziugesiukas
2018.05.29, 18:13
Kiek viskas kainavo pačiam daryti? ;)

Daranius
2018.05.29, 19:40
Kiek viskas kainavo pačiam daryti? ;)

svarbiausią vietą ir praleidau :) papildžiau aprašymą.