PDA

Žiūrėti pilną versiją : Pakabos detalės



sheikhas
2012.04.01, 21:59
Eilinį kartą sugriuvo mano šarnyrai, vairo traukių antgaliai ir stabilizatoriaus traukė. Traukes keičiau praeitą pavasarį (viena sugriuvusi negyvai), šarnyrus ir antgalius prieš 2 metus. Perku pirmas pasitaikiusias bet kurioj autodalių parduotuvėj.
Taigi gal kas turit patirties, kokių gamintojų vengti, į kokius orientuotis, nes kažkaip pradeda pabosti vos ne kasmet keitalioti...

Rolandas
2012.04.01, 22:53
Vengti dalių iš parduotuvės ( Lietuvoje ), o bandyti restauruoti patikimuose servisuose ( arba pirkti iš užsienio ). Laikys ilgiau nei pirktinės.
P.s. čia jau iš praktikos ir su kitais auto

Dainioška
2012.04.02, 08:24
Analogiška situacija, reikia perrinkti priekinę pakabą ir susidūriau su pasirinikimo problema, nes kainų skirtumai įspūdingi, o nesinorėtų permokėti už vienodos kokybės detales. Tai gal kas turi patirties kur Vilniuje galima (patikima) pirkti detales.

raimmis
2012.04.02, 10:09
III detales pirkdavau kareiviu g usa auto dalyse, per 4 metus neturejau problemu, sarnyrai beje tepami tai karta i metus privarydavo tepalo ir toliau vazinedavau

sarikas
2012.04.03, 20:16
sveikas kolega-stabilizatoriaus traukes siulau restoruoti,nes pats nespejau ju keist,poto atrestoravau-dabar jau du supuse metu laiko idiaaliai,o del sarnyru,angaliu tai skaitau normaliai,nes skaiciau tavo kainininka,kiek kainuoja siais laikais islaikyti automobili,ir tas reiskia,kad nuvazuoji nemazai,skaitau du metai normaliai :)
Eilinį kartą sugriuvo mano šarnyrai, vairo traukių antgaliai ir stabilizatoriaus traukė. Traukes keičiau praeitą pavasarį (viena sugriuvusi negyvai), šarnyrus ir antgalius prieš 2 metus. Perku pirmas pasitaikiusias bet kurioj autodalių parduotuvėj.
Taigi gal kas turit patirties, kokių gamintojų vengti, į kokius orientuotis, nes kažkaip pradeda pabosti vos ne kasmet keitalioti...

sheikhas
2012.04.10, 11:35
OK, nuraminot dėl keitimo dažnumo.
Prisipirkau dalių, antgalius ir stabilizatoriaus traukes paėmiau Delphi Lockheed (bent jau iš pažiūros tikrai kokybiškai atrodo lyginat su prieš tai buvusiomis) Stabilniko gumas ant bajerio paėmiau kažkokias lenkiškas, pačias pigiausias, po 9Lt (prieš tai buvo sudėtos po 35Lt) :D
Vairo traukių antgaliai, kaip visada lavonai (~30kkm). Stabilizatoriaus traukės keist nereikėjo, pasirodo viršutinis varžtas buvo atsileidęs, priveržiau ir viskas OK. Net gaila pasidarė, nes pernai sudėtos tokios vaikiškos atrodo lyginat su šiomis...
http://img850.imageshack.us/img850/7353/image991n.jpg
http://img405.imageshack.us/img405/26/image994.jpg
http://img252.imageshack.us/img252/4606/image993.jpg
Nieks nebebarška, važiuojam toliau.

Dainioška
2012.04.10, 15:06
Pamiršom kainas ir kur pirkom:D:-x

sheikhas
2012.04.10, 16:32
Pirkom provincijoj, taigi nieko informatyvaus, užsakinėjo atrodo iš AD Baltic.
Jei gerai pamenu:
Vairo traukių antgaliai (Delphi Lockheed) po 55Lt/vnt
Stabilizatoriaus traukė (Delphi Lockheed) po 45Lt/vnt
Stabilizatoriaus gumos po 9Lt/vnt.
Aišku visa tai su vietiniu antkainiu, jiems irgi reikia uždirbti kažkiek, taigi nuėjau ir nupirkau :)

Dainioška
2012.04.24, 21:26
Nu va "pasiremontavau" pakabą. Pakeitė vairo traukes, pusašio (granatos) gumą (jau traškėjo, bet praplovė, sutepė, žiūrėsim kiek pralaikys), šakės galinius salenblokus. Po visų remontų atsirado naujas garsas. Pradedant važiuoti kažkas sugirgžda (nesutreška). Įtarimas krinta ant salenblokų - arba nekokybiški arba blogai įdėti. Pridedau detalių (dėžučių foto).
http://i.imgur.com/nkEEhl.jpg

BOSAS
2012.04.24, 22:03
Na pabandyk sias detales, taciau kolkas naujomis dalimis tenka nusivilti del trumpo ju tarnavimo laiko musu keliais.
Naujos dalys jau po 10 -20 kkm sudyla, patikrink tiek nuvaziaves pats nustebes liksi.

sheikhas
2012.04.25, 08:33
Esu girdėjęs nemažai nusiskundimų dėl šito BAW...

Dainioška
2012.05.06, 22:49
Vienu žodžiu, nesekasi man su pakabom. Po remonto dar labiau viskas barška, gigžda. Neaišku ar bėda detalėse ar remontininkuose. Reikės varyti į kitą servisą (Vilniuje) ir po jų verdikto matyt vėl keistis detales(bang)

BOSAS
2012.05.07, 16:42
Uzuojauta, kartais taip nutinka.

Darukas
2012.05.09, 08:46
Vienu žodžiu, nesekasi man su pakabom. Po remonto dar labiau viskas barška, gigžda. Neaišku ar bėda detalėse ar remontininkuose. Reikės varyti į kitą servisą (Vilniuje) ir po jų verdikto matyt vėl keistis detales(bang)

Kartą man panašiai buvo: Radau nedaveržtą 1 varžtą, o girgždėjo restauruota stabilizatoriaus traukė, kuri greit "prisitrynė" ir nutilo.

Dainioška
2012.05.11, 22:31
Apie nepriveržtus varžtus-ta pati istorija-po jų remonto atsirado ne tik girgždesys, bet ir bildesys, pasirodo buvo atsisukusi (neprisukta) stabilizatoriaus traukė (jie dievagojosi, kad jos nebuvo lietę). Dar kolegos klausimas - anktesniuose servisuose buvo nustatyta, kad barška stabilizatoriaus įvorės. Parduotuvėje man įsiūlė (tik nesijuokit BAW, mėlynas). Servise man aiškino, kad įvorės pas mane geros (manau tingėjo keisti, pamiršo ar kitos bėdos). Kaip manote - jas dėtis, ar susitaikyti ir nusipirkti geresnes. Tiesa, šios kokios tai kietos ir dedasi nuėmus vieną stabilizatoriaus traukės galą (per nuimtą galą), jei teisingai ir suprantamai paaiškinau. Ir dar, rusų forumuose skaičiau, kad yra skirtumas dedant įvores į kurią pusę "žiūrės" "plyšys"
http://i.imgur.com/AoptGl.jpg

arunka
2012.05.12, 14:18
o kam traukę nusukinėt? Atsuki gumos laikymo kronšteiną ir pakeiti,o dėl įpjovos pazicijos tai ten yra vienoj pusėj status kampas,kaip galima kitaip įdėti?

Dainioška
2012.05.28, 14:19
Istorijos tęsinys. Praradęs viltį nuvariau į Frikciją (arti namų). Nustatytos girgždėjimo ir bildėjimo priežàstys - anksresni kreivarankiai neprisuko ar nedasuko varžtų (dar nebuvo poveržlių). Dar pakeitė stabilizatoriaus įvores Mopar, tų mėlynų nedėjo, nes nelaiko.

Kazlas
2012.11.01, 22:22
Gal kas rekomenduotu serviza, bei daliu parduotuve darugiskom kainom perrinkti vaziuokle Vilniuja? Nes barska tiek priekis, tiek galas. Aciu :)

AERO_DD
2012.11.01, 23:02
Gal kas rekomenduotu serviza, bei daliu parduotuve darugiskom kainom perrinkti vaziuokle Vilniuja?
Detales galima nupirkti daug kur,tik priklauso ko reikia ir vistiek palyginti kainos.,pvz:
1. Autoterpe http://autoterpe.w3.lt/kontaktai.php
2. Naujos ir naudotos detales
Karaciunu 48, Vilnius (Nemencines plentas)
(8-698) 13857
tel nr. 869813857
3. Arba varyk pas Arvyda (jis ir nupirks tau ka reikia ir pasikeis.,arba prakonsultuos kur ka gauti) 860027749

Kazlas
2012.11.01, 23:56
Sirdingai dekoju (app) nes tikrai uztrukau paieskoja...

Tagas
2013.04.16, 10:33
Vakar palindus po auto, pastebėta, kad reik keist priekinį, kairės pusės, šarnyrą, jau radau kur pirkt, tik su su galinių amortizatorių įvorėm sunkiau.... gal ka patarsit?

Sauliuss
2013.09.24, 12:08
Sveiki, parašysiu kaip tepiau šarnyrus IV kui. Nors tema III ko, bet gal nesupyksit, per paiešką radau šią temą kaip labiau tinkamą :) Žodžiu pasiskolinu tepimo pompą, užmaunu antgalį ant šarnyro tepimo taško, spaudžiu tepalą ir matau, kad tas tepalas ima lysti lauk per skylutę šarnyro gumoje. Abiejuose šarnyruose ta pati situacija, o ir skylutės panašioje vietoje. Kaip manote, ar skylutės numatytos gamintojo, kad pašalinti tepalo perteklių (kažkodėl labai abejotina), ar prieš tai koks "gudročius" pradurė skylutės, kad galėtų švirkštu tepalo išvirkšti. Gal ir kvailai nuskambėjo mano klausimas, tačiau niekada anksčiau neteko susidurti su tepamais šarnyrais, padėkit išsiaiškinti kaip turi būti.

Sauliuss
2013.09.25, 10:25
Tai kaip ten su tom skylutėm apsauginėje gumoje
? Neturi jų būti?

vejas666
2013.09.25, 22:38
jeigu guma apsaugine tai jinai ir turetu saugot o ne but skyleta. panasiai ir prezervatyvas jeigu bus skyletas tai ir nieko gero . cia tik mano nuomone :)

Arnas
2013.09.25, 22:44
ar prieš tai koks "gudročius" pradurė skylutės, kad galėtų švirkštu tepalo išvirkšti. .

Skyluciu lygtai neturi buti, tam ir yra specialus tepimo antgaliukas, kad gudravoti i kur isvirksti tepalo, nereiketu... :) Taigi panasiau tiesiog i gumu itrukima...

Sauliuss
2013.09.25, 23:06
Tiesiog kazkuriame forume buvau skaites patarimu, kad su kuo storesne adata durt ir svirkstu ivaryti tepalo :) taigi reiks gerai nuvalyti ir dar karta apsiziureti - gal tikrai sutruko nuo intensyvaus naudojimo kaip kad
kolega rase apie prezervatyvus :cry:

julijus
2016.05.17, 09:48
Gal galite patarti kokius, kokios firmo ir gal iš kur pirkti antgalius, nes jau užkniso tie iš Tanagros, nes tik pasikeičiu ir po 2 sav. vėl prasideda muzika.

romaas
2016.05.17, 10:35
Gal galite patarti kokius, kokios firmo ir gal iš kur pirkti antgalius, nes jau užkniso tie iš Tanagros, nes tik pasikeičiu ir po 2 sav. vėl prasideda muzika.

visagaliai restauratoriai pades :)

julijus
2016.05.17, 10:45
visagaliai restauratoriai pades :)

Tai tipo geriau restauruoti, net ir slamsta kuris buvo anksciau, nes gailiuosi, kad kazkada origuinalius senu palikau servise.

romaas
2016.05.17, 21:11
Tai tipo geriau restauruoti, net ir slamsta kuris buvo anksciau, nes gailiuosi, kad kazkada origuinalius senu palikau servise.

taip :)

BOSAS
2016.05.18, 06:20
Tai tipo geriau restauruoti, net ir slamsta kuris buvo anksciau, nes gailiuosi, kad kazkada origuinalius senu palikau servise.

Su tuo restauravimu irgi buna cirku. N kartu turejom garantini remonta del restauratoriu kaltes.

Siulau dek lempforderi . Rts
Ruvile dar pakuoja gerus. Ir dar kazkokie yra . Tik geri nekainuoja 15€ jie brangesni.

sheikhas
2016.05.30, 13:56
na išlupau visokias Ruville ar kažkokias (atidirbo ~40kkm) ir sukroviau Lemfolderius. Įdomu kiek laikys...