PDA

Žiūrėti pilną versiją : Lempu sueuropinimas technikinei apžiūrai



Makena
2011.05.03, 12:57
Čia parinkau, kas mano galva, gali būt aktualu kam nors. Ne kažin ką esminio praleidau.


Buvau siandiena TA, tai siulau visiems dujines maitinimo sistemos turetojams atkreipti demesi i duju irangos sumontavima, kadangi nuo 2006 lapkricio 1d. tokia apziura atlieka tik TA darbuotojai... Kabinejosi prie visko, net prie magnetuku . Visas zarneles isciupinejo. Dar manometro uzsimane salone..
Duju balionas pas mane sumontuotas apacioje auto vietoje atsarginio rato.. Pagal reikalavimus apatinis jo taskas turi buti nutoles nuo vaziuojamosios dalies >20cm, pas mane vienas galas 22cm kitas 19cm - ipaise trukuma.
Magistraliniai duju sistemos vamzdeliai nuo baliono iki variklio skyriaus negali buti pravesti arciau nei 10cm nuo ismetimo sistemos vamzdziu (jei arciau - turi buti izoliuoti metaline pertvara - tada tinka), pas mane atstumas 9 cm - irase trukuma...
Soniniai posukiu zibintai sparnuose butini - ipaise trukuma.
AWD auto stabdziu negalejo patikrinti - nusiunte sekanti karta i centrine bustine, ten yra stendas ant kurio tikrina tik bendra automobilio stabdymo efektyvuma.. Kaip kas tiksliai ten pakomentuosiu kai atliksiu pakartotine apziura...

Prisikabino prie neveikiancios farkopo rozetes - visai uzmirses buvau, po to prisikabino prie klibancio traukes antgalio ir galu gale - nerodo duju kiekio! Ciudnikai, ne kitaip
Nuvarem i BRC, pasirodo daviklis yr, pludes nima. Nu tai 'pareguliavo', kad rodytu 2/3 baliono - suejo Kablys buvo nuoperuotas nafig - taip buvo greiciau Nu o traukes antgali pakeitem
O mitas, kad reikia siust zmona tai nelabai pasitvirtino - abu kartus ji vaziavo, TA praejo is antro karto

Vakar numyniau su savo ofocialiai.
Prisikniso prie lempu ir kitu bedu.
Del lempu sakau hebra neisprotekit tokias saibas man kisti i liustrus kazkokia nesamone.
Sakau as jum is esamo situacijos europa padarau tik be E raides.
I atbulini ikisu oranzines lempas pajungiu posuki .Po masina pakabinu atskira lempa atbuliniu.Tada jie sako ir dar pries rukini pakabink.
Po to sakau priekines faras perdarau pazibintis bus baltas posukis oranzinis.
Sako nu gal ir tiks tada.
Palauk As jam kaip tai gal tiks Cia ne angliskos faros kurios sviestu i kita puse jos yr simetriskos ir niekam nekliudo ir t.t.
Tada jie sako ok padarai tokius pakeitimus ir viskas pasirasom.
Situacija tokia kad truputi lauzesi del tos E raides tai reziume gavosi sakau lempas atbuliniu ir priesrukiniui as jums pakabinsiu su E raida
Jie ziuri ne i pasakas o kaip bus viskas padaryta realiai ir viskas turi junginetis taip kaip priklauso.Padirbeti teks bet su USA lempom praleidzia.As aiskinausi viska iki smulkmenu.Pasirodo tai visikai normalus variantas.
Ir mano draugelis kaip suzinaojau tokiu budu be jokiu pinigu oficialiai savo DODGE pravare TA. Kas liecia spinduli tai atsakymas buvo tiks.Cia biski buvo mykimo.
As pasakiau jei isidesiu kitaiska europine lempa su E zenklu ji svies taip pat.
Tuomet jie patys visa tai patvirtino.
Ir Atsake jei bus padaryti visi pakeitima TA praeiti kliuciu neliks.

Visi kas dejotes dujas po 2006.11.01 atkreipkit demesi, kad pries einant TA reikia pasikeisti automobilio registracijos pazymejima, kuriame butu nurodyta kuro rusis BENZINAS/DUJOS

Makena
2011.05.03, 13:00
Šiap, gal kas žinot, kaip dėl priekinio stiklo TA reaguoja? Jau tolokai trim kryptim pabėgęs yr. Man netrukdo, o kaži kaip jiems?

intar
2011.05.03, 13:24
Jiems labai stipriai trugdys. :( Pernai keičiau: 350lt naujas, 220lt devetas. Čia su pakeitimu kaina.

Zydrius
2011.05.03, 14:01
Čia viskas sudėta, kas tikrinama per TA:
http://www.vta.lt/index.php/lt/p/pagrindinis-meniu/privalomoji-technine-apziura/technines-apziuros-dokumentai

Makena
2011.05.03, 14:21
Ačiū. Matomai teks keist stiklą, nes vargiai jiems įrodysiu, kad man netrukdo. Arba reikia savo bičo ten, neišprotėjusio kokio. Nes vienam tokiam, tai rublius ne taip paduodi, tai lipk-nelipk ir apskritai - paukščių kalba šneka (lauktuves padėt jam reikia tarp popierių, o kai padėjau- tai ne tarp tų(!?)), tai daugiau nervų sugadinau, nei būčiau kokiam rajone praėjęs pas pagydytus jau.

Arnas
2011.05.03, 14:54
Gerai, kad ieskai informacijos. Bet cia iskasei dalinai pasenusi straipsni. Jau treti metai kaip E raidziu ant zibintu nebereikia. ;)

Zydrius
2011.06.09, 19:24
Nauja elektroninė paslauga iš Transekstos:
http://www.vta.lt/lt/nv/pagrindinis-meniu/asociacija/asociacijos-naujienos/vairuotojams-nebeteks-varginti-atminties

kestutisksd
2011.06.18, 18:35
stikla ir as keiciau,nors trukimas pagal reikalavimus neiejo i ju ta kvadrata.... is trecio karto pravariau,visos bedos buvo tik su duju balionu ir vamzdeliais,tai ne ten pravesta,tai ant vamzdelio nera plastikinio vamzdio,tai per arti duslintuvo,teko uzmauti plastika ir dar daryti pertvara nuo duslintuvo ,galu gale prie baliono prisikabino,kad patikros data ne ten iskalta,perkale dujininkai,tai tada prisikabino kad netaip iskalta ir nelygiai,tada uzkliuvo kad balionas aprudijes(pas man apacioje jis),tipo nuimk,nusveisk,nudazyk-nenuiminejau,taip pasveiciau ir nudaziau. tai jei butciau trecia karta vel papuoles pas ta pati,butu sakes-nepraleides,bet laimei pas kita,tam viskas tiko....del galiniu stopu nei puse zodzio nepasake kad neperdaryti ir nera priesrukinio,o prieki teko sueuropinti,tiko jiems...:D

AERO_DD
2011.06.19, 00:11
....o prieki teko sueuropinti,tiko jiems...:D
ta prasme? kaip? ir ka padarei su zibintais..? Labai idomu ko reikia kad praeiti TA.

kestutisksd
2011.06.20, 20:27
ta prasme? kaip? ir ka padarei su zibintais..? Labai idomu ko reikia kad praeiti TA.

nuvariau pas meistriukus,tai uz sueuropinima uzsiprase 300lt...nusprendziau pats padaryti pradziai prieki,o paskui jei lieps tai ir gala.... na pradejau nuo zvlgybos,budamas Kaune urmo bazeje,pasivaiksciojau po stovejimo aikstele ir pasidairiau i faras ar yra gabaritines lemputes istatytos,kelis tokius vanus radau,ir visuose jos buvo istatytos is virsaus.... tai va,isgreziau ir as farose is virsaus po skyle ir istaciau gabaritines lemputes,nuo posukiu-gabaritu fiskes nukirpau gabaritu pliusini laiduka,ir prie jo prijungiau gabaritines istatytos viena,minusa panaudojau bendra posukiu,taip gabaritai atsirado jau farose paciose,o sone liko tik posukis(pasak ju is TA,posukis su gabaritu negali degti kartu ant tos pacios lemputes,tai taip ir iskyriau),na ir ant sparnu priekiniu sudejau posukius kaip reikalaujama... o del galo nesikabino,nes pas mus Kaisiadoryse kameros mato tik prieki masinos,galo ne... bet jei butu reikeja,tai buciau nesunkiai ir gala perdares,tai pasirodo gan paprasta(meistriukams tai lengvi pinigai):roll:

Arnas
2011.06.20, 21:14
Gerai pas jus, Kaisiadoryse. Kokiame didmiestyje su tokiu "sueuropinimu" butum isvytas lauk... :)

kestutisksd
2011.06.20, 21:32
:-o tai kad lygiai tai pat daro ir tie visi meistrai su priekiu,ir tai pat gale prikabina papildomu zibintu(kurie gadina tik vaizda),vietoj atbulinio padaro posukius,juk viska tai pat dariau,o kad butu zibintai su E raide juk nebutina,cia juk ne angliskos faros,amerikono spindulys tinka;)

Arnas
2011.06.20, 23:00
Didmiestyje ir grezt gabaritus i faras drauziama ir galas turi buti padarytas pagal europine spalvine gama. ;)

kestutisksd
2011.06.21, 00:42
na gal.... bet jei jau butu draudziama gabaritams lizdus isgrezti,tai kaip tada juos istatyti,a? ir manau jai to neleistu,tai tikrai buciau nerades nei vienos auto su taip isgreztais gabaritais

Arnas
2011.06.21, 07:33
Anksciau leisdavo. Todel ir radai tokiu ;)
Dabar leidzia grezioti tik penktukams, kadangi pas juos ir usa farose yra butent gabaritams numatyta vieta.
Senesniuose dabar daroma mazdaug taip: http://old.voyager.lt/uploads/newbb/76_4bdea986e0fa2.jpg

Ir dar - dabar gabaritinis zibintas butinai turi tureti zymejima A-02 , t.y. turi buti butent tam skirtas.

Pasiskaitinek cia: http://old.voyager.lt/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=146&viewmode=compact&order=ASC&type=&mode=0&start=560

Dainioška
2011.06.21, 14:22
Skaitau visus postus, susijusius su lempomis IV-ui ir kaip suprantu reziume toks:
1. Galinėse farose perdarome, kad posūkius rodytų "atbulinės eigos" faros vietose, priešrūkinį ir atbulinės eigos - kabiname liustrą pagal tech. reikalavimus. Čia kaip viskas ir aišku.
2. Priekinėse farose gręžti negalima (suprantu, jei bus išgręžta, piktieji dėdės nepraleis), todėl lieka alternatyva - kabinti kažkokius žibintukus su A-02 žymėjimu? (tas nėra gražu, bet ką padarysi:cry:), pirkti Europines už belenkiek pinigų (s)), nuomotis Europines :-?), arba važiuoti į technikinę su minimum Daukanto rekomendacijom.
3. Darbe girdėjau dar vieną gandą, susijusį su Amerikonų įteisinimu, bet nesusijusį su faromis - tai tempimo-traukimo kilpos. Kaip ten su jom yra, o tiksliau ar jos yra ir jos būtinos technikinei?

bonsai
2011.06.21, 16:19
musu IV-uko europinimas:
1. priekyje gabaritai tuose grioveliuose salia priesrukiniu. Sureguliuosim spinduli pagrindiniu zibintu.
2. sonuose sparnuose posukiu atkartotojai.
3. gale: i parktroniku juodaja plastmase ileidziami atbulines eigos ir priesrukiniai zibintai. Esanciuose zibintuose gale nekeisim nieko. Jie kaip suprantu tinka.

Arnas
2011.06.21, 17:50
3. gale: i parktroniku juodaja plastmase ileidziami atbulines eigos ir priesrukiniai zibintai. Esanciuose zibintuose gale nekeisim nieko. Jie kaip suprantu tinka.

Jie tinka, tik reikia pajungti posukius vietoj atbulinio ;)

Haris
2012.04.05, 11:37
Bendradarbis su treciuku ejo technikine. Priekyje buvo kazkas daryta, posukiai sone istatyti. Prisikabibo gale. Nors pries tai du kart buves seimininkas, praejo TA be problemu. Tai is TA israsas

2012.03.09 Pirminė TA
Nedideli trūkumai:
705.2 - Degalų, alyvos ir kitų eksploatacinių skysčių prasisunkimas. Pastebimas alyvos ar kitų eksploatacinių skysčių prasisunkimas.
Dideli trūkumai:
201.8 - Žibintų ir atšvaitų konstrukcija bei techninė būklė. Transporto priemonės apšvietimo ir šviesos signalizacijos prietaisų konstrukcija, skaičius, išdėstymas, spalvinė gama neatitinka nustatytų reikalavimų. (posūkių ir atbulinės eigos žibintai viename)
210.3 - Galiniai(-is) rūko žibintai(-as). Netaisyklingai įrengti.

Nusipirko galinius europinius zibintus. Sake nera jei tokie brangus. Ne taip kaip IV tuko :( Tik meistai ne taip pajunge.

2012.03.15 Pakartotinė TA
Dideli trūkumai:
210.1 - Galiniai(-is) rūko žibintai(-as). Neįsijungia arba įsijungia (išsijungia) netaisyklingai.
210.5 - Galiniai(-is) rūko žibintai(-as). Neveikia kontrolinė lemputė. (nėra)

Kita savaite man TA gresia. Ziureisu kaip seksis.

Arnas
2012.04.05, 11:44
Speju, priesrukini pajunge, kad uzsidegtu nuo ijungtu gabaritu :)

echo
2012.04.15, 22:56
sveiki,turiu bėdą su priešrūkinio žibinto jungikliu. Meistrai sutvarkė viską kaip reikia,įdėjo va tokį jungiklį686 ekspertams nepatiko kad jis neišsijungia automatiškai išjungiant šviesas(notknow) Gal galit patart kokį kitą montuoti

Arnas
2012.04.15, 22:58
Reiskia, meistrai nesutvarke visko kaip reikejo. Varyk jiems atgal, kad perdarytu ;) .

echo
2012.04.15, 23:14
O man čia atrodo paprasčiausias išsidirbinėjimas,jungiklis šviečia,priešrūkinį įjungia ir išjungia ir kažkaip čia pas jus niekur neužtikau kad jungiklis pats turėtų automatiškai išsijunginėt. Kažkuriam poste radau nuotrauką žydrai šviečiančio ir tas tiko:oops:

Zydrius
2012.04.15, 23:22
O man čia atrodo paprasčiausias išsidirbinėjimas,jungiklis šviečia,priešrūkinį įjungia ir išjungia ir kažkaip čia pas jus niekur neužtikau kad jungiklis pats turėtų automatiškai išsijunginėt. Kažkuriam poste radau nuotrauką žydrai šviečiančio ir tas tiko:oops:

Pagal TA reikalavimus, berods, priesrukinis zibintas turi isijungti tik veikiant trumposiomis sviesomis. "Meistrai" priesrukinio pliusa i jungikli "paeme" 1-oje pasitaikiusioje vietoje, o ne nuo trumpuju sviesu maitinimo. Isjungus trumpasias sviesas priesrukinis tai pat issijungtu "automatiskai".
Visos bedos ir jokio cia issidirbinejimo nera ;)

echo
2012.04.15, 23:33
Matau nelabai mane supratote,tas automatiškai nesigauna,jei vėl įjungi trumpąsias šviesas,priešrūkinis vėl žybės,o pasak ekspertų turėčiau vėl paspaust tą jungiklį kad įsijungtų priešrūkinis.

intar
2012.04.16, 00:01
nekertu biski. supratau, kad meistrai dare, o ne pats ir varai ekspertize (nes TA gavrikai ekspertais dar neuzsitarnauja vadintis). jei viska prisimeni (jei nepameni: tada jie diktuoja, tu uzsirasai) ir atgal pas tuos meistriukus ir tegu masto kur kokia rele ikist reikia.

Arnas
2012.04.16, 09:03
Matau nelabai mane supratote,tas automatiškai nesigauna,jei vėl įjungi trumpąsias šviesas,priešrūkinis vėl žybės,o pasak ekspertų turėčiau vėl paspaust tą jungiklį kad įsijungtų priešrūkinis.

Tai yra nesamone ir savivaliavimas. Pas daug masinu gamykliskai yra paprasti mechaniniai jungikliai be jokiu "automatiku". Tegul parodo straipsni kur parasytas toks reikalavimas kokio jie praso.
Yra netgi pirkti specialus jungikliukai su priesrukinio zenklu. Paprasti, be "automatiku":
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=73234

echo
2012.04.20, 10:43
Sveiki, jusu siulomas jungtukas jiems niekaip netiks:oops: As ka tik is ekspertu ir rasau ant karsto(rant) Vietoj to kad prikibtu tik prie jungtuko tai jiems dar ir aukstis priekiniu gabaritu netiko 1,5 cm ir atbulinio bei to paties priesrukinio montavimas i bamperio apatine juosta uzkliuvo(moder) Kaip kitas tikrintojas taip iskart kiti kabliukai.Ar cia visur tokie jie priekabus ar tik Panevezyje?
Tai yra nesamone ir savivaliavimas. Pas daug masinu gamykliskai yra paprasti mechaniniai jungikliai be jokiu "automatiku". Tegul parodo straipsni kur parasytas toks reikalavimas kokio jie praso.
Yra netgi pirkti specialus jungikliukai su priesrukinio zenklu. Paprasti, be "automatiku":
http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=73234

ramuz
2012.04.20, 11:37
cia manau tik tau taip sekasi... o siaip visi atstumai yra taisyklese, nepatingek susirask, pasitikrink..


Sveiki, jusu siulomas jungtukas jiems niekaip netiks:oops: As ka tik is ekspertu ir rasau ant karsto(rant) Vietoj to kad prikibtu tik prie jungtuko tai jiems dar ir aukstis priekiniu gabaritu netiko 1,5 cm ir atbulinio bei to paties priesrukinio montavimas i bamperio apatine juosta uzkliuvo(moder) Kaip kitas tikrintojas taip iskart kiti kabliukai.Ar cia visur tokie jie priekabus ar tik Panevezyje?

echo
2012.04.20, 11:58
Esme tame kad viena diena ekspertas A sako vienaip,kita diena ekspertas B jau sako kad tau netinka ir atstumas ir jungiklis,o finale ir lempos bamperyje.Kiek zmoniu tiek nuomoniu ,taip cia gaunasi.Tos lempos kiek teko matyt nuotraukose ne pas viena salia parktroniku apatineje bamperio juostoje imontuotos.Tai kur man jas daugiau kist,kaip liustra kabint?
cia manau tik tau taip sekasi... o siaip visi atstumai yra taisyklese, nepatingek susirask, pasitikrink..

Arnas
2012.04.20, 12:38
Reikalavimai isdestymui cia: http://www.vta.lt/Data/apsvietimas.pdf

echo
2012.04.20, 12:51
Aciu, as kaip tik si dokumenta jau nagrineju,ir sutinku su tuom kad min.35 cm aukstis priekiniams gabaritams(mano 33,5cm),bet cia nei zodzio apie automatini priesrukiniu issijungima(P.S. bet ekspertas man rode kazkoki lapa su smulkiu jungtuko veikimo aprasymu ir tas skiriasi nuo cia pateikiamo)Taip pat nera reglamentuojama galinio priesrukinio ir atbulinio montavimo i bamperi(tik soniniai atstumai),bet ne kiek gyliai i bamperi jie turi but sumontuoti.Man ekspertas pabreze kad jie per daug issikise ir yra pazeidziami
Reikalavimai isdestymui cia: http://www.vta.lt/Data/apsvietimas.pdf

ramuz
2012.04.20, 14:55
manau jie tiesiog nori gauti J. Basanaviciaus rekomendacija kaip minimum...maksimum kad daukantas butu.. :)
dar to negirdejau kad atsikisimai butu uzkliuve..


Aciu, as kaip tik si dokumenta jau nagrineju,ir sutinku su tuom kad min.35 cm aukstis priekiniams gabaritams(mano 33,5cm),bet cia nei zodzio apie automatini priesrukiniu issijungima(P.S. bet ekspertas man rode kazkoki lapa su smulkiu jungtuko veikimo aprasymu ir tas skiriasi nuo cia pateikiamo)Taip pat nera reglamentuojama galinio priesrukinio ir atbulinio montavimo i bamperi(tik soniniai atstumai),bet ne kiek gyliai i bamperi jie turi but sumontuoti.Man ekspertas pabreze kad jie per daug issikise ir yra pazeidziami

crysleris
2012.04.24, 16:53
Jei norės prisiknis prie bet ko. Yra planas kiek praleisti, kiek ne, ir jei papuolei ant to plano, tai vistiek ras prie ko prisikabinti. Patikrinau karta internete savo mašinų, TA. Tai žinot radau net įrašą, kad nebuvo gesintuvo, vaistinėlės. nu tiesiog pritrūkau žodžių: aš juos ant sėdynės, matomoj vietoj net padedu, o iš kitos pusės net nepaklausia manęs ar turiu. bet kad riebiau atrodytų, derašo ko trūksta.

Ir tikrai abejoju ar davimas žmonai, draugei, na galų gale moteriai, padeda. Vieną kartą nuvažiavau, nepraėjau, daugiau pati nevažiuoju. Antrą kartą kai reikėjo varyti, daviau servisui kad pravarytų (kažką ten tvarkiaus, tai tuo pačiu), tai pravarė, kabinosi tik prie rūdžių, bet praėjo. Aš galiu lažintis 100 proc. būčiau nepraėjus. Dabar po metų laukia vėl TA, faktas kad nepraeisiu, bet remontuoti mašinai kėbulą neapsimoka, brangiau nei mašina kainuos. ant durniaus bandysiu špakliavoti, dažyti, o gal..... bet pati nevarysiu. velniai nematė.

rugsėjį laukia Chrysler TA, tai žiūrėsiu kokių siurprizų pateiks, bet jaučiu duosiu vyriškai giminei varyti. Kam čia tampyt likimą už ūsų. Ant moterų jie 100 proc. tuos planus ir vykdo. nes moteris nepasiginčys.

Dainioška
2013.08.16, 18:35
Užvakar variau vonią į tech. apžiūrą. Buvau ramus, kaip belgas - auto stengiuosi prižiūrėti. Atėjo toks entuziastingas jaunuolis ir pasipylė - viena lempa per daug juda kitos atžvilgiu, netinkamai pritvirtintas akumuliatorius, vienas žibintas šiek tiek ne ten šviečia, dujų vamzdelis po auto dugnu vienoje vietoje pritvirtintas ne varžtu, o plastikine sąkaba. Gavau baltą lapą ir variau "remontuotis" - po valandos automobilis buvo techniškai tvarkingas ir kitą rytą techninė praeita (be je servise blogai sureguliavo lempas, bet pasitaikė normalus priėmėjas, tai pats pareguliavo). Nieko negaliu kaltinti - pats kaltas, bet iki šiol mano automobiliuose tokių dalykų netikrino.
Dar papiktino vos ne dvigubas mokestis "dujinėms" auto - papildomai užtrunka apie 2 minutes, o įkainuotos tai......

wongas
2014.04.14, 09:45
Šeštadienį aš ir variau savo daržinę....Ir ką tu galvoji smulkmenos - neveikia "priešrūkinis", pakeisti posūkių lempas, nes jos baltos ne orandžinės......:)
O svarbiausia reikia keisti techninį pasą - nes auto su dujom......O pase nuo 2008 m. įrašyta benzinas....blyn vėl pinigai vėjams :)

ramuz
2017.12.20, 19:50
ne už kalnų laikas, kai bandysiu savo vonią legalizuoti lietuvos keliams, būtų įdomu pamatyti keletą buferių su papildomais spuogais gabaritams, arba koks variantas yra optimalus klubiečių nuomone.. Lempų kažkaip gręžt nepatarė, tai pradžiai manau to ir nedarysiu, taigi klasikinis su tvarkingais ledais būtų pageidaujama.. kokio gamintojo galima šiam reikalui pritaikyti, numatoma vieta - rįkinio grotelės ( gal kas foto įdės, taip pat būsiu dėkingas )

Raimislt
2017.12.20, 21:33
ne už kalnų laikas, kai bandysiu savo vonią legalizuoti lietuvos keliams, būtų įdomu pamatyti keletą buferių su papildomais spuogais gabaritams, arba koks variantas yra optimalus klubiečių nuomone.. Lempų kažkaip gręžt nepatarė, tai pradžiai manau to ir nedarysiu, taigi klasikinis su tvarkingais ledais būtų pageidaujama.. kokio gamintojo galima šiam reikalui pritaikyti, numatoma vieta - rįkinio grotelės ( gal kas foto įdės, taip pat būsiu dėkingas )

Reflektorių grežti negalima, taigi atsiunčiau pačiam nuotrauką 4074 teh apž prieš 1.5 mėnesio praėjo- farose įleista nepažeidžiant reflektoriu. Jai nori papyldomu - pilnas aleksoto turgus.Papyldomiems gabaritams ne gamintojas aktualu o ženklinimas- sertifikatas.

Raivo
2017.12.20, 23:44
Reflektorių grežti negalima, taigi atsiunčiau pačiam nuotrauką 4074 teh apž prieš 1.5 mėnesio praėjo- farose įleista nepažeidžiant reflektoriu. Jai nori papyldomu - pilnas aleksoto turgus.Papyldomiems gabaritams ne gamintojas aktualu o ženklinimas- sertifikatas.

Tikriausiai kolegą ramuz sumaišei su manim, tarp mūsų apie pora kilometrų atstumas toj pačioj gatvėj :) , nuotrauką man siuntei :).

Raimislt
2017.12.21, 02:55
Tikriausiai kolegą ramuz sumaišei su manim, tarp mūsų apie pora kilometrų atstumas toj pačioj gatvėj :) , nuotrauką man siuntei :).

Akurat sumaišiau....:oops:

ramuz
2017.12.21, 06:04
ne už kalnų laikas, kai bandysiu savo vonią legalizuoti lietuvos keliams, būtų įdomu pamatyti keletą buferių su papildomais spuogais gabaritams, arba koks variantas yra optimalus klubiečių nuomone.. Lempų kažkaip gręžt nepatarė, tai pradžiai manau to ir nedarysiu, taigi klasikinis su tvarkingais ledais būtų pageidaujama.. kokio gamintojo galima šiam reikalui pritaikyti, numatoma vieta - rįkinio grotelės ( gal kas foto įdės, taip pat būsiu dėkingas )

pamiršau, kalba apie V, 2012..

Mindas112
2017.12.21, 08:29
Gręži faros viršuje, kur yra tam vieta, gabaritui ,įsidedi,jei nori ten LED'us, ir nedarkai Automobilio dizaino svetimkūniais ;)DRL dėtis neverta, nes bus orig. DRL automobilyje.

ramuz
2017.12.21, 20:21
Gręži faros viršuje, kur yra tam vieta, gabaritui ,įsidedi,jei nori ten LED'us, ir nedarkai Automobilio dizaino svetimkūniais ;)DRL dėtis neverta, nes bus orig. DRL automobilyje.

Egidijus sake kad pradeda dregti fara..kiek supratau jis to nerekomenduoja.. Neklausyt?

Raimislt
2017.12.21, 20:40
Egidijus sake kad pradeda dregti fara..kiek supratau jis to nerekomenduoja.. Neklausyt?

Apsispresti ;)

P.S. IV modelį šitoj vietoj 4075, lizdas lemputės statomas su guminę tarpinę .

Mindas112
2017.12.21, 23:32
Egidijus sake kad pradeda dregti fara..kiek supratau jis to nerekomenduoja.. Neklausyt?

Niekas ten nedrėksta. 4 metai važinėju. Lemputės lizdas su gumine tarpine.

iGince
2017.12.22, 08:07
Egidijus sake kad pradeda dregti fara..kiek supratau jis to nerekomenduoja.. Neklausyt?

Ramuz. Aš gi tau sakiau, jis tingi taip daryt. Kad taip padaryt reik nuimt bamperi, isimt faras, gręžt irgi sudėtinga. O Egidijus tiesiog iš viršaus ant auto gręžia ir viskas. Tačiau šitas gręžimas netinka LT (tik į DE tinka).
Beje, kaip minėjau tau, su taip isgreztom farom važiuoju pats nuo 2008m jau su antru auto. Nieks ten nedregsta ir tt. Yra tik vienas niuansas, kad gręžiant negalima “ismalti” viršutinės plastmasės, kol pergresi vidine. Jei “ismalsi” tada dregs, bėgs ir tt... nes neuzsispaus sandarinimo guma (turejau ir tokios praktikos).
Žodžiu, kruopščiai darant viskas ten gerai ir ne subjaurotos auto lieka, na o jei su dviem kairėm...... ;)

ramuz
2017.12.22, 08:23
Ramuz. Aš gi tau sakiau, jis tingi taip daryt. Kad taip padaryt reik nuimt bamperi, isimt faras, gręžt irgi sudėtinga. O Egidijus tiesiog iš viršaus ant auto gręžia ir viskas. Tačiau šitas gręžimas netinka LT (tik į DE tinka).
Beje, kaip minėjau tau, su taip isgreztom farom važiuoju pats nuo 2008m jau su antru auto. Nieks ten nedregsta ir tt. Yra tik vienas niuansas, kad gręžiant negalima “ismalti” viršutinės plastmasės, kol pergresi vidine. Jei “ismalsi” tada dregs, bėgs ir tt... nes neuzsispaus sandarinimo guma (turejau ir tokios praktikos).
Žodžiu, kruopščiai darant viskas ten gerai ir ne subjaurotos auto lieka, na o jei su dviem kairėm...... ;)

Kadangi buferis jau uždėtas po dažymo, pavėlavau šį rozą..bandysim kolkas taip kaip negražu, o jei auto pritaps prie šeimos..su laiku pertvarkysim į tai kaip patarei..ačiū

Raimislt
2017.12.23, 21:10
Kadangi buferis jau uždėtas po dažymo, pavėlavau šį rozą..bandysim kolkas taip kaip negražu, o jei auto pritaps prie šeimos..su laiku pertvarkysim į tai kaip patarei..ačiū
Taip ir nesupratau- jai auto prie šeimos nepritaps, ką keisi - auto ,ar šeimą...:D

ramuz
2017.12.24, 08:22
Taip ir nesupratau- jai auto prie šeimos nepritaps, ką keisi - auto ,ar šeimą...:D

palei situaciją..bet gal po dviejų IV, V nebus prastesnis?

dzonis
2017.12.24, 11:11
Neskaitant technologinių naujovių ir 'navarotų' kiekio, man IV važiavo komfortiškiau.

palei situaciją..bet gal po dviejų IV, V nebus prastesnis?

sukceno
2017.12.24, 14:43
ir gražiau atrodo

BOSAS
2017.12.24, 16:42
Neskaitant technologinių naujovių ir 'navarotų' kiekio, man IV važiavo komfortiškiau.

Tai gal 5 koki nubelsta bandei. Seip 5 visom pusem geriau. Prie dizaino greitai priprasi ir bus geresnis nei 4

aliurc
2018.02.18, 10:11
Kokioj vietoj statot galinio priesrukinio mygtuka panelei V-e?.ar irgi yra kazkoks reikalavimas☺?

Raimislt
2018.02.18, 11:02
Kokioj vietoj statot galinio priesrukinio mygtuka panelei V-e?.ar irgi yra kazkoks reikalavimas☺?

Reikalavimai 4147 . Svarbu prieš darydamas skylę pažiūrėti kas už jos, kad nepadarytum taip:4148 41494150

aliurc
2018.02.18, 14:11
O koki dar ten salia mygtuka pasidarei?priesrukine faroj darei ar bamperyje?man cia vienas sake galima faroj ledus pasistatyt bet dabar skaitau tuos reikalavimus tai turi buti nuo stopo bent 10cm

Raimislt
2018.02.18, 14:47
O koki dar ten salia mygtuka pasidarei?priesrukine faroj darei ar bamperyje?man cia vienas sake galima faroj ledus pasistatyt bet dabar skaitau tuos reikalavimus tai turi buti nuo stopo bent 10cm
Čia ne aš dariau-parodžiau kaip nereik daryti.Ten pradėjo vienas matomai auksarankis pjaustyti metalus, o dujinikas dabaigė.(dujų mygtukas).Taip atstumas turi būti minimum 10cm.

aliurc
2018.02.18, 16:49
4155 Lancia voyager sviesu perjungejas tiktu puikiai☺

ramuz
2018.02.18, 20:23
O koki dar ten salia mygtuka pasidarei?priesrukine faroj darei ar bamperyje?man cia vienas sake galima faroj ledus pasistatyt bet dabar skaitau tuos reikalavimus tai turi buti nuo stopo bent 10cm

mygtukas tas pats, tiesiog perprogamuoja funkcijas..ledus ideda i kaire fara arba abi..

Mindas112
2018.02.18, 20:38
Mygtuke yra papildomas progr. išėjimas, o indikuojantį plokščią led lempuką įspraudžia tarp panelių griovelyje virš perjungiklio. ( Tingiu eiti fotkinti...:) ).

aliurc
2018.02.18, 23:39
Prie progos nufotkink☺dekui

aliurc
2018.02.19, 08:57
mygtukas tas pats, tiesiog perprogamuoja funkcijas..ledus ideda i kaire fara arba abi..

Gal teko paciam isiminet galine fara?atrodo pora varsteliu bet dar kazkas laiko?☺ it biski ne i tema cia bet gal kas susiduret ,kodel gabaritai dega tik vienos puses,tiek prieki tiek gale.tarp saugikliu kazkaip nerandu

Mindas112
2018.02.19, 21:28
Gal teko paciam isiminet galine fara?atrodo pora varsteliu bet dar kazkas laiko?☺ it biski ne i tema cia bet gal kas susiduret ,kodel gabaritai dega tik vienos puses,tiek prieki tiek gale.tarp saugikliu kazkaip nerandu

Persižiūrėk,ar tos pusės visos lemputės sveikos. Gal kompas pamatė "trumpą" (sujungimą , o ne Donaldą :) ) ir atsijungė maitinimą.

aliurc
2018.02.21, 08:15
Persižiūrėk,ar tos pusės visos lemputės sveikos. Gal kompas pamatė "trumpą" (sujungimą , o ne Donaldą :) ) ir atsijungė maitinimą.

Jo ,ant priekines faros ta maza sonine lempute nudususi,tai tipo kompui uzteks akuma atjungt?isemiau ir priekine ir galine faras,atjungiau visas lemputes ,saugikli vistiek ismusineja,pastaciau lenkiska 15A saugikli tai sitas laiko bet ikaista net karstas.kazkas negerai,beje kokius ledus statyt i galine fara priesrukinei

Raimislt
2018.03.06, 07:38
Jo ,ant priekines faros ta maza sonine lempute nudususi,tai tipo kompui uzteks akuma atjungt?isemiau ir priekine ir galine faras,atjungiau visas lemputes ,saugikli vistiek ismusineja,pastaciau lenkiska 15A saugikli tai sitas laiko bet ikaista net karstas.kazkas negerai,beje kokius ledus statyt i galine fara priesrukinei

Jai tas saugiklis ir toliau taip kais, led'ų priešrūkinėm gali ir neprireikti......
P.S.(flame)

aliurc
2018.03.06, 13:53
Viskas, sutvarkiau.veikia visos lempos viskas ciki.Amerikonas kazkoks "auksarankis" buvo matyt

BOSAS
2018.03.06, 18:19
Viskas, sutvarkiau.veikia visos lempos viskas ciki.Amerikonas kazkoks "auksarankis" buvo matyt

I gaisrininkus kreipeisi

aliurc
2018.05.10, 20:29
Ar kas V-e dejot ledus i pacia fara priesrukinej ten zemiau po posukiu yra trys vietos?ar neverta bandyt ir det po bamperiu ir viskas nes faroj bus tai nepraleis?4235

Mindas112
2018.05.10, 22:05
iGincė yra įsidėjęs. Atrodo tvarkingai, TA lyg ir praėjo...

iGince
2018.05.10, 22:16
Ar kas V-e dejot ledus i pacia fara priesrukinej ten zemiau po posukiu yra trys vietos?ar neverta bandyt ir det po bamperiu ir viskas nes faroj bus tai nepraleis?4235

Į visus kurie pro mane praėjo dėjau tik į fara. Jokių prielipu po bamperiu vaizdo ne bjauroja. Ten yra numatytos vietos Europai. Dėl to tac ir sertifikavimas einamas koja duris atidarant. :D

iGince
2018.05.10, 22:22
iGincė yra įsidėjęs. Atrodo tvarkingai, TA lyg ir praėjo...

Alio!!! Kas čia per “lyg ir”. Ne “lyg ir” bet liuosiai ir koja duris atidarant. :D

aliurc
2018.05.11, 06:44
Man irgi tas šašas po bamperiu nepatinka.susidejau lemputes i fara tai zmogelis kuris uzsima sueuropinimu sako netika,tipo fara be zymejimu.reiks tik pakeist i led lemputes nes paprastos silpnai sviecia ir pagaliau galesiu i technikine varyt☺.Tik ta mygtuka reik issiaiskint kaip pajungti kad lempute sviestu

iGince
2018.05.11, 09:00
Orginalu mygtuką pats nepajungsi. Reik body kompa perkonfiguruot....

AERO_DD
2018.05.11, 12:08
O kokius led'us ten geriau tinka? Reikia ir savo sutvarkyti.... O mano pardavėjas buvo sakęs kad ta praeisi be problemų su perdaryta žibintą, bet kai sertifikuoja inspektoriai pradeja kabinėtis (anksčiau buvo norm)

Dziugesiukas
2018.05.11, 17:16
O aš ne vieną mačiau pardavime su priekiniuose žibintuose įdėtom gabaritinėm. Kaip jie praeina TA?

Daranius
2018.05.11, 17:47
O aš ne vieną mačiau pardavime su priekiniuose žibintuose įdėtom gabaritinėm. Kaip jie praeina TA?

pagal tuo metu vertinusio darbuotojo nuotaiką. kolegė pasakojo kaip nepraėjo TA dėl neveikiančių valytuvų ant priekinių žibintų, nors mašiną jau pirko su tokiais.

iGince
2018.05.13, 22:32
Pofik kokia tikrintojo nuotaika. Man 16m su vienu bandė aiškint kad mol netinka. Daejau iki viršininko. Tada tiko, kadangi tai yra gamykliškai numatyta vieta. Paskutinius kelis men neturėjau nieko, tai nzn nebent pasikeitė kas.... Bet abejoju.

aliurc
2018.08.09, 13:01
Zodziu priregistravau ir praejau expertizes visokias☺.Norejau pasidalinti patirimais.Is pirmo karto ekspertizes nepraejau netiko priesrukiniu mygtukas,as pastates buvay paprasta paspaudziama mygtuka su lempute.Jis netinka kadangi isjungus artimas sviesas tas mygtukas neisijungia,turi buti su rele ir issijungti galine priesrukine iskarto isjungus trumpas sviesas.Galinej faroj negalima statyt ledus man sake kadangi nera numatyta vieta tai as jau nebesigincijau.Pakeiciau ta mygtuka ir vel i ekspertize.Ano zmogelio nebuvo tai kitas atejo,mygtukas tiko naujas tai prisikniso prie priekiniu faru tipo negraziai istatyti pazybinciai negraziai jam isgresta ir faros turi buti vienodos priekines arba abi usa arba abi europa,mano viena tokia kita kitokia.Nu zodziu tada kraujas uzvire ir pradedi kelt balsa kad vienam tinka kitam ne.Pasitare jie tarpusavi pripazino kad gerai.Tada i tech apziura ten dar laaaabai jieskojo ko prisiknis ir i regitra.tada vaziuot namo gert vodke nervus nuramint☺.Beje veiksmas Vilniui pagrindiniame.

Raimislt
2018.08.09, 13:54
Zodziu priregistravau ir praejau expertizes visokias☺.Norejau pasidalinti patirimais.Is pirmo karto ekspertizes nepraejau netiko priesrukiniu mygtukas,as pastates buvay paprasta paspaudziama mygtuka su lempute.Jis netinka kadangi isjungus artimas sviesas tas mygtukas neisijungia,turi buti su rele ir issijungti galine priesrukine iskarto isjungus trumpas sviesas.Galinej faroj negalima statyt ledus man sake kadangi nera numatyta vieta tai as jau nebesigincijau.Pakeiciau ta mygtuka ir vel i ekspertize.Ano zmogelio nebuvo tai kitas atejo,mygtukas tiko naujas tai prisikniso prie priekiniu faru tipo negraziai istatyti pazybinciai negraziai jam isgresta ir faros turi buti vienodos priekines arba abi usa arba abi europa,mano viena tokia kita kitokia.Nu zodziu tada kraujas uzvire ir pradedi kelt balsa kad vienam tinka kitam ne.Pasitare jie tarpusavi pripazino kad gerai.Tada i tech apziura ten dar laaaabai jieskojo ko prisiknis ir i regitra.tada vaziuot namo gert vodke nervus nuramint☺.Beje veiksmas Vilniui pagrindiniame.
Sveikinimai. Tai kiek čia prie jo - pusę metų vargai kol iki galo daėjai?

aliurc
2018.08.09, 15:05
Jo ,kazkur su remontais panasiai isejo.pats beveik viska dariau ir pirma karta tai sunkoka☺

Raimislt
2018.08.09, 15:13
Vos ne kaip kudikis išnešiotas :D Tai dabar tikras šeimos narys :D

aliurc
2018.08.09, 15:35
Jooo☺

Daranius
2018.08.09, 15:59
Nu zodziu tada kraujas uzvire ir pradedi kelt balsa kad vienam tinka kitam ne.Pasitare jie tarpusavi pripazino kad gerai.

tai visgi suveikė klasikinis atviejis, kas garsiau rėkia to ir tiesa? :evil:

aliurc
2018.08.09, 16:03
Taip iseina☺,kazkaip kulturingai norisi

iGince
2018.08.09, 17:58
Maivosi jie ten. Tiek priekyje gabaritas tiek gale priesrukinis yra numatytas ir viskas ten cool šitam modelyje. Beje šiandien praėjau tac su jais. Jokių pastabų, o jei ir butų buve, būčiau sakęs pora švelniu žodeliu... :)

aliurc
2018.08.09, 23:28
IGince maladec

Dziugesiukas
2018.08.10, 08:49
Tas tai geras variantas, kad prieky gabaritus įgręžti galima į tas vietas, kur europos variantuose yra, o gale negalima :D man atrodo jie iki galo nežino kur kas yra numatyta, tai ir p**asi prie visko. Žodžiu, po ekspertizės gali viską susiri kti taip kaip nori :) sveikinu su kankinimų pabaiga :D
PS. kur gauti tuos led į galinius žibintus? Ir į priekį kokius gabaritus dėjai, kaip gali smulkiau?

aliurc
2018.08.10, 09:40
Dekui dekui.Priekines tai nieko nekeiciau liko tos pacios orginalios lemputes tiesiog fiskes istaciau i naujai isgreztas skyles.Del galinio priesrukinio tai jau permeciau atgal i fara .O pirkau viska Autoaibei tiesiog,ten yra nebrangus guminiai kistukai,3 vnt. nusipirkau ir istaciau juos i fara ir sujungiau laidus kartu o ledus ten gali nusipirkt pagal skoni,pirkau galingesnius ir plokscius kad sviestu tik i prieki ir vsio☺

iGince
2018.08.10, 12:09
Priekinius visad isimineju šonines lemputes (kur po geltonu kampu šviečia) su viskuom. Skyle uzlieju kad nepapultu vanduo ir perstatau į išgręžta viršuje skyle. Beje jei netiksliai isgresipro ta cokoli papuola vanduo. Tai jei issimala, dar papildomai įdedu kaučiuko aplinkui. Gale pats neperdarineju, bet darosi taip. Atsidarom pjovimo būdu antroj pusej korpusą, išimam plastikinę plokštelę kuri uždaro led vietas. Pagal ja išpjaunama tekstilininkė plokstele, ant kurios tvirtinami LED ( galingi, plius buna su korpusiukais kuriuos prišiko prie plokšteles). Tada peilį tuoj į laidus prie led ir prijungi led valdymo modulį ir ikomponuoji ji lempos viduje. Kito modulio galo laidus aš jungiu per pagrindine lempos jungti (kontaktą paimu iš daužytų lempų). Jei nėra galimybes gauti kontaktą, tada daryt kazka kaip aliurc rašė. Tada dar reik sutvarkyti suvirinti ir uzhermetizuoti atgal korpusą. Vat maždaug taip.... ;)

aliurc
2018.08.10, 13:08
Prieki as analogiskai darau☺,gale pas tave kulturingiau,zodziu kai viena karta padarai darosi paprasta o po to jau gali tobulinti sekanti karta

BOSAS
2018.08.10, 15:05
Maivosi jie ten. Tiek priekyje gabaritas tiek gale priesrukinis yra numatytas ir viskas ten cool šitam modelyje. Beje šiandien praėjau tac su jais. Jokių pastabų, o jei ir butų buve, būčiau sakęs pora švelniu žodeliu... :)

Kaip skamba tavo svelnumas?

Dziugesiukas
2018.08.13, 00:24
Priekinius visad isimineju šonines lemputes (kur po geltonu kampu šviečia) su viskuom. Skyle uzlieju kad nepapultu vanduo ir perstatau į išgręžta viršuje skyle. Beje jei netiksliai isgresipro ta cokoli papuola vanduo. Tai jei issimala, dar papildomai įdedu kaučiuko aplinkui. Gale pats neperdarineju, bet darosi taip. Atsidarom pjovimo būdu antroj pusej korpusą, išimam plastikinę plokštelę kuri uždaro led vietas. Pagal ja išpjaunama tekstilininkė plokstele, ant kurios tvirtinami LED ( galingi, plius buna su korpusiukais kuriuos prišiko prie plokšteles). Tada peilį tuoj į laidus prie led ir prijungi led valdymo modulį ir ikomponuoji ji lempos viduje. Kito modulio galo laidus aš jungiu per pagrindine lempos jungti (kontaktą paimu iš daužytų lempų). Jei nėra galimybes gauti kontaktą, tada daryt kazka kaip aliurc rašė. Tada dar reik sutvarkyti suvirinti ir uzhermetizuoti atgal korpusą. Vat maždaug taip.... ;)

Oho, skamba sudėtingai sueuropinti galinį žibintą, o jeigu europinį žibintą iš šroto nusipirkus? Skiriasi fyškės eu ir usa?

iGince
2018.08.13, 07:37
Oho, skamba sudėtingai sueuropinti galinį žibintą, o jeigu europinį žibintą iš šroto nusipirkus? Skiriasi fyškės eu ir usa?

Čia tik skamba sudėtingai. Imi, darai ir pasidaro. :)
EU žibinto nupirkęs, bet manau viskas analogiška tik kad vienu laiduku bus daugiau fiskeje. Tačiau nemanau kad bus ji lengva rasti... ;)

Dziugesiukas
2018.08.13, 10:55
Čia tik skamba sudėtingai. Imi, darai ir pasidaro. :)
EU žibinto nupirkęs, bet manau viskas analogiška tik kad vienu laiduku bus daugiau fiskeje. Tačiau nemanau kad bus ji lengva rasti... ;)

Pastebėjau, kad usa žibintas turi 1 jungtim mažiau, nei ateina laidų į fyškę iš mašinos, tai ir pagalvojau, kad gal eu žibintas tiktų idealiai, bet signeda neturi eu žibintų, o šrote gali tiek užsiprašyti, kad neverta bus :D šiaip ar taip turiu žibintą keisti, nes skilęs stikliukas, rasoja žibintas ir kabo priešrūkas, kuris neaišku kiek dar švies, viskas ten baigia išpūti. Greitu laiku teks daryti gerą sprendimą.

Vipsus
2019.01.19, 14:35
Sveiki, įsigijau dodge grand caravan 2016 m. liko paskutiniai darbai šviesų sueuropinimas, dėl gabaritų priekyje, kaip ir aišku galima USA žibintuose pragrežus skylę įstatyti, o ir pardavimuose mačiau pakabina ledukus priekyje prie priešrūkinių. Sunkiau su galu yra, tikrinausi posūkius, priekyje, kaip ir aišku, bet gale pastebėjau, kad nemirksi, nei kairė pusė, nei dešinė, bet avarinį įjungus mirksi čia gedimas ar taip ir būti turi? ir tiesa, kad priešrūkinį nebegalima kabinti apačioj ar įleisti į bamperį?

iGince
2019.01.19, 23:14
Nezinau dėl kitu šviesu dodge bet po bamperiu priesruka kabinti galima jei ji yra 25cm nuo žemės.

Dziugesiukas
2019.01.20, 11:00
Sveiki, įsigijau dodge grand caravan 2016 m. liko paskutiniai darbai šviesų sueuropinimas, dėl gabaritų priekyje, kaip ir aišku galima USA žibintuose pragrežus skylę įstatyti, o ir pardavimuose mačiau pakabina ledukus priekyje prie priešrūkinių. Sunkiau su galu yra, tikrinausi posūkius, priekyje, kaip ir aišku, bet gale pastebėjau, kad nemirksi, nei kairė pusė, nei dešinė, bet avarinį įjungus mirksi čia gedimas ar taip ir būti turi? ir tiesa, kad priešrūkinį nebegalima kabinti apačioj ar įleisti į bamperį?

Vežk dodge pas Egidijų į kauną. Prieš tai pasiskambink aišku. Padarys gražiai. Aš mačiau gyvai ne vieną dodge gale turi geltonus led posūkiu ir priešrūkus žibinte. Nereiks jokių nesąmonių po bamperiu ar bamperyje ir priešrūkas gražiai iš salono junginėsis per pagrindinį šviesų jungiklį. Plius dar padarys dienos šviesas priekyje, nereiks šviesų junginėti dienos metu ar led statyti į bamperį. Gali ir xenonus susidėti prieky, tik žibintus teks nusipirkti lęšinius. Žodžiu, galima pilnai ir gražiai susieuropinti ir dodge, bei pasipildyti komplektaciją xenonais.

Vipsus
2019.01.20, 14:20
Vežk dodge pas Egidijų į kauną. Prieš tai pasiskambink aišku. Padarys gražiai. Aš mačiau gyvai ne vieną dodge gale turi geltonus led posūkiu ir priešrūkus žibinte. Nereiks jokių nesąmonių po bamperiu ar bamperyje ir priešrūkas gražiai iš salono junginėsis per pagrindinį šviesų jungiklį. Plius dar padarys dienos šviesas priekyje, nereiks šviesų junginėti dienos metu ar led statyti į bamperį. Gali ir xenonus susidėti prieky, tik žibintus teks nusipirkti lęšinius. Žodžiu, galima pilnai ir gražiai susieuropinti ir dodge, bei pasipildyti komplektaciją xenonais.

Bet klausimas svarbiausias dabar kodėl gale posūkiai nešviečia, nei vienos pusės, nors prieki šviečia, kai avarinį įjungiu gale šviečia.

AERO_DD
2019.01.20, 16:31
Saugikliai?

Vipsus
2019.01.20, 17:05
Saugikliai?

Saugikliai kiek radau po kapotu tikrinau visi geri. Ir keisciausia kad prieki veikia posukiai o gale nei kaire nei desne puses neveikia

mmbaldai
2019.08.08, 08:29
Prie to pacio gal kas imes kontaktus kas kaune gali ijungt zibintuose dienos sviesas priesrukiny gale,bei kazkas snekejo kad kazkas ir zemelapius turi?

iGince
2019.08.09, 08:14
Prie to pacio gal kas imes kontaktus kas kaune gali ijungt zibintuose dienos sviesas priesrukiny gale,bei kazkas snekejo kad kazkas ir zemelapius turi?
Skambink čia, viską padarys, aišku už eur... +370 (680) 41 829

busas
2021.05.06, 13:26
kiek kainuoja nuo 2017-2020 m Chrysler Pasifica sueuropinimas Tex.apziurai?
daro Klaipedoje ?

Aidas74
2021.05.06, 22:54
300-350 eur dariau Kretingoje

busas
2022.06.20, 12:50
Gal isivaizduojate toki pailga rukini kur nupirkti sureuropinimui ? cia Raimis.Lt turbut zino))

5230

5231

Raimislt
2022.06.20, 18:17
https://www.xled.lt/led-zibintai/led-ruko-zibintai
https://didmena.jovaitas.lt/%C5%BD-019-1
https://zemot.com.pl/en_GB/p/Multifunction-rear-light-LZD-2252/1015

stokas
2022.06.21, 12:32
Sveiki,

o kurioje vietoje statote galinio priešrūkinio mygtuką V-e panelei?

Ačiū

busas
2022.07.11, 10:46
5232

ar situs palei ratlankius degancius gabaritus ( beje priekyje geltoni) , imanoma padaryti kaip sonini posuki, kad praeiti adaptacija europai?

busas
2022.07.11, 10:52
5233. 5234
girdejau kad i juoda fona imanoma ikomponuoti

Dziugesiukas
2022.07.11, 12:15
5233. 5234
girdejau kad i juoda fona imanoma ikomponuoti

Sveikas. Isijunk autoplius, paziurek kaip kas ten yra padares, gal rasi kas tiks ;)

busas
2022.07.14, 17:53
Raimi ar visas gale 4 lempas reikia isimti ir perdarineti ?

Aidas74
2022.07.16, 00:11
netiks sitie , greziau sparnuose skyles ir montavau posukius
priesrukinis mygtukas prie sviesu ijungimo ikomponuotas foto galesiu veliau imest

Aidas74
2022.07.16, 00:14
gale uztenka 2 lempas isimti jeigu ten paprastos lemputes ne LED