PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1996 - 1997 96m grand voyager , 2.5 td yra ribotuvas?



marioske
2012.06.10, 21:35
sveiki, ar turetu buti 96m 2.5td voyageri variklio apsuku ribotuvas ? nes pas mane tai bent toksai neveikia . jai turetu buti tai kaip rasti problema ir kaip pasalinti? nes dabar grysiu is uzsenio ir varyt technikine turiu o rybotuvas neveikia , tai reiskias kad nepravarysiu nes neleidzia be ribotuvo gazuot jau bent taip raso o jai galesiu gazuot tai uzlinks manau tas variklis :(

Rolandas
2012.06.10, 22:06
Ribotuvas yra.
O kodėl nusprendei, kad jo nėra?

marioske
2012.06.10, 22:12
nu kad pas mane jis uzsiklyke kai duodi iki dugno , to tokio sokinejimo apsuku nebuna kaip zinau kad turetu but , ar klystu ir ju neturi but ?

Rolandas
2012.06.10, 22:15
Neturi būt. Tiesiog "apsiriboja" apsukom ir nebekyla. Pabandyk.
Aš pradžioje irgi taip maniau, kad nėra, bet pasirodo, kad yra :)
nu kad pas mane jis uzsiklyke kai duodi iki dugno , to tokio sokinejimo apsuku nebuna kaip zinau kad turetu but , ar klystu ir ju neturi but ?

Daranius
2012.06.10, 22:17
sveiki, ar turetu buti 96m 2.5td voyageri variklio apsuku ribotuvas ? nes pas mane tai bent toksai neveikia . jai turetu buti tai kaip rasti problema ir kaip pasalinti? nes dabar grysiu is uzsenio ir varyt technikine turiu o rybotuvas neveikia , tai reiskias kad nepravarysiu nes neleidzia be ribotuvo gazuot jau bent taip raso o jai galesiu gazuot tai uzlinks manau tas variklis :(

o kaip tie tepliai nusprendžiai kad nėra ribotuvo? Patys darbuotojai pasako kokių reikia apsukų.

marioske
2012.06.10, 22:20
ir dar klaisimelis i ta pacia skilty. pas mane yra jai gerai supratau kai aiskino isdege vostuvai ar kazkas panasaus, ir del to labai garsei variklys dyrba , labai jau klaksi, atmusa garsa atgal i oro filtra, gal taip labiau aisku bus , taigi ar su tokiu varikliu nepavojynga duoti apsuku iki dugno ?

vids
2012.06.10, 23:48
cia kompencatoriu arba stanguciu problema tas bumsejimas susirask pajieskoi yara daug aprasita