PDA

Žiūrėti pilną versiją : Vilnius servisai



driusa
2011.04.23, 23:28
Istorija tokia: nebeveike ventiliatoriai, variklio ausinimo skystis vos neuzvire, siaubas kazkoks o be masinos nelabai issiversi. Pats padariau isvada, kad greiciausiai bus ventiliatoriaus rele parejusi. Na ir prasidejo paieskos kas sutvarkys. Frikcija tipo labai uzsiemusi, nors sako atvaziuok "gal padarysim", klausiu rele turit? sako "zinoma" nors kai konkreciai perklausiau turit ar ne pasirodo, kad neturi. Paskui skambinau i Silberauto tai ten nei reliu turi o ir i servisa gales priimti tik 25 diena. I kitus servisus skambinau tai man is viso pasiule keistis ventiliatorius. Jau galvojau bus pzd.
Taip priejau prie AAC serviso. PAskambinau pasakiau, kad is voyagerio klubo ir siek tiek pasisparde sako atvaziuok. Atvariau, ir be jokiu parkiu pakeite, padare siokia tokia nuolaida ir vis ciki. aisku kainavo si procedūra 270 lt. (200 rele ir 70 darbas) bet nors sutvarke ir gan kulturingai be jokiu issidirbinejimu.
Reziume: ateityje, jei bus bedos, varysiu i si servisa ( jei nepasisiukslins).
Tai tiek.

Super. Uz juos po bokala.
Pakartok info apie si servisa (adresas vln. interneto psl.) aciu, vaziuosim

AMERIKIETIŠKŲ AUTOMOBILIŲ CENTRAS, UAB
Įmonės kodas 300134187
Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius
Telefonas (8-5) 2632411, mob. (8-698) 11444, (8-611) 22733
Faksas (8-5) 2632411
El. paštas gintaras@autoterpe.w3.lt
-Amerikietiškų automobilių dalys, amerikietiškų automobilių remontas.

Na aisku ne Dievai ten, bet, sakau, sutvarke uz normalia kaina be jokiu vikruntasu

jie padaro neblogai , bet trintukai ir branginykai ,be to yra atskiros temos ape servisus ..ir apie aac ir kitus ...kam nauja tema?

runius
2011.04.27, 11:33
Kas galėtų rekomenduoti, kur patikrinti auto prieš perkant Vilniuje?

petrasl
2011.04.27, 16:58
Aš tai variau į SilberAuto. Surašė didžiausią lapą visokių niekučiu. Iškratė iki padelkų, nuo dėžės iki salono apšvietimo lemputės.

Daranius
2011.04.27, 18:47
Silberis, aišku rimtai skamba, bet turėjau patirties su jiais. Kainos užkeltos. Ar be tų niekučių kažką rimto randa jie bent už tas kainas?

petrasl
2011.04.29, 14:48
Na su tom kainom tai visaip būna. Va reikėjo man lauko temperatūros daviklio. Pasiskambinau į vieną šiukšlyną į kitą, pas vieną 100Lt, kitas 50Lt paprašė. Berods "Amerikietiškų automobilių dalys" 70Lt norėjo. Paskambinau į Silberį - 25Lt originalas. Tik, kad palaukt reikėjo keletą dienų.
O dėl darbų kokybės, ką aš žinau... pats ko nemoku tai pirštų nekišu, todėl nors ir permoku kažkiek, bet užtat galvos nekvaršinų sau "gal ir galėjo geriau apdaryt", "va čia figovai padarė", "kitą kart čia nebevažiuosiu". Geriau pats pachalyminsiu tai ką moku ir tas babkes atiduosiu tam kas išmano ką daro.

Xwoolf
2011.07.08, 01:47
AMERIKIETIŠKŲ AUTOMOBILIŲ CENTRAS, UAB
Įmonės kodas 300134187
Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius
Telefonas (8-5) 2632411, mob. (8-698) 11444, (8-611) 22733
Faksas (8-5) 2632411
El. paštas gintaras@autoterpe.w3.lt
-Amerikietiškų automobilių dalys, amerikietiškų automobilių remontas.



Šeip pas šituos du kart tvarkiausi mašiniuka tai galiu pasakyti kad tvarko greitai ir kokybiškai ir elektrika superini turi... Ten man diagnozavo elektronikos gedima ir sutvarke kazkur 15-20 min begyje... ir uz darba paeme palyginus pigiai... plius dar pakonsultuoja jai ir normaliai atsako jai k o klausi...

bonsai
2011.09.01, 13:33
Nerekomenduojam vaziuoti ratu ir ratu asiu ekspertizei i Melgos autoservisa Liepkalnio g. - negalejo isduoti pazymos, nes tipo galine asis nesireguliuoja, tai negali padaryti suvedimo, gal keisti galine asi ir t.t., tada reiktu kompe kazka taisyti, tai jiems po to atsirugtu ir t.t. Susigriebe uz galvos ir nelabai isivaizduodami ka tokiu atveju daryti pabandeme kita servisa atliekanti ratu ekspertize - nuvaziavo i Dagri Kubiliaus g. - viskas padare is kart, ciki piki, be jokiu izdyvonu uz tuos pacius 70lt.
tai va tai tau. kaip buna :)

petrasl
2011.09.05, 09:29
Tai Dagris tiesiog praignoravo tavo gala ir viskas. O anie dar pasamprotavo apie nereguliuojamo dalyko reguliavimą :) Šiaip Dagryje man irgi patiko. Jau tris kart buvau be jokių išsikalinėjimų

karolis
2012.02.01, 17:23
Juokus megsti.... pigiai daro uz grandines pakeitima 1800 priskaiciavo,susiradau kas uz 150 pakeite plius detales 400~ skirtumas yra manau,kaip kas supranta ta piguma kyla klausimas....

Rolandas
2012.02.01, 19:30
O kaip su kokybe/garantijom?
Juokus megsti.... pigiai daro uz grandines pakeitima 1800 priskaiciavo,susiradau kas uz 150 pakeite plius detales 400~ skirtumas yra manau,kaip kas supranta ta piguma kyla klausimas....

Arnas
2012.02.02, 11:10
Tai Dagris tiesiog praignoravo tavo gala ir viskas. O anie dar pasamprotavo apie nereguliuojamo dalyko reguliavimą :) Šiaip Dagryje man irgi patiko. Jau tris kart buvau be jokių išsikalinėjimų

Siaip...praignoruot sunkiai eina, nes visi vaziuokles duomenys fiksuojami isduodamoje geometrijos atitikties pazymoje...

Getman
2012.02.07, 10:17
Sveiki,

NErekomenduoju vaziuoti i AAC servisa tvarkyti pakaba ar tuo labiau varikli!!! Lupikauja, apgaudineja ir net pasiima pinigus uz tai, ko nedare!!! Sikniai! ZULIKAI! O meistrai isvis atrodo tragiskai! Toks ispudys susidare kad vien girtuokliai.

driusa
2012.02.07, 13:37
Vyrai šitą nuoroda yra iš seno forumo (smoke), mes patys rašom atsiliepimus apie servisus ir taip jie patenka į forumą.Kas buvo rašoma prieš 5 metus nebutinai tinka šiandienai.

Istorija tokia: nebeveike ventiliatoriai, variklio ausinimo skystis vos neuzvire, siaubas kazkoks o be masinos nelabai issiversi. Pats padariau isvada, kad greiciausiai bus ventiliatoriaus rele parejusi. Na ir prasidejo paieskos kas sutvarkys. Frikcija tipo labai uzsiemusi, nors sako atvaziuok "gal padarysim", klausiu rele turit? sako "zinoma" nors kai konkreciai perklausiau turit ar ne pasirodo, kad neturi. Paskui skambinau i Silberauto tai ten nei reliu turi o ir i servisa gales priimti tik 25 diena. I kitus servisus skambinau tai man is viso pasiule keistis ventiliatorius. Jau galvojau bus pzd.
Taip priejau prie AAC serviso. PAskambinau pasakiau, kad is voyagerio klubo ir siek tiek pasisparde sako atvaziuok. Atvariau, ir be jokiu parkiu pakeite, padare siokia tokia nuolaida ir vis ciki. aisku kainavo si procedūra 270 lt. (200 rele ir 70 darbas) bet nors sutvarke ir gan kulturingai be jokiu issidirbinejimu.
Reziume: ateityje, jei bus bedos, varysiu i si servisa ( jei nepasisiukslins).
Tai tiek.

Super. Uz juos po bokala.
Pakartok info apie si servisa (adresas vln. interneto psl.) aciu, vaziuosim

AMERIKIETIŠKŲ AUTOMOBILIŲ CENTRAS, UAB
Įmonės kodas 300134187
Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius
Telefonas (8-5) 2632411, mob. (8-698) 11444, (8-611) 22733
Faksas (8-5) 2632411
El. paštas gintaras@autoterpe.w3.lt
-Amerikietiškų automobilių dalys, amerikietiškų automobilių remontas.

Na aisku ne Dievai ten, bet, sakau, sutvarke uz normalia kaina be jokiu vikruntasu

jie padaro neblogai , bet trintukai ir branginykai ,be to yra atskiros temos ape servisus ..ir apie aac ir kitus ...kam nauja tema?

Getman
2012.04.24, 13:17
Laba diena,
Nusprendziau pakeisti pagrindini dirza. Gal galetumete rekomenduot meistra Vilniuje, Kokybiskai atliekanti savo darba? Kalba eina apie 2.5 CRD 2003 m. Is anksto dekoju

Getman
2012.05.04, 12:05
Nejau gi niekas negali nieko pasiulyt? Tai gal galetumet pasiulyt bent jau kur kokybiskai ir uz prieinama kaina galetu patikrint ir suremontuot pakaba? Buciau labai dekingas

Rolandas
2012.05.04, 21:26
Kaune.
Čia kaip alternatyva.
Nejau gi niekas negali nieko pasiulyt? Tai gal galetumet pasiulyt bent jau kur kokybiskai ir uz prieinama kaina galetu patikrint ir suremontuot pakaba? Buciau labai dekingas

Getman
2012.05.10, 22:06
Mmjoooo... Aktyvumas nulinis... Arba niekas niekur nevaziuoja taisytis ir daro viska patys, arba net nebuna forume...

Rolandas
2012.05.10, 22:42
Arba nelabai gali ką pasiūlyti ( na, bent jau Aš taip darau, kai neturiu ką pasiūlyti ).

Mmjoooo... Aktyvumas nulinis... Arba niekas niekur nevaziuoja taisytis ir daro viska patys, arba net nebuna forume...

MariusL
2012.05.11, 15:16
Arba negenda niekam masinos :D

Siaip as tvarkiausi R2L servise. Is pakabos tvarke rankini stabdi ir kazkokia trauke keite. Nieko blogo negaliu pasakyt, tik rankinio troso nerado niekur (taip sake), tai teko palaukt kol patys pagamins.

Ir dar klausimas: kas yra prieinama kaina pagal tave?

Dainioška
2012.05.11, 21:06
Jo problema pasirodo. Ar kas tvarkėsi Vilniuje ACC būtent pakabą? Nesinori vėl mėtytis piginais reikia nereikia. O kaip Frikcija (ar kaip ten..). Buvau pas juos, "nepatiko" kainos, bet jei nebus alternatyvų, ka gi..

driusa
2012.05.11, 23:48
Arba negenda niekam masinos :D

Siaip as tvarkiausi R2L servise. Is pakabos tvarke rankini stabdi ir kazkokia trauke keite. Nieko blogo negaliu pasakyt, tik rankinio troso nerado niekur (taip sake), tai teko palaukt kol patys pagamins.

Ir dar klausimas: kas yra prieinama kaina pagal tave?

Tai vat kolegos kai pasiremontuosit nepamirškit parašyt kur tai darėt ir pan. Matomai Vilniečiams tikrai labai retai genda jų voygeriai.(app)

Getman
2012.05.12, 11:31
Jo problema pasirodo. Ar kas tvarkėsi Vilniuje ACC būtent pakabą? Nesinori vėl mėtytis piginais reikia nereikia. O kaip Frikcija (ar kaip ten..). Buvau pas juos, "nepatiko" kainos, bet jei nebus alternatyvų, ka gi..

Turejai omenyj AAC (ameriketisku auto centras)? Jei taip, tai paskaityk siek tiek auksciau. Jau ne karta buvau su jais susidures ir dar karta ten vaziuot tikrai nenoriu ir kitiems nepatariu ;)

Dainioška
2012.05.28, 14:09
Na va lyg ir viskas susitvarkė. Kadangi pasiūlymu nebuvo nuvariau į Frikciją. Įvardyjo problemą - auksarankiai tvarkę pakabą nebuvo suveržę, daveržę ar priveržę varžtų. Dar pakeitė stabilizatoriaus įvores. Kol kas nebarška.

Smalsus
2012.10.08, 14:18
Nu va, norėjau keisti pagrindinį diržą ir dėt dujas, tai beieškant rekomendacijų, supratau, kad visi keliai veda į Kauną. Apsimoka nuvažiuoti ir per dieną kol mašiniuką tvarkys pašliaužioti po miestą, o vakare grįžti. Teorinis Kainų skirtumas apie 30% įskaitant degalus. Nesąmonė kažkokia, bet panašu į tiesą. Negi iš tiesų Vilniuje tik 4 servisai? AAC, Frikcija, Silberis ir BRC (dujos) http://i.smiles2k.net/star_wars_smiles/yoda1.gif (http://smiles2k.net/star_wars_smiles/3/index.html) ir visi tipo nepatikimi arba branginykai?
http://i.smiles2k.net/sad_smiles/Tears.gif (http://smiles2k.net/sad_smiles/index.html)
Beja Bestus Auto, šalia VCUP, kuo puikiausiai sutvarkė važiuoklę. Greit ir gerai.
http://www.bestusauto.lt/kontaktai/

Smalsus
2012.10.15, 09:31
Beja Bestus Auto, šalia VCUP, kuo puikiausiai sutvarkė važiuoklę. Greit ir gerai.
http://www.bestusauto.lt/kontaktai/
Nu va. Ir diržą pas juos su viskuo kas reikia pasikeičiau.

Getman
2012.10.15, 19:43
Kaip kainos?

Smalsus
2012.10.16, 12:07
Kaip kainos?
Neišsiskiriančios. Normalios. Žemesnės nei oficialių atstovų ar "labai gerai apie save manančių" serviso tinklų Vilniuje (kurie su kiekvienu privažiavimu vis kėsinasi keisti prieš pusmetį pakeistus guolius). Bet aukštesnės nei "garažistų". Bent jau kol kas :)
Kaip pavyzdys, pilnas diržo pakeitimas su abiem guoliais ir pompa CGV kainavo 11 su trupučiu.

kobisss
2012.11.11, 18:56
Man tai patinka vietoj buvusios "FRIKCIJOS"esantis servisas(uab "Zygintas"),meistrai ismani savo darba,dabar susitvarke viska,malonu uzsukti jei masiniukas daug gedimu neturi

Ram
2013.01.31, 14:13
Nu va. Ir diržą pas juos su viskuo kas reikia pasikeičiau.

Maniske situacija tokia. Uzsirasiau tepalu, ale, prie to pacio ir vaziuokles patikrai i Dagri (Kubiliaus 23). Veiksmas vyksta Vilniuje. Ok, pakeite tepalus, dar paprasiau zvakes pakeist, nes buvo jau ir reikia... Pakeite, bet sako, kad nespejom vaziuokles sutvarkyt, nes daug reikalu... ok, -sakau, pasakokit... Isvardijo man visa vaziuokle.. nepaminejo, priekiniugaliniu amortizatoriu, priekiniu spyruokliu, lingiu.., o visa kita- reikia keist.... Nu, blin, galvoju, vaziuoju, jokiu man pozymiu, kad sailenblokai bt pipiec nera.. vairo traukes, kaip ne kaip, jei bt pipiec, jaustusi- tvirtai stovi ant kelio, neplaukioja, niekas nebarska..., o su ja pravaziuoju tikrai daug, nes kaip ir pusiau darbine....... parasciau priekines kaladeles paziuret. Atsakymas: ant stendo gerai, vadinasi - gerai... Pizdesys, pagalvojo Ramunas...ir pasiskambino i bestus.lt. Nuvaziuoju pas juos. Malonus aptarnavimas.. Isciupineja, istampo man vaziuokle.. su rankomis, su montiruote, kaip per technikine... salia buvau, viskas normaliai, nuodugniai, aiskiai... Kas uzkliuvo -galinio stabilizatoriaus vidines gumos. Priekis visiskai tvarkingas, jokiu pastabu.... Galinio stabilizatoriaus vidine guma turi judesi, vadinasi, kaip as manau, keiskim abi. pasiteiravau del priekiniu stabdziu. Nuima rata, o ten "mesos" ant kaladeles gal milimetras, maks..2 mm.. ir diskas isestas... Jo, - reikia keist...

isvadas darykites patys.. mano sprendimas: uzsirasiau ir antradieni (vasario 5 bus, vaziuoju i bestus.lt ..... + tikrai, kaip cia rase, elektrika turi... :))), o i Dagris, kur Kubiliaus gatve, nors buvau uzsirases ketvirtadieniui, tikrai nebevaziuosiu....(nebent, visi kiti apsikakotu ir geriausia is blogiausiu butu jie...). Nors, apginant Dagri, anksciau pas juos remontavausi... issipipinejimo nebuvo.... matomai, kokie zmogai pasikeite...

resume apie masina. Pravaziuoju tikrai daug ir ji nestovi... ne visada turiu laiko duobes apvazinet.. ne visada iseina del situacijos kelyje, bet per 15K tik galinio stabilizatoriaus vidines gumos... kaladeles, diskai- neskaiciuoju, nes cia jau dylantys dalykai....

Vitalijus 771
2013.01.31, 14:25
Bestus renka pliusus. Gerai kad verti demesio atsiranda ir Vilniuje(ok2)

Smalsus
2013.02.13, 13:23
Beja,
Diezo (duslintuvai) vyrukai Pelesos gatvėje neblogai dirba. Greitai, gerai ir be problemų.

trulikas
2013.02.13, 22:17
jeigu kam reikia skubiai ir už protingą kainą, kreipkitės į www.auksinisvairas.lt pasakysit, kad nuo manęs, bus operatyviai, kokybiškai ir nebrangiai. rekomenduoju8-)

nojka
2013.02.19, 18:25
Ar teko kam nors susidurti su situo serivisu http://chryslerservisas.lt/ ? Kokie pastebejimai?

rxcardo
2013.02.20, 10:34
Teko pas juos tvarkytis keletą problemų, viską sutvarkė normaliai. Nesamų gedimų neprisigalvoja kaip mėgsta daryti kai kurie kiti servisai.

Ram
2013.02.28, 12:54
Pamislijau, kad reik aprasyt reultata. O rezultatas toks, kad kaladeles + diskas (vienai pusej) 270 Lt. 270x2, stabilizatoriaus gumeles (nepamenu, kapeipos)+ darbai (o man dar elektrikas krapstesi...turejau darbelis net 2:). Zodziu, Bestus uz tuos darbus sumokejau 620 Lt.
Resume: ispudi paliko labai gera. Pats grisiu ten atgal.. nebent, kolkas, nes idpudi paliko labai gera...

brolisvilkas
2013.03.18, 17:59
Sveiki,
gal kas nors galite Vilniuje rekomenduoti servisą, kuris tvarkytų kėbulus geru kokybės ir kainos santykiu? Kokybei, žinoma, teikiamas didesnis prioritetas. :roll:

Getman
2013.04.17, 19:55
Sveiki,
Ilgai galvojau, bet vis delto nusprendziau pasidalinti ispudziais po apsilankimo Bestus auto servise. Pasiskaites atsiliepimus, maniau bus geriau, negu tai, ka pamaciau. Kaip pabandymui, nusprendziau tiesiog patikrinti pakaba. Kazkas bilda be to ir laikas atejo pasitikrint. Paciame bokse muzika grojo taip garsiai, kad net negirdejau kieno ir ko mesitras klausineja, manes ar kolegos. Pats darbuotojas buvo su geru kvapeliu. Bet idomiausia buvo tai, jog visa pakaba patikrino vien rankom ir zybintuveliu :D Pripaise visokiu nesamoniu vos ne 1000 Lt. Be to boksai tusti, reiskia klienturos turi nedaug. Isvada - as tenai irgi nebevaziuosiu. Ir kitiems nepatariu ;)

raimmis
2013.04.18, 21:15
Pabandyk , "Profiti" Verkiu 50 Vilnius , jie turi stenda is tuvlitos kur purto i visas puses , beje cia ne reklama.

Smalsus
2013.08.05, 10:48
Bestus renka pliusus. Gerai kad verti demesio atsiranda ir Vilniuje(ok2)
Jau ne. Buvau palikęs suremontuoti visureigį..... Vienitelio ko gailiuosi, kad neužilgo (po 200km po 2 savaičių) išlindus "chaltūrai", remontuojant jau kitame servisiuke manęs nebuvo šalia, nes niekam nešovė į galvą nufotografuoti "gudragalvių chimikatų" (nepaglavojau, kad tai bus tos pačios problemos tęsinys, kurio galėjo nebūti), tad jokių įrodymų nėra, jokių pretenzijų pareikšti dėl to, kad meistrai rado atgal įkištą vienkartinę veržlę, kurią užspaudė vinuku dėl ko viskas iš naujo išsitabalavo ir pradėjo bildėti, o keičiant guolį, sugebėjo numušti ratų geometriją, deja negaliu. Nenorėdamas būti apkaltintu šmeižtu, plačiau nerašysiu, bet ką čia daugiau ir bepridėsi - žodžiu, aš asmeniškai pas juos palikti mašiną jau bijosiu.

Tomas4x4
2013.08.09, 22:57
Numusti ratu suvedima keiciant guoli???
Na cia kazkas is stebuklu salies. Norite Vilniuj gero meistro galiu rekomenduoti, jeigu kazka domina, placiau i pm



Jau ne. Buvau palikęs suremontuoti visureigį..... Vienitelio ko gailiuosi, kad neužilgo (po 200km po 2 savaičių) išlindus "chaltūrai", remontuojant jau kitame servisiuke manęs nebuvo šalia, nes niekam nešovė į galvą nufotografuoti "gudragalvių chimikatų" (nepaglavojau, kad tai bus tos pačios problemos tęsinys, kurio galėjo nebūti), tad jokių įrodymų nėra, jokių pretenzijų pareikšti dėl to, kad meistrai rado atgal įkištą vienkartinę veržlę, kurią užspaudė vinuku dėl ko viskas iš naujo išsitabalavo ir pradėjo bildėti, o keičiant guolį, sugebėjo numušti ratų geometriją, deja negaliu. Nenorėdamas būti apkaltintu šmeižtu, plačiau nerašysiu, bet ką čia daugiau ir bepridėsi - žodžiu, aš asmeniškai pas juos palikti mašiną jau bijosiu.

Smalsus
2013.08.13, 16:23
Nu va, apie ką ir kalba. Su kuvalda matyt remontavo. Praeitą penktadienį buvau suvedimą daryti - ant stendo parodė, kad buvo pažeistas išvirtimas.

Ram
2013.08.20, 08:53
Apie Best us. Atsiimu gersu zodzius apie ta serviziuka. Pasikeite zmones, pasisamde pigesniu "meistru" ir kokybe pipiec nusirito.

Ram
2013.08.20, 08:56
P.S. bet su servizais Vilniuje tikrai problema:((((

kobisss
2013.10.01, 18:47
www.chryslerservisas.lt pabandykit

Smalsus
2013.10.10, 09:17
Ir kaip kainos?

AERO_DD
2013.10.10, 11:36
Cia Zigio servisas. Apie ji jau rasiau. Kainos normalios ir kas buvo kol kas patenkinti.

juozase
2014.10.03, 10:58
Sveiki kolegos neseniai prie namu Salininkai suzinojau servyziuka buvau nuvares,tai kolkas jokiu pretenziju ir del kainos neturiu.Jei kam patogu pameiginkit.KESTAS telf.868555594.Tik mech.dali.Lauksim koentaru.

Davidoff
2015.03.11, 14:12
Vilniuje elektrikas su amerikonais dirba visas schemas turi viska padaro nebrangiai 860010761 jai turit bedu skambinkit konsultuokites tikrai pades

chevy
2015.06.02, 16:24
Gal kas žinot gerus meistrus Vilniuj,kas autom.dėžes remontuoja.Dingo bėgiai TH350 dežėj,veikia tik atbulinis.Dėkui

nojka
2016.03.18, 16:52
Siandien buvau AAC (amerikietisku automobiliu centras). Idedu saskaita, kad galetumet palyginti kainas.
3227

donceka
2016.05.06, 16:52
Na pagaiau ir as galiu si bei ta parasyti apie Vilniaus viena servisa.

Kadangi pats neekspertas tai konkreciu isvadu nerasysiu, bet is situacijos galesit vaizda susidaryti.

Kai uzsidegiau nusipirkti T&C aisku teko pradeti ziureti kas gali patikrinti. Kaune manau be konkurencijos Z Bosas :) Na o Vilniuj radau http://chryslerservisas.lt/.

Iki kauno jei masinos pardavejas is VLN pas bosa nulekt nelabai gali iseiti tai tikrinau vln auksciau nurodytam linke. Viena tikrinta masina ispeike ir jos neemiau. Kita ( su kuria dabar vazineju ) papeike, bet nelabai baisiai tai rizikuodamas, bet pasiemiau. Kol kas dar gailetis lyg nereikia.

Bet idomiausia stai kas.

Po patikrinimo man buvo duotas lapukas kuriame buvo surasytos bedos. Dalis jau pasalinta. Dalis laukia savo eiles. Taciau idomiausia dalis cia:

Po patikrinimo http://chryslerservisas.lt/ su masiniuku pravaziuota grubiai 1500-1800 km. Is ju ~1000 trasa. Like kilometrai mieste neskubant saugant masina ir realiai vazinejant kur duobiu nebuna. Na pvz fabai - riese.

Kadangi masina seimynai veziot pries pora dienu dasikasiau iki Boso servisiuko. Na ir suradom dar bedu:

1. Priekiniai Sarnyrai
2. Priekinio stabilizatoriaus ivores
3. Galinio stabilizatoriaus traukes ir ivores.
4. Galiniu lingiu gumos ( virsutines prie kebulo )
5. Desines puses rankinis silpnokas
6. Stabdziu diskai ( visi 4 )
7. Supportai prasosi remonto visi 4 :)

Ar sios bedos galejo islysti per tuos nuvaziuotus kilometrus. Ar pirmieji tikrintojai nevisai gerai atliko savo darba spreskit patys ... As savo nuomone turiu.

P.S. VLN tikrinimas 30Eur. Pas Boss kiek pamenu iki 15 Eur :)

Daranius
2016.05.06, 19:04
Na pagaiau ir as galiu si bei ta parasyti apie Vilniaus viena servisa.

Kadangi pats neekspertas tai konkreciu isvadu nerasysiu, bet is situacijos galesit vaizda susidaryti.

Kai uzsidegiau nusipirkti T&C aisku teko pradeti ziureti kas gali patikrinti. Kaune manau be konkurencijos Z Bosas :) Na o Vilniuj radau http://chryslerservisas.lt/.

Iki kauno jei masinos pardavejas is VLN pas bosa nulekt nelabai gali iseiti tai tikrinau vln auksciau nurodytam linke. Viena tikrinta masina ispeike ir jos neemiau. Kita ( su kuria dabar vazineju ) papeike, bet nelabai baisiai tai rizikuodamas, bet pasiemiau. Kol kas dar gailetis lyg nereikia.

Bet idomiausia stai kas.

Po patikrinimo man buvo duotas lapukas kuriame buvo surasytos bedos. Dalis jau pasalinta. Dalis laukia savo eiles. Taciau idomiausia dalis cia:

Po patikrinimo http://chryslerservisas.lt/ su masiniuku pravaziuota grubiai 1500-1800 km. Is ju ~1000 trasa. Like kilometrai mieste neskubant saugant masina ir realiai vazinejant kur duobiu nebuna. Na pvz fabai - riese.

Kadangi masina seimynai veziot pries pora dienu dasikasiau iki Boso servisiuko. Na ir suradom dar bedu:

1. Priekiniai Sarnyrai
2. Priekinio stabilizatoriaus ivores
3. Galinio stabilizatoriaus traukes ir ivores.
4. Galiniu lingiu gumos ( virsutines prie kebulo )
5. Desines puses rankinis silpnokas
6. Stabdziu diskai ( visi 4 )
7. Supportai prasosi remonto visi 4 :)

Ar sios bedos galejo islysti per tuos nuvaziuotus kilometrus. Ar pirmieji tikrintojai nevisai gerai atliko savo darba spreskit patys ... As savo nuomone turiu.

P.S. VLN tikrinimas 30Eur. Pas Boss kiek pamenu iki 15 Eur :)

pas BOSĄ tikrinimas nemokamai, jeigu ir remontas po to seka toj pačioj vietoj ;)

o dėl tų bėdų, tai jei mašina nėra nauja, dalys einamos, tad nematau ko stebėtis jei jos yra remontuotinos, juolab dalyje išvardintų punktų remontas daromas vieną kartą - susitvarkai ir gali pamiršti :) tiesa nepažymėta kokia jų būklė: ar patenkinama ar jau visiškai niekam netinka...

donceka
2016.05.06, 19:55
Nekokia padetis. As turiu omeny kad nepastebejo nepasake tu problemu

Testeris
2016.05.06, 21:21
Manau cia dar priklauso nuo poziurio, vienam ta pati vieta jau visiskai sugedus,kitas gi sakys kad cia dar vaziuot ir vaziuot , net nezinau kas geriau :)

BOSAS
2016.05.07, 11:21
Manau cia dar priklauso nuo poziurio, vienam ta pati vieta jau visiskai sugedus,kitas gi sakys kad cia dar vaziuot ir vaziuot , net nezinau kas geriau :)
Taip tas yra tiesa.
Tik kur jau suplyse tai turi informuoti zmogu.
Jei pvz kliba sarnyrai - tai dar nevisais klibejimo atvejais reikia iskarto stoti. Kai kuriais atvejais randamos jau gerokai pablogejusios detales, taciau vaziuoki kazkiek su jomis imanoma.
Bet kai masina tikrinama reikia visas pozicijas ir pradejusias pamatyti , nes ju remontas ar keitimas bus labai greitai.

Todel zinoti bukle reikia visa tokia kokia yra, O remontuoti geriausiai yra viska is karto ir vazineti su tvarkinga masina, o ne remontuoti po kazkiek, kai prieinama prie kai kuriu poziciju tai jau reikia kartoti pirmas remontuotas.
Daznai nutinka, kad zmones neremontuoja visko ka reikia taupo, o pries parduodant buna kad sutvarko tai ko netvarke, tai ir gaunasi, kad pravazineja su triperiu, o kai masina aptvarko ja jau parduoda.

brolisvilkas
2016.05.11, 13:09
Manau cia dar priklauso nuo poziurio, vienam ta pati vieta jau visiskai sugedus,kitas gi sakys kad cia dar vaziuot ir vaziuot , net nezinau kas geriau :)

priklauso netik nuo požiūro, tačiau ir nuo galimybių :) jei leidžia, tvarkai viską ir džiaugiesi, jei ne - tai kas būtina ir lauki "kažko" :) pats tvarkiau pas Bosą nupirktą mašiną, ne viską buvo būtina iškart keisti ir tvarkyti, tačiau daugiau apie tai nereikėjo galvoti. chryler servisas po to keitė tepalus, kaladėles ir neturėjo ką daugiau pasakyti. deja, turiu pasakyt, kad nedažiūrėjimo atvejų pas juos irgi būta, kaip ir tai, kad Vilniuje geriau neradau :) ieškojau, po to vėl grįžau :)

Kazkokia
2017.05.18, 19:34
Patarkit, kur Vilniuj važiuoti su Grand Voyager 2007... Bėdos įvairios, daug smulkių, kaip nenaujai mašinai - stringa stabdžiai, barška duslintuvas, bėga skysčiai, keli neesminiai komforto gedimai - neatsidaro langas ir elektrinės durys.

Jau taip pavargau nuo š**arankių. Atiduodi mašiną, kurios reikia kasdien, o rezultato nulis. Pvz., ar normalu, kad degant raud. stabdžių lemputei ir geltonai abs, nuvarai sutvarkyti, pakeičia galinius diskus, galines stabdžių ir rankinio kaladėles, sako - sutvarkyta. Pradedi važiuoti - dega ABS geltona, ok, žiūrim kas bus, pavažiavus porą šimtų metrų mirksi ir raudona, po to užsidega ištisai.

Duslintuvas barška, "paremontuoja" už 80 eur, tada važiuojant barška dar labiau... Aš irgi norėčiau dirbti savo darbą taip, kad "pakrapštau" kažką ir imu pinigus, nepaisant rezultato.

Kiek susidūriau, beveik visiems rūpi pakeisti kokią nors detalę, dar net neaišku, ar tą, kurią reikia, ir užlaužtom kainom (gi moteris atvaro taisyti), o kur rasti servisą, kuris sugebėtų išspręsti gedimus? Visai neįdomu, kiek ir kokių detalių keitė, jei nesutvarkyta iki galo, kam grąžinti mašiną kaip sutvarkytą? Ar čia jau tapo norma, kad taip dirba.

Už 1 eur kainuojančios lemputės keitimą 5 eur, žiūriu, kiek aukščiau įdėta sąskaita, kur perpus pigiau :D Nemačiau, kad būtų perdegusi, būčiau pati pasikeitusi.

Tai va, ar yra VIENA vieta, kur nuvarius mašiną tvarkytų įvairius gedimus, o ne "aš pakrapštysiu už kelis šimtus eurų, bet jei neveikia, tai čia ne mano dalis, reikia pas kažką kažkur varyt".

oleg
2017.05.18, 19:50
http://chryslerservisas.lt .Buvau tik karta (remontavo solinoido bloka) likau patenkintas.Del duslintuvo - cia\ http://www.diezas.lt/ visad ten tvarkau.

AERO_DD
2017.05.18, 20:39
Dar yra aac (Amerikietiškų automobilių centras) Oslo g. Jie irgi labai gerai tvarko... Ir dar yra Autorealybe...

rxcardo
2017.05.18, 23:03
Čia mano nesena istorija su AAC: pramušė variklio tarpinė, nuvariau taisyti į AAC. Po remonto nuvažiavus apie 200 km pradėjo kalti variklis. Jie remonto broko nemato, ir, aišku, jį įrodyti sunku. Pasikeičiau variklį ir tiek. AAC turi minus vienas klientas.

Dar1uss
2017.11.20, 18:36
Sveiki ,gal parekomenduotumėte Vilniuje kas pakeistų 2.8 variklį ?

rxcardo
2017.11.20, 19:14
Sveiki ,gal parekomenduotumėte Vilniuje kas pakeistų 2.8 variklį ?

Man variklį keitė Liepkalnio 162, tel. 860160180, ten du meistrai privačiai dirba, dėl atlikto darbo jiems priekaištų neturiu.

Povilass
2018.01.17, 09:12
Sveiki, gal kas galetu rekomenduoti servisiuka dazymui.Reikia nudazyti bagazines duru apacia ir bamperi.Auto Chrysler Voyager IV 2002m.

AERO_DD
2018.01.17, 12:43
Коrpo autocentras (Riešės)

juozavas
2018.07.21, 11:14
Kadangi postai seni, parekomenduokit, kur Vilniuje tvarkot Voyagerius (variklis, pakaba) gale kažkas barška, "paprastam" servise laukiau, kol iš usa ateis detalė, pakeitė - vistiek bilda. Tai noris "specializuoto", kur žmonės žino niuansus

AERO_DD
2018.07.22, 22:29
Chrysler servisas sleziavicius g.., AAC Oslo g.., servisas Autorealybe kareivių g... Tikslus juos kontaktus paguglink

grinbergenas
2018.07.30, 21:53
Kadangi postai seni, parekomenduokit, kur Vilniuje tvarkot Voyagerius (variklis, pakaba) gale kažkas barška, "paprastam" servise laukiau, kol iš usa ateis detalė, pakeitė - vistiek bilda. Tai noris "specializuoto", kur žmonės žino niuansus

Jeigu bėda specifinė, tai Chrysler servisas Šleževičiaus gatvėj. Jeigu bėda paprasta ir nebūdinga Chrysleriams, gali važiuoti į Toptis, Savanorių pr. 178F, Vilnius (+370 683 84819).

JRGBU
2018.08.02, 09:03
Sveiki,
isigijau Dodge Journey, 2008, 2l, CRD.
ir va bedele, jei padarai staigesniu manevru, atsijungia pavaru deze. Jei tiksliau, apsukos2,5 ir ne is vietos... isjungi varikli, uzveli ir kaip niekur nieko, vaziuoji toliau. Gal galite parekomrnduoti vilniuje autoservisa, kuris tvarko dezes? aidku noretusi, kad ir meistras ismanytu savo darba ir kaina reali butu

AERO_DD
2021.05.20, 19:39
Raktų dirbtuvė. Bet daro ir programuoja auto raktus už adekvačia kaina

https://www.facebook.com/Raktaslt-109192590972230/

jurta
2022.01.11, 18:25
Sveiki,

gal galit rekomenduot dujų įrangos servisą Vilniuj ar jo apylinkėse?

Ačiū!

AERO_DD
2022.01.11, 23:54
Sveiki,

gal galit rekomenduot dujų įrangos servisą Vilniuj ar jo apylinkėse?

Ačiū!
Slava +37062042797
Dima +37067436319
Sergej +37069813435
Čia geriausi meistrai kurie montuoja, reguliuoja, remontuoja dujų įranga Vilniuj. (gal yra ir kitų bet nežinau)

maotas
2022.01.19, 18:57
o ka pasakysite apie Bosch autoservisa Vilniuje? J. Kubiliaus g. 16, ar ten ne per brangu remontuotis? maciau kazkur tai ju skelbima (https://manoplotas.lt) kad teikia visas remonto paslaugas. tik niekad pas juos nesu buves.
https://manoplotas.lt/transportas/paslaugos/ad/remontas-363/vilnius-98l/autoservisas-vilniuje-bosch-300

Dziugesiukas
2022.01.20, 13:03
o ka pasakysite apie Bosch autoservisa Vilniuje? J. Kubiliaus g. 16, ar ten ne per brangu remontuotis? maciau kazkur tai ju skelbima (https://manoplotas.lt) kad teikia visas remonto paslaugas. tik niekad pas juos nesu buves.
https://manoplotas.lt/transportas/paslaugos/ad/remontas-363/vilnius-98l/autoservisas-vilniuje-bosch-300

Universalaus serviso nera. Elektros darbai vienur, variklio kitur, dezes dar kitur... Pakaba paprastute, gali betkur.

AERO_DD
2022.01.21, 00:23
Gerai daro (ypač mūsų auto) Bamservisas Toptis (gerai kuris Ateities g.). Dėl Bosch.... Nieko negaliu pasakyti. Kažkada prieš daug daug metų buvo vienas geras Bosch verkių g. Paskui jis buvo uzdarytas. Ir dar daug metų Vln su tokio pavadinimo servisų nebuvo. Dbr vėl yra kažkiek Bosch servisų. Tik pavadinimas dbr taip BOSCH, iki šiol (pora servisų tai tikrai) buvo su kitu pavadinimu. Geri jie buvo ar dbr yra nežinau. Tik kas tikrai žinau pigiai geras servisas gerai nepadarys.