PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2.4 Ltr Dega AIR BAG



DiaBet
2013.02.05, 10:39
Sveiki, neuzgesta air bag'u lempute Voyageriui. 2.4l benzinas 1997 metu. Diagnostika nieko nerodo. Gal tai susije su kazkokiom 2 fiskem po vairuotojo sedyne? kam jos reikalingos? Niekur neijungtos jos pas mane, tiesiok voliojasi atskirai...

Arnas
2013.02.05, 11:07
Jei yra laisva geltona fiske, tai gali buti susije. ji turi buti pajungta prie dirzo itempejo. Jei kitokios spalvos - nesusije.
O anksciau nedege airbag lempute?

DiaBet
2013.02.05, 11:19
kai pirkau budavo, kad uzsidegdavo, bet uzgesdavo kartais, dabar visa laika dega...ta geltona fiske kaip suprantu po kapotu, o kam reikalingos 2 fiskes po vairuotojo sedyne?

Arnas
2013.02.05, 11:35
Tai kur tu klausei? Po kapotu fiskes tabaluojasi ar po sedynem? :) Ar atsakiau? :) .

DiaBet
2013.02.05, 11:50
po kapotu eisiu patikrint, bet prie topacio idomu ir kas per fiskes po sedyne, nes jos ateina is po kilimo ir niekur neijungtos, nelabai isivaizduoju kur jos turetu but ijungtos ir isvis kam jos skirtos :)

Trioškis
2013.02.05, 12:19
po kapotu eisiu patikrint, bet prie topacio idomu ir kas per fiskes po sedyne, nes jos ateina is po kilimo ir niekur neijungtos, nelabai isivaizduoju kur jos turetu but ijungtos ir isvis kam jos skirtos :)

Tai tau gi Arnas parašė, jei po sedyne jungtis GELTONA, tai yra susiję su SRS (airbag) sistema.

Darius77
2013.02.05, 13:41
Arnas turėjo galvoje saugos diržo įtempėją :) Su jokiu variklio diržu tai nesusiję ;)

Jei yra laisva geltona fiske, tai gali buti susije. ji turi buti pajungta prie dirzo itempejo. Jei kitokios spalvos - nesusije.
O anksciau nedege airbag lempute?


po kapotu eisiu patikrint, bet prie topacio idomu ir kas per fiskes po sedyne, nes jos ateina is po kilimo ir niekur neijungtos, nelabai isivaizduoju kur jos turetu but ijungtos ir isvis kam jos skirtos :)

Arnas
2013.02.05, 13:47
Arnas turėjo galvoje saugos diržo įtempėją :) Su jokiu variklio diržu tai nesusiję ;)
Butent ;) :)
Siaip, pagalvojus, kai kurios sedynes buvo gaminamos su itaisytais airbagai sonuose. Bet budavo tik geriausiose komplektacijose. Tau, su 2.4 varikliu ko gero tokios nepriklauso :) Tad, jei pravodke nuo geresnio modelio, gali buti ir laisva viena geltona fiske po sedyne.

DiaBet
2013.02.05, 14:46
dekui uz paaiskinima :) as pagalvojau ,kad prie variklio dirzo itempejo :D na zesiu kokiu spalvu ten tos fiskes...

DiaBet
2013.02.06, 10:19
Tai va, geltonos fiskes nera, yra dvi juodos, i viena ateina 4 laidai o kita plati su belenkiek laidu...gal kas zino kas ten galetu but per fiskes?

Arnas
2013.02.06, 10:41
Elektrinems sedynems, sedyniu sildymui, svorio davikliui...

Trioškis
2013.02.06, 10:41
Tai va, geltonos fiskes nera, yra dvi juodos, i viena ateina 4 laidai o kita plati su belenkiek laidu...gal kas zino kas ten galetu but per fiskes?
Pvz. elekra valdomai ir šildomai sėdynei.

Gintazas
2013.02.07, 11:30
man buvo taip,kad sviete "air bag"
gedimas "vairo ruleteje" t.y. kontaktines juostos takeliai patruko. Per ja eina airbag'o laidai,autopiloto bei radijos(nuo 2001m.) valdymas.
praskutau galiukus nuo lako ir sulitavau uzdedant plono laido gabaliuka ir silikono ant virsaus su pirstu plonai uztepiau. jau 2 metai vazineju... kaimynui irgi buvo ta pati beda-radau 3takelius nuluzusius.

DiaBet
2013.02.08, 10:45
Tame ir buvo beda, norejau parasyt kas kaip, bet jau pries mane parase zmogus, tuopaciu ir signalas eina ten. Dabar iskilo kitas klausimas :) gal kas susidure su tokiu variantu, isijungi cruise control, lempute uzsidega, bet kai bandai uzfiksuot greiti, ta prasme set, nieko nevyksta, kur galima butu pradet ieskot bedu?

raimmis
2013.02.08, 11:05
tai jeigu neveikia cruizas plius dar signalas tai ieskok bedu tik po vairu arba lituot arba nauja deti , as su lituotu apie 3 metus dar pravazinejau

Trioškis
2013.02.08, 11:20
Dabar iskilo kitas klausimas :) gal kas susidure su tokiu variantu, isijungi cruise control, lempute uzsidega, bet kai bandai uzfiksuot greiti, ta prasme set, nieko nevyksta, kur galima butu pradet ieskot bedu?

Jei nepatingėsi "perbelsti" visą šitą temą nuo A iki Z, rasi visus atsakymus: http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=918&forum=35&post_id=105828#forumpost105828

Arnas
2013.02.08, 19:57
isijungi cruise control, lempute uzsidega, bet kai bandai uzfiksuot greiti, ta prasme set, nieko nevyksta, kur galima butu pradet ieskot bedu?

Vaakumo gal ner..?

DiaBet
2013.02.09, 10:48
Viskas jau veikia, air bag uzgeso, pypsis veikia, cruise control veikia...

Trioškis
2013.02.09, 11:00
Viskas jau veikia, air bag uzgeso, pypsis veikia, cruise control veikia...

...ir, problemos priežąstis, sprendimo būdas?

raganius
2013.02.09, 15:40
Įdomu ir man. Jau buvo nutilęs, bet vėl gongas skelbia ir uždega airbag lemputę. Tai ypač pasireiškia po staigesnio manevro arba pataikius į duobę. Tiesa, esu radęs įlenktą pr. numerį. Kažkas apsisukinėdamas kieme įsirėmęs buvo į priekinį bamperį.

Gintazas
2013.02.09, 16:46
nieko kito nebus - tik kontaktine juosta. Su testeriu praskambink visus takelius. Pozymiai tokia pat pasitaike ir pas mane. Pradzioje isijungineti "Airbag" ,kaip sakai-nuo manevro ar stuktelejimo, veliau signalas dingo ir autopiloto mygtukai eme nebeveikti vienas po kito, kol galiausiai visi takeliai nuluzo. Nes jei vienas patruko,tai eis ir toliau per kitus.Nevykes techninis sperndimas - juosta sulenkta astriu kampu.

Įdomu ir man. Jau buvo nutilęs, bet vėl gongas skelbia ir uždega airbag lemputę. Tai ypač pasireiškia po staigesnio manevro arba pataikius į duobę. Tiesa, esu radęs įlenktą pr. numerį. Kažkas apsisukinėdamas kieme įsirėmęs buvo į priekinį bamperį.
DiaBet , tas tave irgi "set" mygtukas arba takelis nuo jo....

raganius
2013.02.09, 20:24
Maždaug taip daeit?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7ipVKnDNzXM

DiaBet
2013.02.10, 20:11
Kaip jau minejo kazkas, problema buvo kontaktu juostoi, vairo dirze, kaip pavadinsi taip nepagadinsi kaip sakoma. sulitavo ir dabar kolkas viskas veikia...