PDA

Žiūrėti pilną versiją : Uzdaras oro cirkuliavimos masinos salone



zee
2012.10.25, 10:07
Sveiki,
Ar tai normalu, paspaudus mygtuka kad oras cirkuliuotu viduje, pamirgsi pora kartu "ikonele su masina is strele ovalia" is uzgesta.
Kame reples? :)
1044

AndriusA
2012.10.25, 10:14
Labas, namau dėl to kad, oro srautas yra nukreiptas ant lango. Pas mane tas pats variantas, kai yra nustatyta pozicija langas arba langas - kojos sumirgsti kelis kartus ir viskas. Dėl šio sumirksėjimo nusiderėjau 500 lt, įvardines, kad yra sklendžių gedimas.

zee
2012.10.25, 10:24
Labas, namau dėl to kad, oro srautas yra nukreiptas ant lango. Pas mane tas pats variantas, kai yra nustatyta pozicija langas arba langas - kojos sumirgsti kelis kartus ir viskas. Dėl šio sumirksėjimo nusiderėjau 500 lt, įvardines, kad yra sklendžių gedimas.

Nepatingejau nueit iki masinos. Andriau tu dievas :D istikruju tiap ir yra
Aciu

AndriusA
2012.10.25, 11:11
Aha kai pirkau masina tai galvojau kad tai gedimas, poto tikrinau ant savo Citriuko XSARA tai tas pats bajeris buvo. :)

sobos
2012.10.25, 15:30
Taip yra todel, kad kai įjungtas kondicionierius nėra galima vidinė cirkuliacija, o kaip žinom, atsukus pūtimą į langą automatiškai įsijungia kondicionierius

Getman
2012.10.27, 14:44
Taip yra todel, kad kai įjungtas kondicionierius nėra galima vidinė cirkuliacija, o kaip žinom, atsukus pūtimą į langą automatiškai įsijungia kondicionierius

O kondiko zenkliukas uzsidega? Ar jis nematomai isijungia? Nes pas mane ijungus putima i langa joks kondikas neisijungia. Gal kazkas neveikia? :)

ru22
2012.10.27, 23:01
Ženkliukas nerodo ;)

O kondiko zenkliukas uzsidega? Ar jis nematomai isijungia? Nes pas mane ijungus putima i langa joks kondikas neisijungia. Gal kazkas neveikia? :)