PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Ruosiames ziemos sezonui



trukeris
2012.12.12, 20:20
Iskilo toks idomus klausimelis. Kaip ruosiates ziemos sezonui. Ypac domina kaip kovojat su kuro uzsalimu,
parafino susidarymu filtre.Mano auto daugiau stovi nei vaziuoja.Mes i furu bakus tai pilam visokiu priedu,
bet netikiu kad sveika purkstukams. Idomu butu isgirst gal kas yra kaska ydomaus sugalvojes

Aidas
2012.12.12, 20:41
kai turejau CRD , pildavau XADO prieda kurui , budavo ir rusiska saliarka pildavau , ir problemu su uzsalimu neturejau .

Rolandas
2012.12.12, 21:11
Per 12 dyzelio vairavimo metų, tik vienas metai buvo bėda su kuro užšalimu, bet tada ir šaltis siekė virš -25 laipsnių.
Nieko nepilu, su niekuo nemaišau.
P.s. su furom visai "kita kontora".

trukeris
2012.12.12, 21:47
man asmeniskai nesueina kaip gali but kuro filtras po dugnu.Tai ir kyla visokiu minciu. O tokiu dalyku kaip papildomas sildymas,
ar nieks nieko neknstravot.
Aidas ,butent tie visi priedai ar nekenkia purkstukams

Rolandas
2012.12.12, 21:51
Draugas mazdoje buvo pasidaręs kuro filtro šildymą. Aplink filtrą išvedžiojo aušinimo sistemą ( papildomai nuo bendros sistemos ).
Gaila, bet Voyager tas netiks, nes filtras gale.
Aš priedų nepilčiau, geriau kažkoks šildymas papildomas.

trukeris
2012.12.12, 22:13
Rolandas, as irgi savam galante tai buvau pasidares.
O sitoij belieka webastos ismetima prailgint iki kuro filtro

BOSAS
2012.12.12, 22:27
Pas ka sumontuotos webasto neisismaginkit su neaiskiu kuru, nes sekmingai galit susikurenti webastoo.
Jau ne vienas gudruolis jas susidegines buvo.

O del uzsalimo tai niekados nesukau galvos pernai kai apie -30 salo su savo CRD vazinejau be jokiu problemu.
Zinoma kuras is lietuvos degaliniu visad buvo.

Manau kad ir kaip betaupytum jei per salcius vartoji neaisku kura reikia naudoti priedus i kura kurie neduoda stingimo.
Purkstukam sis priedas nekenkia.

trukeris
2012.12.12, 22:27
bossas to ir norejau isgirst,kad priedai nekenkia purkstukams.Visom savo buvusiom auto vasara BY kuras ziema tik LT

BOSAS
2012.12.12, 22:28
Jo tik gesintuva didesni isidek po tokiu racionalizaciju :)

trukeris
2012.12.12, 22:46
http://images61.fotki.com/v777/photos/0/1235590/10159087/IMG_5341-vi.jpg
siuos priedus mum dalina ziemos metu

trukeris
2012.12.12, 22:48
Va niekad nesusimasciau ar ir tie geliai yra skirti tik konkreciom auto sunkvezimis ar lengvoji,ar neturi reiksmes

BOSAS
2012.12.13, 18:51
turi tikti ir lengvoms/.

Daranius
2012.12.13, 19:27
Va niekad nesusimasciau ar ir tie geliai yra skirti tik konkreciom auto sunkvezimis ar lengvoji,ar neturi reiksmes

labai abejočiau kad ten būtų kažkoks skirtumas. Kas į Rusiją važinėja, tai ten rinkoj yra visokių priedų specialių antigelinių. Ten žmonės žino kas yra geras šaltis ir atitinkami resursai savo laiku buvo skirti tas problemas spręsti.

BOSAS
2012.12.13, 19:36
rusai dar dagiau geru masinu turi nei mes lietuviai
tai jie kuro nevaziuoja pas mus pirkti :D

Daranius
2012.12.13, 19:49
rusai dar dagiau geru masinu turi nei mes lietuviai
tai jie kuro nevaziuoja pas mus pirkti :D

aš ne apie kuro kokybę, o apie tai kad paspaudus -40 ir žemiau jau paprastas degalinės kuras gali virsti želatinu. Rusų rinkai yra paruoštų specialių antigelinių kuro priedų, kurie tokiu atvieju gelbėja.

BOSAS
2012.12.15, 08:54
Taip tas tiesa.

Getman
2012.12.15, 21:16
Jeigu teisingai supratau, tas Hi-Gear ir yra rusiskas produktas? Ar jis vertas demesio? Nes arteja salciai ir susiduriu su ta pacia problema. 2.5 CRD

BOSAS
2012.12.15, 21:53
As asmeniskai benza i dyzeli vartoju kai kyla abejoniu su siuo klausimu

Getman
2012.12.16, 09:53
Ar yra koks salutinis poveikis sistemai? Kokiu santykiu skiesti?

arunka
2012.12.16, 13:22
Ar yra koks salutinis poveikis sistemai? Kokiu santykiu skiesti?
kai turėjau dyzelį tai reikalui esant skiesdavau benzu 10:1,bet tai buvo senokai,motorai buvo ne tokie jautrūs kurui,šiaip benzas sausina dyzelį,tas pasireiškia prastesniu siurblio ir purkštukų tepimu.

trukeris
2012.12.19, 20:33
rusai dar dagiau geru masinu turi nei mes lietuviai
tai jie kuro nevaziuoja pas mus pirkti :D
Tas taip,zymiai daugiau nauju auto,ir kai ateina ziema jie papildomai dar kolonelej eilej stovi prie zibalo,kuriuo ir skiedzia dyzeli.Tai kaip ir keistai jums pasirodys,bet mano furos knygutej net parasyta kad tik zibalu skiesti.Benzu jokiais budais.As pries si reisa gelio inpyliau apie 50grm.ir pilna baka dyzelio.Nes pilnam bake kondensatas nesirenka ir pilnas bakas dyzelio kuro zymiai maziau sala

trukeris
2012.12.19, 20:48
Jeigu teisingai supratau, tas Hi-Gear ir yra rusiskas produktas? Ar jis vertas demesio? Nes arteja salciai ir susiduriu su ta pacia problema. 2.5 CRD
Tikrai vertas demesio,ir jjei daugiau ipilsi blogiau nebus.O siaip raso kad Amerikoj pagamintas,lieka tik miums speliot

trukeris
2013.12.08, 23:51
Na kagi vel ziema.
Radau kaska idomaus,butu idomu padiskutuot sia tema
http://www.youtube.com/watch?v=nD_6Pt2WvdA

mafo
2013.12.09, 08:54
Kroviniame transporte naudojamas daiktas, ypač tame kuris giliai į rusiją lenda (auksinės rankos jį pasidaro ir be gamyklos pagalabos... panaudoja fūrinių veidrodėlių pašiltinimus). Tačiau dažniau renkasi kitą, daug paprastesnį būdą t.y. priedą į dyzelį neleidžiantį susidaryti parafinui. jei kas planuoja važiuoti į sibirą apie šį pašiltinimą reiktų pagalvoti "Antifrostas nepadės" na o Lietuvos sąlygomis žieminis dyzelis iš kolonėlės pilnai pakankama priemonės su užšalimu kovoti.

Daranius
2013.12.09, 11:34
Na kagi vel ziema.
Radau kaska idomaus,butu idomu padiskutuot sia tema
http://www.youtube.com/watch?v=nD_6Pt2WvdA

gal kas gali patarti kur tokių šildymo juostų galima įsigyti?:)

mafo
2013.12.09, 16:08
gal kas gali patarti kur tokių šildymo juostų galima įsigyti?:)

Pasikartosiu, deda veidrodėlio pašiltinimo juostą. Apsuka aplink filtrą ir tiek. Tik nzn kaip su elektros naudojimu, jos galingesnės ar ne už tas kurios yotube pavaizduotos. Kažkaip abejoju ar akūmas patems jas per naktį. Kaina 32 Lt su PVM be laidukų :)

trukeris
2013.12.09, 20:34
gal kas gali patarti kur tokių šildymo juostų galima įsigyti?:)

o gal kaska iseitu pasigamint is sildomo uzvalkalo kedei,
ppasiskaitinek

http://www.autura.lt/lt/technine-informacija/7375070035ea32855b7351ffda493669
http://www.biomotorai.lt/skysto-kuro-degikliai-pramonine-tara/lt/dieseltherm-kuro-pakaitinimo-elementai

Daranius
2013.12.09, 22:37
Pasikartosiu, deda veidrodėlio pašiltinimo juostą. Apsuka aplink filtrą ir tiek. Tik nzn kaip su elektros naudojimu, jos galingesnės ar ne už tas kurios yotube pavaizduotos. Kažkaip abejoju ar akūmas patems jas per naktį. Kaina 32 Lt su PVM be laidukų :)

supratau, man įdomu pasidarė kur tokių juostų galima rasti.

mafo
2013.12.10, 08:29
Youtoobinių tai velnias jas žino... Veidrodėlių juostų (tokių kur mano posto Nr 26 nuotraukikėje įdėta) yra daugelyje, krovininių automobilių detalių parduotuvių. Bet reiktų ieškoti lengvikei, nes krovininių auto juosta 24 V pritaikyta, tad nebus efektyvumo manau :(

trukeris
2013.12.11, 23:10
Youtoobinių tai velnias jas žino... Veidrodėlių juostų (tokių kur mano posto Nr 26 nuotraukikėje įdėta) yra daugelyje, krovininių automobilių detalių parduotuvių. Bet reiktų ieškoti lengvikei, nes krovininių auto juosta 24 V pritaikyta, tad nebus efektyvumo manau :(

As vis galvoju apie tav o pasiulyma,bet ar ta veidrodeliu juosta susildys kuro filtra -istirpins parafina.Kasko nesitiki. Gal kas is elektroij nusimananciu paaiskintu

Daranius
2013.12.12, 12:56
As vis galvoju apie tav o pasiulyma,bet ar ta veidrodeliu juosta susildys kuro filtra -istirpins parafina.Kasko nesitiki. Gal kas is elektroij nusimananciu paaiskintu

bet kuriuo atveju "vartotojas" turi buti 12V, kitu atveju efekto tikrai nebus. be to gi 6itose masinose yra "vandens separatorius", kuris isijungia kartu su veidroveliu apsildymu. ar jo nepakanka ziemini kura pilant?

trukeris
2013.12.12, 18:48
bet kuriuo atveju "vartotojas" turi buti 12V, kitu atveju efekto tikrai nebus. be to gi 6itose masinose yra "vandens separatorius", kuris isijungia kartu su veidroveliu apsildymu. ar jo nepakanka ziemini kura pilant?
Istikro tai man "kosmosas" apie ka cia sneki ,as tik sakau kad neduoos jokio efekto veidrodelio juosta kad ir apsusksi kuro filtra n et keturiais sluoksniais

mafo
2013.12.12, 21:01
Istikro tai man "kosmosas" apie ka cia sneki ,as tik sakau kad neduoos jokio efekto veidrodelio juosta kad ir apsusksi kuro filtra n et keturiais sluoksniais

Hm... bandei?

Parafino neistirpdo jau niekas greičiausiai... filtro vieta tuomet šiukšlių dėžėje. Gal kas mane pataisys, bet berods vasarinis dyzelis apie - 15 _ -20 C kažkur stingsta žieminis berods apie -25_-30, negooglinsiu... Esmė ne parafino tirpdyme o jo susidarymo prevencija, palaikant aukštesnę filtro temperatūrą nei, kad dyzelio stingimo. Tokia pati ir "Antifrosto" paskirtis - pilamas į pliusinį dyzelį sumaišomas ir neleidžia susidaryti parafinui prie žemesnės temperatūros. (H-)