PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Kas pakeis AD tepalus?



nojka
2012.08.16, 02:52
Sveiki,

noreciau susidraugauti su voyageristu, kuris teisingai pakeistu AD tepalus Vilniuje arba Klaipedoje?

Skolingas neliksiu (agree)

Arnas
2012.08.16, 09:12
Klaipedoje 860610600.

Rolandas
2012.08.16, 20:38
Kaunas netiks?
Sveiki,

noreciau susidraugauti su voyageristu, kuris teisingai pakeistu AD tepalus Vilniuje arba Klaipedoje?

Skolingas neliksiu (agree)

nojka
2012.08.18, 19:55
Zinau, kad Kaunas turtingas puikiu voyageriu ismanytoju - bosu, bet as bunu Vilniuje pagrinde ir kartais Klaipedoje. Reikia ieskot draugu cia, o jei ju neatsiras teks palekt iki Kauno :)

Rolandas
2012.08.19, 00:00
Važiuojant link Klaipėdos iš Vilniaus Kaunas pakeliui :)
Zinau, kad Kaunas turtingas puikiu voyageriu ismanytoju - bosu, bet as bunu Vilniuje pagrinde ir kartais Klaipedoje. Reikia ieskot draugu cia, o jei ju neatsiras teks palekt iki Kauno :)

Daranius
2012.08.19, 09:08
Važiuojant link Klaipėdos iš Vilniaus Kaunas pakeliui :)

Žemė apvali - galima ir iš kitos pusės :)

Tagas
2012.09.18, 16:58
Autoservisas1 Verkių gatvėje ir kaina normali

provokator
2012.09.20, 15:21
gal kas panevezyje zino koki mylinti chryslerius keitika?

artiomas
2012.10.28, 19:37
gal kas panevezyje zino koki mylinti chryslerius keitika?
Ne keitikla bet tam tikrais klausimais padeti galime Panevezy 865934540

provokator
2012.10.28, 22:25
o tai tauku keitimas dezeje ieina i tam tikrus klausimus?:D

apchy
2014.02.18, 09:33
Laba diena,
esu naujokas :) greitai įsigysiu Chrysler 3.8 T&C 2005 Limited, padaviau jau rankpinigius. Turiu klausimų dėl automatinės greičių dėžės ir tepalų. Perskaičiau beveik visą forumą, bet atsakymo aiškaus taip ir neradau, kur Vilniuje tikrai gerai pakeistų tepalus nu kad ne 4 litrus, o 7,5 ar kiek ten. Kaip supratau keisti reiktų į MOPAR, bet, kad biški deficitas, o ir kainą nelabai normali tiesa sakant nelabai ir radau kiek dabar jie kainuoja... Jei pirkčiau, bet kuriuos iš šito sąrašo http://centerforqa.com/chrysler/licensed-atf4-brands turbūt labai didelios klaidos nepadaryčiau?

Ir dar, gal kas iš vilniečių žinot ką nors apie šituos servisus

http://www.autobrava.lt/lt/main/servisas
http://chryslerservisas.lt/

Chrysler serviso, jau vien pavadinimas įpareigoja teisingai keisti tepalus, bet kaip yra ištikrūjų? Paskaičius forumą, tai toks įspudis, kad tik Kaune ir Klaipėdoje tą tik sugeba padaryti, mano galva elementarų dalyką :)

Ačiū!

driusa
2014.02.18, 16:55
Sveikas (alus) pabandyk ką nors iš Vilniečių pakalbint http://www.voyager.lt/showthread.php?157-Vilnieciu-susitikimai AeroDD gali paskambint, Barzdai. Kolektyvas seniai voyagerius kankina, patars kur geriau.

rrenaldas
2014.02.18, 18:50
Aš pats nesenai įsigijau tokį patį aparatą:) Dėl tepalų tai niekas Vilniuje ir nepakeis. Beveik į visus servisus skambinau, sako neįmanoma pilnai pakeisti:) T.ai ruošiuosi į Kauną važiuoti. Gaila tik kad "Bosas" savaitgaliais nedirba. O gal susirinkus Vilniečių grupelei atidarytų servisiuką savaitgaliui?

Vitalijus 771
2014.02.18, 19:48
Jei yra duobe tai gali pabandyti pats kaip pvz cia http://www.youtube.com/watch?v=-fFsLtHV4os ,bet cia tik dalinai, o pilnai kazkur BOSAS man atrodo buvo aprases su vaizdine medziaga, o gal senam forume buvo.

BOSAS
2014.02.18, 21:26
Aš pats nesenai įsigijau tokį patį aparatą:) Dėl tepalų tai niekas Vilniuje ir nepakeis. Beveik į visus servisus skambinau, sako neįmanoma pilnai pakeisti:) T.ai ruošiuosi į Kauną važiuoti. Gaila tik kad "Bosas" savaitgaliais nedirba. O gal susirinkus Vilniečių grupelei atidarytų servisiuką savaitgaliui?
Jei butumet keliese tuomet butu imanomas variantas.

ramuz
2014.02.18, 21:46
būsiu nepopuliarus, o juos keisti kam reik, tipo baugu prisiskaičius literatūros, ar kad visi daro ? (smoke)


Laba diena,
esu naujokas :) greitai įsigysiu Chrysler 3.8 T&C 2005 Limited, padaviau jau rankpinigius. Turiu klausimų dėl automatinės greičių dėžės ir tepalų. Perskaičiau beveik visą forumą, bet atsakymo aiškaus taip ir neradau, kur Vilniuje tikrai gerai pakeistų tepalus nu kad ne 4 litrus, o 7,5 ar kiek ten. Kaip supratau keisti reiktų į MOPAR, bet, kad biški deficitas, o ir kainą nelabai normali tiesa sakant nelabai ir radau kiek dabar jie kainuoja... Jei pirkčiau, bet kuriuos iš šito sąrašo http://centerforqa.com/chrysler/licensed-atf4-brands turbūt labai didelios klaidos nepadaryčiau?

Ir dar, gal kas iš vilniečių žinot ką nors apie šituos servisus

http://www.autobrava.lt/lt/main/servisas
http://chryslerservisas.lt/

Chrysler serviso, jau vien pavadinimas įpareigoja teisingai keisti tepalus, bet kaip yra ištikrūjų? Paskaičius forumą, tai toks įspudis, kad tik Kaune ir Klaipėdoje tą tik sugeba padaryti, mano galva elementarų dalyką :)

Ačiū!

BOSAS
2014.02.18, 21:53
Zinoma kad ju keisti nereikia jie tarnauja visa dezes gyvavimo laikotarpi.
Kai nusibaigia tepalai nusibaigia ir deze. :D

ramuz
2014.02.18, 22:11
nesiginčinu su guru... bet kas žino iš mūsų kada ta dėžė nusibaigs ? ;) kiek skaitau visur, jei netaksuoji, kaip ir nebūtina... o taksavimas lietuvoje manau net neprilygsta šiam reikalui mūsų brangiojo gamybos tėvynėje.. ;)

QUOTE=BOSAS;27751]Zinoma kad ju keisti nereikia jie tarnauja visa dezes gyvavimo laikotarpi.
Kai nusibaigia tepalai nusibaigia ir deze. :D[/QUOTE]

apchy
2014.02.18, 22:20
Nu pats, tai nekeisiu, nelabai turiu tam įrankių ir duobės, nebent pas tėvą į Panevėžį važiuoti, bet ai... liaudiškai tariant biški myžu :D Nors ir turiu tą Boso isntrukciją kompe išsisaugojęs...
Į Kauną varyti ir aš galvojau, bet darbo dieną niekaip tik savaitgali...

Nu, o kam išviso reikia keisti, tai klausimas įdomus aišku, bet jei visi sako, kad reikia nu tai negi nekeisi :) Dabar turimam merse, keičiau, kai tik nusipirkau, blogiau nebuvo. Dabar šitam, tai spalva nepatiko, tokie raudoni su juodu atspalviu... nu tai manau reikia keisti, nafik rizikuoti

rrenaldas
2014.02.18, 22:32
Tai susiderinam dėl savaitgalio ir važiuojam į Kauną. Tu nutemsi aš partemsiu ir taip kuro sutaupysime:)

apchy
2014.02.18, 22:49
Jei viskas gerai, penktadienį pasiimu mašiną, tai principe šeštadienį galim varyti, jei bosas aišku dėl mūsų dviejų sutiks terliotis :)

Daranius
2014.02.18, 22:56
būsiu nepopuliarus, o juos keisti kam reik, tipo baugu prisiskaičius literatūros, ar kad visi daro ? (smoke)

asmeniškai man toks pankiškas argumentas "nedarysiu taip kaip daro visi" skamba neblogai. tai pasidarė įdomu ar tik dėžei ar ir varikliui tepalų keitimo procedūra išvengiama be sąžinės graužaties?

algelis
2014.02.18, 22:56
Jei viskas gerai, penktadienį pasiimu mašiną, tai principe šeštadienį galim varyti, jei bosas aišku dėl mūsų dviejų sutiks terliotis :)
Bosas jei nekeis,as zinau,kas pakeis :)

AERO_DD
2014.02.18, 23:34
su sito aprasymo draugas pats pakeite AD tepala(ok)

2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020

AERO_DD
2014.02.18, 23:42
http://chryslerservisas.lt/
Ačiū!
Del sito serviso galiu pasakyti(nors ten ir nebuvau) tik gera. zmogus kuris vadovauja "senas pazystamas" Zygis., su crysleriais jis labai draugauja jau "n" metu. kiek zmoniu buvo sitam servise buvo tik geri atsilepimai (bendradarbis buvo ten priesvakar as jam ten atvaziuoti pasiuliau ir jam irgi ten patiko)
Del autobrava,sorry nieko gero ar blogo negirdejau tai....nieko ir nepasakysiu.

Mindas112
2014.02.19, 08:00
Nu,tiek km patampę,galėsit tuo pačiu pas Bosą ir dėžes persirinkt... :).Na,dėl pačio tepalų keitimo,mūsų miestų dydis labai skiriasi nuo USA ir važiavimo stilius skiriasi nuo USA namų šeimininkių,tad tepalai greičiau "sunešiojami".Šiaip gamintojas teigia,jei važinėjama užmiestyje,AD tepalų keisti nebūtina,bet įvertinkim tai ,kad jie "atpila" kokius 100000 ir auto keičia,o pas mus didžioji dalis su tokia rida ir "pasvilintais" tepalais atvyksta.

ramuz
2014.02.19, 08:23
kolkas sažinė rami... patikrinu, jokių nuosėdų ar degėsių kvapo, tai kam tas terliojimasis ? ;)


asmeniškai man toks pankiškas argumentas "nedarysiu taip kaip daro visi" skamba neblogai. tai pasidarė įdomu ar tik dėžei ar ir varikliui tepalų keitimo procedūra išvengiama be sąžinės graužaties?

BOSAS
2014.02.19, 12:00
Yra toks posakis suvalkietis ir arkli bande atpratinti gerti, jau buvo pavyke tik beda vargsas po to kojas pakrate :D

algelis
2014.02.21, 02:02
Kaip taisykle,tie kas daug sneka,mazai daro,kas nori keist,tai susiranda ir pasidaro :)

sandle
2014.11.25, 09:29
Sveiki,

atėjo laikas pasikeist savo voniai AD tepalus. Ankščiau užsukdavau pas Bosą ir du kartus jau ta man atliko be priekaištų, bet kadangi šiuo metu Kaune būnu tik savaitgaliais, norėjau kolegų paklaust kur rekomenduotumėte tai atlikt Klaipėdoje? Nes ko neklausiau arba nenori, arba tik dalinai keičia....

Arnas
2014.11.25, 15:07
Dainius ""Autoamerikanoj" pilnai pakeicia.

Akela
2014.11.26, 06:28
Laikas butu "Auksciausia pavara" pradeti dirbti ir sestadieniais bent jau iki po pietu bisky, kaip ir dauguma servizu ;)

Daranius
2014.11.26, 10:25
Laikas butu "Auksciausia pavara" pradeti dirbti ir sestadieniais bent jau iki po pietu bisky, kaip ir dauguma servizu ;)

o geriau dar ir sekmadieniais ir per šventes kaip kokia maxima

BOSAS
2014.11.26, 19:21
Laikas butu "Auksciausia pavara" pradeti dirbti ir sestadieniais bent jau iki po pietu bisky, kaip ir dauguma servizu ;)
Asmeniniu gyvenimu neliktu. Per ta savaite tiek atsprendziam tu problemu. Kad savaitgali jei kas paskambina net i asmenini jau keiktis pradedam :)

Akela
2014.11.26, 21:40
Tikrai nemazai yra servizu, kurie dirba ir sestadieniais iki 14- 15 val. O dirbantiems ir dar kitam LT kraste- tikrai sunku istaikyti i darbo valanda, darbo dienomis.

iGince
2014.11.26, 21:58
Asmeniniu gyvenimu neliktu. Per ta savaite tiek atsprendziam tu problemu. Kad savaitgali jei kas paskambina net i asmenini jau keiktis pradedam :)

Na cia jau biznis toks.... O norint augimo, ideja gera!!!! ;)

Akela
2014.11.26, 22:11
AP varda jau turi, o pelnas nuo to tik padidetu ;)

Giedrioks
2014.11.27, 11:29
Paklausiu prie to pačio...ar aš teisingai suprantu užrašus ant tepalo matuoklės, kad APD tepalo lygį reikia tikrint užvestam varikliui pasiekus darbine temperatūrą ir įjungus N padėtį ?

Giedrioks
2014.11.27, 17:45
Spėju, kad būsiu primaišęs, kažką...ant mano Jeep 97m., matuoklės parašyta, kad tikrint N padėtyje(bent jau taip suprast leidžia mano skurdžios anglų žinios), o chrysler'iams ant P, taip gaunas ? įdomu, kodėl skirtingai taip ?

Mindas112
2014.11.27, 22:21
matuoti reikia esant užvestam ir šiltam varikliui.Geriau matuoti "P" padėtyje,nes,esant "N",kol matuosi,dar į kokį griovį nuriedės... ;)

Giedrioks
2014.11.27, 22:32
Na, jei rankinis, tai yra kojinis laiko, tai nenuriedės :) Kadangi parašei, kad "geriau P " padėtyje, tai išeitų, kad nieko blogo jei tikrinau lygį dapylinėdamas "N" padėtyje , ar visgi griežtai negalima ?

matuoti reikia esant užvestam ir šiltam varikliui.Geriau matuoti "P" padėtyje,nes,esant "N",kol matuosi,dar į kokį griovį nuriedės... ;)

Mindas112
2014.11.28, 07:53
Taigi,blin,tą ir turėjau omeny,kad "P" ir "N" yra vienas ir tas pats,tik,kad esant "P",dėžė užfiksuoja ratus,kad automobilis neriedėtų.Beje,prieš matuojant,reikia visas pavaras trumpam įjungti,kad tepalai suvaikščiotų.

Giedrioks
2014.11.28, 15:50
Supratau, dėkui :)

Taigi,blin,tą ir turėjau omeny,kad "P" ir "N" yra vienas ir tas pats,tik,kad esant "P",dėžė užfiksuoja ratus,kad automobilis neriedėtų.Beje,prieš matuojant,reikia visas pavaras trumpam įjungti,kad tepalai suvaikščiotų.

BOSAS
2014.11.28, 20:57
Taigi,blin,tą ir turėjau omeny,kad "P" ir "N" yra vienas ir tas pats,tik,kad esant "P",dėžė užfiksuoja ratus,kad automobilis neriedėtų.Beje,prieš matuojant,reikia visas pavaras trumpam įjungti,kad tepalai suvaikščiotų.
netas pats nemaisyk.

Rimazz
2015.11.02, 11:32
Sveiki, kolektyvas....
Taigi su "nauja" grand vonia per vėlines nuvažiuota virš 400 km. Šeima liko sužavėta komfortu...Ypač uošvė...:)
Viskas kaip ir gerai...Kaip toj dainelėj , ...kur sudegė jūsų namai, puikioji markize,..... bet šiaip viskas gerai...:D

...praleidimas iš radiatoriaus...Viršutinėj daly, dapilu iki pilno - išvarva iki skylutės ir nustoja. Skysčio lygis vistiek išlieka virš galvų, tad mataras nekaista, dujų reduktorius iš salonas nešąla. Manau teks spręsti radiatoriaus pakeitimo būdu...
Bet čia ne viskas. Pavarų dėžės karteris šlapias...Kabo raudonas lašelis pastoviai, fig suprasi per kur, panašu kad sunkiasi per visą tarpinės perimetrą...Šlangutės į aušintuvą irgi šlapios..Pats aušintuvas tabaluojasi ant vieno kronšteino - viršutinis "atsikniedijęs"...kol kas užfiksavau porolono gabalais.
O dabar klausimas, dėl kurio pakėliau temą.
Skysčio kaip ir pakankamai, spalva graži, degėsiais nesmirdi. O užkabory gale, kur domkratas ..radau apytuštį litrinį butelį nuo ATF kroon oil SP-2012. Nėr abejonių, iš jo buvo dapylinėjama dėžėn....Pažiūrėjau kron oilo saite, kraisleriui jie siūlo kitą - "SP matic 4026" o SP-2012 - opeliams ir fordams...Ar reikia labai susirūpinti dėl tokio "mikso" ir skubiai keist...ar galima ramiai pasivažinėt iki kompleksinio problemų sprendimo? Pasikeist manau sugebėsiu, ypač po to kai peržiūrėjau šioj temoj paveiksliukų galeriją...:) Opeliui kažkada pasikeičiau...
Ir prie to pačio - gal kas žinot kur ieškot vilniuj to teisingo Mopar skystimo ir kokios kainos šiemet?

eegis
2015.11.02, 17:38
Kiek girdėjau ir domejausi tai jei dedama kamstinė karterio tarpine ją skystis pragraužia ir ima sunktis. Šiaip nusipirkus auto visada reikia pasikeisti visus skysčius. ATF skystymo yra Autoterpeje, nepigus, litras, tiksliau 0,946 litro kainavo 15 eurų, cia buvo pries pora menesiu. Gal dabar dar brangiau, nes dolerio kursas dar pakilo. Tai tiek mano skurdžių ziniu:)

Rimazz
2015.11.02, 20:16
Filtrą aš jau nusipirkau šiandien Autoaibėj...Ten komplekte guminė tarpinė...O koks ten ten skystimas toj autoterpėj ? Mopar? O tai autoaibėj tokio negirdėjo,...siūlė kažkokį addinol....tipo yra chrysler parašyta specifikacijoj tai ir gerai...

eegis
2015.11.03, 19:34
Taip, Mopar Autoterpeje. Tai aš mačiau Norfoj tepala automatams, kainuoja kazkur 3 eurus, irgi rašo, kad tinka amerikietiškiems auto:D O vietoj tarpinės kažkokį hermetika tepa, sako taip patikimiausia.

Audriusas
2015.11.04, 08:50
Hermetizavimui as tai naudoju http://autoplikis.lt/prekes/1143-silikonas-hermetikas-viktor-reinz-70-31414-10--70-ml
kol kas kiek kur naudojau visur laiko gerai. O ta tarpine kur duoda prie filtro nepatariu naudot prades sunktis.

Rimazz
2015.11.11, 13:33
BOSAI...čia tamstos citata iš seno forumo:
/////Nesikankink Kron oil'as dar gamina pagal Chryslerio sertifikatus tepala. Kas tinka chrysleriams ant ty buna parasyta kad gaminti pagal ta ir ta ir atitinka MS9602////

Vansi, šitą galima imt ? http://www.kroon-oil.com/en/catalogue/product/72/sp-matic-2052/586/

Ba ten parašyta:
SP Matic 2052 has been specially developed for automatic transmissions by Chrysler and
Jeep that require the DC 9602 (ATF +4) specification. SP Matic 2052 can also be used
for Chrysler and Jeep models that require ATF +, ATF +2 or ATF +3 specifications.

Banginis123
2015.11.11, 15:15
Na, kitais metais berods ir man reiks tepalų. Šiandien pigiausiai ką randu:
http://moparproshop.com/inc/sdetail/6395

tik nelabai suprantu su pristatymu. US ~12-13USD, o international - 0?

Lnz
2015.11.11, 18:04
Gamintojas rekomenduoja ATF4+, bet sios rekomendacijos 20+ metu senumo, dabar juk yra naujesniu ir modernesniu tepalu.... jei neklystu :)

Banginis123
2015.11.11, 19:24
Vistik mopar'as is USA negali siusti tepalu i Lietuva :(

Makacinas
2015.11.11, 19:40
http://s017.radikal.ru/i418/1511/07/25c36eacc8c4.jpg

bent jau sito nusipirkau be jokiu siuntimu ir laukimo. ir kaina 12,46e. is tikruju tai labai brangu.
y atomatus pilat dextron 4 ir nesukat galvos.

Lnz
2015.11.11, 20:17
Kaune paieskojus amerikonu parduotuvese manau tikrai imanoma gauti moparo. Bent jau pernai gavau be problemu....

BOSAS
2015.11.12, 06:32
Vistik mopar'as is USA negali siusti tepalu i Lietuva :(

Pasuk darbo metu pasakysiu jo kaina dabar tikslios neatsimenu

Rimazz
2015.11.12, 11:14
Perskaičiau visus 34 psl senajam forume apie AD tepalo keitimą....Ir mažas klausimukas atsirado.
Ten pora žmogų rašo, kad susimaišė ATF su antifryzu, gavosi emulsija. Kaip tai įmanoma? Argi "voniose" AD skyscio aušintuvas "integruotas" į variklio aušinimo radiatorių? Būtent taip buvo mano ex - omegoj...Bet čia, kiek supratau ATF aušina atskiras nedičkis radiatoriukas tarp kondiškės ir variklio radiatorių? Ar būna įvairiai?

provokator
2015.11.12, 13:42
Integruotas.

Rimazz
2015.11.13, 09:55
2987 Taigi va, transmisijos aušintuvas...Koks gi jis integruotas? (nežinau ar pavyko įkelt failiuką...)

provokator
2015.11.13, 10:06
Jo, busiu sumaises...

Arnas
2015.11.13, 10:09
Perskaičiau visus 34 psl senajam forume apie AD tepalo keitimą....Ir mažas klausimukas atsirado.
Ten pora žmogų rašo, kad susimaišė ATF su antifryzu, gavosi emulsija. Kaip tai įmanoma? Argi "voniose" AD skyscio aušintuvas "integruotas" į variklio aušinimo radiatorių? Būtent taip buvo mano ex - omegoj...Bet čia, kiek supratau ATF aušina atskiras nedičkis radiatoriukas tarp kondiškės ir variklio radiatorių? Ar būna įvairiai?
Pliurpalai...Su antifrizu susimaisyti ATF niekaip negali. Iki 2004 metu buvo atskiras radijatorius transmisijai kaip kad tavo nuorodoj, po 2004 sujunge kondicionieriaus ir ATF radiatorius i viena. Padare sitoki: http://www.usaparts.lt/img/items/Images/2413k8c1.jpg

Makacinas
2015.11.13, 15:48
nesvaikit vyrai. paziurekit kur nueina tepalo slangutes is greiciu dezes. ar kartais ne y ta paty antifryzo radiatoriu???
o toje nuotraukoje tai kondicionieriaus radiatorius.

BOSAS
2015.11.13, 16:17
Skaitot visi ir nusiskaitot.
Gerai paskaitykit ka rase ARNAS kelis kartu kol paaiskes.

Darukas
2015.11.13, 21:10
Perskaičiau visus 34 psl senajam forume apie AD tepalo keitimą...


Kai senas forumas egzistavo, dauguma dar trečiukais važinėjo, o pas juos aušintuvas integruotas buvo.

Kristis
2017.01.10, 14:08
Sveiki,
prikelsiu temą apie automatines dėžes. Šiandien planuoju vežti savo auto AD tepalo pakeitimui. Nusipirkau filtrą, tarpinę ir tepalus. Kadangi sklandžiai dirbanti dėžė - pusė automobilio :), todėl netaupiau ant tepalo ir nusipirkau "Mopar" tepalą. Bėda tame, kad pardavėjas, amerikietiškų auto dalių parduotuvėj, galvą guldė, kad man užteks 5 litrų tepalo ir, žiūrėk, dar net gali likti, nes visas jis neišbėga.
Kyla klausimas, ar tikrai man jo užteks? Darbai planuojami vakare ir nebus galimybės man jo nuvažiuoti ir nusipirkti reikiamo kiekio.
Ar tepalo lygis tikrinamas šiupo pagalba?
Kiek apytiksliai užtrunka darbai tokio aptarnavimo?