PDA

Žiūrėti pilną versiją : V 2008 - Farkopo elektros instaliacija



dzonis
2013.03.25, 17:16
Gal kas nors montavotes farkopa i V-uka. Man pribrendo reikalas uzsideti. Nezinau ar reikia CAN bus bypass moduli deti ar nebutina ?
Vieni kurie montuoja sako reikia, kiti sako ,kad veikia ir paprastai nuo lempu pajungus. Klausiu ,nes tas modulis + jo intaliacija papildomus beveik 400Lt atsieina.

Aidas
2013.03.25, 18:54
13881389 cia originaliai buvo is USA tokiam idetas , isemiau kabli ir laidus , jie pajungti buvo tiesiai prie laidu einanciu i galines lempas , ir mase . jei gautusi per didele apkrova , geriau per reles pajungti , vis pigiau gautusi . tereiktu tik posukiams ir stopui , gabaritai manau ir taip atlaikytu .

dzonis
2013.03.26, 11:30
Ačiū Aidai,
bandysiu taupyti pradžiai :) Visada bus galima dadėti - jei vis tik islys kokios bedos. Vis tiek nelabai as tas priekabas tampysiu , pagrinde dviraciu transportavimui tas kablys.


13881389 cia originaliai buvo is USA tokiam idetas , isemiau kabli ir laidus , jie pajungti buvo tiesiai prie laidu einanciu i galines lempas , ir mase . jei gautusi per didele apkrova , geriau per reles pajungti , vis pigiau gautusi . tereiktu tik posukiams ir stopui , gabaritai manau ir taip atlaikytu .

Arnas
2013.03.26, 11:35
Tikrai, amerikieciai zibintus jungia tiesiai nuo galiniu lempu. Bet vidiniam namelio maitinimui pas mane buvo pravestas atskiras storokas pliusinis laidas tiesiai nuo akumo. Turiu ir as pasilikes atminciai toki antgali :) .

iGince
2013.03.30, 18:29
Tai jau taip.... Tokiu antgaliu ir pas mane garaze metosi. Na o tikri amerikonai jungia tiesiai bet per reles.... Ne viena perdarinejau su ju instaliacija. :) Beje amerikoniskose instaliacijose nereikia "isikirtineti" i laidus. Tiesiog lempu ir instaliacijos jungtis permetai ir viskas. Aisku musu atveju vis tiek reik keisti nes mazokai ten laidu...