PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bėdos pakeitus varikli



Mindaugasl
2012.11.17, 21:36
Sveiki galkas galetu padeti pakeičiau varikli ir niekaip negaliu atstiguot iki galo saudo ant duju turkija retsykiais,ant laisvu tai dideles apsuko tai mazos, kartais girdisi kaip oro filtras siurbia ora, ir salone is peciuko keistas garsas aina kaip snipstimas, gal ka netaip pajungiau? Pas mane 2, 4 benzas dujos is anksto dėkui

driusa
2012.11.17, 22:52
Kažkur gali orą gaudyt. Gali žvakės, laidai knist protą. Pečiuko šnypštimas tai jaučiu nepilna kondiškės sistema pučia.

Mindaugasl
2012.11.17, 23:31
Tai kad laidai ir žvakes nauji man daugiausia itarimu kelia kur is oro kolektoriaus geležinis vamzdukas isiaina ir kitam galia stovi tokia pusle su vostuvu lik agr vadinas tiksliai nezinau, tai is jo išeina dvi slangutes ir tiksliai nezinau kur jos jungiasi

Girinis
2012.11.18, 01:29
Vakumai ten ir reik pajungt būtent ten kur jiems vieta. Kitaip nesugaudysi nieko. Imk manualą ir skaityk.

Mindaugasl
2012.11.18, 11:35
Is kur butu galima parsisiųsti manual?

BOSAS
2012.11.18, 16:13
Sveiki galkas galetu padeti pakeičiau varikli ir niekaip negaliu atstiguot iki galo saudo ant duju turkija retsykiais,ant laisvu tai dideles apsuko tai mazos, kartais girdisi kaip oro filtras siurbia ora, ir salone is peciuko keistas garsas aina kaip snipstimas, gal ka netaip pajungiau? Pas mane 2, 4 benzas dujos is anksto dėkui

Tai gal varikli isidejai su kitom bedom, nes i tai labai panasu.

Mindaugasl
2012.11.18, 18:00
Nu lik geras variklis is daustos masinos priestai vazinejo pagivenes vokietis priziuretas buvo jau nebežinau ka darit i servisas nuvaryt tai baisu net pagalvot kai reikes visa atliginima atiduot:)

BOSAS
2012.11.18, 21:24
Nu lik geras variklis is kaustos masinos priestai vazinejo pagivenes vokietis priziuretas buvo jau nebežinau ka darit i servisas nuvaryt tai baisu net pagalvot kai reikes visa atliginima atiduot:)
o tu bent jau pasidomejai tuo kad taip sakai ?

Mindaugasl
2012.11.18, 23:00
Nu siaip randuos vokietijoi tai tik apsiimtu chrysler servisas taisyt o cia chrysler dalis brangios itariu kad be 500eurų neisvazuociau

BOSAS
2012.11.19, 21:19
tai tas pats kas musu pinigais 500 Lt
tiksliau 500 piniginiu vienetu, tai gal ir nera taip brangu jei sutvarkys viska

ernestas87
2012.11.21, 17:39
Sveiki gal kas turejot reikalu su variklio galvos aklem? niekur nerandu pirkt 20 diametro o ka galima panasaus pritaikyt? 16 diametro jau radau o pas mane jos isrudijo... kazkas pries mane gerokai pavazinejo ne su antifrizu o su vandeniu

romaas
2012.11.21, 21:07
Sveiki gal kas turejot reikalu su variklio galvos aklem? niekur nerandu pirkt 20 diametro o ka galima panasaus pritaikyt? 16 diametro jau radau o pas mane jos isrudijo... kazkas pries mane gerokai pavazinejo ne su antifrizu o su vandeniu
kreipkis pas tekintoja, tikrai padarys.