PDA

Žiūrėti pilną versiją : Žviegia vairo stiprintuvo siurblio skriemulys (įtariu)



sheikhas
2012.06.04, 20:42
Nebuvo kam tokio bajerio? Įtempėją keičiau, parazitinį irgi, kas dar gali žviegti? Užvarvinu tepalo ant siurblio skriemulio ašies (prieit beveik neįmanoma), kuriam laikui nustoja, po to vėl pradeda žvygt žvygt žvygt žvygt, ant laisvų beveik nesigirdi, užmynus tapkę pradeda tankėt ir nervint :hammer:

BOSAS
2012.06.04, 21:56
Detales kur keitei gali buti lievos.
Gan daznas reikalas kai naujas dalis reikia ismesti lauk.

Labai daug vargo del siu broku pasitaiko.

mikana
2012.06.04, 21:59
diržą pasižiurėk

Arnas
2012.06.04, 22:23
Nebuvo kam tokio bajerio? Įtempėją keičiau, parazitinį irgi, kas dar gali žviegti? Užvarvinu tepalo ant siurblio skriemulio ašies (prieit beveik neįmanoma), kuriam laikui nustoja, po to vėl pradeda žvygt žvygt žvygt žvygt, ant laisvų beveik nesigirdi, užmynus tapkę pradeda tankėt ir nervint :hammer:

O tokio periodinio zemo burzgimo pasalinio garso nera? Ypac po to kai pavara ijungi?

renius
2015.10.15, 11:56
Sveiki,zviegia itariu vairo stiprintuvas ar kazkas is tos vietos.Gali but skyvas?Kaip tai patikrinti?

eegis
2015.10.16, 17:36
Man irgi zvygciojo, tai nuvariau i servisa, ten su tokia ausine (panasia i gydytojo:))paklause ir nustate gedima. Buvo itempejas atgyvenes ir persikreipes. Nezinau ar gali zviegti stiprintuvas, bet kad generatorius reikalauja demesio tai manau didele tikimybe.

bullet777
2015.11.11, 17:42
Man irgi pradėjo žiauriai žviegti stiprintuvas, tai su švirkštu prie skriemulio įlašinau tepalo ir žymiai tyliau pradėjo čirkšti bet tik tam kartui keliom minutėm. Gal kas susidūrėt su remontu? kiek maždaug kainavo šitą žviegalą sutvarkyti?

sheikhas
2015.11.13, 13:41
na mano žvieglys po kažkiek laiko pradėjo baladotis ir galutinai išlakstė į gabalus (vairo siurblio skriemulys), kažkur buvau nuotraukas įkėlęs...

bullet777
2015.12.05, 18:39
Išsiaiškinau bėda, buvo kaltas įtempėjas, o ne vairo stiprintuvo guolis. Tik atradau dar vamzdeli vairo stiprintuvo prakiurusi kuris leido stiprintuvo skysti. 25€ hidroskane klaipėdoj kainavo nauja padaryt.

eegis
2017.01.20, 09:52
Gal ne visai pataikiau i tema, taciau nieko panasaus neradau, tad paklausiu cia. Gal kas zinote ar esate dare tokia makle 3,3 varikliui. Noreciau uzdeti dirzeli isvengiant kondicionieriaus siurblio, nes kondicionierius neveikia, o su auto ilgai nebevazinesiu ir niekam jo nepardavinesiu. Zviegia kondicionieriaus siurblio guolis, tad nusprendziau to zviegimo atsikratyti sutrumpinant dirzeli:). Koks turetu buti dirzelio ilgis? Kiek girdejau, jei teisingai girdejau, ketvirtukuose tinka 6pk 2020. Kaip su treciuku?

BOSAS
2017.01.20, 14:08
Pakeisti guoli paprasciau nei daryt nesamones bus su itempimu bedu

eegis
2017.01.20, 14:52
Aisku, supratau, paklausysiu daugiau suprantanciu;). Aciu.