PDA

Žiūrėti pilną versiją : Išorės termometras



kaleda
2013.01.30, 10:35
Vakar lauke -7, bet stogo kompas diena rodė +7.
Vakare važiuoju - žiuriu klima jau ir kondyškės "snaigę" uždegusi - kompas rodo +17 :-o
Šyrit po nakties sedu į mašiną, prisiminęs pažiūriu lauko temperatūrą +27. Kiek pavažiavus pažiūrėjau +18.
Bet lauke tai ~0 :-o
Nuo kurio galo pradėt ieškot sliekų ?

Zenka
2013.01.30, 10:53
Kontaktai prie temperatūros daviklio gali būti sušlapę, parūdiję ar šiaip laidas prasitrynęs - ieškok po balkiu prie radiatoriaus.

Deimkr
2013.01.30, 11:06
Nuo davikliaus kontaktų, po priekiniu buferiu

Sauliuss
2013.02.14, 19:30
Vakar lauke -7, bet stogo kompas diena rodė +7.
Vakare važiuoju - žiuriu klima jau ir kondyškės "snaigę" uždegusi - kompas rodo +17 :-o
Šyrit po nakties sedu į mašiną, prisiminęs pažiūriu lauko temperatūrą +27. Kiek pavažiavus pažiūrėjau +18.
Bet lauke tai ~0 :-o
Nuo kurio galo pradėt ieškot sliekų ?

Ar pavyko išspęsti problemą?

sheikhas
2013.02.14, 20:09
man irgi praeitą mėn. panašiai buvo, prie -5 rodė +7 po pasimalimo po vilniaus kamščius ir druską. Palaikiau atjungęs kelias dienas ir susitvarkė. Ppatirtis iš prieš keletą metų tokio pačio nutikimo, užkniso nesamones rodyti, atjungiau fiškę, po kažkiek laiko pagalvojau, na reik dar pabandyt ir išmest, o jis iš baimės susitvatrkė :D

Sauliuss
2013.03.03, 20:52
Pas mane šiandien rodė nuo -23 iki +11. Kažkuriuo metu lyg susitvarkė, -1, +1 , po to užkilo iki +11, vėliau -19 ir taip ir liko paskutinę valandą iki grįžimo namo. Patarkit, kur dar sliekų ieškot? Jau išnarstyta elektriko, pusė laidų pakeista, vistiek neranda. Kas gali būti, ar trumpina kažkur, ar daviklio fiškėje blogas kontaktas ar gal gali būti pagrindinio kompo problema? Davikliai kaitalioti, ir naujas bandytas, ir nuo kitos mašinos, kur gerai rodo.

Sauliuss
2013.03.13, 20:20
Pas mane šiandien rodė nuo -23 iki +11. Kažkuriuo metu lyg susitvarkė, -1, +1 , po to užkilo iki +11, vėliau -19 ir taip ir liko paskutinę valandą iki grįžimo namo. Patarkit, kur dar sliekų ieškot? Jau išnarstyta elektriko, pusė laidų pakeista, vistiek neranda. Kas gali būti, ar trumpina kažkur, ar daviklio fiškėje blogas kontaktas ar gal gali būti pagrindinio kompo problema? Davikliai kaitalioti, ir naujas bandytas, ir nuo kitos mašinos, kur gerai rodo.

Ačiū visiems už patarimus (yes);) Nelabai čia ir patarsi - tvarkė ir sutvarkė patyręs Silberauto elektrikas Vilniuje. Problemos buvo laiduose (iki tol bandė krapštyti kitoj kontoroj, neminėsiu kur, nes gal tik man taip nepasisekė...). Laidai po krapštymo buvo pajungti kažkur į nežinią, kompas net nematė daviklio :hammer:. Gal kažkam bus įdomūs įspūdžiai po sutvarkymo. Temperatūrą dabar rodo gerai ir, įdomus faktas: nukrito laisvos apsukos iki 650-700 (čia stovint su D pavara). Iki tol apsukos laikydavosi apie 800 (išorės temperatūrą rodydavo -30, -20 C). O svarbiausia ir smagiausia, kad gan ženkliai nukrito dujų sanaudos mieste :)
Klausimas čia besilankantiems specams: ar tikrai išorės temperatūros daviklis nereguliuoja variklio darbo? Nes faktai rodo priešingai ir po sutvarkymo įspūdis toks, kad pagal išorės temperatūros duomenis kompas automatiškai riebina-liesina mišinį, pasiregulioja apsukas. Tai kaip yra iš tiesų?

BOSAS
2013.03.13, 20:28
i toki niuansa tau gali tik programisiai atsakyti kurie kure programa kompui.
Jei programa mate aplinkos toki dideli minusa galimas daiktas kad buvo sugalvota tam tikra apsauga temperaturinio diapazono palaikymui. Taciau cia tik pamastymas.

Yra masinu ir be temperaturos davikliu standartinese ju komplektacijose ir kazkiom didesnes sanaudom jos nepasizymi.
Gal greiciau betvarkant temperaturos daviklis buvo netycia kas nors ir daugiau patvarkyta. Butent siuo faktu labiau patikeciau

Sauliuss
2013.03.13, 20:36
Na galėjo ir pareguliuoti aišku, bet seniau kai parodymai grybavo i priešingą pusę, temperatūra buvo rodoma pliusinė, apsukos tuomet taip pat buvo žemesnės: laikėsi ties 650

mafo
2013.03.14, 08:09
4606 487AB Charge air temp Sensorius Nr 5, čia pas mane, tačiau jeigu aš neklystu jis stovi pačiame variklyje už filtro... Taigi faktas, kad variklis ima info apie oro temperatūrą, na bent apie tą kuris papuola į degimo kameras o ne apie tą kuris lauke :) 1356

Truputi pasiknisau, radau, kad lauko temperatūros daviklis tiesiogiai įtakoja kondicionieriaus darbą, tiesioginių įrodymų jog variklio darbą - neradau, bet užuominų apie tai internete yra... keista, gal ir yra maža tikimybė, kad variklis susitikrina duomenis iš abiejų daviklių.

BOSAS
2013.03.14, 14:25
Kodicionierius tai cia tikrai i si davikli reguoja.

Naujokas 2014
2014.12.07, 19:43
Labas vakaras, gal kas nors galite parašyti ar paaiškinti, kur Grand Voyager su navigacija turi rodyti išorės temperatūrą. Ačiū

sukceno
2014.12.07, 20:07
stogo konsolėje, virš veidrodžio

Naujokas 2014
2014.12.07, 20:14
kad ten tik apšvietimo lempos ir daugiau nieko :-o

BOSAS
2014.12.08, 13:29
Labas vakaras, gal kas nors galite parašyti ar paaiškinti, kur Grand Voyager su navigacija turi rodyti išorės temperatūrą. Ačiū

O navigacija cia ka turi galvoje?

Naujokas 2014
2014.12.10, 21:43
Aš apie radiją, cd leistuvą, integruotą navigaciją. Kituose modeliuose ten rodo temperatūrą (bent jau kondencionieriaus). Bandžiau žiūrėti iš šio tinklapio parsisiuntęs manuelą rusų kalba, ten irgi nėra aprašyta.

BOSAS
2014.12.11, 06:26
Kazka maisai jokiu temperaturu radija nei vienam modeli nerodi.

Naujokas 2014
2014.12.11, 11:03
Aš nežinau kur rodo, tai galvojau gal per tą navigacijos ekraniuką ir rodo. Prieš tai važinėjau su chevroletu, ten rodo prie vairuotojo salono apšvietimo lempų, o voyageri nėra. Tai gal mano europiniame voyageri iš vis nėra šios opcijos?

rvliekis
2014.12.11, 12:17
viršuj centre turi rodyti - ten kur kuro sąnaudos/kiek nuvažiuota/ ir t.t.

Arnas
2014.12.11, 12:39
Aš nežinau kur rodo, tai galvojau gal per tą navigacijos ekraniuką ir rodo. Prieš tai važinėjau su chevroletu, ten rodo prie vairuotojo salono apšvietimo lempų, o voyageri nėra. Tai gal mano europiniame voyageri iš vis nėra šios opcijos?
Turi buti cia:
http://s193.photobucket.com/user/Bl4ckW0lfi3/media/Grand%20Voyager/voyageroverheadown.jpg.html
Jei nera, vadinasi tavo komplektacijoje tiesiog nera.

Naujokas 2014
2014.12.12, 11:39
Aciu. vadinasi mano auto to nera (notknow)

mikana
2014.12.12, 15:57
Aciu. vadinasi mano auto to nera (notknow)

Tai įsidėk :D

sarikas
2014.12.12, 19:48
Tai įsidėk :D

juokas juokais,as isidejau,nieko ten sunkaus,gera valanda darbo,ir viskas veikia 8-)

mikana
2014.12.12, 20:44
Tik reikia konsolės su visais laidais

sarikas
2014.12.15, 18:44
laidus galima ir galus susigaudyt,bet aisku originalus daug lengviau... :)
Tik reikia konsolės su visais laidais

Atarchik
2015.12.14, 05:31
O as nupirkau t&c limited.ir pas mane is vis jokios temperaturos nerodo.tai manau kad ar neveikia pata daviklis ar bus ka prichimicinta.reikes ziuret.bandyti taisyti