PDA

Žiūrėti pilną versiją : automatines dezes bedos



ulis
2012.06.08, 11:38
Sveiki kolegos,turiu voyageri 96 m,3,3 variklis ,beda ta kad kai variklis insila pries pat sustojant tarkim prie sankryzos apsukos nukrenta iki 02 ir staiga gryzta i savo normalu rezima 0,7,bet buna kad net uzgesta,ir tarkim stovint sankryzoje apsukos nezymiai sokineja,
gal kas gali pagelbet patarimu kas gali but?
Is anksto dekui uz patarimus.
P.S diagnostika nieko neparode.:cry:

driusa
2012.06.08, 15:02
Kolega o ką bendro aprašomos problemos turi su automatinės dėžės bėdom? Pataisom temos pavadinimą arba trinam.

BOSAS
2012.06.08, 15:05
Neskyk taip.
Gali buti, kad deze nepaleidzia tinkamos pavaros ir dusina motoha.
Bet cia jau tik gyvai tokios bedos sprendziamos isitikinus ar tikrai butent taip yra.

driusa
2012.06.08, 15:21
Raimi o tai nuo dėžės gali apsukos nukristi iki 200aps/min?

ru22
2012.06.08, 16:03
Ir nemanau kad nuo dėžės apsukos šokinėja stovint..


Neskyk taip.
Gali buti, kad deze nepaleidzia tinkamos pavaros ir dusina motoha.
Bet cia jau tik gyvai tokios bedos sprendziamos isitikinus ar tikrai butent taip yra.

Arnas
2012.06.08, 17:30
Tikrai gali ;)

ru22
2012.06.08, 17:56
Tikrai gali ;)

Na tada plačiau prašom kad ne tik aš bet ir kiti žinotų ;-)

Arnas
2012.06.08, 17:56
Principa Bosas jau paaiskino ;)

BOSAS
2012.06.08, 18:18
Raimi o tai nuo dėžės gali apsukos nukristi iki 200aps/min?

Toks klausimas, kad atrodo as cia nesmones rasineju.

driusa
2012.06.08, 22:25
Na jeigu taip būna tai sorry.(alus)

Man tai taip būdavo kai užsikišdavo tuščios eigos varikliukas arba knisdavo protą žvakės-laidai.Tai vat tada nėra stabilių sūkių tuščios eigos ir dėžė pradėdavo durniuoti. Tuos dalykus patvarkius vėl viskas budavo gerai.

BOSAS
2012.06.08, 22:27
tokie simptomai galimi iris tavo aprasytos bedos ir is dezes, taciau siems modeliams ypac retos tokios bedos, taciau galimos.

ulis
2012.06.09, 07:55
Na jeigu taip būna tai sorry.(alus)

Man tai taip būdavo kai užsikišdavo tuščios eigos varikliukas arba knisdavo protą žvakės-laidai.Tai vat tada nėra stabilių sūkių tuščios eigos ir dėžė pradėdavo durniuoti. Tuos dalykus patvarkius vėl viskas budavo gerai.

zvakes ir laidai pakeisti

ulis
2012.06.09, 07:59
ir egr pakeista

ulis
2012.06.09, 07:59
bet bedos isliko

PlymouthV6
2012.06.09, 09:30
Na tada plačiau prašom kad ne tik aš bet ir kiti žinotų ;-)

gaunasi panasiai kaip kad su mechanine deze neisjunges pavaros ir neismynes sankabos stabdytum prie sviesoforo. Kaip Bosas minejo - deze ''nepaleidzia'' pavaros.

PlymouthV6
2012.06.09, 09:38
zvakes ir laidai pakeisti


ir egr pakeista


bet bedos isliko

Cia nereikia rasyti "Skype stiliumi" - kita karta suformuluok normalu sakini, o ne trupink kaip batona balandziams ;)

ru22
2012.06.09, 10:52
gaunasi panasiai kaip kad su mechanine deze neisjunges pavaros ir neismynes sankabos stabdytum prie sviesoforo. Kaip Bosas minejo - deze ''nepaleidzia'' pavaros.

Aš suprantu stabdymo metu, tačiau stovint?

ulis
2012.10.10, 19:38
Gal kas zino kur galima butu Vilniuje padaryti diagnostika automatines greiciu dezes?
Chrysler voyager 96 m,3.3 variklis.

AERO_DD
2012.10.11, 20:46
Gal kas zino kur galima butu Vilniuje padaryti diagnostika automatines greiciu dezes?
Chrysler voyager 96 m,3.3 variklis.
Gali pabandytyi pas Arvyda http://www.voyager.lt/member.php?320-Arvydas

ROKAS
2012.11.09, 20:27
Sveiki esu naujas veikeja cia bet jau turiu problemu su savo 1996 grand vojageriu 3.3 automatas sugedo greiciu deze isbego tepalas per ja,daugiau nieko nzn kolkas gal patartumete kur nuvaryti ir aplamai ar taisomos jos ar5 reiks kita pirkt?

Darukas
2012.11.09, 20:59
Per kur išbėgo? Korpusas trūko, ar gal šlangutė nusimovė ar dar kas?
Dėžės taisomos, žinoma kaina nuo gedimo priklauso, suprantama.

Mindas112
2012.11.09, 22:34
Pradžiai pasižiūrėk po kapotu-gal,kaip Darukas sako,nusimovė ar trūko tepalo aušinimo žarnelė,einanti į radiatorių( jos yra priekyje gr. dėžės).Gal ten tiek ir bėdos ;).Man prieš kelis metus grįžtant iš kelionės Lenkijoje būtent taip ir atsitiko-išgasdino kaip reikiant,bet,radus problemą,pašalinau vietoje kelkraštyje,papildžiau tepalu(šiek tiek ATF,dar 3 ltr sintetiniu varikliniu :) ),ir-namo.Žinoma,grįžęs tepalus pasikeičiau į pilnai ATF.

ROKAS
2012.11.10, 11:54
Nu va buvau nulekes prie savo kraislioro tai bega tepalas is apacios nesimate per kur bet kai ijungi begi ar p ar d ar 3 ar l nejuda isvis is vietos tik apsukos kyla ir vietoj stovi.

Darius77
2012.11.10, 15:00
Pažiūrėk atsidaręs aušinimo skysčio plėtimos i bakelį.... Man buvo trūkęs (prarūdijęs, prakiuręs?) APD tepalo aušinimo šilumokaitis, kuris yra radiatoriaus viduje. Tada tepalas į aušinimo sistemą, o iš jos per plėtimosi bakelį - lauk.

Mindas112
2012.11.10, 17:36
Nu va buvau nulekes prie savo kraislioro tai bega tepalas is apacios nesimate per kur bet kai ijungi begi ar p ar d ar 3 ar l nejuda isvis is vietos tik apsukos kyla ir vietoj stovi.
Nejuda iš vietos todėl,kad paprasčiausiai trūksta tepalo

Girinis
2012.11.11, 01:06
Užsikasęs nebuvai kur nors? Ar šiaip- iš niekur nieko sugedo?

BOSAS
2012.11.11, 09:50
Sitoms dezems sio bedos nutinka del blogu tepalu.

Greiciausiai truko korpusas ir islindo reduktoriaus pirstas viska sumaldamas.
Kai kuriais atvejais pasiseka ir visko jis ten neismala.

Tadas
2012.11.11, 11:09
Uzuojauta, ta pati patyriau ka tu, truko korpusas, isbego ka tik keistas tepalas... is vietos ne pirmyn ne atgal... siaip gailiuosi tada, kad as jos nepadegiau ir nenusipirkau kitos :D keite deze BOSAS, kol kas rieda be trukdziu, jau 2 metai. tiesa rida ne itin didele. Mano asmenine nuomone remontuot ta pacia deze apsimoka jei kastai neperlipa 1000lt, kitais atvejais (ziurint ir i tavo vonios metus), padekoji issiimi kas vertingo ir i marcias :D

Sveiki esu naujas veikeja cia bet jau turiu problemu su savo 1996 grand vojageriu 3.3 automatas sugedo greiciu deze isbego tepalas per ja,daugiau nieko nzn kolkas gal patartumete kur nuvaryti ir aplamai ar taisomos jos ar5 reiks kita pirkt?

ROKAS
2012.11.12, 00:20
nu ryt varau i servisa tegu pasiziuri ir tada informuosiu tiksliau pasiteirausiu ka mano tauta ka daryti su mano (VONIA 1996 metu)

Rimasrp
2012.11.12, 13:28
nu ryt varau i servisa tegu pasiziuri ir tada informuosiu tiksliau pasiteirausiu ka mano tauta ka daryti su mano (VONIA 1996 metu)
jei ne paslaptis į kokį servisą varai mašiniuką. Manęs irgi laukia greičių dėžės remontas

ROKAS
2012.11.13, 09:29
variau i savanoriu prospekto pradzia sake nuemimas su uzdejimu su elekros sutvarkymais 400 lt plius deze aisku jei nori galiu parsyt tikslu adresa bet kai nuvaziuosiu i vieta pasiziuret kaip ten jiem sekasi

Rimasrp
2012.11.13, 21:03
jei nesunku brūkštelk adresiuką

variau i savanoriu prospekto pradzia sake nuemimas su uzdejimu su elekros sutvarkymais 400 lt plius deze aisku jei nori galiu parsyt tikslu adresa bet kai nuvaziuosiu i vieta pasiziuret kaip ten jiem sekasi

ulis
2012.11.14, 19:05
buvau siandien Linkmenu g 19,ten kompa pajunge ir pasake is kart visas bedas,nuo a iki z,tas malonumas kainavo viso labo 70 lt,pasirodo mano deze kaista,o tepalas turi but dezes raudonas,pas mane permatomas,reiks keist tepaliuka.

Dainioška
2012.11.14, 20:45
Gal galima serviso pavadinimą ar telefoną, nes per goo...le nepavyko rasti, noriu ir aš savo auto "sliekų" paieškoti

Neberius
2012.11.14, 22:00
Gal galima serviso pavadinimą ar telefoną, nes per goo...le nepavyko rasti, noriu ir aš savo auto "sliekų" paieškoti

http://www.voyager.lt/showthread.php?144-VILNIUS-Elektrikai

Dar variantas susirasti narį Arvydas, čia vienas ir tas pats

BOSAS
2012.11.15, 20:35
buvau siandien Linkmenu g 19,ten kompa pajunge ir pasake is kart visas bedas,nuo a iki z,tas malonumas kainavo viso labo 70 lt,pasirodo mano deze kaista,o tepalas turi but dezes raudonas,pas mane permatomas,reiks keist tepaliuka.

:)
Dar neteko matyti dezes kuri nekaistu. Tepalas pagal skirtingus gamintojus turi ivairiu spalvu. Del spalvos panikuoti nereiketu.

ROKAS
2012.11.15, 20:36
868434084 savanoriu pr. 178f bet geriau pasukt jiem nes ten uzsislepe biski jie.tai va nueme deze ir pasirodo pirstas susprogdino korpusa tai radau Siauliuose bet 5 lizdu o pas mane 3 :(

ru22
2012.11.16, 08:58
Bosas nematęs dėžės 27 poste jau rašė :D

Sitoms dezems sio bedos nutinka del blogu tepalu.

Greiciausiai truko korpusas ir islindo reduktoriaus pirstas viska sumaldamas.
Kai kuriais atvejais pasiseka ir visko jis ten neismala.


868434084 savanoriu pr. 178f bet geriau pasukt jiem nes ten uzsislepe biski jie.tai va nueme deze ir pasirodo pirstas susprogdino korpusa tai radau Siauliuose bet 5 lizdu o pas mane 3 :(

ROKAS
2012.11.16, 11:27
Vyrai ka daryti?3.3 automato 96 metu dezes nera niekur visi skelbimai perskambinti svalkes pravaziuotos niekas neturi,gal patarsit ka daryt?

Audriusas
2012.11.16, 11:46
Remontuot senaja, jei dar galvoji su ja vaziuot.


Vyrai ka daryti?3.3 automato 96 metu dezes nera niekur visi skelbimai perskambinti svalkes pravaziuotos niekas neturi,gal patarsit ka daryt?

ROKAS
2012.11.16, 14:10
Nu zinokit radau deze parvarys is vokietijos tokia masina deze kainuos 1200 lt tikrai pigiau negu taisyt. beje pirstas nieko neismale tik korpusa.

Girinis
2012.11.16, 21:40
Nu zinokit radau deze parvarys is vokietijos tokia masina deze kainuos 1200 lt tikrai pigiau negu taisyt. beje pirstas nieko neismale tik korpusa.
Tai suvirink išvalęs nuolaužas.

Daranius
2012.11.17, 14:23
Tai suvirink išvalęs nuolaužas.

labai logiškas patarimas. "Naujos" dėžės pamėgiai ir kaprizai vėl bus loterija, o čia bus aišku ko galima tikėtis.

AERO_DD
2012.11.17, 17:41
o cia nebuvai? http://itoda.lt/ gal jie tau sutvarkys dezute.....ten tikrai gerai dirba zmones...

BOSAS
2012.11.17, 20:26
Nu zinokit radau deze parvarys is vokietijos tokia masina deze kainuos 1200 lt tikrai pigiau negu taisyt. beje pirstas nieko neismale tik korpusa.
Mestelk kiek tau kainuos sis naudotas variantas su darbais visais tepalais ir naujais pusasio rieboksliais.
Bijau kad liksi nustebes pamates kad tarp naudoto bei remonto skirtumas bus keli simtai lt

Girinis
2012.11.18, 01:21
Tai ką čia skaičiuot? Be 400 nieks neims ir neuždės, plius tepalai- grubiai 200, ir gauna katę maišę, be jokių garantijų .Beje, kurią, jei taip pat naudos- suvarys ant rytojaus. Pirštai šeip sau nelenda, nors ir nėr apsaugos senose

ROKAS
2012.11.19, 13:50
vazinejus as normaliai manau ir pas jus buvo kaskas panasaus 96 metu masina ner ko noret mano manymu. o uzdejimas ir nuemimas ir kainuos 400lt o tada jau bus matyt kiek as ten vazinesiu

Girinis
2012.11.19, 19:23
Jos bijo užbuksavimų sniege, purve, staigių permušimų iš vieno rato į kitą. atbulom reik švelniau stengtis

BOSAS
2012.11.19, 21:16
vazinejus as normaliai manau ir pas jus buvo kaskas panasaus 96 metu masina ner ko noret mano manymu. o uzdejimas ir nuemimas ir kainuos 400lt o tada jau bus matyt kiek as ten vazinesiu

Skaiciuok Rokai viska skaiciuok ar tikrai verta deti sena tavo atveju?

ROKAS
2012.11.21, 19:32
vis delto nutariau taisyt tai 1100 lt taisymas ir dar bugnas parejas tai 80 euru restauruotas ir puse metu garantija duoda sake sustiprintus sudejo ten pirstus.

buferis
2013.03.15, 23:03
Sveiki,esu girdėjas,kad automatinės greičių dėžės tarnavimo laiką gali pailginti papildomas tepalo radijatorius.O gal AD tepalą būtų naudinga paleisti iš vis per atskirą radijatorių?Pas mane 96 trčios kartos 3,3.Už pareikštą nuomonę būčiau dėkingas.

driusa
2013.03.15, 23:15
Sveiki,esu girdėjas,kad automatinės greičių dėžės tarnavimo laiką gali pailginti papildomas tepalo radijatorius.O gal AD tepalą būtų naudinga paleisti iš vis per atskirą radijatorių?Pas mane 96 trčios kartos 3,3.Už pareikštą nuomonę būčiau dėkingas.
Va savalaikis tepalo ( kokybiško) keitimas tikrai prailgina, o radiatorius tai (notknow)gal?

Arnas
2013.03.16, 09:11
Jei gamintojas nuprende, kad reikia tokio radijatoriaus koks yra, manu, jis ne be reikalo taip padare... ;)

BOSAS
2013.03.16, 11:10
Sveiki,esu girdėjas,kad automatinės greičių dėžės tarnavimo laiką gali pailginti papildomas tepalo radijatorius.O gal AD tepalą būtų naudinga paleisti iš vis per atskirą radijatorių?Pas mane 96 trčios kartos 3,3.Už pareikštą nuomonę būčiau dėkingas.

Reikia ne tepalo laika ilginti su radiatorium, o uz radiatoriaus kaina laiku pasikeisti tepalus pavaru dezeje kas 50 - 80 kkm.
Ir zinoma pilti geriausius tepalus o ne papigei variantus rinktis..

Beje siuo metu jau yra naudojami ATF+5 kartos tepalai.

buferis
2013.03.16, 15:33
Reikia ne tepalo laika ilginti su radiatorium, o uz radiatoriaus kaina laiku pasikeisti tepalus pavaru dezeje kas 50 - 80 kkm.
Ir zinoma pilti geriausius tepalus o ne papigei variantus rinktis..

Beje siuo metu jau yra naudojami ATF+5 kartos tepalai.

Ačiū už nuomones,o minėtas tepalas ATF+5 mano senukui kažin, tiktų?Kaip minėjau maniškis trečios kartos 96m 3,3 l.Už patarimą būsiu dėkingas.

BOSAS
2013.03.16, 16:00
Ar tau nuo gero maisto kada nors bloga buvo?

Andrius13
2013.03.16, 17:54
As antrukui kai keiciau tai buvo ATF+4 atrodo :)

Girinis
2013.03.16, 20:57
Va savalaikis tepalo ( kokybiško) keitimas tikrai prailgina, o radiatorius tai (notknow)gal?
Teoriškai, koks penkių litrų talpos radiatorius, tepalų keitimo intervalą prailgintu dvigubai. O koks tolkas iš to? Jokio, Kad ir jūroj tepalų dėžė mirks, bet amžinai nedirbs

Arnas
2013.03.16, 21:52
Manau ausinti tepala be proto yra nelogiska, kaip ir butu be proto papildomai ausinti antifriza. Nuo to tikrai nepageretu jo tepimo savybes ir svelniai sakant, nepailgetu dezes tarnavimo laikas.. Visi tepalai turi savo darbini temperaturos diapazona, kuriam jie ir buvo sukurti.

buferis
2013.03.16, 22:57
Ačių komentavusiems.Suprantu,kad papildomu radijatoriumi amžinai tarnaujančios AD nepadarysiu,o ir gamintojas tokio poreikio nenumatė,juk amerikiečiai tikriausiai su ta pačia mašina daugiau dešimties metų važiuoti ir negalvoja,o mums tenka.Tai va,mes dažnai važinėjam motoresursą baigusiomis mašinomis,tai yra išdilusiomis,o tokioms mašinoms,gal kiek tirštesnis tepalas nepakenktų,manau, kad vėsesnis tokiu galėtų ir būti.Būsiu dėkingas už komentarą.

buferis
2013.03.16, 23:25
Ar tau nuo gero maisto kada nors bloga buvo?

Ačiū mano sumanymą komentavusiam kolegai bosui,iš trumpos mano narystės šiame klube supratau apie neginčijamą jūsų komentarų vertę.Žinoma nuo gero maisto bloga greičiausiai nebuvo,tačiau jaunystėje su malonumu dantimis traiškiau riešutus,o dabar norisi ko nors patogesnio.Gal ir pagyvenusiai mašinai reiktų ką nors pataikyt.

Daranius
2013.03.17, 00:21
Manau ausinti tepala be proto yra nelogiska, kaip ir butu be proto papildomai ausinti antifriza. Nuo to tikrai nepageretu jo tepimo savybes ir svelniai sakant, nepailgetu dezes tarnavimo laikas.. Visi tepalai turi savo darbini temperaturos diapazona, kuriam jie ir buvo sukurti.

čia labai geras pastebėjimas dėl darbinės tems. Per tą radiatorių galima ir žalos prisidaryti atitinkamos. Nebent vėlgi, dėti termostatą kažkokį, bet per daug sudėtinga sistema gaunasi...

BOSAS
2013.03.17, 10:30
Ačiū mano sumanymą komentavusiam kolegai bosui,iš trumpos mano narystės šiame klube supratau apie neginčijamą jūsų komentarų vertę.Žinoma nuo gero maisto bloga greičiausiai nebuvo,tačiau jaunystėje su malonumu dantimis traiškiau riešutus,o dabar norisi ko nors patogesnio.Gal ir pagyvenusiai mašinai reiktų ką nors pataikyt.

Ka reiskia pritaikyti?
Paieskoti ko nors pigiau ?

Visada prasom. Tik nepamirstam vienos dalies is auksines mechanikos taisykles kad mazesnis trintie koficientas mazina detaliu dilima.
Pritaikyma jusu siulomu atveju suprantu kaip pasiulyma kazka is senesniu technologiju. Taciau senesnes technologijos turi ir blogesnius parametrus ir t.t.

Cia jusu teise rinktis.

As budamas blaivaus proto ir aiskiai suvokdamas realybe :D (juokauju) Aiskiai suprantu, kad visi automobilio mazgai pagaminti is metalo. Gamintojas nepuls perrasineti techniniu dokumentu kurie buvo isleisti pries 10 ar daugiau metu nurodymas juose, kad pagal siuo metu esamas technologijas reiketu naudoti aukstesniu klasiu alyvas. Sije vietoje reikia paciam vartotojui apie tai suprasti.

Ivertinan kad kai kurie automobiliu mazgai siais laikais yra gaminami silpnesniu konstrukciniu savybiu laiko atzvilgiu taigi jiems reikia ir geresniu alyvu, kad uztikrinti tepima ir t.t........

Arturs
2013.03.17, 23:01
Gal ir nevietoje ikisiu trigrasi, bet mano buvusiame antruke buvo gamyklinis papildomas pavaru dezes tepalo ausintuvas-radiatorius (tooth)

BOSAS
2013.03.18, 20:53
Taip buvo taciau pavaru deze del jo netarnavo amzinai ir tepala jei keisti vistiek reikejo.

vejas666
2013.03.19, 15:27
Gal ir nevietoje ikisiu trigrasi, bet mano buvusiame antruke buvo gamyklinis papildomas pavaru dezes tepalo ausintuvas-radiatorius (tooth)

bet tais laikais kai jy gamino tai buvo tepalu tik triju rusiu '' autolas, nigrolas ir solidolas''

buferis
2013.03.19, 16:04
Taip buvo taciau pavaru deze del jo netarnavo amzinai ir tepala jei keisti vistiek reikejo.

Sveiki kolegos.Jūs vis su tuo amžinu AD tarnavimu,ir tepalų keitimui galimu poreikio atpuolimu, bet to aš ir nesitikiu ir minėt neminėjau,sutaupyt ką nors taip pat neplanavau.Bet kai paskaitai forumą,tai susidarai nuomonę,kad dauguma AD gedimų ir jų požymių išryškėja užkaitus tepalams,ir atvirkščiai, mašinai atvėsus viskas kuriam laikui lyg ir pasitaiso.Tai va aš ir pagalvojau,kad jeigu papildomo radijatoriaus pagalba pažeminčiau AD tepalų temperatūrą tai mano senukė nuvažiuotų kiek toliau.Jeigu naujausi tepalai jai tinka tai ir tiems nepagailėčiau,taip jau išėjo,kad įsigijau gerokai padėvėtą auto ir dabar visko mokausi,mat tikiuosi vasarą pakeliaut.

buferis
2013.03.19, 19:28
bet tais laikais kai jy gamino tai buvo tepalu tik triju rusiu '' autolas, nigrolas ir solidolas''

Kai kurių iš mūsų tada dar nebuvo.

BOSAS
2013.03.20, 16:27
Sveiki kolegos.Jūs vis su tuo amžinu AD tarnavimu,ir tepalų keitimui galimu poreikio atpuolimu, bet to aš ir nesitikiu ir minėt neminėjau,sutaupyt ką nors taip pat neplanavau.Bet kai paskaitai forumą,tai susidarai nuomonę,kad dauguma AD gedimų ir jų požymių išryškėja užkaitus tepalams,ir atvirkščiai, mašinai atvėsus viskas kuriam laikui lyg ir pasitaiso.Tai va aš ir pagalvojau,kad jeigu papildomo radijatoriaus pagalba pažeminčiau AD tepalų temperatūrą tai mano senukė nuvažiuotų kiek toliau.Jeigu naujausi tepalai jai tinka tai ir tiems nepagailėčiau,taip jau išėjo,kad įsigijau gerokai padėvėtą auto ir dabar visko mokausi,mat tikiuosi vasarą pakeliaut.
Taip su papildomu radiatorium ir naujausiais tepalais auto nuvaziuotu kurkas toliau cia yra tiesa.

buferis
2013.03.20, 18:38
Taip su papildomu radiatorium ir naujausiais tepalais auto nuvaziuotu kurkas toliau cia yra tiesa.

Ačių kolega,man jūsų nuomonė labai svarbi.

BOSAS
2013.03.20, 21:39
Prasom ;)

Audriusas
2013.03.25, 08:50
Klausimai:
1. Istacius pusle i deze koks turi but atstumas nuo korpuso krasto iki pusles verzliu (pas mane isistato su dviem ilindimais, ar tai jau viskas)
2. Pries uzdedant pusle kiek i ja ipilti tepalo.

BOSAS
2013.03.26, 20:58
nezinau atstumu niekad nera matuota
tepalo nors 0.5 Ltr ipilk

Audriusas
2013.03.27, 09:17
tepalo ipyliau ir leidau nusisstoveti tiek kad pavertus jis lauk nebegtu. Isistato per tris ilindimus pirma kart matyt taip sutapo kad 2 ir 3 kartu sulindo, atstumas gavosi apie 19mm. Manau viskas gerai nors nete neradau koks turi but atstumas, bet visur raso kad turi isistatyti tris kartus,tai manau kad viska gerai padariau :)

BOSAS
2013.03.28, 06:21
Nelabai suprantu apie ka tu cia.
Bet jeigu kazkas gerai gavosi tai gerai :D

Andrens
2013.04.02, 09:09
Sveiki pas manes t&c 99 limited, turiu beda su pavaru deze, ryte kai uzvedi neisijungia pavara, arba vaziuojant ismeta. turi isjungti varikli, o uzvedus ijungti per naujo. Kai pasivazineji koki pusvalandi tada nebekyla jokiu problemu, pavaros junginejas net neina ne suprasti. Dekui.

Darukas
2013.04.02, 12:59
Pradžiai tepalo lygį pamatuok, jeigu dar netikrinai.
Tokie bajeriai darosi dėl tepalo trūkumo. O jeigu su tepalu tvarkoje, tai specai gal ką patars.

AERO_DD
2013.04.03, 22:37
O gal koks sudas ipiltas(s) ar jau atidirbo alyva ir laikas keisti.;)

buferis
2013.08.03, 02:04
Sveiki kolegos.Laša automatinės greičių dėžės tepalas kažkur iš variklio smagračio gaubto ir vis labiau,rytais po mašina atsiranda balutė.Dėžė iki šiol veikė gerai.Mašina-T & C 96 metų.Gal kas galit ką patart ar pagelbėt?

BOSAS
2013.08.03, 08:11
Susitvarkyti reikia keisti rieboksli

sheikhas
2014.03.18, 09:15
O ar kas nors yra matęs LT tokį stebuklą: Jumper Harness 05093968AA, t.y. TRS pajungimo adapteris (In 1999, Chrysler transaxles switched to a blade style Transmission Range Selector (TRS) terminal. Prior to this change, the TRS was a pin style connector) :)

taias
2014.04.29, 23:31
taigi mano pavarines bedos baigesi:D nors as ja bereikalo kaltinau,kaltas buvo gazo padeties daviklis 60lt.dabar kirba mintis ar ne su tamsta bosu bendravau :roll:(mano baltas vojus su trim vienvietem sedynem :-?)

BOSAS
2014.05.01, 21:32
taigi mano pavarines bedos baigesi:D nors as ja bereikalo kaltinau,kaltas buvo gazo padeties daviklis 60lt.dabar kirba mintis ar ne su tamsta bosu bendravau :roll:(mano baltas vojus su trim vienvietem sedynem :-?)

Jei i diagnostika siunciau tai su manim.

taias
2014.05.03, 00:06
taigi mano pavarines bedos baigesi:D nors as ja bereikalo kaltinau,kaltas buvo gazo padeties daviklis 60lt.dabar kirba mintis ar ne su tamsta bosu bendravau :roll:(mano baltas vojus su trim vienvietem sedynem :-?)

aha tas pats:)aciu uz pagalba8-)

zaliaakis
2014.05.03, 08:24
Manau tiks ir cia parasyti :D 1999, 3.3 Si savaitgali(jei pavyks, bus laiko) ar kita lupsiu deze lauk(Leidzia salnikas, na taip bent itariu). Klausimelis? Sakykim ja atsiusti ir sutvarkyti(del siuntimo manau ir ta susiderinciau, nebent kas turi savo geru saltiniu) ? Ir per kiek ta galima padaryti ? Jei tik salnikas gal ji ir tekeisiu. Bet domina ir pleminari kaina dezes restauravimo(tada viska pakeistu kas remontuos) ?

zaliaakis
2014.05.03, 16:20
Tai va... Noretus naujausios info del automatines greicio dezes. Masiniukas 3.3 1999 metu. Reikia dezes. Kaip rasti zinau... Ar tinka nuo 2001 ir toliau i mano sena voyager ? Jei kuo skiriasi, tai kuo ? Gal kas jau keite ir zino situacija ko reiketu ir i ka labiau ziureti perkant kita ?
Dar srote jie ten nelabai doro sako... Pirk dek ir ziurekis :D 2002 metu 3.3 is foto panasios. Kitu foto dar neradau. Tai visgi gal kas zino tikslesnes info. Kiek skaitinejau kad naujesnes nei mano yra ,,pastiprintos,, Kiek radau info nuo 3.8 ir tinka... Dabar labiau domina ar tinka nuo naujasniu metu nuo 2001 ir iki kelintu butu tokios pat ? Visa virtualu pasauli perziurejau, neberandu daugiau informacijos. Labai butu malonu kad pasakytu tas kas jau susidure su tais keitimais buvo :)
ps. mano neberemontuojama, pramuse korpusa ir nemazai. Bet nezinodamas ant tralo uzvaziavau ir nuvaziavau tepalu dapyles. Pradziai galvojom salnika pramuso ? Negaliu pakesti kad ir laikino vaziavomo su micra :D

sheikhas
2014.05.05, 12:58
Aš neseniai į savo '96 dėjau nuo '99, skyrėsi TRS fiškė (teko perlituoti laidus) ir smagračio/pūslės varžtų skylės kitaip išdėstytos (teko pergręžti). Su naujesne dėže irgi kažkas panašaus, Bosas galėtų tiksliau pakomentuot, kuo ten kas skiriasi. O 3,3 ar 3,8 vienodos.

zaliaakis
2014.05.05, 21:55
Pusle mano sanoji kaip ir gera, jos nepazeide... Nebent ant slicu kas netinka nuo kitu ? Ir deze matos kad buvusi tvarkyta, nes viskas junginejos ir veike gerai. Tik kad korpusa gerai sudraske. Aplink klp nelabai eina ka rasti. O is toliau siustis nesinori nezinant ? Dar variantas yra korpusa sutvarkyti, o diferenciala is ebai parsisiuti. Bet viska reiketu konkreciau zinoti kas kaip tinka

zaliaakis
2014.06.15, 21:52
Didelis aciu uz visokeriopa ir labai issamia pagalba :D ....
Tiko deze nuo 2001 metu voyager 3.3 (is jo isimta). Kiek srotuose ieskojau ir ziurejau, tai ar 3.3 ar 3.8 is isores vienodos. Ar mano 99, ar naujasniu 04 ir vienodos, tik ,,fiskes,, skiriasi. Senu apvalus, nauju ploksti kontaktai. Ir pas nauju i kompa eina tik 7 laidai(sito ir nesupratau, ar yra koks skirtumas ar ne, nes pajungimas tinka)
Pas mane buvo ,,fiske,, su 9 laidais. Tik senoje dezeja buvo su apvaliais kontaktais. Naujoj su ploksciais. Bet kaip ne keista pas mano buvo toks kaip ,,laidu adapteris,, su ,,fiskem,, Tereikejo ji ismesti ir viskas tiko :) Daviklius uzkart susukau nuo senosios(nes veike jie gerai ir nesinorejo rizikuoti su naujais) Visi salnikai(3) pakeisti iskart pries dedant. Dankteliai is naujo nuimti ir perklijuoti su hermetiku. Filtras ir tepalai kaip priklauso ir nauji. Veikia, pavaros jungias. Kol kas vaziuoja :D
Uz deze mokejau 600 lt. Seip klp srotuose kainos plaukioje nuo 800 iki 1000 lt. Buvau rades ir nuo 3.8 4x4 , bet netiko dezines puses reduktoriaus flansas(nezinau kaip pavadinti) 4x4 didesnis guolis.

sarikas
2014.06.15, 22:00
malonu zaliaaki kad gerai rieda,linkiu dar kokius penkis metus i mane nesikreipt :) :) :)
Didelis aciu uz visokeriopa ir labai issamia pagalba :D ....
Tiko deze nuo 2001 metu voyager 3.3 (is jo isimta). Kiek srotuose ieskojau ir ziurejau, tai ar 3.3 ar 3.8 is isores vienodos. Ar mano 99, ar naujasniu 04 ir vienodos, tik ,,fiskes,, skiriasi. Senu apvalus, nauju ploksti kontaktai. Ir pas nauju i kompa eina tik 7 laidai(sito ir nesupratau, ar yra koks skirtumas ar ne, nes pajungimas tinka)
Pas mane buvo ,,fiske,, su 9 laidais. Tik senoje dezeja buvo su apvaliais kontaktais. Naujoj su ploksciais. Bet kaip ne keista pas mano buvo toks kaip ,,laidu adapteris,, su ,,fiskem,, Tereikejo ji ismesti ir viskas tiko :) Daviklius uzkart susukau nuo senosios(nes veike jie gerai ir nesinorejo rizikuoti su naujais) Visi salnikai(3) pakeisti iskart pries dedant. Dankteliai is naujo nuimti ir perklijuoti su hermetiku. Filtras ir tepalai kaip priklauso ir nauji. Veikia, pavaros jungias. Kol kas vaziuoja :D
Uz deze mokejau 600 lt. Seip klp srotuose kainos plaukioje nuo 800 iki 1000 lt. Buvau rades ir nuo 3.8 4x4 , bet netiko dezines puses reduktoriaus flansas(nezinau kaip pavadinti) 4x4 didesnis guolis.

Reiktu
2015.09.21, 09:40
Aš neseniai į savo '96 dėjau nuo '99, skyrėsi TRS fiškė (teko perlituoti laidus) ir smagračio/pūslės varžtų skylės kitaip išdėstytos (teko pergręžti). Su naujesne dėže irgi kažkas panašaus, Bosas galėtų tiksliau pakomentuot, kuo ten kas skiriasi. O 3,3 ar 3,8 vienodos.

Gal galetumete kas nors imest schema kaip sulituot?

provokator
2015.09.21, 12:44
3.3 ir 3.8 man rodos ne vienodos, skiriasi perdavimai jei neklystu.

wagen
2015.10.24, 18:39
sveiki visiems,taigi situacija yra tokia kai saltas ar vaziuojant uzmiesti jokiu bedu nera,tik truputuka kamsciuose pastovi,ir prasideda deze streikuot,nmenori jungt aukstesnio begio,izgesini uzkuri,toliauu normaliai vaziuoja,tai nuo ko man pradet bedos ieskot,ir pas ka man kreiptis veiksmas vilniuje,aciu

Klifas
2016.01.07, 17:03
Gal kas zinot, koks AD zarneliu vidinis diametras? Cia tu, kur i radiatoriu eina, o klausiu, nes zarneliu nauju dairausi.

BOSAS
2016.01.14, 06:41
9mm

MUNDIS
2016.06.08, 20:51
Labas visiems ,apturejau bedu su savo vojum,kol trasoi vaziavau viskas kaip ir normaliai tik patrukciojo siek tiek ties 80-90km/h.Linksmumai prasidejo kai pradejau stabdyti ir sustotojau.Uzgeso variklis o uzvedus is dezes pasigirdo girgzdejimai,ir vaziuoja trukciodama visom pavarom ir girgzda.Taip suprantu be skrodimo bedos nerasiu,gal kokiu minciu turit kad isvengti nereikalingu ardimu.

Mindas112
2016.06.08, 22:24
Tepalu pakankamai?

MUNDIS
2016.06.09, 06:43
Jo tepalus iskart patikrinau viskas normoj.Manau kad remonto su ardimu neisvengsiu.tik va kiek giliai teks ardyti.

provokator
2016.06.09, 14:21
Durnas klausimas, bet visgi, kaip tikrinai tepalu lygi?

Mindas112
2016.06.09, 22:23
Durnas klausimas, bet visgi, kaip tikrinai tepalu lygi?

Na,manau,vienas seniausių forumiečių Mundis tikrai žino ,kaip APD tepalus tikrinti ;)

provokator
2016.06.09, 22:40
maža ką :D

Klifas
2016.06.13, 11:22
Pirma karta draugauju su automatu, tad toks klausimas iskilo. Ar tikslinga persijungti pavara, trumpam sustojus, pvz prie raudono sviesoforo (30-40s) is D i N ar P? Ar yra tame, kokia praktine nauda, AD tarnavimo laikui prailginti, ar tas nelabai itakos turi? Gal tas daznas junginejimas, dar blogiau, uz stabdi ant D pozicijos.
Skaiciau instrukcija, ten, kaip ir pataria, "ilgiau" stovint ijungti N ar P, tik, kiek tas "ilgiau", neparasyta- ar tai 20s, ar 20min.

provokator
2016.06.13, 11:34
Netikslinga.

ru22
2016.06.20, 11:19
Daugiau čia:
https://auksciausiapavara.com/ar-reikia-automatine-pavaru-deze-perjungti-i-n-padeti-trumpam-sustojus/

eegis
2017.06.19, 18:40
Su pavaru deze darosi keisti dalykai, galbut jie visai nekeisti, o tik man taip atrodo:) Pradejo garsiai veikti pavaru deze, ypac tai girdisi sustojus, kazkas viduje lyg gaudzia. Visiskai sustojus D arba R padetyje tas garsas buna 5 sekundes, po to kazkas issijungia ir stoja tyla, girdisi tik variklio garsas. Tepalu norma, keisti pries 20000 km. Vaziavimas nepakites. Verta sunerimti?

busas
2017.06.20, 00:33
Pirma karta draugauju su automatu, tad toks klausimas iskilo. Ar tikslinga persijungti pavara, trumpam sustojus, pvz prie raudono sviesoforo (30-40s) is D i N ar P? Ar yra tame, kokia praktine nauda, AD tarnavimo laikui prailginti, ar tas nelabai itakos turi? Gal tas daznas junginejimas, dar blogiau, uz stabdi ant D pozicijos.
Skaiciau instrukcija, ten, kaip ir pataria, "ilgiau" stovint ijungti N ar P, tik, kiek tas "ilgiau", neparasyta- ar tai 20s, ar 20min.

Taip pat dar yra vienas labai svarbus dalykas, kurį turime paaiškinti. Tai, kad pavarų dėžei iš D į N persijungti reikalingas tam tikras laikas, kuris priklauso nuo dėžės susidėvėjimo lygio, jis kartais gali trukti net iki 2 – 3 s. Taigi stovint ir pastebėjus, kad jau galima važiuoti, vairuotojas greitai jungtų D padėtį. Po įjungimo į D padėtį praeina tam tikras laikas kol dėžė atlikinėja įjungimo procesą. Vairuotojas pradeda panikuoti, kad mašina padavus gazą nevažiuoja, o kaip tik tuo momentu vyksta pavarų dėžės sujungimas į pirmą pavarą ir jei per daug užspaustas akseleratorius, kaip tik tuo metu gali įvykti pavarų dėžės sugadinimas, nes pats pavojigiausias ir yra pavarų dėžės susijungimo momentas, kaip tik šiuo momentų gali pradėti degti pavarų dėžės frikciniai diskai, arba dėl mechaninio trenksmo gali būti sulaužyta dėžės mechaninė dalis.

bet remiantis isdestytu ,galima butu teigti ,kad nuspaudus stabdi ,perjungiant is N i D problemos kaip ir nebutu..?

BOSAS
2017.06.20, 01:04
Su pavaru deze darosi keisti dalykai, galbut jie visai nekeisti, o tik man taip atrodo:) Pradejo garsiai veikti pavaru deze, ypac tai girdisi sustojus, kazkas viduje lyg gaudzia. Visiskai sustojus D arba R padetyje tas garsas buna 5 sekundes, po to kazkas issijungia ir stoja tyla, girdisi tik variklio garsas. Tepalu norma, keisti pries 20000 km. Vaziavimas nepakites. Verta sunerimti?

Neverta karstyje girdi solenoidu darba. Bus seno tipo todel girdi.

eegis
2017.06.21, 07:14
Aciu Bosai, nuemei stresa:)

Marius655
2018.09.07, 17:54
Sveiki, dodge 99 3,8 dėžė 3,3 automatas, po nakties dingo atbulinis bėgis į priekį važiuoja, įjungus atbulinį variklis dūsta bet nevažiuoja ir ant parkingos nepriima gazo. Kur ieškot bėdų?

AERO_DD
2018.09.07, 19:55
Patikrink alyvos lygį.... O šiaip pažįstamas turėjo toks gedimas, tik su Volvo s80.,remontavo dėžė servise...

Marius655
2018.09.07, 20:15
Tepalo norma

iGince
2018.09.08, 07:52
Sveiki, dodge 99 3,8 dėžė 3,3 automatas, po nakties dingo atbulinis bėgis į priekį važiuoja, įjungus atbulinį variklis dūsta bet nevažiuoja ir ant parkingos nepriima gazo. Kur ieškot bėdų?

Reik Boso minčių laukt, jis ant šito reikalo specas...

Daranius
2018.09.08, 10:11
Reik Boso minčių laukt, jis ant šito reikalo specas...

ekstrasensas?

iGince
2018.09.08, 17:25
ekstrasensas?

Ne, tiesiog patyrimo šiuose reikaluose turi laaaaabai daug. ;)

BOSAS
2018.09.10, 07:09
Sveiki, dodge 99 3,8 dėžė 3,3 automatas, po nakties dingo atbulinis bėgis į priekį važiuoja, įjungus atbulinį variklis dūsta bet nevažiuoja ir ant parkingos nepriima gazo. Kur ieškot bėdų?

Mechanini gedima dezeje itarciau, be ardymo nepavyks detaliau nupasakoyi.

Marius655
2018.09.10, 09:35
Brangiai atseitų remontas? Ar keist mašina geriau?

BOSAS
2018.09.18, 20:07
O kie yra brangu?

Audriusas
2018.09.19, 10:12
Jei kalbi apie 1999 masina, kaip profilyje nurodyta, tai remontas turetu kainuot brangiau nei kita tokia nupirkt :)

Daranius
2018.09.19, 11:06
Jei kalbi apie 1999 masina, kaip profilyje nurodyta, tai remontas turetu kainuot brangiau nei kita tokia nupirkt :)

ką kitą? mašiną ar dėžę?

Audriusas
2018.09.19, 11:38
ką kitą? mašiną ar dėžę?

Masina :)

ewas
2019.12.24, 16:01
Su artejanciom sventem! Nekuriant naujos temos.
Problema atsirado , pasiemus masina su kuria 500km vairavo nepazystamas asmuo.
Deze avariniam rezime , skydelyje p0700. Po apacia matos sviezios braukimo zymes, ir buferjje ir ant dezes dugno. Obd rodo info , nuotraukoje.
Paburkit, ar balejo seip sau atsirast beda, ar nuo smugio?
Padekit rast atsakyma..nes masina buwo tikrai techniskai tvarkinga. Dekoju
4856

Daranius
2019.12.24, 17:12
Su artejanciom sventem! Nekuriant naujos temos.
Problema atsirado , pasiemus masina su kuria 500km vairavo nepazystamas asmuo.
Deze avariniam rezime , skydelyje p0700. Po apacia matos sviezios braukimo zymes, ir buferjje ir ant dezes dugno. Obd rodo info , nuotraukoje.
Paburkit, ar balejo seip sau atsirast beda, ar nuo smugio?
Padekit rast atsakyma..nes masina buwo tikrai techniskai tvarkinga. Dekoju
4856

yra proga susipažinti su nepažįstamu asmeniu :)

ewas
2019.12.24, 19:40
Taip. Proga galima rast bet kada. Dabar norisi isgirst nuomuoniu.. nes tas vairuotojas aiskina kad iki namu atvaziavo idealiai....o paemus masina , iskart prasidejo bedos... Nesu teisejas..bet uz klaidas reikia susimoketi...

Makacinas
2019.12.24, 19:49
Taip. Proga galima rast bet kada. Dabar norisi isgirst nuomuoniu.. nes tas vairuotojas aiskina kad iki namu atvaziavo idealiai....o paemus masina , iskart prasidejo bedos... Nesu teisejas..bet uz klaidas reikia susimoketi...

Apie kokia masina tu cia kalbi?

ewas
2019.12.24, 19:53
2002m. Grand voyager 2.4 automatas

BOSAS
2019.12.25, 07:16
Deze islempos nesugenda. Deze gali sugesti nuo neprieziuros. Arba sulauzyti kruplius mechaniskai. Visa kita tai el gedimai arba hidrauliniu daliu susidevejimas, taciau nuo to tavo nepazystamas nekaltas.

PlymouthV6
2019.12.25, 14:01
Nuoma yra rizikingas verslas, kai nuomojamos senos mašinos :)
Manau, kad kažkur tiek ir tereikėjo - krestelėjimo per kokį kupstą ir neliko kontakto laidų žgutuose.

ewas
2019.12.25, 14:35
Ne nuoma buwo. Tiesiog pervare masina draugui. O jam ir nejo vaziuot... Tai ir mastom, nes yra apacioj sviezios braukymo zymos...kuro sunaudota 500km min 35ltr duju ir benzo apie 45ltr.... Tai manau kad padare avarija tonpasekoje deze i avarini rezima...ir myne tuos kilometrus ant apsuku...

PlymouthV6
2019.12.25, 17:19
Tokia ir avarija, jei tik braukimo žymės ;)
Esmė ta, kad būtų draugui lygiai taip pat išlindusi bėda tik kur nors važiuojant. Tada būtų spjaudęsis.

Makacinas
2019.12.25, 18:00
Panasu kad svetimas zmogus kazkam padejo, noeredamas gero, tai dabar dar jam reiks sutaisyt svetimos masinos deze...