PDA

Žiūrėti pilną versiją : III 1996 - 2000 Šildymo elemento montavimas.



Tagas
2012.09.23, 11:44
Taigi, turiu angliška, priekinę keleivio sėdynę, šildomą. Pati sėdynė man netinka del diržo sagties padėties, o kadangi ji jokiam normaliam europiečiui netiks, tai sumasčiau išsimontuot iš jos šildymo elementą ir įkišt i paprastą savo vairuotojo sėdynę. Tad klausimas: ar kas esat taip darę ir ar aš čia nenusišneku :D?

Arnas
2012.09.23, 11:51
Jei gerai pamenu, sildymo elementai yra prisiuti prie odos (arba veliuro). Jei sedynes spalva tinka paprasciau butu pasikeisti pacius uzvakalus.

Tagas
2012.09.23, 12:13
tai, kad pas mane paprasta medžiaga....

Daranius
2012.09.23, 22:27
tai, kad pas mane paprasta medžiaga....

tai dabar bus oda :)

Tagas
2012.09.23, 22:34
Deja, oda kolkas bus tik antra ir trečia eilė... Jeigu išvis bus, bandysiu dar parduot uz nepadorią kainą :D Tad nieko kito nesugalvoju, kaip šildymo elementą permest i savą sėdynę :)

Tagas
2012.09.26, 22:29
Sveiki, taigi šiandien iš sandėlio parsivežu priekinę, keleivio (anglo), sėdynę ardymui, žiuriu žiuriu, kad ana visai tiktų įmontavimui i mūsų vairuotojo vieton, jungtys visos yra, reiktu tik pamodifikuot elektrinį valdymą ir galiausiai nieko nesigautų, nes nesilanktytų atlošas:D Padariau keletą fotkių:

1Nr. Čia kaip suprantu - relė, taip?
2Nr. Tokia pat jungtis ateina iš po grindų, bet...keleivio sėdynėje... Čia man mistika.
3Nr. Trys laidai nupjauti, kur jie priklauso būt?
947

Kodėl tokia pat jungtis yra po priekinio keleivio sėdyne?
948



Dar klausimas, po kiek laiko, po akumo atjungimo, galima atjunginėt sėdynes, kad nebutu po to airbag klaidų?

Arnas
2012.09.27, 09:00
Istrauk ta fishke kur nupjati laidai ir iskisk ta, kuri laisva po sedyne :)

Tagas
2012.09.27, 20:40
O ką kišt i Nr.2?

Tagas
2012.09.28, 20:20
Well well well, naujų minčių padavė man:D ta vienintelė sėdynė yra priekinė anglo keleivio, tad ji realiai tinka pas mane i vairuotojo vietą, tiesiog senąją nuimt, naują uždėt, laidus pajungt ir vuolia! bet!! Kadangi ji keleivio, tai nėra reguliatorių, kurie reguliuoja atlošą ir prisistumimą. Bet čia ir neproblema, užteks uždėt senas plastmases. Ten kaip suprantu stovi kažkoks mechanizmas, kuris reguliuoja, tav vat štai klausimas: kokiu būdu reguliuojasi sėdynes atlošas?