PDA

Žiūrėti pilną versiją : Stabilizatorius



Makena
2011.04.19, 19:58
Sveiki. Šiandien keičiaus stabilizatoriaus traukes. Pastebėjimas toks,kad tinka ketviro modelio, tik jos akivaizdžiai plonesnės~ 1,5mm. Turiu tokį klausimą apie gumas,kuriomis jis tvirtinas prie kėbulo. Slankioja jis ten, tarp tų gumų be jokio pasipriešinimo. Ar čia mėtyt pinigus,(ko nesiruošiu lengva ranka daryt), ar burt su kokia dviračio kamera? Dėkui iš anksto visiems:)

AndriusA
2011.04.19, 20:59
Čia aktualus ir man klausimas. Siendien buvau nuvares pas meistraus ant vaziuokles pravierkos. Sako issimalusios apatines stabilizatoriaus gumos ir jas galima uzkaicioti su gumos juostelem, bet nelabai supratau kaip. Butu labai saunu jei kas pasipasakotu kaip issprende sia problemele, o jei dar ir nuotrauka butu tai isvis fantastika.

Aidas
2011.04.19, 22:04
jos tvirtinamos tokiom apkabom , atsuki jas , ir isemes guma pakisi juostinio dirzo kuris yra su audiniu , tada laiko normaliai , arba dedi naujas gumas , tik reikia ziureti ar joms viduje yra audinys , nes prikepta visokiu lievaku yra , nors aisku laiko visos jos nedaug. keiciau i naujas pries keleta dienu , pirkau klaipedoje - autoamera , kainavo nepamenu kiek bet nedaug , gal po 20 ar 30 lt , kokybe gera . ir siaip pas ji galima uzsakyti visas dalis amerikonams - www.autoamera.lt

BOSAS
2011.04.20, 07:49
Sveiki. Šiandien keičiaus stabilizatoriaus traukes. Pastebėjimas toks,kad tinka ketviro modelio, tik jos akivaizdžiai plonesnės~ 1,5mm. Turiu tokį klausimą apie gumas,kuriomis jis tvirtinas prie kėbulo. Slankioja jis ten, tarp tų gumų be jokio pasipriešinimo. Ar čia mėtyt pinigus,(ko nesiruošiu lengva ranka daryt), ar burt su kokia dviračio kamera? Dėkui iš anksto visiems:)
Nemanau kad neužgyveni ant normaliu gumu.
O su tais ideklais ir ausis islanksto ir kitokiu nesamoniu prisidirba. Jei skyle kaip pas dvaro merga "always" nelabai ir padeda vistiek lieka plyšių.(8:8)

Makena
2011.04.20, 09:19
Dėkui,viskas aišku. Matai kartais reikia tik pritarimo ir mačija. Kai kalbi su veidrodžiu,tai tas gyvatė tik viskuom pritaria;)

Makena
2011.04.22, 20:42
Gal kas kolegos žinot, ar ir dabar tokia pati problema su stabilizatoriais, kaip ir anksčiau buvo,ar jau tretiems ir ketvirtiems modeliams ji nebeaktuali?

BOSAS
2011.04.22, 21:41
Apie kokia problema kalbi.

Makena
2011.04.22, 22:03
Apie kokia problema kalbi. Noriu sužinot, ar jie lūžta, kaip pas antrus. Mat turiu, laikau, čėdiju taip sakant. O gal kam, kaip tyčia, labai reikia ir negauna.

algelis
2011.04.22, 22:05
Gal kas kolegos žinot, ar ir dabar tokia pati problema su stabilizatoriais, kaip ir anksčiau buvo,ar jau tretiems ir ketvirtiems modeliams ji nebeaktuali?

jei kalbi apie nuluzima,tai kiek man teko girdeti,tai jau nebeluzta :)tik db daznai girgzdet pradejo :)
p.s. o su tais pasukt kameros,pakist ar pavyniot tik i turgu taip daroma,sau juk galima nusipirkt naujas gumas 8-)

BOSAS
2011.04.22, 22:06
Visikai neaktuali beda.

Cia yra sarnyrines traukes ir stabilnikai tikrai neluzta mesk i metala.

Makena
2011.04.22, 22:19
jei kalbi apie nuluzima,tai kiek man teko girdeti,tai jau nebeluzta :)tik db daznai girgzdet pradejo :)
p.s. o su tais pasukt kameros,pakist ar pavyniot tik i turgu taip daroma,sau juk galima nusipirkt naujas gumas 8-)Sveikas, Algi - prapuoleni. Jau su gumom paklausyta BOSO ir klaikūs bildukai užmigo giliai. O tą, metalinį baslį kaip laužtūvą ūky panadosiu:D

algelis
2011.04.22, 22:25
ismetei visai????

Makena
2011.04.22, 22:33
Ne,ne iš mašinos, atsarginį kažkada prigriebiau.

sigitas
2012.02.05, 20:57
seiki, kai nusipirkau savo vonia pas mane irgi kaskas bildejo, ziurejau pats ant duobes bet neradau, ryte nuvariau tech apz sakau ten tai tikrai ras, krate krate ir nerado, tai galvoju gal kas su stabilizatorium ar traukemis?

BOSAS
2012.02.05, 20:59
Kodel jus galvojat, kad technikine moka tikrinti masinas ?
Kad ten varot?

Jie moka prisiknisti prie lempuciu ir dar kookiu sudniekiu, o technikai blogas vaziuokles jie praleidzia.
Ten tokiu dalyku neranda.

sigitas
2012.02.06, 12:27
taip negalvoju, tada man reikejo atlikt tech. abz. nes masina is vokeciu. Tai apziureja nusprende kad bilda tas slenkstis(sparnas), nors labai abejoju.

vejas666
2012.02.06, 18:16
labai apgaulingai bilda atraminis guolis

BOSAS
2012.02.06, 20:16
taip negalvoju, tada man reikejo atlikt tech. abz. nes masina is vokeciu. Tai apziureja nusprende kad bilda tas slenkstis(sparnas), nors labai abejoju.

Supratau. Pagalvojau, kad bandei kreipti i juos pagalbos nustatant beda. Realiai susiduriau su jais daug kartu ir tikrai ju kvalifikacija yra netinkama panasiom bedom ieskoti. :)

karolis
2012.02.08, 17:54
Pas mane ant treciuko stovejo orginalios stabilizatorio traukes,o po metu vazinejimo,70~ tukst prasukus,pakeiciau i amerikonu dalyse,tangagroj siulomas traukutes,tai kaip ant snargliu viskas,pasityciojimas ka gamina.... ir kas keisciausia jos ant poros centimetru ilgesnes,suvedima padariau,viskas gerai tipo lapa isspausdino ir vazineju vos ne kas menesi keisdamas, pardavejai pasake,kad buvo istatytos ne tokios kokiu reikia.... kazkaip abejoju,kad italas ar koks ten velnias turejo ta masina,eme ir himicino...... nebegamina greiciausiai,tai pritaike musu specai nuo naujesnio modelio,sako tokios pacios eina..... pagal kataloga

Girinis
2012.02.08, 18:33
Nežinau...Aš susidėjau ilgesnes- jokių bėdų, jokių problemų..Laužyne gavau, beveik naujas..Visokius baisinius kelius atlaikė ir Rusijoj, ir Ukrainoj..

awdrius
2013.04.19, 22:27
sveki. as nusipirkau stabilizatoriaus trauke su tepimo taskais ir noriu paklausti ar tiknka grafitinis tepalas ar kitkas tai koki ir kiek tepalo reikia isvirksti?

BOSAS
2013.04.19, 23:06
pusk tepala kas 1000 km tai gal siek tiek pratempsi ilgiau.
Seip is ju nieko gero nera.

awdrius
2013.04.19, 23:22
tai man tokius dave pardavejas, sake kad geri, ziuresim kaip ten nes vienas stovi tai dar laiko kitas netepamas jau nuejo saibomis. o koki tepala ir kiek, nes turim darbe amerikanskos technikos tai kazkoki solidola varem bet visad gryzus is po pratybu.


pusk tepala kas 1000 km tai gal siek tiek pratempsi ilgiau.
Seip is ju nieko gero nera.

AERO_DD
2013.04.19, 23:36
paprastas litolas(litol 24) geras guoliams., sarnyrams, vairo traukems, vairo antgaliams ir stabil. traukems netinka--nes gadino gumines apsaugos ir pagal tech. duomenys skirtas ne tam. Grafitinis tepalas visai netinka. Tau reikia tepala kuris eina granatos(isorines) tepimui, arba analogu(ju yra nemazai) molibdenu pagrindu,jie negadino gumos,turi antifrikcionines priedus ir jie skirti tokiems mazgams(sarnyrams,traukems,granatoms ir t.t.).

awdrius
2013.04.19, 23:37
aciu uz info
paprastas litolas(litol 24) geras guoliams., sarnyrams, vairo traukems, vairo antgaliams ir stabil. traukems netinka--nes gadino gumines apsaugos ir pagal tech. duomenys skirtas ne tam. Grafitinis tepalas visai netinka. Tau reikia tepala kuris eina granatos(isorines) tepimui, arba analogu(ju yra nemazai) molibdenu pagrindu,jie gadino gumos,turi antifrikcionines priedus ir jie skirti tokiems mazgams(sarnyrams,traukems,granatoms ir t.t.).

BOSAS
2013.04.20, 08:16
tai man tokius dave pardavejas, sake kad geri, ziuresim kaip ten nes vienas stovi tai dar laiko kitas netepamas jau nuejo saibomis. o koki tepala ir kiek, nes turim darbe amerikanskos technikos tai kazkoki solidola varem bet visad gryzus is po pratybu.
Kiek ten gero sunku pasakyti bet po 10 000 km jos dazniausiai pareidavo.
Tad jei tepsi mazdaug kas 1000 km tuomet gal ir ilgiau istempsi.

Trioškis
2013.04.20, 09:56
Taip jau gaunasi, kad kiekvieną pavasarį keičiu.

awdrius
2013.04.20, 17:56
Ziuresim kaip ten bus pareis keisim, ieskosim geresniu
Kiek ten gero sunku pasakyti bet po 10 000 km jos dazniausiai pareidavo.
Tad jei tepsi mazdaug kas 1000 km tuomet gal ir ilgiau istempsi.