PDA

Žiūrėti pilną versiją : Borto kompas



Makena
2011.04.16, 17:54
Na, mieli kolegos, toliau LE'dinu saviškį SE. Turiu pasidžiaugt,jog pagaliau pavyko pasijungti tą akiai malonų prietaisą. Pastebėjimai būtų tokie. Tikrai skiriasi laidų spalvos, matyt priklausomai, nuo pagaminimo metų. Jeigu įsigysite ne viską nuo to pačio automobilio,tai problemų neišvengsit. Net lyginant pačius kompus, (nors nedrįsčiau jų taip vadint), jų pajungimo fiškės yra skirtingos,ko pasekoje gali kilt pajungimo problemų, t.y.- vienuose trijų kontaktų lizdai,kituose šešių. Kadangi gavau išdraskytą pravodkę,nukarpytais antgaliais ir jau bandytą nesėkmingai kažkieno pajungt, tai vargelio turėjau visai dienai (už tat nekainavo). Visiškai teisingai kolegos rašė,kad keleivio pusėj,po diržo mechanizmu,ant grindų yra du pajungimai, Viso 12 laidų. Tiesa,gal kas žinot,kas jungtūsi į mėlyną,trijų laidų fiškę, kuri randasi maždaug toj vietoj,kur yra keleivio uždangalas nuo saulės? Nesinori nusikalbėt man, bet gal tai kokiam mandresniam galinio vaizdo veidrodėliui? Nieko neišmąstau daugiau :( Bet kaip faina, kad veikia (yahoo)
Visiems didelis AČIŪ, kurių informacija pasinaudojau :D

BOSAS
2011.04.16, 19:43
Veidrodelius uztamsejancius sie modeliai turejo.

Makena
2011.04.16, 19:58
O, dėkui, atkrito galvos skausmas.Pačiu laiku, BOSAS, baigiu surinkt, žinosiu kur ją ikišt, kad reikalui esant patogu būtų pasigaut.

marsimus
2011.06.29, 13:42
Na ka, pasiskaitinejau ir nuspredziau ir as toki tiuninga pasidaryti rezultatas: grazus apskritas 0. Gal tas borto kompas turi koki saugikli ar dar ka? Nes pas mane niekas neveikia.

erixsas1
2011.12.17, 16:46
Sveikas,gal galetum ir i mano dyzeliuka ideti borto kompiuteri ,aisku neuzdyka ,bet as neturiu pravodkes tik pati borto kompa.

BOSAS
2011.12.17, 17:03
Pravodkes reiketu.
Laibai jau ten zaidimas, paciam geriau toki dalyka darytis. Tik susirankiok visus laidus.

mikana
2011.12.17, 20:44
aš į savo CRD pats isidejau , tai ten nieko ypatingo ten nėra ,tik reikia tureti konsole , jo pagrindą ir laidus . o toliau tik noro :D