PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1997 - 2000 bega antifrizas per issipletimo bakeli.



valentas
2013.03.06, 21:13
Uzvedus varilkli pradeda begti antifrizas pro issipletimo bakeli. Patarkit ka daryt :)

ramuz
2013.03.06, 21:51
pakeisti bakeli...o jei per garlavina tai keist kamsti... paprasta

BOSAS
2013.03.07, 06:48
Uzvedus varilkli pradeda begti antifrizas pro issipletimo bakeli. Patarkit ka daryt :)

tokiu atveju mes atliekame dazniausiai variklio galvu remonto darbus.
tavo situacija reikia patikrinti, bet jei viskas pasitvirtins tuomet turesi tvarkyti variklio galvas.

Daranius
2013.03.07, 08:59
jei teisingai supratau, tai kalba eina tik apie užkurimą, ne ta situacija kai variklis šiltas ir aušinimo skystis jau yra šiltas. Tada BOSAS siūlo sprendimą, kuris artimesnis tiesai...

valentas
2013.03.07, 19:47
kiek mazdauk kainuoja galva?

BOSAS
2013.03.07, 21:02
srotine kazkas apie 150 LT

Daranius
2013.03.07, 22:00
šitos kainos jau labai ilgia laikosi... esu ir po 100lt užtikęs, bet ten gal neaiško kokia "dovanėlė"...

Gintazas
2014.07.28, 22:45
taip ir neparase zmogelis kame problema buvo.
pas mane dingsta ausinimo skystis.dirbant varikliui susidaro nemenkas slegis sistemoje,bet per uzsukta kamsti "ant laisvu"dar nepucia pro slegio voztuva, o nuimtam kamsciui lipa per virsu.Buvau rades atsipalaidavusi "chamuta" ant trumpos zarnos prie pat vandens pompos isiurbimo galo (siurpdavo ora is lauko i vidu).Ta gedima pasalinau,sumazejo,bet vistiek zarnos issipucia. su tokiu varikliu dar per menesi iminu arti 2000km.dapilu 4ltr.antifrizo. Variklio trauka nesiskundziu,per duslintuva nelasa...nesuprantu kur dar ieskoti. Per apziura sake,kad jau siek tiek perdaug dumina,bet tai gali buti del turbinos (liaukojasi) antifrizo dingimas ne prie ko...
kokiu butu minciu?negi galvoje mikro itrukimas bus

iGince
2014.07.28, 23:33
Na pagal tai kad slėgis per didelis aušinimo sistemoje, tai vistik arba galva trukus arba tarpine pradegus..... As tokiu atveju vaziuoju pas motorista ir tikrinu dujų buvimą antifryze. ;)

Pajuris
2014.07.29, 10:04
Turėjau ir aš tokia bėdą su trečiuku. Atsukus kamštį - lipo antifrizas lauk. Dvi galvos iš keturių buvo su mažais įtrukimais. Užvirino, ušlifavo ir važiavau kelis metus be problemų.

arvydasg
2014.07.29, 20:47
O ar negali radiatoriaus kamštis kaltas buti? Vožtuvas jame. Pas mane slegis sistemoj, matuojant subjektyviai, maigant šlangas, gerokai virš 2 atmosferų. Skystis veržiasi per sujungimus. Bet jeigu jau karštam varikliui nuleidžiu slėgį, tai gazuok kiek nori, slėgis nebekyla. Pakišau vielos po kamščiu. 500km skystis nebedingsta, kai prieš tai litro reikėdavo.

iGince
2014.07.29, 22:36
O ar negali radiatoriaus kamštis kaltas buti? Vožtuvas jame. Pas mane slegis sistemoj, matuojant subjektyviai, maigant šlangas, gerokai virš 2 atmosferų. Skystis veržiasi per sujungimus. Bet jeigu jau karštam varikliui nuleidžiu slėgį, tai gazuok kiek nori, slėgis nebekyla. Pakišau vielos po kamščiu. 500km skystis nebedingsta, kai prieš tai litro reikėdavo.
Reiktu pabandyt su kitu kamsciu!!!

Ramutis
2014.07.29, 22:59
Reiktu pabandyt su kitu kamsciu!!!

paimi sena kamsti,isuki stuceri,uzmauni skaidria slangute,kurios kita gala ikisi i tuscia talpa,uzvedi varikli ir ziuri ar nusiorina sistema ar varo isvien oro burbulus.Jei varo-amen.

arvydasg
2014.07.30, 08:38
paimi sena kamsti,isuki stuceri,uzmauni skaidria slangute,kurios kita gala ikisi i tuscia talpa,uzvedi varikli ir ziuri ar nusiorina sistema ar varo isvien oro burbulus.Jei varo-amen.

Sudėtinga konstrukcija gaunasi. Stuceris ir taip yra ytaisytas į radiatoriaus garlaviną ir slangute sujungtas su išsiplėtimo bakeliu. Bakelyje puikiai matosi, kad nėra nei menkiausių oro burbuliukų. Gal dyzeliui kitokia konstrukcija.

arvydasg
2014.07.30, 09:31
Ar kas žino, kaip turėtų veikti slėgio vožtuvas? Pas mane ant radiatoriaus kamščio parašyta 18PSI (apie 1,2atmosferos). Tai galvoju, kad net jei variklis stumia dujas y aušinimo sistemą, tai slėgis vis tiek neturėtų pakilti daugiau nei 1,2 atmosferos. Ar aš neteisingai kažką suprantu?

Ramutis
2014.07.30, 11:13
Kas virs nurodyto slėgio turėtu iseiti per kamsti, jei ne, tai mus slangas.

Daranius
2014.07.30, 14:25
Reiktu pabandyt su kitu kamsciu!!!

man atrodo pradžiai paprasčiausiai užtektų apsižiūrėti kokios būklės yra kamščio guma - būna jau patrūkinėja ir pradeda leisti per šonus.

iGince
2014.07.31, 07:32
man atrodo pradžiai paprasčiausiai užtektų apsižiūrėti kokios būklės yra kamščio guma - būna jau patrūkinėja ir pradeda leisti per šonus.

Nemanau kad cia kaltos kamscio gumos. Jei jos butu blogos tai slėgis nesukiltu, o cia panasiau kas nesuveikia kamštis ir neisleidžia perteklio i bakeli. ;)

Daranius
2014.07.31, 08:07
Nemanau kad cia kaltos kamscio gumos. Jei jos butu blogos tai slėgis nesukiltu, o cia panasiau kas nesuveikia kamštis ir neisleidžia perteklio i bakeli. ;)

teisinai - ne taip supratau: galvojau čia apie išiplėtimo bakelio kamštį

Gintazas
2014.08.02, 00:17
pnvz nera tokiu krutu motoristu,kurie istirtu antifrizo sudeti

iGince
2014.08.02, 01:15
pnvz nera tokiu krutu motoristu,kurie istirtu antifrizo sudeti

Tai cia kaip kazkas rasė.... Su šiomis mašinoms vis keliai veda į Kauną!!!
Nors kitavertus tai manau kad yra tik jus nezinot.

romaas
2014.08.02, 08:56
pnvz nera tokiu krutu motoristu,kurie istirtu antifrizo sudeti

man atrodo, kad ne pas visus motoristus buvai, tikrai kazkas turi toki prietaisiuka :)

BOSAS
2014.08.02, 09:06
Nemanau kad cia kaltos kamscio gumos. Jei jos butu blogos tai slėgis nesukiltu, o cia panasiau kas nesuveikia kamštis ir neisleidžia perteklio i bakeli. ;)

cia sistema kitokia ir nera bakelio

Gintazas
2014.11.28, 18:31
buvau ipyles uzsandarinimo medziagos i ausinimo sistema, nueme putima kaip ranka,antifrizo nebedingdavo nei laso,bet po menesio vel tas pats.Prasideda atostogos,varysiu pas meistra priduoti variklio ardymui

BOSAS
2014.11.28, 20:59
o kodel nekartoji ankstesnio pries men daryto remonto?

Gintazas
2015.01.02, 01:23
o kodel nekartoji ankstesnio pries men daryto remonto?

bijau,kad nebepades. Isleidau antifriza i balta kibira.Nusistovejo,nupyliau i tuscia tara.Visas kibiro dugnas suodziu sluoksnu padengtas-pirstu perbraukiau tai vaizdas toks pat kaip duslintuvo vamzdyje perbraukus.
Is cilindro i ausinimo sistema pucia,taip iseina,todel ir suodziai yra,nes katik uzvestam (saltas antifrizas) ,burbuliuoja per atsukta bakelio kamsti

BOSAS
2015.01.02, 14:36
Susiremontuok varikli ir bus gerai.