PDA

Žiūrėti pilną versiją : III 1996 - 2000 centrinis uzraktas uzrakineja masina kas 31 sekunde



Zanasv
2012.09.12, 17:19
Problema tikrai neeiline... centrinis pats uzrakineja masina kas 31 sek, jei palieki kuria nors dury praverta tada intervalas pasidaro apie 30 min, jei ijungtas degimas tada nerakineja.
buvau pilnai atjunges signalizacija (pries tai pravazinejau 2 metus be tokiu poroblemu su signalizacija) nepadeda, buvau atjunges duru spyneles kurios uzrakina atrakina centriny irgi nepadade, gal kas turit minciu kur toliau ieskoti ?

aciu.

eimis74
2012.09.12, 18:35
ziurek signalizacijos aprasyma, ten mygtuku pagalba galima suprogramuot ar atsaukti, ziurint ko nori

Girinis
2012.09.12, 19:27
Problema tikrai neeiline... centrinis pats uzrakineja masina kas 31 sek, jei palieki kuria nors dury praverta tada intervalas pasidaro apie 30 min, jei ijungtas degimas tada nerakineja.. Jei galvoju apie tą patį, tai labai seniai turėjau tokią signalizaciją. Taip sakant- ji normaliai veikė tokiu principu, kol kartą nepalikau numestų raktų viduj ir neišėjau pasikalbėt su kolegom.. Paskui žiūrėjau į raktus viduj ir užsirakinusią mašiną...Šiaip, tai jos mėgsta pūti, oksiduotis ir prisisiurbt drėgmės. Mintys tokios : 1. Visada atsarginis raktas kelnių kišenėj. 2. Mest lauk signalizaciją.... Pats pasirinkau abu variantus.

Zanasv
2012.09.12, 20:31
Signalizacija buvau atjunges fiziskai, istraukiau ta dezute atjunges visas jungtis...

oleg
2012.09.13, 20:55
atjunk akuma porai minuciu - jeigu nepades ziurek, varikliuko kontaktus(centrinio)

Zanasv
2012.11.02, 15:46
Sveikas, pabandziau palikau atjungta per nakty, ryte tas pats. uzsirakineja....
ar negali buti kazkas susije su centriniu kompu kad jis siuncia signala uzrakinti kaip kad pajudejus is vietos automatiskai uzsirakina nuo tam tikro greicio?

BOSAS
2012.11.02, 18:35
Ar yra pas tave sedyniu atmintis?

Zanasv
2012.11.03, 11:26
Ne nera, pas mane paprasciausia komplektacija, yra tik elektriniai langai centrinis ir kondicionierius, automatas 3.3l.

susiradau alldata programoje shema centrinio, bandysiu nuo BCM (body controll module) nuo internal 23way connector atjungti 17 kontakta (door locking relay controll), ziuresim kas bus.

BOSAS
2012.11.03, 12:09
Tai jau paprasciau yra 3 reles istraukti kurios yra virs vairuotojo koju.

Zanasv
2012.11.03, 16:41
atjungus 17 kontakta uzrakinimas neveikia ir nesudirbineja, bet norisi kad ir signalizacija veiktu su pulteliu, deja visas valdymas centrinio eina per BCM, idomu ar tie uzsirakinimo intervalai nesusije su salono sviesomis, jos ten turi panasius intervalus puse minutes lyg jei durys uzdarytos ir pusvalandis jei paliktos, gal kokiu minciu ???

Zanasv
2013.01.25, 12:17
problema rasta: buvo istraukta BCM pasijungta "ant stalo" ir problema buvo tame kad uzpilta mase kuri turi apsaugoti plokste nuo dregmes pati turejo varza nuo prisigerusios dregmes.
dziovinimas orkaiteje viska pataise :)
p.s tas intervalas 31 sekunde buvo komanda bcm nueiti i "miegoti ar kitaip elektros taupymo rezima", tas suzadindavo centrinio uzrakinimo kontakta poto viskas kartodavosi.
palikus duris "atviras" komanda "miegoti" budavo vykdoma kas 30min.
p.s del laidzios dangos buvo ir kitu anomaliju su elektrine dalimi :)

awdrius
2013.04.22, 21:24
sveiki. Nutiko tai, kad pas mane neveikia uzraktas automatiskai vaziuojant. Siaip viskas veikia centrinis ir nuo salone esantys mygtukai. kas galetu buti mieli forumieciai?

Arnas
2013.04.22, 22:47
Gal pas tave jo is vis niekada nebuvo?

awdrius
2013.04.22, 22:51
Gal pas tave jo is vis niekada nebuvo?

Jei taip butu nebuve neklausciau:)

raganius
2013.04.22, 22:55
Pas mane prieš metus "parėjo". Teko durų užsirakinimą "užmaitinti" nuo signalizacijos. Bet užsirakina tik užvedus variklį. Kodėl dingo užsirakinimas pradėjus važiuoti - nežinau. Bet buvo patogus dalykas.

awdrius
2013.04.22, 23:14
Pas mane prieš metus "parėjo". Teko durų užsirakinimą "užmaitinti" nuo signalizacijos. Bet užsirakina tik užvedus variklį. Kodėl dingo užsirakinimas pradėjus važiuoti - nežinau. Bet buvo patogus dalykas.

Prie gero greit priprantama:)

Arnas
2013.04.23, 00:12
Jei taip butu nebuve neklausciau:)

Neparasei kad buvo... :)

awdrius
2013.04.23, 06:38
Neparasei kad buvo... :)

Sorry. Tai va jis buvo o dabar nera:D

seselis
2014.03.11, 19:36
bedele :) siandien kuiciausi prie savo masinytes. ir prisikuiciau...pakeiciau pora laidu angaliu signalizacijos pliuso ir minuso kur jungias y akuma, nes senieji jau vos laikesi. pakeitus viska kaip buve signalizacija neveikia :oops: prilietus laidus tik kaukt pradeda :-x gal kas patarima turit kas cia tokio nutiko?cia gavos tas pat kas akuma pakeisciau ir signalizacija isprotetu:%-}

BOSAS
2014.03.11, 21:12
org pulteli teks ieskoti ir atjungti signalke

seselis
2014.03.11, 22:23
tai kad pas mane tie pulteliai orginalus...na dar ryt isbandysiu su knopkem pazaist . pazystamas sake jam panasiai yra buve kai keite akuma tai pora knopkiu nuspaude ir taip susitvarke tik reik tas dvi knopkes atras kurias spausty reikia...tikiuosi ir man to uzteks...

BOSAS
2014.03.12, 06:21
Uztenka unlock paspausti tik isitinink kad pultelio batarke yra gyva

seselis
2014.03.12, 16:13
na sirena pavyksta nutildyt bet visvien nerakina o atidarius duris vel klykia...dar pamirsau pasakyt kad po akumo atjungimo , pajungus is naujo saliona mirkset pradejo kondicionieriaus ir ir dar salia esante lempute, tai galvoju gal sukalibravus jas (kaip kad YOUTUBE rodo) kas pasikeistu :) nes cia kazkokia nesamone kad gavos taip kad akuma pakeitus sakes signalizacijai:%-}