PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD Oro pagalviu lempute



aruncikas
2012.06.30, 08:50
Sveiki kollegos!8-) Pradejo degiotis signaline oro pagalviu lempike.Taip visai be tvarkos..kada jai uzeina.Forumuose apie tai neradau,taigi gal bus kokiu minciu?

Arnas
2012.06.30, 09:45
Tikrink kontaktus smugio davikliuose.

Dainioška
2012.06.30, 11:10
Prie to pačio. Pas mane taip pat užsidega Air bag lempute, bet pastebėjau, kad užsidega po to, kai vairuotojo sėdynė būna reguliuojama maksimaliomis amplitudėmis (priklausomai kas vairuoja auto - aš ar žmona). Tada po sėdyne pajudinu visus laidus ir lemputė užgęsta. Gal žinote kuri ten jungtis ar laidas "atsakingas" už air bag?

Arnas
2012.06.30, 18:52
Airbagu visos jungtys buna geltonos.

aruncikas
2012.06.30, 19:38
Airbagu visos jungtys buna geltonos.

Aciu Arnai.Manyciau,pries tikrinant,geriau butu atjungti akuma?

Siomax1
2012.07.02, 21:59
Prie to pačio. Pas mane taip pat užsidega Air bag lempute, bet pastebėjau, kad užsidega po to, kai vairuotojo sėdynė būna reguliuojama maksimaliomis amplitudėmis (priklausomai kas vairuoja auto - aš ar žmona). Tada po sėdyne pajudinu visus laidus ir lemputė užgęsta. Gal žinote kuri ten jungtis ar laidas "atsakingas" už air bag?

Pabandyk patikrint po sėdyne esančio diržo įtempėjo kontaktą...

aruncikas
2012.07.28, 10:29
Praskambinau po sedynem laidus.Niekas nesikeicia.Dabar pradejo klaida rodyti P2120.Kartais rodo,kartais ne.O ka reiskia, niekur nerandu.Gal cia susije?Siandien jau antra valanda po postus landzioju,-nera tokios klaidos.Gal kam teko susidurti?

aruncikas
2012.07.28, 15:48
Radau!P2120 -gazo pedalo sensorius.Jis pries kelis metus jau kvailiojo,pats pasitaise,dabar vel uzejo.Teks keisti.O su pagalviu lempike teks pasi...ti.Issidirbineja ji is manes.(rant)

eimis74
2012.07.28, 21:50
manau paziurek po buferiu smuginius daviklius, gal blogas ten kontaktas, arba jie patys nuduso, pas manes ir davikliai ir fiskes gatavi po buferiu

aruncikas
2012.10.20, 16:26
sveiki,vos ne pusmetis praejo,kol laiko radau prie masinos prieiti.Eimi,kaip rieiti prie smugio davikliu po buferiu?ar plest buferi ar galima kaip per apacia ar per virsu?aciu

eimis74
2012.10.20, 17:56
nieko plesti nereikia, priejimas is apacios, jie yra prie pat priesrukiniu lempu

aruncikas
2012.10.20, 18:51
puiku aciu.einu ziuret.

aruncikas
2012.10.21, 17:35
Eimi,blogos naujienos.Pas mane nera davikliu priekyje.Jokie laidai neateina.Buvau nemazai nuardes,priesrukines isemiau,pagrindines,apipurskimo bakeli,oro filtro pagrinda kur po posparniu,apsauga nuo apacios atplesiau...-nera.Nu ka gi,cia irgi rezultatas.Gal kam pravers zinoti,kad nevisose masinose prie buferio yra davikliai.Visvien aciu uz info.

BOSAS
2012.10.21, 21:20
Tai kad tokie davikliai kuriu ieskai tik nuo 2005 metu buvo montuojami

eimis74
2012.10.21, 21:33
prie buferio tai tikrai turi buti,, gali nebuti vidury sone, kur stoikei tarp duru yra, o ten turi buti, nebent pakonstruota pas tave kazkas

eimis74
2012.10.21, 21:35
Tai kad tokie davikliai kuriu ieskai tik nuo 2005 metu buvo montuojami tai nori pasakyt kad nuo 2001 priekyje nera oro pagalviu?

Arnas
2012.10.21, 22:11
Tai kad tokie davikliai kuriu ieskai tik nuo 2005 metu buvo montuojami

Bosas teisus ;)

eimis74
2012.10.21, 22:26
visgi gal ir nesu teisus, t&c nuo 2001 kaip ir nuo 2005 crd tokie patys

aruncikas
2012.10.24, 16:18
Man dingojas,kad pas mane nera.puse priekio buvau nupleses.Gal skirias amerikiniai nuo europiniu?Be to mano dar ir vairas ''nepoliucku''.Jei butu kas konstruota,tai bent laidai liktu.O ar nera galimybes per kompa suzinot kur nutruksta grandine?Gal servisas turi tokia galimybe?

eimis74
2012.10.24, 20:40
Man dingojas,kad pas mane nera.puse priekio buvau nupleses.Gal skirias amerikiniai nuo europiniu?Be to mano dar ir vairas ''nepoliucku''.Jei butu kas konstruota,tai bent laidai liktu.O ar nera galimybes per kompa suzinot kur nutruksta grandine?Gal servisas turi tokia galimybe? su kompu matys kuris neveikia

aruncikas
2012.10.29, 13:45
Tai va kollegos.Radau kame beda buvo.Vaire yra zgytas,tas kur perduoda valdyma i knopkes ant vairo.Per ji eina ir perdavimas i oro pagalve vaire.Tai zgutas ir buvo nusilankstes.Ardymas gan paprastas:pastatom vaira tiesiai,du varzteliai laiko visa vairo viduriuka,atjungiam fiskes,atsukam vairo varzta (su vairo nuemimu gali buti problemu,reiktu ''sjomniko''),atsukam apdaila,atjungiam fiskes,blokelio apacioje yra knypsiukas.Pasukam blokelio viduriuka ir skaiciojam kiek apsisuks.I viena puse turetu suktis maziau ir kieciau sustoja.Sito reikes surenkant.Atsukam du varztelius ir nuimam blokeli.Sonuose atfiksuojam kabes ir nuimam dangteli.Luzta dazniausiai apskritimo centre.Reikia labai mazo lituoklio.Tokio kokiu naudojas kompiuteristai.Taip pat nepamaisys lupa.Na,beveik mikrochirurgo darbas.
Surenkant svarbu pastatyti viduriuka i padeti,kiek buvot suskaiciave.Knypsiukas turi buti apacioj ir ji reikia itaikyti i kiauryme vaire.
Keistoka,kad nereikia nunulinti kompo.Lempute pati suveikia kaip priklauso.
Tai tiek.
P.S.O sensoriu taip ir neradau:D