PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2.8 CRD Voyager 2005 2.8crd Centrinis uzraktas



rimvius
2012.09.02, 14:46
Sveiki.Pradejo neveikt centrinis uzraktas.atjungus akumuliatoriu,kokiom 2 minutem ir vel pajungus,pradeda veikt.kartais paveika 2 savaites,kartais ir ta pacia diena dingsta po kelis kartus.Gal kam taip buvo? gal zinot,kur ieskot?

eimis74
2012.09.02, 17:04
cia gak koks kondensatorius numires yra, pas mane taip pat tai yra, as istraukiu saugikli keliom sekundem ir vel viskas veikia, kaip sakai pora menesiu, kartais pora dienu, kartais puse metu, saugiklis pazymetas IOD, cia pigiausias variantas :)

rimvius
2012.09.11, 20:56
Sveiki.buvau isvykes,tai tik daba gavau prisijungt prie interneto.aciu emis74 uz patarima,bet kaip supratau,konkretaus, problemos sprendimo budo ner.taip ir teks vargt.:cry: tik jau uzkniso,siandien jau 3 kartus buvo dinges. O,siaip,kur tas valdymo blokas stovi?gal kokie kontaktai,ar kas. reiktu bandyt ieskot.

eimis74
2012.09.12, 07:20
sogeris yra elektrikas, jisai ieskojo galu, soke lyg ir kompe problemos ieskot reikia, jis stovi po po vairu, o i kita keist tai reikes ji vel pririst, o tai man atrodo tik su dileriniu kompu galima padaryt. tai karts nuo karto salinu problema, bet ne priezasty:D

driusa
2012.09.12, 12:02
Kompo pririšinėt nereikia, bet problema gali būti ir kitur. Pas mane taip pat darosi, bet kompo pakeitimas nieko nepakeitė. Niekaip neprisiruošiu nuvaryt pas tą patį elektriką sakė turi vistiek sutvarkyti.Mašina irgi 2005 tik benzas.

eimis74
2012.09.12, 15:53
jei iseis sutvarkyt, gausi pasidalint patirtimi kame ten saknys(H-)

rimvius
2012.09.13, 09:50
Aisku,kad niekas neaisku.:oops:Kaip bus laiko,reiks kazko ieskot,kazka daryt.Jei pavyks,pasidalinsiu.

rimvius
2012.09.14, 15:30
sveiki.dar pastebejau toka tendencija,kad gedimas islenda pradejus vaziuoti.stovin,gali atrakint uzrakint,nors simta kartu.Veikia puikiausiai.Manau cia programinis gedimas.Daba perprogramavau,kad neuzrakintu,pradejus vaziuot.Tai siandien,kol kas veikia.

driusa
2012.10.06, 16:18
Tai va Miniveno meistrai teigia , kad tai yra kompo "gliukas" Kompas kažkodėl blogai supranta signalą iš galinių durų centrinio varikliuko.Tai yra tik 2005m voniose, vėliau klaida ištaisyta.Dabar važinėju su atjungtais galinių durų varikliukais ir kol kas viskas OK. Skambinau Egiui ( čia meistras Kaune kur turi dilerinį kompą) tai sakė kad tokia problema gali būti ir kad gali perprogramuoti kompą. Tai kai tik rasiu laiko lėksiu pas jį. Informinsiu kaip pasisekė (tooth)

marekas
2012.10.11, 21:09
Nekuriant naujos temos. Pradejo durniuot masinos atrakinimas. Spaudi pulteli atrakinti suzybsi tik vairuotojo puses posukiai ir atsirakina tik vairuotojo puse. paspaudus dar karta suzybsi visi posukiai ir atsirakina visos durys. Ar cia programuojasi gal ant pultelio kaskaip?

BOSAS
2012.10.11, 21:46
Taip ir turi buti cia apsauga ideta, kad koks nigeris per kitas duris neisoktu

marekas
2012.10.11, 21:53
Taip ir turi buti cia apsauga ideta, kad koks nigeris per kitas duris neisoktu

Bet is pradziu taip nebuvo, siandien tik pastebejau kad sitaip vyksta.

Arnas
2012.10.11, 23:22
Bet is pradziu taip nebuvo, siandien tik pastebejau kad sitaip vyksta.
Pas "Limited" arba pas tuos, kuriuose idetas kaip as vadinu "didysis" kompas, toks pat kaip pas Limited (buna tik ten, kuriuose yra klima) - tai programuojama funkcija. Programuojasi mygtukais ant stogo konsoles.

marekas
2012.10.11, 23:31
Pas "Limited" arba pas tuos, kuriuose idetas kaip as vadinu "didysis" kompas, toks pat kaip pas Limited (buna tik ten, kuriuose yra klima) - tai programuojama funkcija. Programuojasi mygtukais ant stogo konsoles.

O kaip ten programuot reikia? Kiek bandziau kaskada paspaudziot tai neislindo man joks meniu.. Bet gal tada ir prispaudinejau kaska..

Arnas
2012.10.12, 01:08
O kaip ten programuot reikia? Kiek bandziau kaskada paspaudziot tai neislindo man joks meniu.. Bet gal tada ir prispaudinejau kaska..

Spaudai "Menu" ir skaitai ka siulo pasirinkt :)

marekas
2012.10.12, 11:16
nera pas mane meniu,nepilnas kompas turbut. ka daba daryt :D

ru22
2012.10.12, 15:20
Dar šitoks dalykas gali programuotis su raktelio mygtukais ;)

nera pas mane meniu,nepilnas kompas turbut. ka daba daryt :D

marekas
2012.10.12, 16:16
Dar šitoks dalykas gali programuotis su raktelio mygtukais ;)

o gal turit kas minciu kaip reiktu su pulteliu programuoti? pas mane atskiras pultelis prie rakteliu orginalus. Bandziau is akies paspaudinet tai nepavyko perprogramuoti :)

ru22
2012.10.12, 17:01
Negarantuoju kad padės, bet pabandyt gali ;)

984


o gal turit kas minciu kaip reiktu su pulteliu programuoti? pas mane atskiras pultelis prie rakteliu orginalus. Bandziau is akies paspaudinet tai nepavyko perprogramuoti :)

marekas
2012.10.12, 20:55
Didelis dekui kolega :) cia kaip parasyta padarius nepadejo, tik pasidare kad rakinant masina dingo posukiu mirksejimas, padarius priesingai nei raso , viskas susitvarke ;) ta prasme laikyti unlock 4sec paskui spausti lock ir atleisti kartu. stai ir veikia :)

ru22
2012.10.12, 21:49
Super! ;)

driusa
2012.10.18, 18:12
Tesiant temą apie centrinio problemą. Diagnostikas patarė išsivalyti variliukų angliukus, bet tai nepadėjo.Pastačiau galinėse duryse paprastus centrinio varkliukus ir pažiūrėsim kas bus. Kas dėl borto kompiuterio programinių klaidų tai kompo programos atnaujinimas kaštuoja 200 Lt.

rimvius
2012.10.19, 12:55
na viskas aisku.pas mane kazkaip apsiramino.atsijunge koki karta i savaite.tas atnaujinimas kazin ar 100% pades.200 lit bus kaip i bala.jei ka reiks bandyt keist varikliukus.

rimvius
2013.11.13, 19:00
Sveiki.tai ar padėjo tas varikliukų pakeitimas? galvoju,kad ir man gal reiktu pasikeist.nes jau užkniso tas atsijunginėjimas. beveik kiek vieną dieną.(bang)

sandle
2014.06.02, 14:00
Sveiki, pas mane 2005 dodge grand'as, prieš mėnesį dingo centrinis, peržiūrėjau saugiklius, kadangi nesupratau kuris būtent centrinio, visus ištraukiau ir peržiūrėjau, berods visi sveiki, bet po to atsigavo, praėjo mėnesiukas vėl centrinio nėr.... Vėl atlikau tą pačią operaciją su saugikliais, peržiūrėjau jungtis duryse, niekas nepadėjo :(
Ką čia reikt nuveikt kad centrinis atsirastu, baisiai jau nepatogu su raktu atidarinėt ir kaskart nepamiršt kokių durų uždaryt. Ir dar minusas galinės durys (bagažinės) kaip ir atrakintos lieka pastoviai.....

eimis74
2014.06.02, 19:57
Sveiki, pas mane 2005 dodge grand'as, prieš mėnesį dingo centrinis, peržiūrėjau saugiklius, kadangi nesupratau kuris būtent centrinio, visus ištraukiau ir peržiūrėjau, berods visi sveiki, bet po to atsigavo, praėjo mėnesiukas vėl centrinio nėr.... Vėl atlikau tą pačią operaciją su saugikliais, peržiūrėjau jungtis duryse, niekas nepadėjo :(
Ką čia reikt nuveikt kad centrinis atsirastu, baisiai jau nepatogu su raktu atidarinėt ir kaskart nepamiršt kokių durų uždaryt. Ir dar minusas galinės durys (bagažinės) kaip ir atrakintos lieka pastoviai.....
dar pabandyk saugikli istraukt kuris pazymetas IOD, palaikyk kokia minute istraukta, jei neatsigaus tada beda kazkur anapus, siaip man tas padeda, buna kad nelieka centrinio.

rrenaldas
2014.06.06, 12:29
Pas mane ta pati bėda, panašu, kad tikrai čia 2005m. bėdos. Man tai padeda tik akumo atjungimas ir palaikymas apie 5 min.

Šiaip ar kas bandė perrašyti kompo programą ir taip išspręsti šią bėdą?

tata
2014.08.11, 22:45
Sveiki. Ar centrinio varikliukai visi 4 vienodi, t.y. tiek šoninių tiek priekinių durų? Ir ar sunkoka jį pakeist?

rvliekis
2014.09.30, 11:31
Pas mane ta pati bėda, panašu, kad tikrai čia 2005m. bėdos. Man tai padeda tik akumo atjungimas ir palaikymas apie 5 min.

Šiaip ar kas bandė perrašyti kompo programą ir taip išspręsti šią bėdą?

Pas mane laikas nuo laiko taip pat būna - pultelis pasidaro neveiksnus ir padeda tik akumo atjungimas. Auto irgi 2005 m. Angliškuose forumuose irgi nieko neradau įdomaus kaip išspręsti tą problemą....

seselis
2016.04.19, 22:58
Sveiki . Pas mane ir bedele su centriniu 2004 .man nesirakineje tik sonines dureles ir bagazine...radau video kaip salina ta beda
https://m.youtube.com/watch?v=Hx4DhTAjrdY"]%20[/URL][/URL] . Gal kas kazka panasaus daret ir kiek tie varikliukai kainuoja?

Arnas
2016.04.19, 23:36
Soninem durim puikiai pades paprasti centrinio varikliukai , kainuoja po kelis eurus. pvz http://www.oxi.lt/automobiliu-signalizacijos/centrinis-uzraktas/centrinio-duru-uzrakto-varikliukas-dla-2b-2-laidu

seselis
2016.04.20, 00:11
Na tai tikriausiai pas mane tokie ir turetu but , nes durys atsidarineje tik su rankom?

Arnas
2016.04.20, 08:38
Pas tave spynose yra centrinio varikliukai, bet jei jos sugedusios - gali deti tuos papildomus varikliukus. Bus pigiai ir efektyviai sutvarkyta , keist spyna daug brangiau ir darbo daugiau ;). Kazkada senukuose buvau ispardavima uztaikes berods po 6 litus, tai turejau koki 10 pasiemes. Per laika visi susinaudojo. Dazna bet nebaisi beda.

Raimislt
2016.04.20, 09:03
Tik autorius neparašė - ar tikrino varikliukų maitinimą .

formalumas
2016.04.20, 10:03
Šiaip ar kas bandė perrašyti kompo programą ir taip išspręsti šią bėdą?
Taip, maniškiui perrašė softą ir problemos baigėsi, nes kartais jau tekdavo po porą kartų per dieną ištraukinėt saugiklį ir laukti :)
Tai liečia 2004m. gamybos kompą (dedamą į 2005m. modelius). Su amžiumi centrinio užrakto varikliukų naudojama srovė didėja ir kažkuriuo gyvenimo momentu, srovei viršijus užduotąją, kompiuteris atjungia centrinį, nes "sugedo varikliukas". Nesu tikras, ar naujesnis softas nebetikrina naudojamos srovės ar tiesiog praplėstos leistinos ribos...

Raivo
2016.04.20, 11:39
Taip, maniškiui perrašė softą ir problemos baigėsi, nes kartais jau tekdavo po porą kartų per dieną ištraukinėt saugiklį ir laukti :)
Tai liečia 2004m. gamybos kompą (dedamą į 2005m. modelius). Su amžiumi centrinio užrakto varikliukų naudojama srovė didėja ir kažkuriuo gyvenimo momentu, srovei viršijus užduotąją, kompiuteris atjungia centrinį, nes "sugedo varikliukas". Nesu tikras, ar naujesnis softas nebetikrina naudojamos srovės ar tiesiog praplėstos leistinos ribos...

Tikriausiai perrašė Statybininkų g. , kiek kainuoja darbas? Man patarė surasti "sunkiausiai" dirbantį varikliuką ir tvarkytis arba keisti.

formalumas
2016.04.20, 13:39
Taip, Statybininkų g. Kaune. Tiksliai jau nepamenu, ar tai 40E, ar tai 60E...
Teoriškai, galų gale tas "silpnasis" varikliukas turėtų numirti ir teks jį tvarkyti arba keisti. Bet kodėl tai daryti dabar, jei naujesniam softui tas varikliukas vis dar "geras"? :D

Arnas
2016.04.20, 16:11
Matematika tokia:

Isideti papildomus varikliukus i sonines duris 2 x 4 eur = 8 eur (+pora valandu darbo) ir pamirsti bedas.
ar
Perrasyti softa = 40 (ar 60) eur. + ner garantijos, kad vis tik varikliu neteks keist.

Vat kur klausimas... ;)

Raimislt
2016.04.20, 20:32
Sveiki . Pas mane ir bedele su centriniu 2004 .man nesirakineje tik sonines dureles ir bagazine...radau video kaip salina ta beda
https://m.youtube.com/watch?v=Hx4DhTAjrdY"]%20[/URL][/URL] . Gal kas kazka panasaus daret ir kiek tie varikliukai kainuoja?

"nesirakineje tik sonines dureles ir bagazine" - Šoninės- priekinės- vidurinės- tai kurios iš 4 šoninių ?

Raimislt
2016.04.20, 20:36
Taip, Statybininkų g. Kaune. Tiksliai jau nepamenu, ar tai 40E, ar tai 60E...
Teoriškai, galų gale tas "silpnasis" varikliukas turėtų numirti ir teks jį tvarkyti arba keisti. Bet kodėl tai daryti dabar, jei naujesniam softui tas varikliukas vis dar "geras"? :D

Tai gal papraščiau: surasti "paskutines dienas dirbantį" varikliuką (spyną) ir pakeisti ? (pool) (upset)

seselis
2016.04.21, 00:06
"nesirakineje tik sonines dureles ir bagazine" - Šoninės- priekinės- vidurinės- tai kurios iš 4 šoninių ?

Dar nieko nespejau tikrinti nes gryztu i lt trumpam...nesirakineje soniniu galiniu stumdomu duru :)dar vairuotojo puses stumdomu duru kartais atsirakina bet retas atvejis... Tu Raimi galetum paziuret ar cia elektra kalta ar vistik varikliukus keist

Raimislt
2016.04.21, 00:16
Dar nieko nespejau tikrinti nes gryztu i lt trumpam...nesirakineje soniniu galiniu stumdomu duru :)dar vairuotojo puses stumdomu duru kartais atsirakina bet retas atvejis... Tu Raimi galetum paziuret ar cia elektra kalta ar vistik varikliukus keist
Taip , be problemu. Pas tave elektra valdomos durys(iš pulto) ar be elektronikos?

seselis
2016.04.21, 10:13
Taip , be problemu. Pas tave elektra valdomos durys(iš pulto) ar be elektronikos?

Be elektros.na gryztu geguzes men. Tai pasiskambinsiu tau ir sutarsim kas kaip

Raimislt
2016.04.21, 11:14
Supratau.

Raivo
2016.04.21, 15:45
Tai gal papraščiau: surasti "paskutines dienas dirbantį" varikliuką (spyną) ir pakeisti ? (pool) (upset)

Kaip tą diagnostiką atlikti, kuris varikliukas "sunkus" ? Arba visos durys užsirakina arba atsijungia centrinis, jei kažkas užstrigtų ar neveiktų, būtų aišku.

Raimislt
2016.04.21, 16:59
Kaip tą diagnostiką atlikti, kuris varikliukas "sunkus" ? Arba visos durys užsirakina arba atsijungia centrinis, jei kažkas užstrigtų ar neveiktų, būtų aišku.
Papraščiausias variantas - atjunginėk po vienas duris - ištraukdamas durų fiškes . Kitas variantias: pamatuoti - kiekvienų durų centrinio varikliuko apkrovą.

Kristis
2016.04.22, 21:10
Didelis dekui kolega :) cia kaip parasyta padarius nepadejo, tik pasidare kad rakinant masina dingo posukiu mirksejimas, padarius priesingai nei raso , viskas susitvarke ;) ta prasme laikyti unlock 4sec paskui spausti lock ir atleisti kartu. stai ir veikia :)

Super! Šiandien ir aš paprogramavau savo raktą, nes užknisdavo po kelis kartus maigyti.

Darukas
2016.04.23, 22:25
Aš pas save stumdomose duryse taip pasidariau:
3388
Originalaus varikliuko neišėmiau, tik iš jo išėmiau vieną dantratuką, kad kur nepastrigtų.

Raimislt
2016.04.23, 23:23
Org centriniu kainos nuo 15 - 20 eu .... Nesuprantu aš šitų racionalizavimu.... :-o

Darukas
2016.04.24, 18:56
15 EU laužyne paprašė, tai kažkaip brangu pasirodė.
O savas darbas nekainuoja, veikia jau metus be problemų.