PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD generatoriaus sankaba



eimis74
2011.04.27, 23:28
labas, gal kas susidure su generatoriaus sankaba? kaip jos galetu atsisakyt, nes sugedo?

Makena
2011.04.27, 23:49
Wongas, ką tik, prieš porą savaičių drąskė, tai žino gerai kaip kas. Pasikeisk į generatorių be sankabos.

MUNDIS
2011.04.29, 01:09
Kiek zinau atsisakyti nelabai iseis.Ji reikalinga kad nesusviltu elektronika.Cia siaip yra specu elektronsiku gal rimciau parasys:D

BOSAS
2011.04.29, 06:51
Ne del elektronikos ji reikalinga, o del to kad nelauzytu generatoriaus.

Kesute
2011.05.02, 22:21
Dėk kas priklauso kitaip nieko nepadarysi.Pritaikius paprastą škyva (nesankabini) nespėsi keist generatoriaus diržo ar įtempėjo,bus visokių garsų (cypsėjimų ir baladojimo).

Makena
2011.05.03, 09:37
Dėk kas priklauso kitaip nieko nepadarysi.Pritaikius paprastą škyva (nesankabini) nespėsi keist generatoriaus diržo ar įtempėjo,bus visokių garsų (cypsėjimų ir baladojimo). Tai įdomu kodėl jau? Paaiškink išsamiau, iš kur tie garsai, kas ten cypsi ir baladojasi?
Paėmiau, išmečiau kondicionieriaus kompresorių kčiortu, skriemulį užmoviau- nei cypsi, parazitas, nei beldžiasi, nei diržų keist reikia.
Jei gerai uždedi, tai jokio skirtumo, ar su sankaba, ar be.

eimis74
2011.05.05, 18:20
išsiaiskinau kad ne sankaba problemas kele, o kondicionieriaus siurblys, truko freono ir nebuvo tepimo, tai uzpilde su tepalu ir freonu kiek priklause, ir dirzo drebejimo kaip nebuta8-)

eimis74
2011.05.05, 18:23
Dėk kas priklauso kitaip nieko nepadarysi.Pritaikius paprastą škyva (nesankabini) nespėsi keist generatoriaus diržo ar įtempėjo,bus visokių garsų (cypsėjimų ir baladojimo).

manau uzdejus paprasta skyva nebutu bedu, nes manau kad tos sankabos tik dar vienas navarotas kuris sugedus kainuoja ne kapeikas:roll:

BOSAS
2011.05.05, 20:01
manau uzdejus paprasta skyva nebutu bedu, nes manau kad tos sankabos tik dar vienas navarotas kuris sugedus kainuoja ne kapeikas:roll:
Tai zinoma juk ta sankaba kure žioplių komanda, nes reikėjo kažkaip atpiginti mašiną, o tie žiopliai ja pabrangino.
Matomai, kad tik del kainos pakelimo ta sankabą uždėjo, gal tu ir teisus mesk ją laukan. ;)

Kesute
2011.05.09, 14:01
A va ir ne,gali det kaip nori.Jau kondicionierius duoda bildesi o jai generatorius be sankabinio skyvo isvis ragai.Juk generatoriaus sukiai zymiai didesni nei kondicionieriaus.
Cypsejimas gaunas kai dirzas praslysta per generatoriaus skyva pasokus itempejui o bildesys is itempejo kuomat jis sokineja (tiksliau itempejo guolis ant dirzo).Nesant sankabiniui skyvui niekas nelygina variklio darbo netolyguma perduodama generatoriui ir itempejas neislaikydamas sokineja.Pvz vw saran uzsikirtus sankabiniui su nauju dirzu nuvaziuoja iki 5tukst km .

Kesute
2011.05.09, 14:10
Sory kad be citatos Makenai

Makena
2011.05.09, 15:06
A va ir ne,gali det kaip nori.Jau kondicionierius duoda bildesi o jai generatorius be sankabinio skyvo isvis ragai.Juk generatoriaus sukiai zymiai didesni nei kondicionieriaus.
Cypsejimas gaunas kai dirzas praslysta per generatoriaus skyva pasokus itempejui o bildesys is itempejo kuomat jis sokineja (tiksliau itempejo guolis ant dirzo).Nesant sankabiniui skyvui niekas nelygina variklio darbo netolyguma perduodama generatoriui ir itempejas neislaikydamas sokineja.Pvz vw saran uzsikirtus sankabiniui su nauju dirzu nuvaziuoja iki 5tukst km . Su visa pagarba, bet apie šaranus ir eskeipus(beje kaip ir kitus "vykusius" funikulierius), tuo labiau imant juos pavyzdžiu... Prašyčiau...
Toliau - kas liečia generatorių. Paprieštarausiu, kolega, bet nei kompresorius, nei generatorius, nei kiti velniai apsigyvenę Chrysler - tyli ir nei krust. Jeigu jau bilda - vadinas nepatenkinti ir laikas keist į patenkintus. Įtariu, jog pačio atveju - diržas makaluojasi kaip ant kreizo. Jokio variklio darbo netolygumo nėra ir būt negali, jei jis tvarkingas. Joks įtempėjas negali šokinėt, nes jo darbas tempti, kad ir kaip jam tai liūdna ir nuobodu. Diržas neturi praslidinėt, nei pro škyvus, nei kur tik jam dar užeis. Jokia savivalė neleidžiama pagal nutylėjimą. Primąstyti papildomi įrengimai, ne visada sėkmingai pasiteisina, ypač mūsų ubagyno sąlygom. Be jokių sankabų mašina dirba tyliai ir ramiai, o jei manai, kad be šios naujovės kažkas sugrius - klysti.

Kesute
2011.05.11, 00:03
Jai sakai kad variklio darbo netolygumo nėra ir būt negali tai pasidomek ka veikia smagratis atmetus sankabos tvirtinima ir starterio sukima.Nenoriu as cia gincytis bet su tokiais dalykais dirbu.Stovi vienas modelis servizo kieme su pakeistais visais dirzais ir laukia variklio remonto.Isvados tokios kad viskas buvo pakeista o uzsikirtes generatoriaus skyvas ne.Nuo itempejo sokinetimo sokinejimo (kaip rasiau) isdilo itempejo yvore ir generatoriaus dirza numete po paskirstymo dirzu.dabar moteriske bylinejasi su kazkokiu Panevezio servizu.

Makena
2011.05.11, 19:58
Jai sakai kad variklio darbo netolygumo nėra ir būt negali tai pasidomek ka veikia smagratis atmetus sankabos tvirtinima ir starterio sukima.Nenoriu as cia gincytis bet su tokiais dalykais dirbu.Stovi vienas modelis servizo kieme su pakeistais visais dirzais ir laukia variklio remonto.Isvados tokios kad viskas buvo pakeista o uzsikirtes generatoriaus skyvas ne.Nuo itempejo sokinetimo sokinejimo (kaip rasiau) isdilo itempejo yvore ir generatoriaus dirza numete po paskirstymo dirzu.dabar moteriske bylinejasi su kazkokiu Panevezio servizu. Tai tas pats, ką ir norėjau pasakyt. Chrysler čia nekaltas, kad neprižiūrėta mašina, ar "meistrai" iš teismų neišeina:hammer:
Kas liečia sankabas ar tai generatoriaus, ar kompresoriaus - visi varikliai kuo ramiausiai dirba ir be jų, ir nei diržai, nei velniai nešokinėja, nes nepriklauso taip jiems. Galvoju, jei su kūjų variklį ar skriemulius patiesina, tai jau tada jį reik bent ant spyruoklių pakabint, kad nesikalatuotų.
Dėl smagračio, broli. Na kam man domėtis? Ką, jis elipsę turi piešt, ar ką, nesupratau? Turi suktis tvarkingai, kaip jam priklauso, o jei ne - remontuot reik. Kas čia bus, jei kiekvienas ratas suksis kaip kiaušinis... Na, jei klystu - sorry, ne specas juk:) Žinau tik , kad be jokių sankabų šimtus tūkstančių pravažiavau ir nei vienos nepasigedau ir nežadu pasigest;) O jei kas sugalvos man ją įbrukt- tai ir neišeis iš teismų, tegu tik pabando.

BOSAS
2011.05.11, 20:09
Makena jei sankaba būtų nereikalinga ji ir nesudilinetų ;), Jei sudyla vadinasi dirba. Čia taip liaudiškai bandau paaiškinti.

Mes kazkada patyrinėjom ta reikala ir tikrai įsitikinom, kad jos reikia, cia ji labai reikalinga uzvedimo ir gesinimo momentais.
O ten kur yra kondicionierius visos mašnos turi depferinius škivus ir jie dalį šios sankabos darbo kompensuoja, o voyageris turi ir tai ir tai.

Makena
2011.05.11, 20:21
Makena jei sankaba būtų nereikalinga ji ir nesudilinetų ;), Jei sudyla vadinasi dirba. Čia taip liaudiškai bandau paaiškinti.

Mes kazkada patyrinėjom ta reikala ir tikrai įsitikinom, kad jos reikia, cia ji labai reikalinga uzvedimo ir gesinimo momentais.
O ten kur yra kondicionierius visos mašnos turi depferinius škivus ir jie dalį šios sankabos darbo kompensuoja, o voyageris turi ir tai ir tai. Sutinku, BOSAS, 100 procentų, kad jei dirba tai ir dyla. Bet man, durnam, paaiškink prašau - kaip be jos tiek metų apsiėjom? Na, po perkūnais pagaliau, 500 000 km pravažiuoji ir jokių problemų, apart angliukų. Kame reikalas ir kur paslaptis? Arba aš jau nieko nebesuprantu...
nebent pas CRD dar kokie niuansai yra, bet benzui - ką aš žinau..

Kesute
2011.05.12, 22:38
Sankabiniai generatoriai yra galingesni uz paprastus ir automatiskai rotoriai masyvesni,todel kabina sankaba.Net pas voyageri 3.8l benza stovi toks dalykas kas pas benzus retas atvejis.

renka
2011.10.29, 19:15
turbut pribres reikalas generatoriaus sankaba tvarkyt,nes uzia jau.taigi gal kas zinot kur pigiausia butu galima nupirkt.cia butu 3.8 benzinui

vejas666
2011.10.29, 23:46
as tai nupirkciau srote deveta ir baiktusi bedos

renka
2011.10.31, 20:32
na srotine ir neaisku kiek laikys.kazkas snekejo kad cia daznos bedos buna su ta sankaba

Sauliuss
2013.07.26, 22:39
Pasikeičiau aš tą sankabą, dingo nemalonus garsas, dingo nedidelė vibracija, kuri buvo jaučiama stovint ant "D". O buvo panašu į tai:
http://www.youtube.com/watch?v=fNp3_11a_WM&feature=share&list=PL8A240C574A42F8B2
tik kol kas ne taip stipriai išreikšta.
Pas mane ne dyzelis, bet įtariu garsai kuriuos ji skleidžia, panašūs tiek dyz. tiek benz.

Bratka
2013.07.26, 23:51
Pasikeičiau aš tą sankabą, dingo nemalonus garsas, dingo nedidelė vibracija, kuri buvo jaučiama stovint ant "D". O buvo panašu į tai:
http://www.youtube.com/watch?v=fNp3_11a_WM&feature=share&list=PL8A240C574A42F8B2
tik kol kas ne taip stipriai išreikšta.
Pas mane ne dyzelis, bet įtariu garsai kuriuos ji skleidžia, panašūs tiek dyz. tiek benz.
Pas mane užsilenkė generatoriaus sankaba. Pirkau naują "Dage", pasikeičiau ir tik tada išlindo minėti garsai, kurių su sugedusia sankaba nebejaučiau... Pradžiai suverčiau bėdą alkūninio škyvui, bet paaiškėjo jis čia nekaltas. Turiu įtarimą, kad gal diržas išsitampė...

provokator
2014.10.20, 19:38
Pasikeičiau aš tą sankabą, dingo nemalonus garsas, dingo nedidelė vibracija, kuri buvo jaučiama stovint ant "D". O buvo panašu į tai:
http://www.youtube.com/watch?v=fNp3_11a_WM&feature=share&list=PL8A240C574A42F8B2
tik kol kas ne taip stipriai išreikšta.
Pas mane ne dyzelis, bet įtariu garsai kuriuos ji skleidžia, panašūs tiek dyz. tiek benz.
kaip ji keiciasi? pas mane lygiai taip pat kala kaip video

BOSAS
2014.10.21, 09:45
atsuki ir pakeiti.

provokator
2014.10.21, 10:15
Issamu...

BOSAS
2014.10.21, 18:49
nuimi dirza, atsuki egr priklao nuo modifikacijos, atsuki genera, isimi genera, atsuki sankaba, uzsuki nauja ir surenki atvirkstine tvarka.
Ar jau gerai?

provokator
2014.10.21, 20:10
Fantastika:P