PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2.4 Ltr Kieno čia jungtys( fyškės)?



driusa
2012.05.28, 20:46
Kolegos reikia pagalbos nustatant kas jungiasi prie fotkėse matomų fyškių .
742 1.fyškė yra ant grindų šalia vairuotojo sėdynės, šynoje kuri eina į galą. 743 2.fyškė yra centrinės konsolės apačioje,dešinėje. 7443. fyškės prie galinės eilės sėdynių tvirtinimo. 745 4. šitos tai galvoju kad fortkių varikliukams.

Daranius
2012.05.28, 20:56
gal galima pasiteirauti kokia proga visas salonas taip gražiai buvo atkeltas? :)

aš gale taip pat radau tokią pačią, ten srovė ateina tik įjungus degimą - sugalvojau padaryti bagažinės apšvietimą nes kai yra sudėtos visos sėdynės tai nieko nesimato tamsiu paros metu.

Dar nuėmus buferį iš keleivio pusės berods dvi jungtis radau. Viena nutiesta iki vidurio, o kita šone taip ir likus. Ir dar vieną laisvą radau priekinėse duryse prie varikliuko.

driusa
2012.05.28, 21:00
Keičiu kilimą ir tuo pačiu bandau dakomplektuoti ką įmanoma, nes Dodge SE komplektacija (budo)

Daranius
2012.05.28, 21:07
Keičiu kilimą ir tuo pačiu bandau dakomplektuoti ką įmanoma, nes Dodge SE komplektacija (budo)

čia aišku toks įžulus prašymas, bet labai įdomiai atrodytų visas projektas kas buvo daroma ir koks galutinis rezultatas gavosi - manau čia daug kam aktualu būtų.

Sėkmės darbe (ok)

Arnas
2012.05.28, 22:59
Kolegos reikia pagalbos nustatant kas jungiasi prie fotkėse matomų fyškių .
742 1.fyškė yra ant grindų šalia vairuotojo sėdynės, šynoje kuri eina į galą. 743 2.fyškė yra centrinės konsolės apačioje,dešinėje. 7443. fyškės prie galinės eilės sėdynių tvirtinimo. 745 4. šitos tai galvoju kad fortkių varikliukams.

1. Labai panasu i elektrines kedes varikliuku matinima. Patikrink ar pastoviai juose yra itampa.
2. Geltona spalva siaip, zymimos airbagu fiskes. Bet galiu klysti.
3. Nelabai isivaizduoju. O jis ten baigiasi nepajungta fishke ir viskas?
4. Taip.

Daranius
2012.05.29, 10:06
1. Labai panasu i elektrines kedes varikliuku matinima. Patikrink ar pastoviai juose yra itampa.
2. Geltona spalva siaip, zymimos airbagu fiskes. Bet galiu klysti.
3. Nelabai isivaizduoju. O jis ten baigiasi nepajungta fishke ir viskas?
4. Taip.

1. sakyčiau kad per mažai laidų, aš po priekinėm kėdėm esu irgi radęs panašią bet ten ir daugiau laidų buvo, ir ilgesni ir jie atskirai apvilkti dar buvo pilku tinkleliu.
4. pas mane pajungti galinių langų varikliukai, bet tokia pati jungtis yra laisva.

Arnas
2012.05.29, 10:49
1. Gal pas tave yra airbagai kedej ir sildymas, ir svorio daviklis, todel ir laidu daugiau.
4. dar gali buti kondiskei. Daugiau toj pusej nieko nebuna.

driusa
2012.05.29, 22:12
2. paveisliuke tai ten pilka dviejų laidų fiškė, kabo tarp galtonų. 3. taip fiškės niekur nepajungtos, prisegtos prie matomų plastmasinių lovelių, laidai tai taip pat susukti kaip priekinių sėdynių laidai kur pasijungia ant diržų, bet tai galinėje eilėje diržų arba pagalvių datčikų gal nelabai gali būti?

aprioris
2012.05.31, 14:12
pas tave yra tarp sedyniu detuve? gali buti kad 1 foto tai detuvei maitinimas
3 gali buti ventilaitoriaus valdymas gale kur turi stovet.
reiks programoi paziuret ,ten kaskur buvau rades kur pagal fyskiu buvima gali rast kas pajungta.