PDA

Žiūrėti pilną versiją : Plymouth Voyager 2.4/Dujos/Automatas Stabdziu problema.



frutis30
2012.06.12, 23:03
Sveiki, reikalinga pagalba dėl Plymouth Voyager 1997m Automatine pavarų dėže. Esme tame, kad kai išjungi "Parking" režimą ir įjungi "Drive" ar dar koki bėgi tiesiog kaladėlės nenori paleisti stabdžių disko(tiksliau kairiojo disko) ir kai važiuoji tos kaladėlės vis laiko, nebent nusprendžia kažkaip paleisti ir būna stebuklas, kad paleidžia. Šiandien važiavau užsipilti degalinėn(~20km kažkur) atvažiavau į degaline ir pamačiau kaip iš po rato veržiasi dūmai nuo kaladėlių perkaitimo.(Aš taip supratau tepalas kažkoks bėga? Bet lyg ir stabdžių skysčio nemažėja) Ir galvoju iš tu nervu sustojęs pramyniau pedalą pora kart ir gal koki 3 karta ar 4 pedalas tiesiog ant įtampos taško paėmė ir prašoko o iš po rato buvo keistas garsas ir taip spaudinėjant kartojosi(toks jausmas, kad pumpuotum beveik orą į stabdžiu sistema), bet esme tame, kad jis kažkiek paleido nuo to minkymo.
Patarkit ką galit prašau, šiaip suportai sakė čia gali būti kalti tai gavau dovanu juos kai pirkau masina, bet aš kažkaip abejoju... :(
PADEKIT!
Busiu dėkingas.

mikana
2012.06.12, 23:12
nevaikšto suportai gal tik juos išmankštinti ir išvalyti reikia o gal jau keisti . dar pasižiūrėk ir kaladėles gal jų jau nėra :)

driusa
2012.06.12, 23:16
Turėjau labai panašią problemą.Nuo senatvės išburksta stabdžių šlangutės ir neleidžia normaliai cirkuliuoti stabdžių skysčiui ir nežiūrėk kad iš įšorės josatrodo gerai.Bandyk keisti ir viskasturėtų būti (ok)

frutis30
2012.06.12, 23:21
Kad kaladėlių prie kairiojo priekinio rato nėra tai jau tikrai... na dar tenais trupinėlis yra, bet jau reikės keisti. Bet dėkingas už pagalbą, mėginsiu padaryti visus šitus punktus ir žiūrėsiu kas bus :)

slim
2012.06.13, 17:04
pas mane buvo tas pats 100 % slangutes keisk abieju pusiu nes po kiek lako bus tas pats pirma pastebesi kad kuro ima daugiau o veliau ir masina nerieda o dabar kai karsta dar greiciau uzkaista diskai ziurek po to ir jos reks keist nes susideformuos ir mus stabdant

Olegas
2012.06.19, 21:48
Laba, pas mane ta pati beda jau ir suportus pakeiciau norejau jau keist pagrindine pompa, laiku perskaiciau. Gal pasakisit kur pirkot ir kiek kainuoja nes vienoi pardei paklausiau tai pasiule nuo ( kosminio laivo 215lt. uz vnt. )

slim
2012.06.19, 23:17
Laba, pas mane ta pati beda jau ir suportus pakeiciau norejau jau keist pagrindine pompa, laiku perskaiciau. Gal pasakisit kur pirkot ir kiek kainuoja nes vienoi pardei paklausiau tai pasiule nuo ( kosminio laivo 215lt. uz vnt. )
http://www.nibela.lt/ 85 lt

frutis30
2012.06.28, 16:47
Tiesa saket kolegos del stabdziu slanguciu... I darba vazinejau neturejau laiko ilisti iki siol... dabar masina stovi, stabdziu skyscio nera, slangute kiaura. Nu ka... reiks keisti stabdzius visiskai :oops:

P.S. Is suportu pas mane nieko neliko... nuemiau suporta tai jis dalimis sutrukinejas, subijeras.

Olegas
2012.07.04, 22:19
Valio Padejo 200% nes pakeiciau 2 ratus, masiniukas reda pasaka 8-)

juzeg
2012.09.27, 10:25
Valio Padejo 200% nes pakeiciau 2 ratus, masiniukas reda pasaka 8-)

Olegai,
perskaiciau sia tema bet nelabai supratau kas tau padejo. Ar keitei suportus ar slangutes? Mane kankina tos pacios bedos ir norisi gauti patarima.

BOSAS
2012.09.27, 14:32
Zarneliu pakeitimas.