PDA

Žiūrėti pilną versiją : IV 2001 - 2007 Galinio vaizdo kamera



Siomax1
2013.01.02, 12:20
Ar kas yra susimontavęs galinio vaizdo kamerą IV-uke?

Gal galit rekomenduot kameros modelį, montavimo vietą?

sarikas
2013.01.02, 15:19
sw,as i treciuka tai kamera dejau virs numeriu,tokia pailga nikeluota,nelabai ten ji matos,ir rodo vaizda labai gerai.modelio nezinau,sake per obeju parsiunte,kaina 100lt
Ar kas yra susimontavęs galinio vaizdo kamerą IV-uke?

Gal galit rekomenduot kameros modelį, montavimo vietą?

ramuz
2013.01.02, 17:36
aš savąją montavau trečiame stope.. kitoje pusėje, asimetriškai lango apiplovimui... žinoma tai priklauso nuo kameros dydžio ir formos.. kiek pamenu mindas grežė šalia minėto stopo.. taip kad tuningo vietą pačiam pasirinkt teks :)


Ar kas yra susimontavęs galinio vaizdo kamerą IV-uke?

Gal galit rekomenduot kameros modelį, montavimo vietą?

Aidas
2013.01.02, 18:39
vietoj galinio numerio apsvietimo lemputes , kamera turi savo led lempute , kuri apsviecia numeri . arba salia numerio apsvietimo , salia rankenos , turiu ivairiais korpusais . kaina 100 lt su siuntimu .

Siomax1
2013.01.04, 07:24
vietoj galinio numerio apsvietimo lemputes , kamera turi savo led lempute , kuri apsviecia numeri . arba salia numerio apsvietimo , salia rankenos , turiu ivairiais korpusais . kaina 100 lt su siuntimu .

Man priimtiniausiai atrodo, vietoj numerio apšvietimo stikliuko, jei kameros lempikė po to jį apšviečia. Reiktų nuorodų/foto, gal ir kiti susigundytų. Arba man į PM.

ramuz
2013.01.04, 08:36
tai priimtiniausia ir man, bet 100 Lt ;)

Man priimtiniausiai atrodo, vietoj numerio apšvietimo stikliuko, jei kameros lempikė po to jį apšviečia. Reiktų nuorodų/foto, gal ir kiti susigundytų. Arba man į PM.

Arnas
2013.01.04, 14:44
Minusas toks, kad jei tas lempukas perdegs, jo nepakeisi ;) .