PDA

Žiūrėti pilną versiją : Vairo perkėlimas



Neberius
2012.04.08, 15:57
Sveiki,

Šiuo metu intensyviai ieškau sau didelės mašinos ir norom nenorom akys vis nukrypsta į skelbimus UK. Problema tame, kad informacijos apie visokius sharanus ir jų vairo perkėlimą randu pakankamai, o štai apie Voyagerius praktiškai dar nieko neradau. Gal yra turinčių supratimą ar net susidūrusių su vairo perkėlimu iš dešinės į kairę? Mane domina kiek tai yra sudėtingesnis procesas palyginus su Sharan ir ar aplamai toks variantas įmanomas. Kadangi mašinos ieškau tik sau ir jos tarnavimo laikas planuojamas iki 10 metų tai laukiantys sunkumai nelabai gasdina, svarbiausia, kad jie aplamai būtų sprendžiami.

Iš anksto dėkoju už atsakymus.

Arnas
2012.04.08, 23:53
Tikrai perkelineja. Sklebimuose lauzynai beveik visur raso, kad parduoda komplekta perkelimui. Nesu dares, bet galvoju, kad neturetu buti labai sudetingai. Tiesiog paskambink vienam kuriam lauzynui pagal skelbima ir paaiskins manau smulkiau.

AndriusA
2012.04.15, 11:29
Draugo uošvis su sūnumis perdarinėjo iš UK į normalų europinį (2005 CDR GV). Vargo koki mėn. Labai daug reikėjo perdarinėti: visokius laikiklius, elektros pravotkia. Pora metų važiuoja, bet pastoviai grybauja pečiaus sklendės.

Neberius
2012.04.15, 21:11
Kaune yra tokia įmonė MKService. Nieko apie juos negirdėjau, nes nesu susidūręs su vairų perkėlimu aplamai, bet jie prašo 2000 Lt už darbą ir suteikia 1 metų garantiją. Skamba man pakankamai rimtai ir finansiškai priimtinai, todėl manau bandysiu. Nebent aš nežinau kokių "povandeninių srovių"

Zydrius
2012.04.15, 23:39
Nieko apie juos negirdėjau, nes nesu susidūręs su vairų perkėlimu aplamai, bet jie prašo 2000 Lt už darbą ir suteikia 1 metų garantiją. Skamba man pakankamai rimtai ir finansiškai priimtinai, todėl manau bandysiu. Nebent aš nežinau kokių "povandeninių srovių"

Is praktikos matytos realiai su kitomis masinomis - as to nedaryciau. Esminis klausimas - kaip pavyks gauti realiai pilna vairo perkelimo komplekta, kaip skirsis komplekto detaliu atspalviai, kokios bus realios estetines isvaizdos detales salono ir daugybe, daugybe kitu niuansu...
Jei viska padaryt idealiai tvarkingai - komerciskai tai nera naudingas projektas, nebent daug ka moketum "dasivesti" pats, nes labai nuosirdziai abejoju ar viskas bus atlikta meistru "kaip sau".... Deganciu prietaisu skydelyje kruva lempuciu ivairiausiu spalvu - beveik garantuoju.

intar
2012.04.15, 23:53
.. Deganciu prietaisu skydelyje kruva lempuciu ivairiausiu spalvu - beveik garantuoju.[/QUOTE]

bet tai...., Zydriau, kaip grazu butu..:%-}
o jei rimtai, tai angla gali darytis tik sau (turi buti zmogus, kuris tai supranta ir sugeba), nes kitaip (kokybiskai darant) darbo ir detaliu sanaudos perspjauna bele kurio eu modelio kaina.