PDA

Žiūrėti pilną versiją : Baliono manometras



Rimelis
2013.02.10, 10:57
Vienu žodžiu, varant technikinę apžiūrą prisikabino, kad dujų balione mažiau nei puse baliono kiekio (pagal prie baliono esančio manometro parodymus). Dabar reikia varyti pakartotinei apžiūrai,, na ir pripilu pilną balioną, o manometras rodo tą patį (mažiau nei pusę)-pasirodo užstrigęs. Gal yra kokių minčių kaip esant pilnam dujų balionui sutvarkyti šį reikalą.(H-)(H-)

juzeg
2013.02.10, 11:38
Idomu. O tai reikalauja kad atvaziuotum pilnu baku? Ar nustate neatitikimus?(upset)

Trioškis
2013.02.10, 11:39
Vienu žodžiu, varant technikinę apžiūrą prisikabino, kad dujų balione mažiau nei puse baliono kiekio (pagal prie baliono esančio manometro parodymus). Dabar reikia varyti pakartotinei apžiūrai,, na ir pripilu pilną balioną, o manometras rodo tą patį (mažiau nei pusę)-pasirodo užstrigęs. Gal yra kokių minčių kaip esant pilnam dujų balionui sutvarkyti šį reikalą.(H-)(H-)

Pasidaryti sau ir šeimynai atrakciją - pasivažinėjimą iki visiško dujų sunaudojimo, o tada pakeisti monometrą.

Rimelis
2013.02.10, 11:50
Pagal taisykles reikalinga kad duju būtų daugiau nei pusę bako, o kadangi balionas pakabintas vietoj zapaskės ir kad pažiūrėt kiek tas manometras rodo reikia užvažiuoti ant duobės, taip kad man jo parodymai pabarabanu (orientuojuosi pagal km). Man idomu ar po manometro stikliuku yra duju (jei nuemus stikliuka, priverstinai pasukt rodykle kiek reikia?).

Trioškis
2013.02.10, 12:31
Pagal taisykles reikalinga kad duju būtų daugiau nei pusę bako, o kadangi balionas pakabintas vietoj zapaskės ir kad pažiūrėt kiek tas manometras rodo reikia užvažiuoti ant duobės, taip kad man jo parodymai pabarabanu (orientuojuosi pagal km). Man idomu ar po manometro stikliuku yra duju (jei nuemus stikliuka, priverstinai pasukt rodykle kiek reikia?).

Manau, kad po stikliuku dujų tikrai nėra.Dujos yra tik monometro vamzdelyje, kuris yra lenktos formos ir veikiamas dujų spaudimo tiesiasi ir per traukelę perduoda judesį krumpliačiui kuris sujungtas su rodykle.

BOSAS
2013.02.10, 15:18
kazkada teko atsidaryti ta monometra ir sus super glu priklijuoti rodykle reikiamoje vietoje tuomet visom tech apziurom ir visada nebudavo ..... klausimo.

sobos
2013.02.11, 11:18
Vienu žodžiu, varant technikinę apžiūrą prisikabino, kad dujų balione mažiau nei puse baliono kiekio (pagal prie baliono esančio manometro parodymus). Dabar reikia varyti pakartotinei apžiūrai,, na ir pripilu pilną balioną, o manometras rodo tą patį (mažiau nei pusę)-pasirodo užstrigęs. Gal yra kokių minčių kaip esant pilnam dujų balionui sutvarkyti šį reikalą.(H-)(H-)
Visai neseniai ir aš turėjau tą pačią problemą, sako važiuok pasikeisti. Nežinau koks pas tave balionas, bet bent jau pas mane tas manometras keičiasi iš išorės atsukus du varžtelius, nereikia nei dujų išvažinėti. Jis su plude esančia pačiam balione jungiasi magnetiniu principu, o iš jo išeina du laidai į daviklį salone kuris rodo dujų kiekį.
Tiesa, pakeitus tą vadinamą "manometrą", nors jis vadinasi kitaip, o dujininkai jį vadina tiesiog laikroduku, parodymai gali neatitikti, pas mane dabar rodo apie 10-15 litrų daugiau, bet TA tinka, jiems svarbiau kad rodytų daugiau nei puse baliono.

sheikhas
2013.02.11, 12:40
kazkada teko atsidaryti ta monometra ir sus super glu priklijuoti rodykle reikiamoje vietoje tuomet visom tech apziurom ir visada nebudavo ..... klausimo.

Jo, čia geriausias sprendimas, teko ir man tokį sprendimą naudoti :D

Rimelis
2013.02.11, 19:06
Pažiūrėjau , kad ardant rodos nusiima visas tas "manometras" su visom užsukimo sklendėm ir pabijojau su pilnu baku ardyti, tai nieko nebedariau. Šiandien nuvažiavau į technikinę ir tiesiai šviesiai pasakiau, kad bakas pilnas, bet rodyklė rodo blogai, tai tikrintojas pažiūrėjo geranoriškai (gal dar itakos turejo ir tai, kad pakartotine apžiura) ir technikinę praėjau sėkmingai.

BOSAS
2013.02.12, 04:22
Pažiūrėjau , kad ardant rodos nusiima visas tas "manometras" su visom užsukimo sklendėm ir pabijojau su pilnu baku ardyti, tai nieko nebedariau. Šiandien nuvažiavau į technikinę ir tiesiai šviesiai pasakiau, kad bakas pilnas, bet rodyklė rodo blogai, tai tikrintojas pažiūrėjo geranoriškai (gal dar itakos turejo ir tai, kad pakartotine apžiura) ir technikinę praėjau sėkmingai.
Pakartonines jie labai megsta. Gi neleidzia jiems daug masinu praleisti is karto.
Nors realiai pasakyti galiu esu stipriai nusivyles tech apziuru centru darbu.
Automobilius visiskus lavonus kas liecia tech puse praleidineja, o vat uz lempute ar monometra tai taip knisasi, kad baisu.

Tiesiog galima butu po tec apziuru nufilmuoti ju praleistu masinu bukle kai sarnyrai narstosi audi aliuminiu vaziuokliu isvis nesugeba rasti blogu ir t.t., vot kompromato jiems butu.

BOSAS
2013.02.12, 04:23
Siais laikai praeita tech apziura neatspindi tvarkingo automobilio bukles :(

Arnas
2013.02.12, 10:38
O kada atspindejo? Rusu laikais? :)

BOSAS
2013.02.12, 20:19
As isivaizduoju, kad turetu atspindeti ;)