PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kiek sroves normalu naudoti ramybes busenoje?



Ram11
2012.07.09, 09:58
Prasidejo bedos su akumu. Klausimas tik akumas ar masinos elektra kelia pagrindines bedas.
T&C 2006m 3.8 benzinas. Kai nupirkau stovejo akumas 60AH tai manau kad pardavejas idejo otchoda ka rado pas save garazhe. Turi buti bent 74AH.
Bet as neskubedamas nurashyti akumo pradejau matuoti kiek masina valgo elektros ramybes (viskas isjungta) busenoje.
Pamatavus matau kad valgo 1.3A, po ~1min nukrenta (DVD changer baigia inicializuotis po pirmo akumo pajungimo) iki 0.8A.
Bet irgi atrodo gan daug. KLAUSIMAS: kiek ramybes busenoje yra normalu kad ima sroves?
Pirkau nauja akuma VARTA E11 74AH startas 680A. Garantiniam talone raso, kad garantija netaikoma jeigu auto srebia daugiau kaip 0.1A sroves... Dalinai atsakymas i mano klausima.
Toliau matavau sroves sunaudojima atjungdamas saugiklius, radau kad saugiklis IOD 20A atjungia salono lemputes, DVD, radija ir tada vartojimas ramybes busenoje krinta iki ~0.01A eiles.
Patikrinau lemputes - salone visos isjungtos, nera perdegusiu.
Greiciausiai CD/DVD changeris srebia ta srove. Kaip atjungti tik CD/DVD?

Zydrius
2012.07.09, 10:05
Garantiniam talone raso, kad garantija netaikoma jeigu auto srebia daugiau kaip 0.1A sroves... Dalinai atsakymas i mano klausima.


Butent iki 100 mA srove !
O del atjungimo garso irangos - rekomenduociau pasiziureti uzvedimo raktelio vieta arba garso "uzmaitinimo" instaliacija. Ar nera ko primaklinta ???!
Raktelio pozicijoje (berods OFF), kai jis istrauktas - garso iranga automatiskai issijungia praverus duris arba po keliolikos sekundziu.
Jei rakteli istraukus is spyneles - ji dar veikia - padarytas "tuning" ankstesniu savininku.

Arnas
2012.07.09, 10:48
Manau bus vienas is dvieju varijantu:
1. Mago pajungimas. Prie mago konsoleje yra du pliuso laidai. Vienas kuris atsijungia po raktelio istraukimo, kitas kuris neatsijungia. Pas tave gali buti prijungtas prie neatsijungiancio. Net isjungtas magas valgo elektra (veikia laikrodis).
2. Gali buti beda uzvedimo spyneleje. Pati apatine rakto padetis yra itampos padavimas masinai esant uzgesintai. Ji skirta pvz kai stovi su uzgesinta masina ir klausaisi mago. Kai spyna tvarkinga, toj padety rakto neina istraukti. Kai spyna pasidevejus arba yra neoriginalus raktelis kartais buna, kad toj padety raktas issitraukia ir masina islieka su ijungtais salono prietaisais. Tiesiog, kai pasuki rakta ir uzgesini masina, netycia rakta pasuki iki galo i apacia ir istrauki ( o turi issitraukti viena padetim auksciau).

Daranius
2012.07.10, 01:16
Manau bus vienas is dvieju varijantu:
1. Mago pajungimas. Prie mago konsoleje yra du pliuso laidai. Vienas kuris atsijungia po raktelio istraukimo, kitas kuris neatsijungia. Pas tave gali buti prijungtas prie neatsijungiancio. Net isjungtas magas valgo elektra (veikia laikrodis).
2. Gali buti beda uzvedimo spyneleje. Pati apatine rakto padetis yra itampos padavimas masinai esant uzgesintai. Ji skirta pvz kai stovi su uzgesinta masina ir klausaisi mago. Kai spyna tvarkinga, toj padety rakto neina istraukti. Kai spyna pasidevejus arba yra neoriginalus raktelis kartais buna, kad toj padety raktas issitraukia ir masina islieka su ijungtais salono prietaisais. Tiesiog, kai pasuki rakta ir uzgesini masina, netycia rakta pasuki iki galo i apacia ir istrauki ( o turi issitraukti viena padetim auksciau).

labai teisingi Arno pastebėjimai, dar galiu "pradžiuginti", kad tas 680 startinės srovės akumas irgi per silpnas ir kitam kartui rekomenduočiau rinktis bent nuo 700AH.

Tiesa, dar būna atvieju kai pasitaiko generatoriaus koks diodas "pramuštas" kuris po truputį leidžia srovę, bet pradėti siūlyčiau nuo paprastų dalykų - minėtų dviejų punktų :)

Ram11
2012.07.12, 09:23
Spynele kaip ir tvarkoj - neduoda istraukti raktelio apatineje pozicijoje, o tik truputi pasukus aukstyn.
Baigus vaziuoti ir istraukus rakteli - dureles atidarius radija atjaungia, arba atjungia po timeouto...
Reikes varyti pas meistrus, nes pats paneles negebesiu ardytis.

Dekui uz patarimus.

Zydrius
2012.07.12, 21:48
Reikes varyti pas meistrus, nes pats paneles negebesiu ardytis.

Dekui uz patarimus.

Ten labai paprastas "ardymas", virs pelenines stalciaus apdailos juostos paslepti 2 varztai, visa paneles intarpa keli lengvai is apacios ir atsikabins virsus ant "sponkiu", po to liks tik radio 4 varztai, kurie matysis.
Jei voltmetras yra namie, ir aisku kaip matuot - nereikes jokiu meistru.
Visa info su ardymo aprasymais, jungciu schemomis rasi cia, forume, temose apie garso iranga. Yra info apie tai ir senojoje svetaineje http://old.voyager.lt/

Ram11
2012.07.19, 12:06
Dekui uz patarima kaip ardytis - tikrai nesudetinga.
Praardziau, atjungiau radija, changeri ir dar kelias smulkmenas.
Bet elektros siurbimas vis stabiliai tas pats: 0,85A (ardant akumas atjungtas, matavima dariau atjungus kiekviena fishke)

Nesugebejau tik atjungti 2ju tokiu geltonu, masyviu fishkiu kur yra keleiviui ties kaire koja prie pat zemes.
Speju ten kaskokios pagrindines jungtys i kompa ar pan.

Gal dar butu kokiu minciu/ideju ka patikrinti?

Daranius
2012.07.20, 15:48
apie galtonas jungtis Arnas rašė: http://www.voyager.lt/showthread.php?1261-Kieno-%C4%8Dia-jungtys%28-fy%C5%A1k%C4%97s%29&highlight=driusa

dar buvo mano pasiūlymas su generatorium :)

Ram11
2012.07.26, 15:11
Beje, pamatavom pas kita Chrisleri T&C - sroves valgymas ramybes busenoje analogiskas t.y. 0,85A

Gytman
2012.07.26, 15:32
O nebus kokia papildoma signalizacija pakabinta ant to saugiklio?

O jeigu ir kituose TC valgo tiek pat, tai viskas ten gerai. Pas mane stovi po kelias savaites nenaudojamas, o akumas dar tas, su kuriuo iš JAV parvažiavo, jokių problemų su išsikrovimu :)

Zydrius
2012.07.26, 16:52
Beje, pamatavom pas kita Chrisleri T&C - sroves valgymas ramybes busenoje analogiskas t.y. 0,85A

Skias pastoviai kazkas uzjungta 10 - 11W galingumu. Nemanau, kad signalizacija tiek vartoja.
Jei "das Auto" kasdien naudojamas ar akumuliatorius ne senas - to poveikio, su elektros "vagimu" gali ir nepajausti, tiesiog trumpinasi akumuliatoriaus amzius.

Daranius
2012.07.26, 20:50
jau seniai turiu tokį norą pasimatuoti srovės nutekėjimą, ale vis tingisi. Po šių eksperimentų atsirado didesnė motyvacija - būtinai prasinešiu kokie rezultatai :)

BOSAS
2012.07.26, 20:50
Beje, pamatavom pas kita Chrisleri T&C - sroves valgymas ramybes busenoje analogiskas t.y. 0,85A

negali buti. Kazka blogai ismatavot. je taip butu kaip rasai tai js niekad jo neuzvestu po naktie.

Ram11
2012.07.27, 12:31
809 matavau su tokiu testeriu, toki pozicijoj. Nesu didis elektrikas, tai neatmetu matavimo klaidos galimybes.

Mano T&C signalizacijos neturi, tik gamyklini imobilaizeri. Pas ta kita signalizacija yra, bet ji nebuvo uzjungta (turiu omeneyje kad neuzaktyvuota) kai matavom.

Jeigu atsirastu kas dar pamatuotu savo T&C arba GV tai butu idomu issiaiskinti, kokia normali ramybes busenos srove t.y. elektros valgymas.

AndriusA
2012.07.27, 13:23
O tu įrampą ar srovę matuoji?

Girinis
2012.07.27, 14:26
O ką turi omeny sakydamas "srovė"?
Apskritai, kažkokių grybų pripjaustyta nuo pradžių : ko jau per silpnas tas 680 akumas? Jei neužsikuria, tai ne jame bėda. Apie tai bent paskaityt reiktų, kad ir googles pagalba, o paskui siūlyt už aksiomą..
Tikiuos. kad bematuodami atjungiat variklio apšvietimą?

arunka
2012.07.27, 17:04
O tu įrampą ar srovę matuoji?
taigi matosi,kad taškelis ties amperais ;)

Ram11
2012.07.27, 22:57
Matuoju srove - ampermetra jungiu nuosekliai. Padetis ties 10A. Parodymas 0,85 - tai suprantu tai reiskia kad 0,85A
Itampa matuoju lygiagreciai - rodo 12,55V

raganius
2012.07.28, 07:26
na teisingai :)

Ram11
2012.07.29, 12:17
Variklio apsvietimas - kur toks yra, neteko tokio nei matyt nei girdet? Siaip matuojant visos durys uzdarytos, salono lemputes nedega, tik kapotas pakeltas.

BOSAS
2012.07.29, 13:06
809 matavau su tokiu testeriu, toki pozicijoj. Nesu didis elektrikas, tai neatmetu matavimo klaidos galimybes.

Mano T&C signalizacijos neturi, tik gamyklini imobilaizeri. Pas ta kita signalizacija yra, bet ji nebuvo uzjungta (turiu omeneyje kad neuzaktyvuota) kai matavom.

Jeigu atsirastu kas dar pamatuotu savo T&C arba GV tai butu idomu issiaiskinti, kokia normali ramybes busenos srove t.y. elektros valgymas.

Pasitikrink kai matuoji, kad butu viskas atjungta jokios lemputes radios neveiktu ir t.t.
Nepamirsk. kad kompiurius i savo sleep rezima taip pat pereina po ilgo laiko, taigi jei nors vienas kompas neuzmigo ir nepalaukiai tai ir gauni negera rezultata.
Po visokiu akumu atjungimu ir t.t. uzsikrauna kompa ir jie laukia atlikti viena ar kita veiksma, jei veiksmas joks nevykdomas tuomet jie pereina i sleep mode ir t.t.

Girinis
2012.07.29, 23:02
Variklio apsvietimas - kur toks yra, neteko tokio nei matyt nei girdet? Siaip matuojant visos durys uzdarytos, salono lemputes nedega, tik kapotas pakeltas.
Dar moskvičiai turėjo lempą po kapotu, kad tamsoj neblūdint kur kas randas..Gal tavajam nėra, jei neteko nei matyt, nei girdėt? Patamsy atsidaryk kapotą- jei nedega, tai nedega.

AciuPaciu
2012.09.04, 19:53
Gal kas keitete salono apsvietima i LED ar kazka kitko? Nes standartinis vartoja per daug sroves.. Kokias pasirinkot lemputes, kad butu sviesu?

aprioris
2012.09.05, 07:00
kur daugiau liumenu raso tos bus sviesesnes
kaskur yra paprastu lempuciu sviesusmas liumenais surasytas,pagal tai gali sprest ar bus sviesiau ar tamsiau kai dioda ydesi
tik diodiniu lampierku parciau paieskot china e'parduotuvese.ten pigiau ir sviesesnius pardavineja.

Jarik
2013.01.29, 14:42
Sveiki, pirkau Voyagerį 2002, 3,3 dujos. Mašina iš Olandijos. Pasivažinėjau kelis mėnesius (kasdien). Po naujų metų pastovėjo savaitę ir išsikrovė akumuliatorius. Nuėmiau, pakroviau. Pastovėjo dar savaitę, vėl išsikrovė. Nusprendžiau pamatuoti srovę. Magnetola išimta, signalizacija yra bet prieš matuojant neįjungiu. Iš pradžių rodo ~0,8A, po kažkiek sekundžių nukrenta iki 0,1A. Išimu
parktroniko (neoriginalas) saugiklį, nukrenta iki 0,08A, išimu dujinės įrangos saugiklį nukrenta iki 0,03. Sudedu visus saugiklius į vieta rodo 0,1A, įjungiu signalizacija, rodo 0,16A. Akumuliatorius 70 Ah, 640A startinis. Per didelė iškrova ar akumuliatorius neatitinka šiam modeliui ir yra jau gerokai padėvėtas?

Zydrius
2013.01.29, 21:16
Išimu
parktroniko (neoriginalas) saugiklį, nukrenta iki 0,08A, išimu dujinės įrangos saugiklį nukrenta iki 0,03. Sudedu visus saugiklius į vieta rodo 0,1A, įjungiu signalizacija, rodo 0,16A. Akumuliatorius 70 Ah, 640A startinis. Per didelė iškrova ar akumuliatorius neatitinka šiam modeliui ir yra jau gerokai padėvėtas?

Paskaityk Jarik sia tema nuo pradzios, ten viskas "isguldyta", kartoti ta pati turbut ner prasmes ;)

Bostik
2013.08.26, 22:58
Taigis ir man buvo toks galvos skausmas......
Galiu pasidalinti patirtimi kai IOD(ignition off draw) išjungto degimo nutekėjimas viršija normas.
Man irgi akumas išsikraudavo per naktį ar per parą. Tada IOD budavo ~0.1-0.16 A... TAI LABAI DAUG !!!! Parsisiunčiau manualą iš 2400 puslapiu ir skaičiau - bandžiau kone dvi savaites.
IOD išjungto degimo nutekėjimas turi būti 0,015-0,025 A. Su tokiu nutekėjimu akumuliatorius turėtų išsikrauti per maždaug 21 parą(žinoma, jeigu nė karto nebuvo užvestas variklis ir nekrautas akumuliatorius).
Ieškojau meistrų, ieškojau pagalbos, bet čia ne "GOLFAS" ir dar su tokia "liga" vietiniai "autoelektrikai" nepajėgė, o dažniausiai net neapsiimdavo padėti. Teko ledus laužti pačiam.
Daug landžiojau po schemas ir po laidus mašinoje...... Pirkau net kitą prietaisų skydelį (nes srovė nukrisdavo iki reikiamos, kai atjungdavau).... NEPADĖJO !!!!
Pagaliau priėjau prie užvedimo spynelės kontaktų, tie irgi nebuvo sugedę.. Visa bėda - pačioje užvedimo rakto spynelėje. Per 10 metu naudojimo, ji gerokai padilo ir nebepilnai išjungdavo kontaktus ištraukus raktelį(nors pati spynelė iš pradžių įtarimų nekėlė). Tai gis: pakeičiau užvedimo spynelės mechanizmą(teko perdaryti pagal savajį raktą, nes netiko imobilaizeris) ir visos problemos baigėsi.
Dabar mano IOD (išjungto degimo nutekėjimas) nevišija 0.015 A. Kaip tik taip, kaip parašyta manuale(vartotojo vadove).....
štai ištrauka iš manualo(vartotojo vadovo PDF faile)
"Normal vehicle electrical system will draw from five
to thirty-five milliamperes (0.015 to 0.025 ampere)
with the ignition switch in the Off position, and all
non-ignition controlled circuits in proper working
order"
;)

Arnas
2013.08.27, 07:16
Jei spynele issidevejusi - rakta eina istraukti ir krastineje kaireje padetyje. Toje padetyje veikia radija kai automobilis isjungtas. Daznai i tai neatkreipus demesio netycia galima palikti automobili po itampa, t.y. pilnai neisjungus. Ko pasekoj akumas issikrauna po keliu valandu.

Darius77
2013.08.27, 08:00
štai ištrauka iš manualo(vartotojo vadovo PDF faile)
[I]"Normal vehicle electrical system will draw from five
to thirty-five milliamperes (0.015 to 0.025 ampere)
Neesminis skirtumas, bet skaičiukai ir parašymas žodžiais ne visai sutampa... Keista

Mantyka
2013.11.11, 16:16
Taigis ir man buvo toks galvos skausmas......
Galiu pasidalinti patirtimi kai IOD(ignition off draw) išjungto degimo nutekėjimas viršija normas.
Man irgi akumas išsikraudavo per naktį ar per parą. Tada IOD budavo ~0.1-0.16 A... TAI LABAI DAUG !!!! Parsisiunčiau manualą iš 2400 puslapiu ir skaičiau - bandžiau kone dvi savaites.
IOD išjungto degimo nutekėjimas turi būti 0,015-0,025 A. Su tokiu nutekėjimu akumuliatorius turėtų išsikrauti per maždaug 21 parą(žinoma, jeigu nė karto nebuvo užvestas variklis ir nekrautas akumuliatorius).
Ieškojau meistrų, ieškojau pagalbos, bet čia ne "GOLFAS" ir dar su tokia "liga" vietiniai "autoelektrikai" nepajėgė, o dažniausiai net neapsiimdavo padėti. Teko ledus laužti pačiam.
Daug landžiojau po schemas ir po laidus mašinoje...... Pirkau net kitą prietaisų skydelį (nes srovė nukrisdavo iki reikiamos, kai atjungdavau).... NEPADĖJO !!!!
Pagaliau priėjau prie užvedimo spynelės kontaktų, tie irgi nebuvo sugedę.. Visa bėda - pačioje užvedimo rakto spynelėje. Per 10 metu naudojimo, ji gerokai padilo ir nebepilnai išjungdavo kontaktus ištraukus raktelį(nors pati spynelė iš pradžių įtarimų nekėlė). Tai gis: pakeičiau užvedimo spynelės mechanizmą(teko perdaryti pagal savajį raktą, nes netiko imobilaizeris) ir visos problemos baigėsi.
Dabar mano IOD (išjungto degimo nutekėjimas) nevišija 0.015 A. Kaip tik taip, kaip parašyta manuale(vartotojo vadove).....
štai ištrauka iš manualo(vartotojo vadovo PDF faile)
"Normal vehicle electrical system will draw from five
to thirty-five milliamperes (0.015 to 0.025 ampere)
with the ignition switch in the Off position, and all
non-ignition controlled circuits in proper working
order"
;)

dekui uz patarima man tas pats yra iskrauna akuma per nakti o ziurek nelabai suprantu as apie chrysler is spineles raktelis visada issitrauke bet kokioj pozicijoj nes man kad ir uzvedus issitrauke ar degima ijungus ir ar turi pipseti kai dureles atidarai neijungus degima nes tik pradarau visada pipsi toks signalas kai butum sviesas palikes

brolisvilkas
2013.11.11, 17:37
Raktelis neturėtų išsitraukti bet kokioje pozicijoje. Reiktų sutvarkyti spynelę. Mano Dodge beveik tas pats buvo...


dekui uz patarima man tas pats yra iskrauna akuma per nakti o ziurek nelabai suprantu as apie chrysler is spineles raktelis visada issitrauke bet kokioj pozicijoj nes man kad ir uzvedus issitrauke ar degima ijungus ir ar turi pipseti kai dureles atidarai neijungus degima nes tik pradarau visada pipsi toks signalas kai butum sviesas palikes

Mantyka
2013.12.23, 11:41
Taigis ir man buvo toks galvos skausmas......
Galiu pasidalinti patirtimi kai IOD(ignition off draw) išjungto degimo nutekėjimas viršija normas.
Man irgi akumas išsikraudavo per naktį ar per parą. Tada IOD budavo ~0.1-0.16 A... TAI LABAI DAUG !!!! Parsisiunčiau manualą iš 2400 puslapiu ir skaičiau - bandžiau kone dvi savaites.
IOD išjungto degimo nutekėjimas turi būti 0,015-0,025 A. Su tokiu nutekėjimu akumuliatorius turėtų išsikrauti per maždaug 21 parą(žinoma, jeigu nė karto nebuvo užvestas variklis ir nekrautas akumuliatorius).
Ieškojau meistrų, ieškojau pagalbos, bet čia ne "GOLFAS" ir dar su tokia "liga" vietiniai "autoelektrikai" nepajėgė, o dažniausiai net neapsiimdavo padėti. Teko ledus laužti pačiam.
Daug landžiojau po schemas ir po laidus mašinoje...... Pirkau net kitą prietaisų skydelį (nes srovė nukrisdavo iki reikiamos, kai atjungdavau).... NEPADĖJO !!!!
Pagaliau priėjau prie užvedimo spynelės kontaktų, tie irgi nebuvo sugedę.. Visa bėda - pačioje užvedimo rakto spynelėje. Per 10 metu naudojimo, ji gerokai padilo ir nebepilnai išjungdavo kontaktus ištraukus raktelį(nors pati spynelė iš pradžių įtarimų nekėlė). Tai gis: pakeičiau užvedimo spynelės mechanizmą(teko perdaryti pagal savajį raktą, nes netiko imobilaizeris) ir visos problemos baigėsi.
Dabar mano IOD (išjungto degimo nutekėjimas) nevišija 0.015 A. Kaip tik taip, kaip parašyta manuale(vartotojo vadove).....
štai ištrauka iš manualo(vartotojo vadovo PDF faile)
"Normal vehicle electrical system will draw from five
to thirty-five milliamperes (0.015 to 0.025 ampere)
with the ignition switch in the Off position, and all
non-ignition controlled circuits in proper working
order"
;)

sveikas norjau paklausti taves del spineles pas mane ta pati beda iskrauna akumuletoriu ir as cia per tokia firmele pasidomejau kiek kainuotu ju kita spinele su imobilaizeriu tai jie man pasake vienakaina bet tipo sako kad pas mane eina jau spinele su kompu ir turi viksa kartu keisti todel ir klausiu taves ar tikrai ji eina su visu kompu ar uztenka uzsisakiti spinele su imobilaizeriu ir mazdaug gal galetum pasakiti kiek kainuoja nes matai as ne lietuvoj esu o cia tik jei nori i centra pati vaziuokuzsakiti ar informacijos

Arnas
2013.12.23, 12:30
Nesu tikras 100%, bet manau spynele su chipu tikrai turi eiti priristi pas dileri prie masinos kompo. Kompo keisti nereikia.

Mantyka
2014.01.25, 01:26
sveiki gal kas zino kur yra problema siandien vazevau is darbo ir bevaziuojancei masinai uzsidege visos lemputes bei uzgeso motoras bandziau kurti bet neisvietos degima visa rodo bet kurtis net nebando bandziau ziureti saugikli bet visi sveiki galvojo sakes parejo dirzelis pagrindinis bet ir tai ne tada su laidu tiesiogei is akumo I starter prikisau bet kiek supratau kompas neatidaro kuro bet starteris suveikia gal kas galit padeti nezinau nuo ko pradeti arditi

Arnas
2014.01.25, 10:14
Kuro siurblys?

AERO_DD
2014.01.25, 13:03
O gal stovi negamykline signalizacija.,slapukas gal dar yra?( nes zinau viena zmogu pas kuri kartais panasi simptomai, del signalizacijos ir slapuko kontakto. ypac pas ji pradejo daznai grybauti paskuitines pora savaites....gal nuo salcio...)