PDA

Žiūrėti pilną versiją : problemos dujos/benzinas



explosion
2011.04.16, 14:05
Sveiki, nezinau net kaip pavadinti klausima, nes man asmeniskai tai kazkokia mistika dvelkia - neisivaizduoju net kur gali buti problema:
Pas mane Plymuoth Voyager 1998 metu, 3.0 benzinas/dujos. Iranga italiska.

Problemos tokios: vaziuojant dujomis sanaudos yra kokie 25 l/100 km mieste. Buvau pas dujininkus, jie pareguliavo, bet niekas nepasikeite. Kiek benzino sueina net nematavau, bet irgi gerokai virs normos.

Masina sunkiai isibegeja - tiek benzinu, tiek ir dujom (nors deze ka tik taisyta).

Ijungiant benzina po duju - varyklis dusta. Jei automatiskai - uzvedant masina, pati persijungia i dujas beveiki is karto, nors varyklis dar saltas, ir uzgesta.

BOSAS
2011.04.16, 19:53
Gali buti kalta deze.
Gali buti ir bedu su motoro mechanika bei elektra.

Sitie 3.0 varikliai tai :oops:su savais bajeriais

olegovic
2011.05.18, 09:38
Sveiki! Turiu Dodge Caravan IV 3.3 2001m.,prieš koki pusmeti įstačiau dujas,vaziuoja ne blogai nusiskundimu ne turiu iskirus kuro sanaudas! Žiema ridavo apie 20l duju,galvojau del salčiu,bet atejo pavasaris pradejo valgit 22-23l. Nuvaziavau pas dujininkus kurie state dujas,o tiesa pamiršau pasakiti kad dege Chek lempute (geltonas varikliukas),meistras pajunge kompa prie duju ir pasake kad iš ju puses viskas tvarkoi,tada nuvažiavau i servisa kur man pajuge kompa prie tos fiškes po vairu ir pasake kad liamda zondas,tas kuris stovi iki katalizatoriaus neveikia. Koroče pakeite jie man liamda zonda,nueme klaidas,pasake kad variklis labai gerai dirba,lempute jau nedega,žvakes pas mane pakeistos,tepalai kaip variklije taip ir dežei pakeisti,filtrai irgi. Aš laimingas užpiliau 20l duju ir pravažiavau ant ju ligiaj 90 kilometru (ne miliu). Išeina 22l ant 100km.

Gal kas žino kame gali but problema? Kodel tokios sanaudos. Padekit,nes pradedu nusivilti šita mašina,nors ji man patinka.

Girdejau kad duju sanaudos turi but apie15-18l.
Benzino kiek sueina irgi nematavau,bet prieš liamdos keitima tikrai nemažai.

Tadas
2011.05.18, 11:11
Aš taip pat girdėjau kad kai kurie sutelpa į 13 dujų mieste :D jei trasoj ryja iki 14-15 l , nieškok užpakalyje sliekų :DDD asmeniškai man ryja 20l mieste, dujos paprastos, žiemą dar daugiau, jei nori kardinalių pokyčių, pirk kitą auto.

olegovic
2011.05.18, 13:17
Tadas tu nori pasakiti kad 20l tai normalu ar tu tesiog pripratai prie tokiu sanaudu? :-?

Zydrius
2011.05.18, 13:53
Olegovič'iau,
15 ltr. Vilniuje tikrai nesitikėki, jei važinėsi pastoviai galvodamas ar ne per stipriai startuoji nuo sankryžos, numeti koją nuo "gazo" iš toli prieš sankryžą ar posūkį - sutilpsi gal į 18-19 ltr.
Važinėdamas oriu veidu, kad būtų malonumas - susitaikyki su 21-22 ltr., arba kaip Tadas rašė ankščiau - reikia ieškoti auto kompaktinės golfų klasės...
Žmonos ex AUDI C4 su 2,3 varikliu (5 cilindrai), automatas - Kaune dujų "kūrendavo" 15-16 ltr. mieste...

driusa
2011.05.18, 19:46
Sveiki! Turiu Dodge Caravan IV 3.3 2001m.,prieš koki pusmeti įstačiau dujas,vaziuoja ne blogai nusiskundimu ne turiu iskirus kuro sanaudas! Žiema ridavo apie 20l duju,galvojau del salčiu,bet atejo pavasaris pradejo valgit 22-23l. Nuvaziavau pas dujininkus kurie state dujas,o tiesa pamiršau pasakiti kad dege Chek lempute (geltonas varikliukas),meistras pajunge kompa prie duju ir pasake kad iš ju puses viskas tvarkoi,tada nuvažiavau i servisa kur man pajuge kompa prie tos fiškes po vairu ir pasake kad liamda zondas,tas kuris stovi iki katalizatoriaus neveikia. Koroče pakeite jie man liamda zonda,nueme klaidas,pasake kad variklis labai gerai dirba,lempute jau nedega,žvakes pas mane pakeistos,tepalai kaip variklije taip ir dežei pakeisti,filtrai irgi. Aš laimingas užpiliau 20l duju ir pravažiavau ant ju ligiaj 90 kilometru (ne miliu). Išeina 22l ant 100km.

Gal kas žino kame gali but problema? Kodel tokios sanaudos. Padekit,nes pradedu nusivilti šita mašina,nors ji man patinka.

Girdejau kad duju sanaudos turi but apie15-18l.
Benzino kiek sueina irgi nematavau,bet prieš liamdos keitima tikrai nemažai.
Niekada neskaičiuok dujų sąnaudų užpylęs nepilną balioną.Užsipilk pilną ir po to pilną ir bus daugmaž tikslu + dujų kokybė ir kokioje kolonėlėje pildaisi.Dar pažiūrėk kad nebūtų pastoviai įjungtas stiklo apiputimas, nes tada rytais veiks kondikas kuris taip pat sąnaudom nepadeda ;)

Makena
2011.05.18, 21:04
Nebūtina pirkt kitos mašinos. Kas nori sumažint sąnaudas, tas ir sumažins. Jei važiuoji kaifuodamas ir oriai, tai ir turi 20 litrų. Ir ne tik mieste. Jau minėjau, kad kai daviau vairuot taksistui, nuo Kauno iki Klaipėdos vos tilpo į 25 l. Grįžau jau pats, bet lėkdamas, tai ~ 18. Kaip žmonės nori, taip ir važiuoja, taip ir turi sąnaudas ir nieko čia nepribursit daug. Paprastai įrangai, dar galima kažką pažaist, pareguliuot, jei nugrybauta į lankas, bet vis tiek viskas atsirems į tą patį- kaip važiuoji. Aš telpu į tai į ką telpu, bet jei kitaip važiuočiau, tai kitaip ir būtų.

BOSAS
2011.05.18, 21:59
Su makenos pasakymu visiskai sutinku.
Jis nori taupiau jis ir taupo. Jam tam kantrybes pakanka, o daugumai ne.
Dar sanaudos priklauso ir nuo dezes jei ji blogai dirba sanaudos taip pat kyla.

olegovic
2011.05.18, 23:04
Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?

Makena
2011.05.19, 06:33
- Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru? Jokio skirtumo. Vienintelis patarimas: paaukok 40 litų, užsipilk dujų ir važiuok iki Kaišiadorių daug maž pastoviu greičiu- apie 100. Parašyk, kiek surys, tada matysim kas prie ko.

Tadas
2011.05.19, 06:58
Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?
O tapkė pas tave lengva pedalo atžvilgiu? Mano nuomone, jei neįstengi nusipirkęs vonią, jos prisileisti, pirk dušo kabiną :lol: 3,3 V6 su vairuotoju ir daiktais gauname 2 tonas, automatinė dėžė, šviesaforai, kamščiai, trumpi atstumai. Na sumažinsi tu jas 2 litrais 100km , sutaupysi 4,30 Lt ir drebinsi koja kiekvieną kartą pajudėdamas nuo sankryžos. Nustok ieškot gedimų, mašina tokio kalibro nevažiuos tuščiai. Sėkmės.

BOSAS
2011.05.19, 07:51
Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?


Ipatingai letas pajudejimas nuo sakryzu nepades sutaupyti.
Startuoti reikia kazkas apie 1800 aps ir nevirsyti 2000 aps.
Jei vaziuoji kalnais tai blogins tavo situacija ekonomijos atzvilgiu. Kamsciai tai pat blogina siruacija.
Beje sios dezes 60km/h gali vaziuoti prie 1800 aps ir taip pat gali 60km/h vaziuoti prie 1400 aps, tai labai itakoja sanaudas. Sis punktas yra labai svarbus.

Padaryk kaip siulo 40 lt uzsipili juos magistraleje ant tuscio bako ir pramini tiesiaja, o tada parasai ir bus aisku ar yra bedu ar ne.

driusa
2011.05.19, 18:45
Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?

Bet kokiu atveju 22 mieste šiltuoju metu laiku nenormalu,nebent stačias ant pedalo varai.Bandyk žiūrėt kas ant benzo darosi, jei ir ant benzo blogai tai ieškok galų žvakėse,laiduose ir pan. Ir pabandyk dar pas kitus dujininkus nuvaryt, nes kartais dujininkų požiūris būna toks- įstačiau tau dujas ir atsi... Ir dar kart pasikartosiu žvakių laidai ir žvakės!!!! Su purškimine įranga niekas nešaudo ,o sąnaudos padidėja žymiai.

Makena
2011.05.19, 19:13
nevirsyti 2000 aps.
Beje sios dezes 60km/h gali vaziuoti prie 1800 aps ir taip pat gali 60km/h vaziuoti prie 1400 aps,
Va būtent. Aukso žodžiai. Mieste labai retas atvejis, kad viršyčiau 2000, ir apsukas stebiu, - paskui įpranti ir savaime gaunasi. Nežinau, kaip kitiems, bet man pajudėt nuo sankryžos, labai jau mažai pedalą paliest reikia ir nei atsilieku, nei trukdau kam. O kaip Driusa sako, tai ne tik 22 galima sukišt liuosiai, kad tik būtų kas sumoka už tai:D Ir, beje, nieko įspūdingo neparodytai dar, kad ir į kalną- tik pamink, paimk pagreitį ir pažiūrėk į kompą- akys iššokt gali. Kaip ir lenkiant, kaip ir nardant. O ar netūrėtų, pas ketvirtus rodyt klaidas, jei žvakė pramušta ar laidai nusibaigę?

olegovic
2011.05.24, 15:51
Na va,nuvažiavus pas dujininkus,kaip ir sakiau patikrinau miesto saligomis surijo 20l duju,magestralei kolkas neturiu laiko patikrinti,bet ir taip ašku kad mažiau suris. Pas mane visas važiavimas išeina po miesta,del to ir aktualus sanaudos mieste. Žvakes naujos,laidai nepramušineja,reiškia reikia priprasti prie maždaug 20L/100Km :%-} :D Visiem ačiu! (yes)

petrasl
2011.05.26, 12:20
Man irgi rodos nenormalu. Pas mane 3.8l. Mišriu režimu, bet kažkur 70% kelio pravažinėta mieste ir gaunasi 14.55 (borto kompas rodo 13.6). Čia rodmenys nuvažiavus truputį daugiau nei 1000 Km. Papildomai benzo susinaudoja 2.1 šimtui km.

oleg
2011.05.28, 11:54
na mano rekordas buvo 25l meste,bet pedala spaudziau iki dugno)))) pasivazinejimas buvo smagus/ o seip telpu i17l meste ( ir pas mane liamda zondas parejes) tai manau jeigu viskas normaliai sureguliota ir veikia viskas kas turi veikt,turetu valgit maziau.

olegovic
2011.06.15, 10:00
Aš vel apie ta pati. :D Patikrinau sanaudos magestralei Vilnius-Kaunas Kaunas-Vilnius vidurkis išejo 15l,o po miesta taip ir rija 20l

BOSAS
2011.06.15, 14:10
turi bedu su masina.

bobo
2011.06.15, 15:51
deja vonios megsta stipriai pavalgyti (eat)

explosion
2011.07.09, 17:02
Na va, kazkas lyg ir pasidare aiskiau - arba variklio galvos tarpine arba termostatas grybauja... Gal kas zinote kur vln (pageidautina Zirmunuose) gerai padarytu diagnostika?

PlymouthV6
2011.07.10, 19:54
Nei sugedusio termostato, nei galvos tarpines per diagnostika tau niekas nematys :) Cia tas pats kas ieskoti skyliu marskiniuose su rentgeno aparatu :) Termostata pasikeisk ir dar aiskiau pasidarys :)

explosion
2011.07.10, 21:34
Tai nesuprantu - ka nera meistru, kurie gali normaliai issiaiskinti kame problemos? :( per brangu man kazka keisti vien pagal itarimus...

Tadas
2011.07.10, 21:43
Matyt nėra. Tik prie ko čia tarpinė ir termostatas...

explosion
2011.07.10, 21:52
Matyt nėra. Tik prie ko čia tarepinė ir termostatas...

ziurejo toks mechanikas pazistamas, tai pasake kad arba tas arba anas. Pasiule pasidaryti kokiam servise pilna diagnostika.

Tadas
2011.07.10, 22:16
Pamiršk tarpinę, termostatą ir mechaniką. Diagnostiką gali pasidaryt ir pats, pradžiai.

explosion
2011.07.10, 22:56
kaip? nesu automobiliu meistras

PlymouthV6
2011.07.11, 08:21
Per diagnostini kompa gali matyti elektrines dalies gedimus. Nei tarpine, nei termostatas neturi juk davikliu? Reiskia ir kompas nemato ju. Diagnostikas tau reiketu pasidaryt, kad suzinotum ar nera gedimu elektros grandineje, o jei nera, reiskia reikia ieskoti gedimu mechanineje dalyje.

romaas
2013.02.07, 22:10
sveiki, nelabai suprantu ar i si posta rasau.gal nesupyksite,
variklis 3,3 benzas/dujos.
pradejo trukcioti variklis,-
vaziuojant mieste normaliai, sustojus prie sankryzos, laikant koja ant stabdziu pedalo, pradeda trukcioti variklis(o gal ne jis, o deze).Vos vos atleidus koja nuo pedalo (bet dar vis laikant masina, kad nepajudetu), ima trukcioti stipriau.( dezes gedimas?)
Siaip vaziuojant nesijaucia jokiu trukciojimu, nieko panasaus i aukstos itampos laidus ar zvakes (sitie dalykai pakeisti nauji).Uzdegimo rite keista (deveta) gruodzio men.Ant benzino sis trukciojimas juntamas labai nestipriai.Vairo stiprintuvas leidzia skysti, gal jame ieskoti bedos.Pabandysiu nuimti gen.dirza, galbut atkristu vienas itarimas.
Gal kokiu minciu turite?
Aciu.

wongas
2013.02.08, 08:43
Labas. Praktiškai pats žinai bėdą:
(Vairo stiprintuvas leidzia skysti, gal jame ieskoti)

Zydrius
2013.02.08, 09:27
sveiki, nelabai suprantu ar i si posta rasau.gal nesupyksite,
variklis 3,3 benzas/dujos.
pradejo trukcioti variklis,-
Gal kokiu minciu turite?
Aciu.

Tikrai ne nuo stiprintuvo. Trukcioja greiciausiai todel, kad pramusineja kibirksti. Pasiziurek sutemus, tikrai pamatysi po kapotu zaibus ;) Pirmiausia ziurek kur aukstos itampos skirstytuvas. Jei laidai neoriginalai - bus problema jose, gali pramusinet ir skirstytuvas i varzta gelezini + dabar tokia dregme lauke.

Vitalijus 771
2013.02.08, 10:17
Arba duju purkstukai..

juzeg
2013.02.08, 14:16
sveiki, nelabai suprantu ar i si posta rasau.gal nesupyksite,
variklis 3,3 benzas/dujos.
pradejo trukcioti variklis,-
vaziuojant mieste normaliai, sustojus prie sankryzos, laikant koja ant stabdziu pedalo, pradeda trukcioti variklis(o gal ne jis, o deze).Vos vos atleidus koja nuo pedalo (bet dar vis laikant masina, kad nepajudetu), ima trukcioti stipriau.( dezes gedimas?)
Siaip vaziuojant nesijaucia jokiu trukciojimu, nieko panasaus i aukstos itampos laidus ar zvakes (sitie dalykai pakeisti nauji).Uzdegimo rite keista (deveta) gruodzio men.Ant benzino sis trukciojimas juntamas labai nestipriai.Vairo stiprintuvas leidzia skysti, gal jame ieskoti bedos.Pabandysiu nuimti gen.dirza, galbut atkristu vienas itarimas.
Gal kokiu minciu turite?
Aciu.

Gal BOSAS nesupyks:) ir as pabandysiu isreiksti savo nuomone. Man regis cia nereikia ieskoti bedos aukstoje itampoje, nes kiek supratau pagrindine beda atsiranda vaziuojant dujomis. Buvau rases kaip man buvo istatyta duju iranga ir isvis variklis trukciojo ir dirbo kaip traktorius.Buvo uzlausta duju padavimo i purkstuka zarnele. Gal vertetu paziureti duju zarneles?

PlymouthV6
2013.02.08, 14:39
Ponai, neisiskaitete i teksta: ant benzino trukciojimas taip pat juntamas, tik zymiai silpniau. Reiskia ne(vien) dujose beda. Itariu zvake. Galejo buti ir brokuota ir palauzti galejo isukant. Arba laidas kazkuris.

juzeg
2013.02.08, 16:54
Man atrodo kad mes visi ci stengiame padeti zmogui susidurusiam su vienokia ar kitokia problema. Tos problemos nei as nei Jus PlymounthV6 tiksliai nezinome, nepajauteme ir neisgyvenome. Todel stengiames kiekvienas padeti zmogui kaip galime. Manau zmogui nesudetinga bus patikrinti kiekviena "diagnoze" ir atsirinkti sau tinkama.
Del zvakes, aukstos itampos laidu, ar skirstytuvo as turiu savo nuomone ir galvoju kad trukciotu vienodai and duju ir ant benzino. Galu gale ka mes vadiname trukciojimu?

romaas
2013.02.08, 19:57
aciu uz pareikstas nuomones.
Siandien buvau nuemes gen dirza, - vairo stiprintuvas atkrenta! (tiktai idomu, kodel be dirzo akumo lempute nedega? generatorius tai nesisuko?)
Stovint, ant mazu apsuku, trukciojimas juntamas kai variklis dirba ant duju, su benzu praktiskai nesijaucia.
Kazkuris is dujininku sake, kad gali buti stabdziu vakumo problema,- kiaura pusle. Bet trukciojimas juntamas uztraukus tik rankini, nelieciant kojinio stabdzio.
Mano galva, reikia ieskoti bedos "santechnikoje".I duju slangutes visai neatkreipiau demesio.Reiks ryt perziureti.
Zvakes naujomis buvo pakeistos kazkur lapkricio men,aisku platinines, Championai. Pries pora dienu isemes,platinos kazkaip neuztikau... tarpeliai buvo arti 2mm, sumazinau iki 0.7, maniau kad mazomis apsukomis "nepramusa" kibirksties.
tai va, mano pirmoji masina su duju iranga, tai ir bandau aiskintis kas su kuo.

Arnas
2013.02.08, 20:02
Zvakes naujomis buvo pakeistos kazkur lapkricio men,aisku platinines, Championai. Pries pora dienu isemes,platinos kazkaip neuztikau... tarpeliai buvo arti 2mm, sumazinau iki 0.7, maniau kad mazomis apsukomis "nepramusa" kibirksties.
tai va, mano pirmoji masina su duju iranga, tai ir bandau aiskintis kas su kuo.

Su zvakem tu cia be reikalo taip... ;) .

romaas
2013.02.08, 21:31
Su zvakem tu cia be reikalo taip... ;) .

be reikalo kaip? i gera puse, ar i bloga?

juzeg
2013.02.08, 21:31
aciu uz pareikstas nuomones.
Siandien buvau nuemes gen dirza, - vairo stiprintuvas atkrenta! (tiktai idomu, kodel be dirzo akumo lempute nedega? generatorius tai nesisuko?)
Stovint, ant mazu apsuku, trukciojimas juntamas kai variklis dirba ant duju, su benzu praktiskai nesijaucia.
Kazkuris is dujininku sake, kad gali buti stabdziu vakumo problema,- kiaura pusle. Bet trukciojimas juntamas uztraukus tik rankini, nelieciant kojinio stabdzio.
Mano galva, reikia ieskoti bedos "santechnikoje".I duju slangutes visai neatkreipiau demesio.Reiks ryt perziureti.
Zvakes naujomis buvo pakeistos kazkur lapkricio men,aisku platinines, Championai. Pries pora dienu isemes,platinos kazkaip neuztikau... tarpeliai buvo arti 2mm, sumazinau iki 0.7, maniau kad mazomis apsukomis "nepramusa" kibirksties.
tai va, mano pirmoji masina su duju iranga, tai ir bandau aiskintis kas su kuo.

Pagalvojam(upset). Ar gali buti kad and duju jauciasi stabdziu vakumo problema, o ant benzino ne(protest)?
Patikrink slangutes. Blogiau nebus. Bet jei sakai kad dujininkas ziurejo... O gal toks pat dujininkas kaip ir tas, kuris man state duju iranga:)

romaas
2013.02.08, 21:39
Patikrink slangutes. Blogiau nebus. Bet jei sakai kad dujininkas ziurejo... O gal toks pat dujininkas kaip ir tas, kuris man state duju iranga:)[/QUOTE]

dujininkas tik kalbejo, gal as to turbut nepaminejau....:)

Arnas
2013.02.08, 21:39
be reikalo kaip? i gera puse, ar i bloga?

Normalus tarpelis yra apie 1,2 mm ;)

romaas
2013.02.08, 21:41
Normalus tarpelis yra apie 1,2 mm ;)

bus perreguliuoti....:)

BOSAS
2013.02.08, 22:41
aciu uz pareikstas nuomones.
Siandien buvau nuemes gen dirza, - vairo stiprintuvas atkrenta! (tiktai idomu, kodel be dirzo akumo lempute nedega? generatorius tai nesisuko?)
Stovint, ant mazu apsuku, trukciojimas juntamas kai variklis dirba ant duju, su benzu praktiskai nesijaucia.
Kazkuris is dujininku sake, kad gali buti stabdziu vakumo problema,- kiaura pusle. Bet trukciojimas juntamas uztraukus tik rankini, nelieciant kojinio stabdzio.
Mano galva, reikia ieskoti bedos "santechnikoje".I duju slangutes visai neatkreipiau demesio.Reiks ryt perziureti.
Zvakes naujomis buvo pakeistos kazkur lapkricio men,aisku platinines, Championai. Pries pora dienu isemes,platinos kazkaip neuztikau... tarpeliai buvo arti 2mm, sumazinau iki 0.7, maniau kad mazomis apsukomis "nepramusa" kibirksties.
tai va, mano pirmoji masina su duju iranga, tai ir bandau aiskintis kas su kuo.
Gi ne mopedas cia kad po 0,7 mm tarpa darytum.
Bek atstatyti atgal. Ir nereikia cia tokiu burtu burti.

driusa
2013.02.10, 22:52
Nuo 45 posto yra tema http://www.voyager.lt/showthread.php?119-Kuro-s%C4%85naudos-(dujos-benzinas)&highlight=kuro+sanaudos ten ponai prašom ir ..........

romaas
2013.02.14, 21:20
Gi ne mopedas cia kad po 0,7 mm tarpa darytum.
mopede zvakiu tarpai yra (buvo) 0.5mm. O kokie tarpai e 28 - uose daromi? ar tik ne 0,7 ?

tarpai zvakiu atstatyti, laidai buvo pakeisti dar naujais.Trukciojimas taip ir neprapuole!

Siandien buvau pas pazistamus dujininkus Asigalio g. gale, ir jie trukciojimo problema sutvarke. Pakeite duju purkstuku atramines gumeles, variklis vel dirba tolygiai. Simboliskai sumoketa 30lt. Jie tvirtino, kad del susidevejusiu siu gumeliu galejo valgyti duju 2-3 ltr daugiau, ka as ir buvau pastebejes.
tokios buvo bedos :)

BOSAS
2013.02.16, 11:12
O kokie tarpai e 28 - uose daromi? ar tik ne 0,7 ?


manau cia daugiau rasi http://www.e28.lt/