PDA

Žiūrėti pilną versiją : Labai blogai dirba ant dujų



juzeg
2012.08.23, 09:38
Sveiki. Isigijau Crysler Voeger 2000 m. 2,4 benzinas. Nusprendziau sutaupyti ir pasistaciau duju iranga. Po duju irangos sumontavimo ant benzino masiniukas dirba kaip ir pries montavima, taciau and duju kazkas baisaus. Vaziuoju kaip su traktoriumi. Variklis purtosi, nepriima apsuku, dirba kaip ant triju cilindru. Meistras montaves iranga pasijunges kompa viska sureguliavo ir paske kad jis viska padare gerai nors pats mate bloga variklio darba ant duju. Pasiule pasikeisti zvekes ka as ir padariau. Po zvakiu keitimo variklio darbas nepakito. Gal kas yra susidures su panasia problema ir pasidalintu patarimais kur man ieskoti problemos sprendimo, duju irangoje ar paciame variklyje?

Arnas
2012.08.23, 10:01
Pats pagalvok. Geras meistras... :)

juzeg
2012.08.23, 10:18
Tai va as ir neskubu pas ji vaziuoti, nors yra 2m garantija. As tik svarstau jei duju iranga sumontuota tvarkingai ir tarkim bedos variklyje ar gali skirtis variklio darbas ant duju ir bezino kokius 60 %? Meistras teigia kad traukos ir kuro sanaudu skirtumas gali buti 10-15 %.

Girinis
2012.08.23, 12:38
Nesąmones kalba tas meistras. Variklio darbas niekuo nesiskirs, trauka nesiskirs, o dujų sąnaudos skirsis apie 20 %. Ir daugiau nieko neišspausi ir nepadarysi. Čia ne varikly bėdos, o kaip Arnas sakė....

PlymouthV6
2012.08.23, 12:40
Zvakes pasikeitei, o kaip laidai? Blyn, jau milijona kartu ta tema kalbeta, rasyta, diskutuota...

Arnas
2012.08.23, 13:10
Zvakes pasikeitei, o kaip laidai? Blyn, jau milijona kartu ta tema kalbeta, rasyta, diskutuota...

Jei butu laidai ir ant benzo nedirbtu ;) .

Audriusas
2012.08.23, 13:21
Aisku gal kvailai atrodys :) , bet gal tau kokio purkstuko benzo neatjunge ir purskia abu kurus. Sakykim i viena cilindra eina ir benzas ir dujos. Absurdiska bet ko gyvenime nebuna :P

PlymouthV6
2012.08.23, 13:25
Jei butu laidai ir ant benzo nedirbtu ;) .


Buna visaip.

wongas
2012.08.23, 14:10
Kaip suprantu, dujas idėjai ne pats (t.y. meistras). Ir dabar pagal jo nesveikas kalbas tu bandai ieškoti sliekų.... T.y. sumokėjai pinigą ir dar pats čia nerviniesi. Nuvarai pas meistrą ir įšplėši jam "pautus" už tokias kalbas. Tegul savo darbą padaro kaip priklauso......Kas per meistras ? įgarsink....

Arnas
2012.08.23, 14:39
Aisku gal kvailai atrodys :) , bet gal tau kokio purkstuko benzo neatjunge ir purskia abu kurus. Sakykim i viena cilindra eina ir benzas ir dujos. Absurdiska bet ko gyvenime nebuna :P

Greiciau, kokius netinkamus purkstukus susuko, arba neteisingoj vietoj, arba zarneliu ilgiai skiriasi arba dar kokia nesamone padaryta. Girdejau "geru" atsiliepimu apie viena meistra Klaipedoj, idomu ar apie ta galvoju :) .

juzeg
2012.08.23, 17:43
Dekoju visiems uz pamastymus. Nuvaziavau as i ta firma kur state duju iranga. Meistro kur man state nera ir sia savaite nebus. Buvo kitas kuris net galvos is kabineto neiskiso. Paske atvaziuok pirmadieni. Kadangi as su tokiu darbu ant duju susitaikyti negalejau nuvaziavau pas meistra Dubysos gatveje. Jis pamates mano iranga pasake kad neturi mano irangai softo, taciau vizualiai apziurejes iranga liga pastebejo per 10 sekundziu. Uztruko 5 minutes kol pataise is purkstuko i kolektoriu einancia slangele, kuri buvo uzsilauzusi.
Bedos su variklio darbu dujomis baigesi. Lieka toliau vazineti ir stebeti kitus darbo brokus kurie gal but islys.
P.S. Meistras iranga state Klemiskes gatveje. Gal ta diena jis buvo be nuotaikos ar geros sveikatos ar siaip meiles darbui nebuvo nes mano dede pas juos i dvi masinas dujas state ir blogu atsiliepimu is jo negirdejau.

Siap sio auto pirkimas man kaip reikiant nervus pagadino. Savaite po pirkimo truko paskirstymo dirzas. Nenoriu sakyti kad vaziuokite nekreipe demesio i dirza, taciau galiu nuraminti 2,4 motoru savininkus - pasekmiu jokiu(neskaitant dirzo, itempeju, vandens pompos pirkimo, bei meistru darbo). Galvos kelt nereikejo, voztuvai sveiki.Remonto kaina 1000 Lt. darbas+detales.

driusa
2012.08.23, 22:37
Tai jeigu ant benzo dirba gerai , o ant dujų nedirba tai nelabai suprantu kame replės? nemoki meistrui litų kol nepadaro nornalausvariklio darbo ant dujų ir visos kitos pasakos negalioja:evil:

aliurc
2012.10.11, 21:58
Sveiki,pries pora savaiciu gryztant is pajurio i Vilniu pravaziavus Kauna uzsukau i kazkokia degaline ir prisipiliau duju pilna baka:cry: ir pavaziavus autostrada pajutau variklio drebejima,duodi gazo o masina dar labiau dreba ,toks ispudis kad cilindras nedirba,vienu zodziu-davaziavus iki Vilniaus ismete klaidas P0300 ir P0303.Pagalvojau kad isvazinesiu visa sita baka isipilsiu nauju duju ir viskas praeis,bet nevelnio,prisipiliau nauju duju kur visada pildavau bet vistiek nedirba tas 3-as cilindras(ar koks jis ten bebutu),ant benzo perjungi ,masina dirba idealiai.sakykit gal kas susiduret su tokia problema,ar man dar laukti gal prasidirbs ar jau vezti pas meistrus(filtra bandziau prapusti nieko nepadejo)is anksto dekui

BOSAS
2012.10.11, 22:01
arba duju laidu bedos arba kitu dujiniu galu atsisakymas atejo

aliurc
2012.10.11, 22:09
arba duju laidu bedos arba kitu dujiniu galu atsisakymas atejo

sakai varyt pas meistrus ir nieko nelaukt?

Arnas
2012.10.11, 23:17
Nieks "neprisidirbs". Jau bedu aprasyme atsakei i klausima ka daryt ;) .

wongas
2012.10.12, 08:25
Gali iš karto nuvažiavęs pas dujininkus pasakyti, kad pakeistu 3 cilindro purkštuką...Ir viskas bus gerai.

aliurc
2012.10.12, 11:00
supratau ,dekui

Deimkr
2012.10.12, 19:25
Man buvo tokia pati bėda nedirbo vienas cilindras, tai teko dujų kompą pakeisti iš kompo nebuvo signalo.

aliurc
2012.10.12, 20:00
Man buvo tokia pati bėda nedirbo vienas cilindras, tai teko dujų kompą pakeisti iš kompo nebuvo signalo.

Sveikas,jei nepaslaptis kiek litukais tau kainavo?Ir kas galetu apsviesti kiek purkstuko pakeitimas galetu apsieti,reikia moraliskai nusiteikti o tai vis nujauciu kad taip pigiai nepraslysiu

Deimkr
2012.10.12, 21:42
Kompas kainavo 650lt. jei neapsirinku, pabandyk purkštuko valdymus sukeisti vietomis ir suprsi ar kaltas purkštukas ar kas rimčiau.;)

aliurc
2012.10.18, 17:36
Tai va ,praslydau su 50lt,pajungem kompa ,pasirodo liesas misinys buvo ,sureguliavom ir kaip ir bedos nebera ,bent pakolkas,tik sako gal jau laikas pasikeist zvakes butu