PDA

Žiūrėti pilną versiją : Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)



crysleris
2012.03.20, 20:59
Jei patarti prieš perkant, trumpai, ne iš techninės pusės:

1. jei važinėjote prieš tai su "ekonomiška" mašina, tai pradžioje tikrai atrodys baisu su chrysleriu..... Turėsite priprasti nežiūrėti į benzino lygio spidometrą. Todėl gerai pagalvokite, ar piniginė išneš. Tuo labiau, kad visgi dažniau važinėjama mieste.

2. Ši mašina ekonomiška tik ilgose kelionėse :) ilgoms kelionėms ji pakankamai pasiteisina... man atvirai pasakius išlaidos kurui ne daug ir skyrėsi nuo mano ekonomiškos 1,6 varikliu mašinos. kelionei išleidžiu bemaz tiek pat ir su sena ekonomiška mašina, ir su chrysleriu. . bet išimtinai tikilgoje kelionėje. Aišku, mažiau 8 l/100 km nepavyks išlaužti (ir tik važiuojant 70-85 km/val greičiu):) manau neįmanoma. Tiesa, man su autopilotu važiuoja ekonomiškiau, bent autostradoje.

3. Jei važinėjate tik mieste ir tik trumpais atstumais, mašina absoliučiai neekonomiška. ir tikrai pagalvokite ar verta pirkti. nebent esate daugiavaikė šeima ir aišku turite pinigų benzinui.

4. . Kai kuriais atvejais, turėsite išmokti slėpti nuo pažįstamu kokią mašiną nusipirkote ir koks variklis. Nes gali užknisti visų priekaištingi žvilgsniai ir nuomonės, kad kokį čia siurbiką nusipirkai. Tikrai pradedi slėptis, nes tokie pažįstami pradeda varyti neviltin. ir neleidžia džiaugtis pirkiniu.

5.. Perkant Chryslerius ar Dodge (ta pati mašina) nereikia žiūrėti vien į išorę, nes jie daugumoje visi vienodi, bet labai skiriasi vidaus komplektacija. Todėl būtinai reikia žiūrėti kas yra viduje. Nes labai daug variantų. Gal vienam patiks šildomos sėdynės, o kitam dar kas nors. kas yra viename, gali nebūti kitame, nors iš išorės atrodys identiškai.


Nesu dar profas, važinėju dar tik netoli pusės metų, todėl patarimai tokie gal juokingi, bet gal kam pravers... Kartais pasigendu patarimų, tokių ne techninių, mokslinių, o grynai iš žmogaus pirmų įspūdžių.

crysleris
2012.03.20, 21:04
Čia toks ilgesnis rašinėlis... jis dar nebaigtas...
Pirmą dieną prie vairo, teko priprasti, atrodė ne važiuoji, o skrendi, nes nejautei nieko, o dar ir sėdi gan aukštai. Stabdį spausti būdavo net baisu, nes atrodė viskas labai jautru. Atrodo stabdį, vos spustelėji, o mašina "deda" ant stabdžių ir tu net iš kėdės pašoki.

Taigi kokie įspūdžiai turint Chrysler automobilį?

Pirmiausia, kas labai maloniai nuteikia - tai patogus įlipimas ir išlipimas. Mašina aukšta, taigi sėdant nereikia ten rangytis, staipytis ar dar kaip nors bandyti įsodinti savo sėdynę į kėdę. Aukšta mašina gerai ir tuo, kad labai patogu, ją prižiūrint. Su siurbliu patogu siurbliuoti vidų, vaikščioti viduje gali beveik stačias, tiksliau susilenkęs, bet tai nepalyginti patogiau, nei valant žemas mašinas.
Antras patogumas, kad šoninės durys yra iš abiejų pusių. Dažniausiai tokio tipo automobiliuose, durys būna tik iš dešinės pusės, kas ne visada patogu. Patogu ir tai, kad dažnuose modeliuose, jos automatiškai atsidaro nuo pultelio. Tiesa, kuom tas patogu, man dar pilnai nesuprantama, nes man asmeniškai greičiau pačiai atsidaryti. Čia aš kaip sakau, tik "navarotas", neduodantis per daug didelės naudos. Gal tik gerai, kad jei duris blogai užtrenkei (o tas kažkodėl ištinka neretai, nes jėgos reikia panaudoti), tai jos pačios užsidaro. Tiesa, nežinau kiek tai saugu žiemą, jei užšaltų durys (taip gali perdegti varikliukas durų atidarymo). Labiau pasiseka tiems, kam atsidaro ir bagažinės durys. Tiesa, man tokia laimė neišpuolė, bet kai bagažine nesinaudoji dažnai, to trūkumo nejauti.
Labai patinka tas, kad patogios sėdynės. Amerikonai moka gaminti patogias sėdynes. Nors mano mašina sueuropinta (vokiška), bet sėdynės aišku vistiek matyt rinktos pagal amerikonų standartus. Sėdėdama net ilgoje kelionėje visai nepavargsi. Bent pas mane sėdynė reguliuojasi elektra, todėl labai patogu važiuojant pasireguliuoti. Kitiems nuskyla, kad sėdynės būna ir šildomos
Chrysler automobilyje man labai patinka, kad automobilyje yra daug taip vadinamų "bardačiokų" (daiktadėžių). Yra viena po priekine panele, yra po priekine keleivio sėdyne, beje dar ir užrakinama. Pas mane (ne visuose modeliuose būna) yra labai praktiškas ir didelis "bardačiokas" prie vairuotojo per vidurį, kurį galima perkelti į antrą eilę ir pritaikyti keleiviams. Šioje daiktadėžėje yra du, vienas didelis, kitas mažesnis, skyriai, skyrelis vienkartinėms nosinėms, skyrius kur galima krautis telefoną (bent spėju, iš instrukcijų kad taip turėtų būti, pas mane nėra) Daiktadėžių galima rasti ir keleivių salone, tiesa jos jau ne tokios didelės. Daiktadėžė yra ir bagažinėje, kur gali susidėti keltuvą, trikampį, tempimo virvę. Na, gesintuvus ir vaistinėlę jau teks slėpti po sėdynėmis.
Mėgstantiems kelionėje gerti gėrimus, ir prie vairuotojo, ir prie keleivių sėdynių ras specialius laikiklius.
Nedidelė daiktadėžė saulės akiniams ar kitoms panašioms smulkmenoms yra ir automobilio stoge, ties kompiuterio rodmenimis. Tiesa, nežinantys gali ir nesusigaudyti, kad tą vietą galima atidaryti ir ten yra daiktadėžė.
Savo sename automobilyje susidurdavau su problema, kad neturėdavau kur sujungti visų savo prietaisų: tarkime automobilinės video kameros ir navigacijos. Neužtekdavo jungčių. Tuo tarpų Chrysleryje tų jungčių daugiau nei pakankamai. Jų net trys. Viena kaip ir priklauso apačioje panelėje, kita vidurinėje daiktadėžėje, o kitą jungtį dar galima rasti keleivių salone. Labai patogu. Yra net jungtis, kur gali pasijungti tiesiai prie akumuliatoriaus, tiesa, kur tai panaudoti tiksliai nežinau, net bijau, kad tai gali būti naudinga tik vagims.
Svirtys prie vairo kiek neįprastai sudėtos. Kadangi dėžė automatinė, ir bėgių svirtis yra dešinėje pusėje, visą valdymą reikia kitaip sudėlioti. Todėl ir posūkių signalai ir priekiniai valytuvai yra kairėje pusėje esančioje svirtyje. Galinio valytuvo įjungimo reikia ieškoti virš magnetofo esančioje panelėje. O štai artimos lempos, priešrūkiniai žibintai, jei tokie yra, įsijungia kairėje pusėje, su specialiu mygtuku, jei taip jį galima pavadinti. Vienintelis minusas, kad nežinosite ar įsijungėte tas lempas, nes jokia informacinė lemputė neužsidegs, nebent aišku įjungsite tolimas šviesas, kurios beje įsijungia jau ant svirtyje esančiu "mygtuku". Patogu kad ant vairo yra autopiloto valdymo mygtukai, o vairo apačioje galite valdyti savo magnetofoną, kas labai patogu kelionėje. tiesa, ne visiems tokia laimė nuskyla.
Persėdus nuo mechaninės ant automatinės dėžės, kiek neįprasta važiuoti iš pradžių, kai neturi ką veikti dešinė ranka ir kairė koja. BEt gan nesunkiai periorientuojama. Automatinė dėžė, jei ji tvarkinga ir veikia taip kaip priklauso (t.y. įjungus D ar R režimą, per 1-2 s automobilis pats turi pradėti iš lėto važiuoti) yra labai patogi kamščiuose ir stovėjimo aikštelėse, nes leidžia patogiau manevruoti ir važiuoti, nespaudžiant gazo pedalo. Aš įsigudrinau daug kur riedėti savieiga... jei yra nuokalnė, tai riedant greitis žemiau 40 niekada nenukrenta... tai kartais per koki nedidelį miestelį pavyksta nespaudžiant gazo, prariedėti net ant 50-60 km/val.
Prisėdus prie tokio automobilio, vis nesiliauju stebėtis, kaip tyliai veikia variklis. Kartais tikrai reikia gerai pagalvoti, ar užvedei automobilį arba prie sankryžos krūptelti, išsigandus, kad užgeso, nors pasirodo, kad jis tik tyliai veikia. Net lauke išlipus, pakankamai tyliai veikia.
Iškart galima pasakyti, kad ši mašina yra šeimoms ir "pensininkams", tie, kas mėgsta ralį, dragą ir kitokius pribumbasus, geriau tegu aplenkia šį automobilį. Aš net juokauju, kad šis automobilis būtų gera prevencinė priemonė prieš kelio erelius, mėgstančius lakstyti. Aš esu viena iš kelių erelių, tik aišku dar protingai chuliganavotų, bet persėdus ant šio automobilio, pavirtau "pensininku". Mieste pilnai užtenka 40 km/val greičio (kur su kita mašina, jau 50 km/val man atrodė tragedija), užmiestyje 70-80 km/val norma, o autostrada max 110 km/val jautiesi komfortabiliai. Važiuojant ant 40 atrodo, kad važiuoji 60. Na, tiesiog visai nesinori kažkur skubėti, lakstyti. Sutaupai daug nervų. Žinoma, su tokia mašina autostradoje ir labai neprilakstyti, nes pavalgyti labai mėgsta.
Šis automobilis išskirtinai skirtas tik važinėti ilgoms kelionėms ir užmiestyje dideliais atstumais. Nes mieste jis absoliučiai neekonomiškas (15-20 l/100 km). Tuo tarpu užmiestyje, benzino suvartojimas praktiškai nelabai skiriasi nuo 1,8 variklio automobilio. Važiuojant 80 km/val greičiu ir dar įsijungus autopilotą (cruise), lengvai išspaudžiama 8-8,5 l/100 km. Važiuojant 90-100 km/val - 9-10 l/100 km. Važiuoti greičiau nei 100-110 km/val, jau manau gali tik labai turtingi žmonės. Bet kaip sakiau, autostradoje pilnai užtenka 110 km./val. Dažniausiai visi dedasi dujas, su kuriomis geriausiai draugauja 3,3-3,8 varikliai. Kaip iš tikrųjų, kiek jos pasiteisina, kol kas negaliu pasakyti, nes važinėju benzinu. Taip pat kiek žinau, 3,3-3,8 Chrysler varikliai pasižymi ilgaamžiškumu, praktiškai neužmušami, kaip kažkur skaičiau - ilaamžiškumo ir patikimumo etalonu laikomi.
Kas dar gero pastebėta automobilyje? Šildomi veidrodėliai, šildomas priekinis stiklas, tiesa, tik valytuvų zona. Šildomas galinis ir šoniniai galiniai stiklai. Automobilis gan greitai išyla, turi kondicionierų. Klimato kontrolė valdoma atskirai vairuotojui, atskirai gale sėdintiems keleiviams, galima net skirtingas temperatūras parinkti, valdyti gali ir patys keleiviai iš savo vietų gale (tiesa, ne kiekvienas atskirai).
Gal sudaro keblumų gan mažas vidinis veidrodis. Tokiam automobiliui, norėtųsi didesnio. Taip pat manau verta perspėti, kad šiame automobilyje yra gan didelė akloji zona (tai tokia zona, kai tave iš kairės pusės lenkia automobilis ir visuose automobiliuose yra toks momentas, kuomet pažiūrėjus į veidrodį jo nesimato, vienur ta zona gan trumpa, kitur ilgesnė). Taigi bent aš papildomai prisiklijavau tam skirtą veidrodėlį, kuris rodo lenkiančias mašinas.
Tie, kas sunkiai parkuojasi, tokiame automobilyje rekomenduoju parkavimosi sistemą. Nes važiuojant atbulomis, tikrai gan keblu orientuotis, kada sustoti. Bet priprasti galima. Nors mašina ilga, tačiau bent man problemų mieste pasistatyti nesudaro, nes pagal ilgumą ji ne tiek daug ir skiriasi nuo įprastos mašinos (mat jos priekis trumpas), kebliau būna pločio atžvilgiu, nes mašina šiek tiek platesnė. Man tarkime plotis sudaro problemų plovyklose, kai reikia į jas įvažiuoti.
Vienintelis toks labiau nervojantis dalykas šioj mašinoj, kad nėra bagažinės. Juk jei ką nors nusipirkau, nepaliksi ant sėdynės, patys žinome, vagys gali užmatyti. O padėti slaptai nėra kur. tenka kišti po sėdyne, jei įmanoma, uždengti kilimėliais. Aišku, laimė, kurie nusipirko automobilį su specialiu uždangalu bagažinėje. naują rasti pakankamai sunku ir brangu, kadangi deficitas.
Mašina gan sunki, tai gan praverčia užklimpus žiemą. Lengviau išvažiuoti. Kai kurios turi ir antipraslydimo sistemą. Kiek tai padeda, gerai nežinau, nors į ledinį kalniuką, su šia mašina įvažiuoju lengviau nei su paprasta lengva mašina be tokių "navarotų".
Aišku, įsigijus tokį automobilį, pradžioje reikia įvertinti jo gabaritus. Pirmas dienas tai skaičiavau visus šaligatvių bortus, nes sukantis truputį neapskaičiuodavau sukimo kampo. Tiesa, greitai persiorientuoji, ir viskas gaunasi automatiškai, net negalvojant.
Nusipirkus automobilį, tvarkantis, po kelių dienų patrikau, o kurgi atsarginis ratas. Negi nėra. Pasirodo yra. Jis pritvirtintas išorėje. Aišku, mažesnis nei įprastas, tik kad nuvažiuoti tam tikrą atstumą iki serviso.
Na ir aišku, tie kas plaunasi plovyklose išlaidų irgi turės daugiau, nes automobilis jau priskiriamas prie didesnių ir plovimas kainuoja brangiau. Todėl rimtai mąstau pirktis aukšto spaudimo plovimo aparatą ir plautis pačiai namie.
Mašina ideali, jei ne tos sąnaudos.

Zydrius
2012.03.27, 19:43
Čia aprašome kiekvienas savo esamus, buvusius (rekomenduotina) Voyager VAN'us. Kaip įsigijome, kokie mūsų laukė pirmieji siurprizai, kokie buvo įspūdžiai vėliau eksploatuojant, kokius turėjome rimtus remontus, kokios būtų mūsų rekomendacinės pastabos kitiems kolegoms, kurie ateityje planuoja įsigyti tokį pat VAN'ą ;)
P.S. tema be diskusijų, tik rašinėliai.

sheikhas
2012.03.28, 09:40
Kažkas nerealaus, 9-10 l/100 km benzino, ir man patiktų :-? Jau penkis metus važinėju su Voyager'iu ir kuro sąnaudos nekrinta žemiau 13-15 l/100km.
- Vakar(2012-03-27) pradėjau eksperimentą - susilieti su aplinka, važiuoti taupiai ir saugiai. Kitaip sakant važiavau iš darbo 90km/h!!!...
Darbas-namai ~50km, apsukos iki 2krpm (papildoma sąlyga). Po pirmo karto turiu pasakyti, kad kažkas neįmanomo, kelis kartus net kilo noras išlipti (jausmas, kad pėščiomis aplenkčiau), lenkia visokios bulkos ir pasatai, už vairo tikrąja ta žodžio prasme nėra ką veikt (pradedu suprasti kodėl jankiai važiuodami kemša burgerius, daro manikiūrą, skutasi ar skaito laikraščius), gerai kad dar autopilotas neveikia , kartais reik koją pajudint (kažkaip neprisiruošiu clock springo pasikeist), kitaip iš viso užmigčiau, o žiovulys jama nerealiai, apžiūrėjau visas pakeles, medžius, namus, pradėjau skaičiuoti stulpelius. Negana to grįžus žmona vos ne idiotu išvadino, tipo aš specialiai ryte, kai buvo sniego lėkiau 120, o vakare, kai viskas nutirpo tąsiausi kaip vėžlys, ją vos neužsupo ir t.t. ir pan. - sunki vyrų dalia :)
- 2012-03-28 ryte tęsiau eksperimentą (kad eksperimentas būtų užskaitytas, reikia nors vieną baką kuro išvažinėt), aišku į tuos visokius 70 ribojimus stengiuosi nekreipt dėmesio (kažkas matyt už jų pastatymą gauna gerus pinigus, kad pristato ant kiekvieno posūkio), žmona šalia sėdi dantis sukandus, į darbą atvažiavau ~5min vėliau ...
Kol kas turiu pripažint, kad su manim kažkas negerai, važiuojant užmiestyje mažiau 110 prarandu budrumą, koncentraciją, pradedu blaškytis, žiūrėti ne į kelią, o kažkur aplinkui. Ne veltui tiek avarijų aplinkui (ryte bulka griovį sėdėjo, policija diskoteką organizavo). Kaip čia ištempus iki kito kuro pasipildymo???
Vakare iš darbo išvažiavau 5min anksčiau. Kelionė ilga ir nuobodi. Pakeleiviai nusčiuvę, kreivai žvairuoja, visi masto kas nutiko, gal VAN'as genda (aš irgi tyliu). Pamaniau nafik tokios griežtos sąlygos, VAN'as prie 2krpm rieda lygiai 100km/h tai kam stabdyt, taigi nenusižengimas. Kažkaip parvažiavom.
- 2012-03-29.Tęsiam eksperimentą. Iš namų išsikrapščiau 5min anksčiau. Važiavau pagal vakar pakoreguotą planą. Bet riedant iki 2krpm išvažiuojant iš gyvenvietės zonos, kol įsibėgėji, nori nenori spusteli virš 2krpm. Tas pats ir su kalniukais.
Pastebėjimai: teoriškai tokiu pensijiniu rėžimu įmanoma važiuoti, bet gerbiant save ir aplinkinius - neįmanoma, nes tampi eismo stabdžiu bei priešu sau ir aplinkiniams. Riedant iki 2krpm išvažiuojant iš gyvenvietės zonos, kol įsibėgėji, nori nenori spusteli virš 2krpm. Tas pats ir su kalniukais.

crysleris
2012.04.11, 17:57
Kažkaip nusprendžiau kad tas kuro suvartojimas - kiek voyageriu, tiek variantų. Kitas su 3,8 važiuoja ekonomiškiau nei su 3,3, kito 3,3 vėl skirtingi. Kiekvienam savo, todėl geriausia orientuotis į vidutines sąnaudas. o kai nusipirksi ir matysi kaip iš tikro. plius ir nuo važiavimo stiliaus priklauso.

Turėdama ekonomiškas mašinas su mechaninėmis dėžėmis, lakstydavau autostrada 140-160, priklausomai nuo mašinos senumo. Mieste min 60 km/val, nes mažiau - tragedija. Persėdau į Chryslerį. Na niekaip visiems negaliu įrodyti, kad mieste 40-50 km/val per akis, užmiestyje 80-90- normaliai, o autostradoje 100-110 km/val atsipūtus vairuoju. Na iš dalies, aišku, aplinkiniams atrodo kad esi *****, bet tai koks mano reikalas, jei man užtenka to greičio... aišku, jei važiuoju užmiestyje, ir matau kad paskui mane prilipo koks ralistas, o jam pralenkti niekaip neina, tai spusteliu gazą, nes žinau ką reiškia kai nervas ima kai priekyje tavęs kas nors velkasi. Visi pažįstami sako, tau greičio užtenka dėlto, kad žinai kad benzo ryja,ir neįrodysi priešingai. Tiesa, dėl nieko neveikimo galiu pritarti. Vairuojant dažnai pagaunu save mąstant, velnias, jei tektų į kokią ilgą kelionę išsiruošti, tai su tokia mašina užmigti vairuojant yra lengva: rankos praktiškai nieko neveikia, vairuoji vos ne su vienu pirštu, kojos irgi neturi ką veikti, ypač jei cruise įjungtas, dar važiuoja tyliai, supa... nu tiesiog net pavojinga vienam važiuoti... būtinai turi kas nors kalbinti arba muzika garsiai leidi.... tai gherai kai esi nepavargus, išsimiegojus, o jei ne ?

ir beje, su savo "lopišku" vairavimu - 100-110, autostradoje sugebu pralenkti nemažai žymiai lėčiau važiuojančių, ir ne blondinių ar pensininkų,o normalių, taupių mašinų. Vadinasi, greitis pakankamas, jei dar sugebi lenkti ir nemažai.

10 l ir net mažiau lengviausia išspausti autostradoje, aišku važiuojant atitinkamu režimu, naudojant cruise (nors girdėjau tas cruise vieniems daugiau kitiems mažiau naudoja, čia irgi niuansai). užmiesčio keliuose - sunkus atvejis, nebent vilktis ant 70 km/val., o mieste tai utopija. mažiau 15 l niekaip ir tai dar laimė.

Tomas4x4
2013.07.10, 00:42
Sveiki visi, kadangi forumą išnašiau visą, bet neradau skyrelio naujokų prisistatymams tai rašau čia, jeigu toks skyrelis yra tai tikiuosi moderatoriai permes mane į ten.
Nežinau kiek pas jus tai įprasta, bet mėgstu kaip nauji žmonės prisistato ir papasakoja apie save ir ką jie čia veikia.
Taigi esu Tomas iš Kauno praeitą šeštadienį parsivariau iš Klaipėdos savo naująjį šeimyninį automobilį, "Chrysler Town&country" versija "Limited" 8-).
Prieš pirkdamas truputėlį varčiau informaciją jūsų forume ir susidariau tikrai neblogą įspūdį apie šiuos automobilius. Pradėjau dairytis ir ieškoti prieš pusę metų, tada pasirinkimas buvo minimalus, bet atnaujinus paieškas šią vasarą skelbimų padaugėjo ir pradėjau konkrečiai skambinti ir važiuoti apžiūrinėti automobilius. Apžiūrėjau lygiai du :lol: pirmas buvo iš Vilniaus "Dodge" apėjus ir apžiūrėjus pradėjo šie automobiliai patikti dar labiau, pardavėjas buvo malonus žmogus ir rodė visus pliusu bei minusus kurie buvo tame automobilyje, pravežė jis pats, leido pravažiuoti pačiam jausmas tikrai geras ir man dingo visos dvejonės dėl šio modelio automobilių. Kadangi pardavėjas buvo tikrai nuoširdus ir malonus žmogus (kas šiais laikais reta) jis pasakojo apie viską kas susiję su šio tipo automobiliais. Paklausus kodėl parduoda įvardijo vieną vienintelę priežastį, kad nupirko "Chrysler T&C Limited" aš paklausiau, o kuo skiriasi, jis paprasčiausiai atsakė nuvažiuok bent vieną apžiūrėk ir suprasi... Taigi nors buvau pasiryžęs pirkti "Dodge", bet mintis dėl "Chrysler T&C" nedavė ramybės vis dėl ko jie skiriasi. Susiradau keletą skelbimų vieną iš Šiaulių kitą iš Klaipėdos, išsiruošiau į Šiaulius apžiūrėti "Limitedo" nors jo kaina gerokai viršijo mano planuotą sumą išleisti automobiliui. Pusiaukelėje paskambinau pardavėjui ir paklausus dėl auto jis pareiškė, kad vakar pardavė Latviui, kadangi aš žmogus šnekus pradėjau klausinėti apie šį modelį jo bėdas ir privalumus, pardavėjas buvo malonus ir mielai dalinosi įspūdžiais, bei pasakė , kad jis užsiima tik "Chrysler , Dodge, Phlymout" minivenų gabenimu bei pardavimu. Nurijus karčią seilę teko skambinti į pajūrį, žmogus vėl gi pasitaikė mielas malonus dalinosi įspūdžiais apie šį automobilį ir pasakojo privalumus bei minusus, kadangi jau turėjau kelias nuomones bei jūsų forumo aprašymus tai jautėsi, kad žmogus nenori parduoti "katės maiše". Galiausiai sutarėme, kad susiskambinsime į savaitės galą ir viską suderinsime iki galo. Penktadienį paskambinau ir pasakiau, kad atvažiuoju pirkti jo auto. Šeštadienį su šeima pajudėjome link pajūrio sutarėme susitikti per pietus taip ir buvo, nuvykau jo nurodytu adresu pamačiau, savąjį automobilį :D žmona pamačius pasakė: "jeigu tu jį pirksi aš verksiu, juk jis toks didelis 8- neperkam maldauju tavęs". Aš sakau palauk apžiūrėsim tada spręsim, na dėl sprendimo daug žiūrėti nereikėjo, žinojau jo privalumus, mačiau techninę būklę pravažiavom pasėdėjom sukirtom rankom ir nuėjom skaičiuotis. Tai taip aš įsigijau mano nuomone patį geriausią "šeimamobilį". (ura)
Kadangi nežinau arba nemoku įkelti foto iš kompo tai įmetu dar likusią nuorodą iš auto gido apie savo automobilį.
http://www.autogidas.lt/chrysler-town--country-ii-vienaturis-2006-0125035422.html

Šiandieną atlikau geometrijos patikrą bei ratų suvedimą. Pagal duomenis sprendžiu, kad auto didelio įvykio neturėjusi ratai visi savo vietose (seniau dariau ratu suvedimus tai esu prisižiūrėjęs iki soties per pusę virintų auto :) ) kas pradžiugino dar labiau. Dujų servisas nenudžiugino, bet ir nesuvarė į "šuns dienas" atlikus keletą modifikacijų turėsim gerą rezultatą. Tiesa varva kolonėlė, bet dėl to ramus, nes tikėjausi to (žinios iš jūsų).

P.S. neapsisprendusiems dėl tokio auto įsigijimo:
1. 3,8 motoro kaina 1000 lt
2. greičių dėžės neužmušamos (būna išimčių)
3. Vairo kolonėlės remontas nuo 600lt (priklauso kur pas ką ir kaip)
4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
Už šią kainą gausite:
5. Max elektros paketą (šoninės durys, galinis dangtis, veidrodžiai, langai ir visa kita apie ką jūs net nepagalvojate, kaip pedalų aukščio reguliavimas ;) ).
6. Max komfortą sėdynėse, nes amerikonas sėdi patogiai 8-)
7. Max garso aparatūrą, tai ką girdžiu yra (ura), kadangi iš gamyklos šie modeliai išvažiavo su "Infiniti" garso aparatūra kuri groja tikrai įspūdingai (jeigu klystu pataisykit).
8.Max kompiuterio nustatymų bei pranešimų kas negerai su jūsų automobiliu.
9.Max vietos automobilyje , keleiviams daiktams ir etc...
10.Max garso izoliaciją, (variklis kelia problemų, nes jo nesigirdi supranti tik iš apsisukimų rodomų skydelyje).

Na gavosi kaip 10 įsakymų :), bet mano kaip naujoko įspūdžiai būtent tokie, ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.

Arnas
2013.07.10, 07:37
Sveikinu isigijus puiku automobili! Pries ilgas keliones ziuret kaip visada - dirzelis, tepalai, vaziuokle, stabdziu kaladeles. Sekmes eksploatuojant ;)

Robčikas
2013.07.10, 08:10
O kaip zmona? :) Susitaike su "didele masina"? Nes mano, ta pati sake pries perkant, nors dabar dziaugiasi, kad visi patogiai telpam :)


Sveiki visi, kadangi forumą išnašiau visą, bet neradau skyrelio naujokų prisistatymams tai rašau čia, jeigu toks skyrelis yra tai tikiuosi moderatoriai permes mane į ten.
Nežinau kiek pas jus tai įprasta, bet mėgstu kaip nauji žmonės prisistato ir papasakoja apie save ir ką jie čia veikia.
Taigi esu Tomas iš Kauno praeitą šeštadienį parsivariau iš Klaipėdos savo naująjį šeimyninį automobilį, "Chrysler Town&country" versija "Limited" 8-).
Prieš pirkdamas truputėlį varčiau informaciją jūsų forume ir susidariau tikrai neblogą įspūdį apie šiuos automobilius. Pradėjau dairytis ir ieškoti prieš pusę metų, tada pasirinkimas buvo minimalus, bet atnaujinus paieškas šią vasarą skelbimų padaugėjo ir pradėjau konkrečiai skambinti ir važiuoti apžiūrinėti automobilius. Apžiūrėjau lygiai du :lol: pirmas buvo iš Vilniaus "Dodge" apėjus ir apžiūrėjus pradėjo šie automobiliai patikti dar labiau, pardavėjas buvo malonus žmogus ir rodė visus pliusu bei minusus kurie buvo tame automobilyje, pravežė jis pats, leido pravažiuoti pačiam jausmas tikrai geras ir man dingo visos dvejonės dėl šio modelio automobilių. Kadangi pardavėjas buvo tikrai nuoširdus ir malonus žmogus (kas šiais laikais reta) jis pasakojo apie viską kas susiję su šio tipo automobiliais. Paklausus kodėl parduoda įvardijo vieną vienintelę priežastį, kad nupirko "Chrysler T&C Limited" aš paklausiau, o kuo skiriasi, jis paprasčiausiai atsakė nuvažiuok bent vieną apžiūrėk ir suprasi... Taigi nors buvau pasiryžęs pirkti "Dodge", bet mintis dėl "Chrysler T&C" nedavė ramybės vis dėl ko jie skiriasi. Susiradau keletą skelbimų vieną iš Šiaulių kitą iš Klaipėdos, išsiruošiau į Šiaulius apžiūrėti "Limitedo" nors jo kaina gerokai viršijo mano planuotą sumą išleisti automobiliui. Pusiaukelėje paskambinau pardavėjui ir paklausus dėl auto jis pareiškė, kad vakar pardavė Latviui, kadangi aš žmogus šnekus pradėjau klausinėti apie šį modelį jo bėdas ir privalumus, pardavėjas buvo malonus ir mielai dalinosi įspūdžiais, bei pasakė , kad jis užsiima tik "Chrysler , Dodge, Phlymout" minivenų gabenimu bei pardavimu. Nurijus karčią seilę teko skambinti į pajūrį, žmogus vėl gi pasitaikė mielas malonus dalinosi įspūdžiais apie šį automobilį ir pasakojo privalumus bei minusus, kadangi jau turėjau kelias nuomones bei jūsų forumo aprašymus tai jautėsi, kad žmogus nenori parduoti "katės maiše". Galiausiai sutarėme, kad susiskambinsime į savaitės galą ir viską suderinsime iki galo. Penktadienį paskambinau ir pasakiau, kad atvažiuoju pirkti jo auto. Šeštadienį su šeima pajudėjome link pajūrio sutarėme susitikti per pietus taip ir buvo, nuvykau jo nurodytu adresu pamačiau, savąjį automobilį :D žmona pamačius pasakė: "jeigu tu jį pirksi aš verksiu, juk jis toks didelis 8- neperkam maldauju tavęs". Aš sakau palauk apžiūrėsim tada spręsim, na dėl sprendimo daug žiūrėti nereikėjo, žinojau jo privalumus, mačiau techninę būklę pravažiavom pasėdėjom sukirtom rankom ir nuėjom skaičiuotis. Tai taip aš įsigijau mano nuomone patį geriausią "šeimamobilį". (ura)
Kadangi nežinau arba nemoku įkelti foto iš kompo tai įmetu dar likusią nuorodą iš auto gido apie savo automobilį.
http://www.autogidas.lt/chrysler-town--country-ii-vienaturis-2006-0125035422.html

Šiandieną atlikau geometrijos patikrą bei ratų suvedimą. Pagal duomenis sprendžiu, kad auto didelio įvykio neturėjusi ratai visi savo vietose (seniau dariau ratu suvedimus tai esu prisižiūrėjęs iki soties per pusę virintų auto :) ) kas pradžiugino dar labiau. Dujų servisas nenudžiugino, bet ir nesuvarė į "šuns dienas" atlikus keletą modifikacijų turėsim gerą rezultatą. Tiesa varva kolonėlė, bet dėl to ramus, nes tikėjausi to (žinios iš jūsų).

P.S. neapsisprendusiems dėl tokio auto įsigijimo:
1. 3,8 motoro kaina 1000 lt
2. greičių dėžės neužmušamos (būna išimčių)
3. Vairo kolonėlės remontas nuo 600lt (priklauso kur pas ką ir kaip)
4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
Už šią kainą gausite:
5. Max elektros paketą (šoninės durys, galinis dangtis, veidrodžiai, langai ir visa kita apie ką jūs net nepagalvojate, kaip pedalų aukščio reguliavimas ;) ).
6. Max komfortą sėdynėse, nes amerikonas sėdi patogiai 8-)
7. Max garso aparatūrą, tai ką girdžiu yra (ura), kadangi iš gamyklos šie modeliai išvažiavo su "Infiniti" garso aparatūra kuri groja tikrai įspūdingai (jeigu klystu pataisykit).
8.Max kompiuterio nustatymų bei pranešimų kas negerai su jūsų automobiliu.
9.Max vietos automobilyje , keleiviams daiktams ir etc...
10.Max garso izoliaciją, (variklis kelia problemų, nes jo nesigirdi supranti tik iš apsisukimų rodomų skydelyje).

Na gavosi kaip 10 įsakymų :), bet mano kaip naujoko įspūdžiai būtent tokie, ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.

liutukas
2013.07.10, 11:30
Paprastai zmona po pirmos praleistos nakties automobilyje jau buna tik su teigiamom emocijom :D
sveikinu (alus)

raganius
2013.07.10, 12:25
ne tik žmona :D

Sauliuss
2013.07.10, 15:53
Sveikinimai!!! Dabar galėsi vežiotis daug ir patogiai

4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis - nenorėčiau sutikti, nes jei nors kažkiek, kad ir nedaug tenka pavažiuoti mieste, skaičius 14 iškart keičiasi į didžiają pusę :)

Dėl kelionės į Kroatiją labai gerai pagalvočiau, nes tik įsigijęs mašiną nežinai ko gali tikėtis: gal pardavėjas kažko nedasakė, o gal jis ir pats nežinojo jei perpardavinėja. Maniškė jau beveik pusmetis kai turiu, o vienas kitas kirminas-buvusios avarijos pasekmės ima ir išlenda. Nenorėčiau, kad ilgoje kelionėje taip atsitiktų. Ir kitiems nelinkiu. Vat pasivažinėjus kokius metelius jau daug maž turėtum pažinti mašinėlę ir bent kažkiek turėti supratimą ko iš jos tikėtis (panašiai kaip su žmona :))

Tomas4x4
2013.07.10, 18:50
Tu teisus Sauliau, aš dabar ir judu per servisus tikrinu kas gerai blogai, va šiandien pakeičiau dujų reduktorių visiškai nauju nes senasis buvo per silpnas ir jau matęs ilgą gyvenimą, mano darbas mane verčia daug važiuoti tai manau aš šį automobilį pažinsiu per trumpą laiką, per mėnesį nuvažiuoju +- 3000-4000 km. :)

BOSAS
2013.07.10, 23:25
Kita savaite atvaziuok apziuresim tavo dziaugsma.
Bus aisku ka tu cia nupirkai.

Noreciau ir as nors viena gera auto pamatyti prie kurio nebutu ko veikti su irankiu deze ;)

Darius77
2013.07.11, 10:05
4. Kuro sąnaudos dujomis +- 14ltr vidurkis
....ruošiamės už kelių savaičių pajudėti iki Kroatijos. Jūsų patarimai dėl kelionės labai praverstų.

Prieš 11 dienų grįžom iš Kroatijos prasukę ~5000 km. Išvažiavau su varvančia kolonėle. Per kelionę papildžiau ~200 ml skysčio. Dėl to daugiau problemų nebuvo (apart to, kad pastovėjus mašinai likdavo balutės).
Dėl kuro sąnaudų, įprastai (iki kelionės) man vidurkis buvo 15 ltr/100km. Varant autostradomis (su stogo bagažine) per lenkiją ir kitas horizontalias valstybes ir stengiantis neviršyti 110 km/h (ekonominiais sumetimais) sąnaudos buvo apie 13 ltr/100km. Deja kur horizontalumas baigėsi, prasidėjo kalnai, o dar geriau - serpantinai, kur važiuoji įkalne 200-300 m, po to staigus posūkis ir toliau vis tiek įkalnė, tenka susitaikyti su 20 ltr/100 km. Vidurkis per visus 5000 km gavosi 16,4 ltr/100 km.
Jeigu dujų bakas mažas (kaip mano - telpa tik 45 litrai), siūlau Lietuvoj ar kur pigiau pakeliui užsipilti benzo pilną baką. Deja dujų kolonėlių pakeliui kartais ir pritrūksta būtent tada, kada jų labai jau reikia ;)

ru22
2013.07.12, 11:36
Labiausiai norėčiau padėkot Tomui nepatingėjus ir surašius visus įspūdžius beieškant ir įsigijus automobilį. Super! Daugiau tokių postų ;)

audriusv
2013.07.14, 12:58
Sveiki,

Parašysiu ir aš nuotykius su nesenai įsigytu auto. Pirmas ilgesnis pasivažinėjimas su Chrysler'iu gavosi "prisvilęs". Savaitę keliavome Lietuvos ir Latvijos pajūriu. Paskutinę kelionės dieną važiavome pusryčiauti į Liepoją (netoliese nakvojome). Grįžus į mašiną ir pradėjus važiuoti pastebėjau, kad pavaros nesijungia. Pavažiavau už miesto, sustojau ir patikrinau klaidų kodus. Išmetė P0404 ir P0700. Pirma iš seniau, EGR klaida. Antra kažkokia rimtesnė. Patirties neturiu, tad paskambinau pardavusiam mašiną žmogui patarimo. Paaiškino, kad važiuojame avariniu režimu ir pasiūlė atjungti akumą, kad klaidos išsivalytų. Po išvalymo, klaidų nebeliko ir mašiniukas pradėjo važiuoti normaliai (nors pavaros gal ir ne visai gerai jungėsi - patirties su automatu neturiu, tai ir nežinau, kaip jos turi jungtis). Apsidžiaugiau. Nusprendėme užsukti dar prie jūros, paskutinį kartą pasimaudyti. Grįžus vėl tas pats - klaida P0700 ir važiavimas avariniu režimu (P0404 negrįžo). Sustojau netoli Lietuvos sienos ir dar kartą atjungiau akumą. Prisijungiau prie interneto ir pasižvalgiau protingų patarimų. Taip pat, pabandžiau paskambinti surastu forume telefonu (Arnui iš pajūrio), gal gali parekomenduoti kur kreiptis dėl skubios diagnostikos ir galimo remonto pajūryje. Nurodė tik oficialius atstovus. Tačiau buvo jau šeštadienis, ~15.00val., iki Klaipėdos dar ~1val. kelio, tad niekas nedirbo... Po ilgų svarstymų nusprendėme riedėti 50km greičiu iki Kauno. Laukiu pirmadienio, bandysiu patekti pas Bosą... :(

Paskaitinėjus internetą, kaip supratau, yra trys galimi variantai: gedimas elektros instaliacijoje, gedimas greičių dėžės nerimtas ir blogiausias variantas - greičių dėžės perrinkimas...:( Mašina nuvažiavusi nedaug (~54000 mylių), teoriškai neturėtų būti rimtas gedimas...

Va tokia, kol kas, mano pažintis su Chrysler :cry:

BOSAS
2013.07.14, 13:37
Audriusv

Tai ka rasai tai nera nieko kito, o kaip tik vieno lietuvio dovanele kitam lietuviui.

Automobilis geras tik i ji teks investuoti Lt ir juo galesi dziaugtis. Cia tokiu variantu ir forume pilna kai nuperka masina kas nors nutinka tai iskart stengiasi kitam parduoti ta beda jos nespresdami arba dar daugiau blogybiu pridirbdami.

Nes pasmus lietuvoje didesne dalis yra praktisku ir taupiu zmoniu :D Tai po viso sito tokius rezutatus ir turime.

Didzioji dalis automobiliu parduodama jau "nuvaryti nuo koju" todel atstacius ju bukle jie dirba nuostabiai.

audriusv
2013.07.14, 14:43
Audriusv

Tai ka rasai tai nera nieko kito, o kaip tik vieno lietuvio dovanele kitam lietuviui.

Automobilis geras tik i ji teks investuoti Lt ir juo galesi dziaugtis. Cia tokiu variantu ir forume pilna kai nuperka masina kas nors nutinka tai iskart stengiasi kitam parduoti ta beda jos nespresdami arba dar daugiau blogybiu pridirbdami.

Nes pasmus lietuvoje didesne dalis yra praktisku ir taupiu zmoniu :D Tai po viso sito tokius rezutatus ir turime.

Didzioji dalis automobiliu parduodama jau "nuvaryti nuo koju" todel atstacius ju bukle jie dirba nuostabiai.

:) na, tikiuosi ne šitas variantas... auto lyg ir neeksploatuotas Lietuvoje, žmogus aptvarkė parsivežtą daužtą iš JAV, pavažinėjo čia ~80km, įdėjo dujas (mano prašymu) ir pardavė man. Kai gavau, buvo tik EGR klaida. Pardavėjas sakė (ir demonstravo), kad persijungiant iš vienos pavaros į kitą (nepamenu iš kurios į kurią) jaučiasi truktelėjimas. Ir parekomendavo netrukus pakeisti tepalus, filtrą, bei parodyti meistrams. Taip ir galvojau padaryti šio mėnesio pabaigoje. Tačiau šita kelionė viską paankstino... Esu pats kaltas, reikėjo prieš perkant atvažiuoti pas jus... Gyveni ir mokaisi...

Šoferis
2013.07.14, 22:10
jo as saviski rinkaus pusantro menesio bet vien pagal skelbima jis man tiko nors buvo ir pigesniu ir gal geresnes komplektacijos nu bet sitas tik man ... nu ir ant rytojaus nupirkau .Kol kas labai patenkintas ir jau 2 metai vaziuoju ir vargo neturiu dabar ruosiuos keist dirzus bet niekaip sumos nesurenku nu ne i tema bet siaip visais atvejais patenkintas ir paraliuot galima ir magistralej 150/180 paspaust nesudetinga nu liuks masina ir viskas geresnes nematau nors jau 5 metai su vojum ir net negalvoju apie kitokia va taip va

Arnas
2013.07.14, 22:21
Sveiki,

Paskaitinėjus internetą, kaip supratau, yra trys galimi variantai: gedimas elektros instaliacijoje, gedimas greičių dėžės nerimtas ir blogiausias variantas - greičių dėžės perrinkimas...:( Mašina nuvažiavusi nedaug (~54000 mylių), teoriškai neturėtų būti rimtas gedimas...

Va tokia, kol kas, mano pažintis su Chrysler :cry:

Klaida rodo, kad problema dezes valdyme. Speju bus problema elektroje (ieskoti nutrukusiu/prasitrynusiu laidu) arba solenoidu blokelyje (naudotas apie 400 Lt ). Abu atvejai ne mirtini ir karves nekainuos .
Na, pasitaiko kad po atstatymo islenda smulkmenu. Bet kaip numatyti kad jos islys, jei parduodant viskas ir vizualiai atrodo ir veikia be priekaistu ? Reikia but ekstrasensu... . Siuo atveju gerai pazystu ir pardaveja - tikrai normalus bicas, nesiekiantis nieko isdurti.
Nemanau, kad bus kazkas rimta - jei taip butu, masina is viso nebutu vaziavusi. Taip, kad susitvarkysi ir viskas bus geraI.

Tomas4x4
2013.07.15, 15:55
Sveiki, girdejau, kad pas t&c tarp priekiniu sodyniu kur daiktadeze buna ir saldytuvas vietoj jos, ar tai tiesa ar tik mitas?

BOSAS
2013.07.15, 22:29
Klaida rodo, kad problema dezes valdyme. Speju bus problema elektroje (ieskoti nutrukusiu/prasitrynusiu laidu) arba solenoidu blokelyje (naudotas apie 400 Lt ). Abu atvejai ne mirtini ir karves nekainuos .
Na, pasitaiko kad po atstatymo islenda smulkmenu. Bet kaip numatyti kad jos islys, jei parduodant viskas ir vizualiai atrodo ir veikia be priekaistu ? Reikia but ekstrasensu... . Siuo atveju gerai pazystu ir pardaveja - tikrai normalus bicas, nesiekiantis nieko isdurti.
Nemanau, kad bus kazkas rimta - jei taip butu, masina is viso nebutu vaziavusi. Taip, kad susitvarkysi ir viskas bus geraI.

Patikrinom si auto. Labai panasu, kad buvo paskendes ;)
Ir mechaniniu bedu toje masinoje yra nemazai. Aisku kaip pirkejas sake pardavejas bedu sutvarkymui padare nuolaida.

Taciau masinos surinkimas po avarijos galetu buti atidesnis, nes taip laidai pratampyti, kad ...... tai ten speju visos bedos ir baigsis.

Arnas
2013.07.15, 22:54
Skendes nebuvo. Buvo priekis pamustas.

audriusv
2013.07.26, 11:26
Ačiū BOSUI 8-)! Atnaujintas vojus rieda puikiai (tfu, tfu, tfu)! Problema buvo laiduose ir "prastame atstatyme po avarijos".

Patarimas būsimiems Chrysler'ių savininkams -prieš perkant apsilankymas pas BOSĄ yra BŪTINAS!!!

Aišku, galima ir po pirkimo :cry: (diler)

Tomas4x4
2013.07.28, 23:47
Sveiki, buvau biskiuka apleides jus, taigi tesiu savo ispudzius su savo naujuoju t&c. Pries kelias savaites buvau pas Bosa ant keltuvo, jausmas panasiai turbut, kaip moterims ant "samolioto" :D pas ginekologa. Taigi mano dideliam nedziaugsmui, radome stipriai klibancia vairuotojo puses vidine vairo trauke, kliba apatiniai sarnyrai, paplyse stabilizatoriaus gumos, gale sudeti ploni amortizatoriai del kuriu jauciasi supimas, panaikinta checo lempute, priezastys neaiskios, patikrinus klaidu kodus berods, ju buvo 3-4, atlikus reseta su akumuliatoriaus atjungimu siai dienai ju daugiau neatsirado, pasukus rakteli 3 kartus uzrasas rode DONE :D taigi, problemos visos spendziamos nesudetingai, beje pamirsau pamineti, kad blyna gaves nemenka like keletas neistemptu rauksliu, bet tai netrugdo zinant kad ratai stovi tiesiai ir isvirte teisingai :) . Siuo metu laukiu galiniu amortiku is ad baltic "KYB" iki tol jau pakeista vidine trauke, ir isorinis antgalis, isimtas ir patikrintas generatorius, restauravimui atiduota priekines sakes, dekui Bosui uz patarimus, bet manau , kad man rankos auga ne is uzpakalio tai nusprendziau auto tvarkyti savo rankom, kaip ir pries buvusius. Beje galiu ir pasigirti siais metais 1000km varzybose x1 klaseje uzememe 3 vieta, as toje komandoje mechanikauju ;) atspekit su kokiu auto lenktyniaujam :)

Ravenous
2013.07.29, 06:52
atspekit su kokiu auto lenktyniaujam

vaz 2104 :)

Tomas4x4
2013.07.29, 09:40
vaz 2104 :)

Ir atspėk tu man taip :D

Ravenous
2013.08.01, 21:34
Mano svajonių automobilis (ok2)

http://www.voyager.lt/gallery/showimage.php?i=4510&c=186

Pradėsiu nuo to, kad Chryslerio užsinorėjau nuo pirmuko laikų, po to antruko ir t.t. iki 5-tuko vis sėkmingai pasidavinėjau visų įtikinimams kokia tai bloga mašina ir koks aš būsiu kvailys (!?), jei ją pirksiu.
Pagaliau nieko nepaklausiau ir turiu, tai ko senai norėjau 8-).
Prie svajonės išsipildymo prisidėjo Arnas, brolisvilkas, Trioškis, BOSAS, dzonis ir be abejo labiausiai www.voyager.lt
ačiū jiems užkantrybę ir atsakymus į mano kvailus klausimus (kz)

Pirmi įspūdžiai - mašina tiesiog puiki, taip - ji didelė... labai, bet tokios ir norėjau.
Kol kas vairuoju ją tik 5 dienos ir labiausiai nervina vietinės faunos veido išraiška kaip prieina prie mašinos galo ją apžiūrinėdami ir ten pamato užrašą 4.0 (s)...
...su kokia užuojauta jie žiūri į mane... :evil:
Tfu tfu tfu bar bar bar, kol kas važiuoja puikiai, variklis dirba taip tyliai, kad pastoviai turiu suklusti stabtelėjęs kur nors ar jis apskritai dirba, yra dar likę keletą smulkių kabliukų, kuriuos susitvarkius mašina bus ideali.
Išsamesni įspūdžiai galbūt bus aprašyti po kokio mėnesio ar dviejų, kai praeis pirmoji euforija.
Pravažiavus 550km (400km užmiestis (rodė 9,7) po to + 150km miestas), sąnaudų vidurkį rodo 10,6 (ok), dujas dėsim kitą savaitę.
Tai štai ir prisistatėme (alus)

BOSAS
2013.08.01, 22:00
Variklis taip tyliai dirba, kad jei ne butu pas ji ventiliatoriu tai tikrai nesuprastu, kad jis uzvestas.

Tomas4x4
2013.08.02, 00:04
Sveikinimai, smagu girdėti, kad įsigijai svajonių auto :), man atrodo, kad sekantis mano auto bus V-tukas, bet neaišku, kaip tą įtakos viduramžio krizė :D gali būti ir Honda S2000 cabrio :D

BOSAS
2013.08.02, 14:00
Abi masinos labai talpios. :D

Beje jei mastai apie honda tai gal dar tu su ja palakstyk, o jau po to i chrysleri persesi.
Nes matomai dar vejas galvoje :D

Robčikas
2013.08.02, 14:26
Sveikinimai įsigijus gerą ir patogią ir talpią mašiną. Turėjau analogiškas užuojautos pilnas veido išraškas iš kitų ir aš :) Bet įdėjus dujas, pamiršau benzino kainas, važiuoju ir nesuku sau galvos.
Sėkmės.


Mano svajonių automobilis (ok2)

http://www.voyager.lt/gallery/showimage.php?i=4510&c=186

Pradėsiu nuo to, kad Chryslerio užsinorėjau nuo pirmuko laikų, po to antruko ir t.t. iki 5-tuko vis sėkmingai pasidavinėjau visų įtikinimams kokia tai bloga mašina ir koks aš būsiu kvailys (!?), jei ją pirksiu.
Pagaliau nieko nepaklausiau ir turiu, tai ko senai norėjau 8-).
Prie svajonės išsipildymo prisidėjo Arnas, brolisvilkas, Trioškis, BOSAS, dzonis ir be abejo labiausiai www.voyager.lt
ačiū jiems užkantrybę ir atsakymus į mano kvailus klausimus (kz)

Pirmi įspūdžiai - mašina tiesiog puiki, taip - ji didelė... labai, bet tokios ir norėjau.
Kol kas vairuoju ją tik 5 dienos ir labiausiai nervina vietinės faunos veido išraiška kaip prieina prie mašinos galo ją apžiūrinėdami ir ten pamato užrašą 4.0 (s)...
...su kokia užuojauta jie žiūri į mane... :evil:
Tfu tfu tfu bar bar bar, kol kas važiuoja puikiai, variklis dirba taip tyliai, kad pastoviai turiu suklusti stabtelėjęs kur nors ar jis apskritai dirba, yra dar likę keletą smulkių kabliukų, kuriuos susitvarkius mašina bus ideali.
Išsamesni įspūdžiai galbūt bus aprašyti po kokio mėnesio ar dviejų, kai praeis pirmoji euforija.
Pravažiavus 550km (400km užmiestis (rodė 9,7) po to + 150km miestas), sąnaudų vidurkį rodo 10,6 (ok), dujas dėsim kitą savaitę.
Tai štai ir prisistatėme (alus)

saulys37
2013.08.12, 20:58
sveiki visi
tai va po ilgu ieskojimu kazkur 2.5 men. nupirktas svajoniu auto:) Chrysler Town & Country LX 2006 m. 3.3 benzinas dujas teks imesti veliau http://imageshack.us/photo/my-images/839/46xb.jpg/ vaziuoti su juo tikrai pasaka jauciu po kiek laiko tikrai nesinores i koki kita sesti erdvus patogus vidui vietos dauk tiesiog plauki kelyje, sendien gryzau is kauno buvau pas Bosa ;) buvo normaliai patikrintas ir pakeista kas reikalinga eksplotasijai ( tepalai ,filtrai ,ir patvarkyta keletas manau nerimtu gedimu ..) nes perkant nebuvo tokios galimybes pries tai apziureti truputi buvo neramu kad nebut su autu vaje vaje atvert placiai pinigine didelem investicijom, tiesa keliu menesiu begyje veliau reiks pasitvarkyt vaziuokle ir manu bus viskas ciki:) ir vaziuosim ilgai ir laimingai
ir dar karta noriu padekoti Bosui ,Broliuvilkui ,Arnui bei kitiems uz patarimus bei pagalba kartais gal ir ikyredavau su visokiais klausimais sorry :) ir linkiu visiems ieskantiems auto sekmes
tai gal kolkas tiek gal ka ir praleidau rasydamas;)

brolisvilkas
2013.08.13, 08:51
Pagaliau įsigijai :) Sveikinu ir linkiu ilgų asfalto upių! Nepamiršk ir čia pasireikšti su džiaugsmais ar ne džiaugsmais ;)


sveiki visi
tai va po ilgu ieskojimu kazkur 2.5 men. nupirktas svajoniu auto:) Chrysler Town & Country LX 2006 m. 3.3 benzinas dujas teks imesti veliau http://imageshack.us/photo/my-images/839/46xb.jpg/ vaziuoti su juo tikrai pasaka jauciu po kiek laiko tikrai nesinores i koki kita sesti erdvus patogus vidui vietos dauk tiesiog plauki kelyje, sendien gryzau is kauno buvau pas Bosa ;) buvo normaliai patikrintas ir pakeista kas reikalinga eksplotasijai ( tepalai ,filtrai ,ir patvarkyta keletas manau nerimtu gedimu ..) nes perkant nebuvo tokios galimybes pries tai apziureti truputi buvo neramu kad nebut su autu vaje vaje atvert placiai pinigine didelem investicijom, tiesa keliu menesiu begyje veliau reiks pasitvarkyt vaziuokle ir manu bus viskas ciki:) ir vaziuosim ilgai ir laimingai
ir dar karta noriu padekoti Bosui ,Broliuvilkui ,Arnui bei kitiems uz patarimus bei pagalba kartais gal ir ikyredavau su visokiais klausimais sorry :) ir linkiu visiems ieskantiems auto sekmes
tai gal kolkas tiek gal ka ir praleidau rasydamas;)

Amerikonas
2013.08.13, 15:21
Sveikinu! Gero kelio :)



sveiki visi
tai va po ilgu ieskojimu kazkur 2.5 men. nupirktas svajoniu auto:) Chrysler Town & Country LX 2006 m. 3.3 benzinas dujas teks imesti veliau http://imageshack.us/photo/my-images/839/46xb.jpg/ vaziuoti su juo tikrai pasaka jauciu po kiek laiko tikrai nesinores i koki kita sesti erdvus patogus vidui vietos dauk tiesiog plauki kelyje, sendien gryzau is kauno buvau pas Bosa ;) buvo normaliai patikrintas ir pakeista kas reikalinga eksplotasijai ( tepalai ,filtrai ,ir patvarkyta keletas manau nerimtu gedimu ..) nes perkant nebuvo tokios galimybes pries tai apziureti truputi buvo neramu kad nebut su autu vaje vaje atvert placiai pinigine didelem investicijom, tiesa keliu menesiu begyje veliau reiks pasitvarkyt vaziuokle ir manu bus viskas ciki:) ir vaziuosim ilgai ir laimingai
ir dar karta noriu padekoti Bosui ,Broliuvilkui ,Arnui bei kitiems uz patarimus bei pagalba kartais gal ir ikyredavau su visokiais klausimais sorry :) ir linkiu visiems ieskantiems auto sekmes
tai gal kolkas tiek gal ka ir praleidau rasydamas;)

saulys37
2013.08.13, 17:40
aciu aciu:)

Tadas4x4
2013.09.06, 22:20
Pagaliau po ilgu ir kruopsciu ieskojimu isigijau ir as savo voju. Tiesa kai pradejau ieskojau 4-uko, bet isedus i Arno bordo 5-uka, sukandau dantis, prisukau deguoni islaidom ir siandien isauso ta diena kai as jau vairavau savo ilgai svaigta 2010 3.8 Touwn & Country is Siauliu i "Auksciausia pavara". Jausmas buvo puikus, tai masina kuria tu jauti ir valdai nepaisant jos gabaritu. Apie privalumus as jau net nekalbu, nes parsisiunciau vartotojo instrukcija, kad viska issiaiskinciau. Dekui Bosui ir Arnui uz kantrybe :) P.s. serviso kompromisais likau labai patenkintas.

BOSAS
2013.09.08, 15:31
Visada prasom padedam kuo galim

saulius123
2014.09.03, 23:29
Sveiki, gal kas susidūrėte su šia problema? Užvedus variklį keletą sekundžių dirba gerai, o vėliau ima kristi temperatūros rodyklė ir variklis pradeda nebedirbti.

Arnas
2014.09.04, 08:47
Pastikrink kokias klaidas meta.

saulius123
2014.09.04, 19:07
Jokių klaidų nemeta.

Tinkladraskis
2014.12.07, 13:54
Sveiki,
aš savo automobilį įsigijau 2014 m. rugsėjį. Prieš pirkdamas žiūrėjau dominančių modelių istorijas per carfax. Taip išsiaiškinau daug tiesos ir padėjo apsispręsti, kurį automobilį imti. Siūlau visiems perkantiems taip patikrinti auto istoriją. Išsiaiškinau ir pardavėjų melagysčių.

Jis buvo suremontuotas po šoninio smūgio.
Remontas visgi buvo prastas, nes pardavimui. Taigi servise praleido apie tris savaites, kol išrankiojo bėdas ir perdažė bamperį.

Automobilis, žinoma, labai talpus ir didelis. Galingas variklis džiugina.
Aš važinėju tik po miestą ir naudoju pagrimde e85. Sąnaudos kosminės 18,5l/100km. Užmiestyje daug nebandžiau, bet kažkur 17l/100km ribose.
Neseniai išbandžiau po miestą su benzu, išėjo 15l/100km.
Dar vis pratinuosi prie šių skaičių. Kol kas su bioetanoliu išeina pigiau...

daugiavaike
2015.09.06, 20:16
Noriu padėkoti visiems padėjusiems, ypač AERO_DD, Arnui, Bosui ! Ačiū už kantrybę atsakinėjant į mano kvailus klausimus. Pagaliau mano Chrysleris jau po langu. Išsirinkau šitą:http://auto.plius.lt/skelbimai/chrysler-town-country-3-8-l-vienaturis-2005-benzinas-dujos-4366866.html (kol kas žiūriu tebėra skelbimas :))
Servise tikrino, trūkumų rado tokių: katalizatoriui kažkas ne visai tvarkoj, ir sakė kad vairo traukę reikia keisti (kitam servise pasakė, kad vairo kolonėlė laisvoka, todėl taip atrodė, bet ta traukė gera - ar taip gali būt?). Aš iki šiol nevairavusi automato, tai man neramu, kad kažkaip lėtai įsibėgėja iš vietos. Neberandu forume temos, kur apie tai skaičiau... Bet man sankryžoje šiek tiek nejauku. Kai gazą spaudi, apsukos kyla, bet greitėt pradeda po kokios sekundes ar dviejų. Kol neįsitikinau, kad tai nieko blogo, kažkaip dar bijau džiaugtis pirkiniu. Tai man širdis dar nerami, o šeimyna tai jau labai patenkinta...
Dar nerimavau dėl parkavimosi. Išbandėm jau keletą maximos aikštelių - man norėtusi kad vairas daugiau susisuktų - teks priprast. Bet jau matomumas - tai super.
Nepavyko man greit su amerikietišku spidometru susidraugaut.. Man atrodė, kad važiuoju 70 km/h, "inkilui" kitaip :D. Atrodo, turėsiu progą palyginti spidometro ir "inkilo" parodymus.
Tokie mano vienos dienos įspūdžiai
p.s. tikiuosi į reikiamą temą pataikiau

Arnas
2015.09.07, 08:59
Sveikinu su pirkiniu!
Del tu traukiu ir koloneles siulau nuvaziuot i KLP pas Dainiu pasitikrint. Is tikro, isedus pirma karta, reikia siek tiek laiko priprast prie Chryslerio "pusiau miegancios" greiciu dezes. Bet kai ipranti atrodo kad kitaip ir nebegali buti :) .
Jei pries tai nevaziavot automatu dar siek tiek uztruksit kol ismoksit "perjunginet pavaras" akseleratoriaus pedalu, o po puses metu prades atrodyti, kad automobiliai su mechaninem greiciu dezem yra nesusipratimas :)
Sekmingo eksploatavimo ir geru ispudziu uz vairo!

daugiavaike
2015.09.07, 13:35
Aciu Arnai. Butinai vaziuosiu pas Dainiu savo paranojos gydyt :D, ir kuo greiciau.

sukceno
2015.09.08, 11:19
Besvaigstant apie II kartos grandą, nupirktas bais netikėtai europinis grandas su 2,4: pentadienį indėtas skelbimas, kad Gariūnuos voliojas, šeštadienį per pietus jau mano dvare. Berniokai sukalbami papuolė, 400€ nuleido, nu kaip nepirksi. Ant dokų pilną sumą tvarkingai parodė.Patiko kad neperdažytas, nuliovi visi stabdžiai, gražūs ratai su kaliošais dar trim metam, aliektra visa veikia (išskyrus autopilotą). Spidikas rodė 151000, berniokai žegnojas kad tikrai (kas žino mašiniukas švarus nenutrintu salonu). Variklis neabibėgęs, pakaba saikingai barškanti, bet davė TA dienos senumo. Ant dujų tai vos gyvas - čiaudi bezda kalatojasi, važiuot neina.Užpilta dujų 50l - įdomu kokia talpa bako.Pirmadienį aplankytas AAC, pakeista pora gumų, žvakės, laidai, pakoreguotas vieno rato suvedimas, pakeisti visi filtrai ir tepalai. Eina jau beveik gerai ir dujom. Uždėti DRL.Antradienį aplankytas Slava - mažytė korekcija kompu, viskas idealu.Pirmi įspūdžiai - trauka ne kaip 3,8, apsukų reikia 500-800 daugiau. Bus matyt vėliau kai pakrausiu rimtai.
Įsidėjau galinę sėdynę dviejų dalių vietoj suoliuko.
Tai va: buvo rimtai pakrautas - 2 kubai malkų mašinoj ir 4 kubai priekaboj (thumbsup). Pradedant važiuot į kalną bėgius jungia jau prie 4000, lygioj vietoj prie 3000. Bėgėjasi tikrai lėčiau. Optimalus greitis apie 100 ir daugiau, nes tada laiko blokuotą pavarą. Jei krenta iki 80, tai vėl įsibėgėt jau reikia 3 pavaros. Aplenkta keletas sąžiningai važiuojančių 80-85. Lenkimas vyko be prievartavimų su trečia pavara ir normaliai greitai. Matyta daug išsprogusių akių, kai išvysta priekabą ilgio beveik su lig mašina :D .
Pakaba laikė puikiai, be pramušimų, per kalnelius daugiau 50 nevažiavau. Su tokia apkrova suvalgė 16L/100km dujų.
Trinantis vietoje suvalgo 14L/100km dujų, grynai užmiesčio neteko dar išmatuot. Pravažiuota jau 3000km, kol kas neprašo daugiau investicijų.
Taip kad legenda apie netraukiantį 2,4 man nepasitvirtino. Bet dragams irgi netinka :P.

Daranius
2015.09.09, 20:49
Besvaigstant apie II kartos grandą, nupirktas bais netikėtai europinis grandas su 2,4: pentadienį indėtas skelbimas, kad Gariūnuos voliojas, šeštadienį per pietus jau mano dvare. Berniokai sukalbami papuolė, 400€ nuleido, nu kaip nepirksi. Ant dokų pilną sumą tvarkingai parodė.Patiko kad neperdažytas, nuliovi visi stabdžiai, gražūs ratai su kaliošais dar trim metam, aliektra visa veikia (išskyrus autopilotą). Spidikas rodė 151000, berniokai žegnojas kad tikrai (kas žino mašiniukas švarus nenutrintu salonu). Variklis neabibėgęs, pakaba saikingai barškanti, bet davė TA dienos senumo. Ant dujų tai vos gyvas - čiaudi bezda kalatojasi, važiuot neina.Užpilta dujų 50l - įdomu kokia talpa bako.Pirmadienį aplankytas AAC, pakeista pora gumų, žvakės, laidai, pakoreguotas vieno rato suvedimas, pakeisti visi filtrai ir tepalai. Eina jau beveik gerai ir dujom. Uždėti DRL.Antradienį aplankytas Slava - mažytė korekcija kompu, viskas idealu.Pirmi įspūdžiai - trauka ne kaip 3,8, apsukų reikia 500-800 daugiau. Bus matyt vėliau kai pakrausiu rimtai.
Įsidėjau galinę sėdynę dviejų dalių vietoj suoliuko.
Tai va: buvo rimtai pakrautas - 2 kubai malkų mašinoj ir 4 kubai priekaboj (thumbsup). Pradedant važiuot į kalną bėgius jungia jau prie 4000, lygioj vietoj prie 3000. Bėgėjasi tikrai lėčiau. Optimalus greitis apie 100 ir daugiau, nes tada laiko blokuotą pavarą. Jei krenta iki 80, tai vėl įsibėgėt jau reikia 3 pavaros. Aplenkta keletas sąžiningai važiuojančių 80-85. Lenkimas vyko be prievartavimų su trečia pavara ir normaliai greitai. Matyta daug išsprogusių akių, kai išvysta priekabą ilgio beveik su lig mašina :D .
Pakaba laikė puikiai, be pramušimų, per kalnelius daugiau 50 nevažiavau. Su tokia apkrova suvalgė 16L/100km dujų.
Trinantis vietoje suvalgo 14L/100km dujų, grynai užmiesčio neteko dar išmatuot. Pravažiuota jau 3000km, kol kas neprašo daugiau investicijų.
Taip kad legenda apie netraukiantį 2,4 man nepasitvirtino. Bet dragams irgi netinka :P.

skaičiau, skaičiau ir galvojau kad kalba apie II-uką eina, kol nuotraukų nepamačiau :) bet kuriuo atvieju sveikinimai. o priekaga tikrai įspūdinga, netgi antro tilto akiai norėtųsi...

daugiavaike
2015.09.09, 21:56
Aš išsigydžiau paranoją, ir pradėjau megautis... Pasirodo tvarkoj ir trauke, ir kolonele - guolis eina i pabaiga :). Mano masiniukas puikus!!! Erzinanits ir brangus trukumelis - neveikia du oro slegio davikliai. Gal jau atsirado meistriuku, sugebanciu atjungti sita funkcija?
Uzsmaniau tokio automobilio paskaiciusi atsiliepimus, ir tikrai kol kas nenusivyliau. Be visko, kas pamineta - labai patogu vaika i kedute pasodint - lenktis nereikia. Vaikas labai noriai vaziuoja, nes aukstai sedi ir per langus dairosi. Elektrines durys tikrai patogu, kai vaikas ant ranku. Neramu renkantis buvo del kuro sanaudu. Pravaziavau dar nedaug, ir dar nepripratusi prie automato - tai tikslumo neverta tiketis, bet sanaudos tikrai neisgazdino- apie 14 duju, vazinejau daugiausia po savo miestuka. Tai geriau, nei tikejausi! Man labai pasiseke, kad issirinkti padejo ismananys zmones.

Kva
2015.09.10, 22:52
Na stai, nupirktas grand voyager 4. Pirmas ispudis parvaziavus is Alytaus - stringa keleivio galines durys, ne visada atsidaro ir neveikia pora koloneliu. Siaip labai patenkintas, bet cia pirmoji euforija :)

Arnas
2015.09.11, 09:08
stringa keleivio galines durys, ne visada atsidaro
Cia apie elektrini atidaryma kalbama?

Kva
2015.09.11, 20:37
Taip. Vakar suduzge kelis kart ir netsidaro. Siandien vel atsidaro. Uzsidaro visada. Bandziau ir nuokalnen ir ikalnen statyt, nesuprantu kolkas. Bet dabar veikia. Vairuotojo kede nesyla. Zmona ryte tyciojosi :D Bet pas zmona koloneles negroka, as visa diena vaipiausi :D O siaip faina masina. Tikiuosi pasiseks labiau nei su pirmaja :D

Arnas
2015.09.12, 21:57
Apacioj duru synoj laidukas bus nuluzes.

Kva
2015.09.13, 12:02
Aciu Arnai, meginsiu ieskot.

Dainioška
2015.09.14, 00:48
Gal neteisingai supratau problemą, bet pas mane buvo šiek tiek kiti simptomai - ne iki galo uždarydavo-atidarydavo duris. Buvo sugedęs daviklis (sistema nematydavo, kad durys atidarytos, nes jas atidarius rankomis, salone šviesa neužsidegdavo).

Raimislt
2015.09.14, 10:04
Laidai plastmasiniame šarve ,mikro davikliai,variklis - sankaba,gumos ir t.t

Arnas
2015.09.14, 11:21
Gal neteisingai supratau problemą, bet pas mane buvo šiek tiek kiti simptomai - ne iki galo uždarydavo-atidarydavo duris. Buvo sugedęs daviklis (sistema nematydavo, kad durys atidarytos, nes jas atidarius rankomis, salone šviesa neužsidegdavo).
jei kartais uzsidaro o kartais ne, nemanau kad davikliuose problema...
Jeibutu davikliai , butu kaip kad pas tave - visada neuzdarytu ir neatidarytu iki galo.

toSKA
2015.09.14, 11:33
Arnai, pas mane ta pati problema, vienos pusės veikia, kitos kartais veikia kartais ne. Gal galėtumei pasakyt detaliau, kurioje vietoje tos šynos ieškot?
O dar norėjau paklaust, kai keleivių duris iš išorės atidaromos, ar jos patraukus rankeną turi pačios atsidaryt (išvažiuot) ar jei jau ranka, tai ir iki galo atidaryti ranka? Nes pvz, bičiulis turi miniveną citroeną c8, tai ten durų rankeną truktelėjus, durys pačios atsidaro.

ziuras
2015.09.14, 11:50
https://youtu.be/Ut23l4IThyU
ir daugiau ten paieskok

toSKA
2015.09.14, 12:05
https://youtu.be/Ut23l4IThyU
ir daugiau ten paieskok

Dėkingas, ieškosiu (H-)

Arnas
2015.09.15, 17:31
Arnai, pas mane ta pati problema, vienos pusės veikia, kitos kartais veikia kartais ne. Gal galėtumei pasakyt detaliau, kurioje vietoje tos šynos ieškot?
O dar norėjau paklaust, kai keleivių duris iš išorės atidaromos, ar jos patraukus rankeną turi pačios atsidaryt (išvažiuot) ar jei jau ranka, tai ir iki galo atidaryti ranka? Nes pvz, bičiulis turi miniveną citroeną c8, tai ten durų rankeną truktelėjus, durys pačios atsidaro.
Laidu syna yra po durim slenkstyje, ideta i tokia juoda plastmasine juosta is atskiru nareliu, nusimato procedura kaip cia: https://www.youtube.com/watch?v=0oDCehVLnJk
Tokia funkcija kaip Citroene pas Chrysleri atsirado nuo 2010 metu.

Kva
2015.10.07, 11:29
Isardziau visa sarva isemiau laidus. Nei vienas akivaizdziai netrukes. Praskambinau su testeriu-visi geri. Bet nenuostabu, nes kartais durys atsidaro. Susukau visus laidus izoliacija. Surinkau viska. Atsidaro uzsidaro. Kolkas :) dekui Arnui.

Kva
2015.10.07, 20:01
Nepadejo :(

Vygis
2015.10.08, 11:49
Lygiai tas pats su mano kairiais vartais tai veikia tai ne, po ilgo laiko praleidimo RU forume supratau jog problema viename iš dvieju mikrikų spynoj (tame kuris ijungia pritraukimą ir tuopačiu žymi galinę durų padėtį). nes užtenka pravert uzdaryt ir veikia kuri laiką (laidai visi pratikrinti iki to), tik niekaip nekyla rankos ardytis iki to mikriko, nors RU forume rašo jg imanoma nenuėmus durų ir nuardžius tik dalį apdailos.

Kva
2015.10.09, 07:43
Pas mane arba sutapimas arba nezinau, bet kai silta dirys veikia. Kai salta ne. O dabar jau atidarius rankomis net nebeuzsidaro elektroniniu budu. Pratinsimes kinderi kitoj pusej sodint....

Arnas
2015.10.14, 09:04
Lygiai tas pats su mano kairiais vartais tai veikia tai ne, po ilgo laiko praleidimo RU forume supratau jog problema viename iš dvieju mikrikų spynoj (tame kuris ijungia pritraukimą ir tuopačiu žymi galinę durų padėtį). nes užtenka pravert uzdaryt ir veikia kuri laiką (laidai visi pratikrinti iki to), tik niekaip nekyla rankos ardytis iki to mikriko, nors RU forume rašo jg imanoma nenuėmus durų ir nuardžius tik dalį apdailos.

Kad isimt spyna tikrai nereik duru nuimt...
Absyvke ant sponkiu + 1 varztelis apacioj berods.... parukant isardai per 5 min.

Rimazz
2015.10.28, 13:56
...Taigi...Tam kad temos turinys labiau atitiktų pavadinimą, reikia mano įsikišimo...:) Prisistatau:

Įvaldytas aparatas vardu grand voyager...3,3l benzodujos 128 kW ..2002 metų. Dabar pabandysiu įkelt foto, bet už rezultatą neatsakau.
2975

Rimazz
2015.10.28, 14:27
Oba...Gavosi...:)
Taigi aparatas 2002m, kiek senokas, bet kėbulas išsilaikęs geriau nei kitų žiūrėtų 2004 - 2006 metų...rida šviečia 125 tkm...Ir galimai net neatsukta, nes vairas ir kiti padargai nenutrinti...Pasak pardavėjo, mašina kelis metus stovėjusi vokiečio garaže....Dėl ko stabdžių diskai išrūdijo duobėm ir ką tik jo pakeisti su kaladėlėm...Bet jais tikėt, tai ką aš žinau....
Varikliukas dirba tyliai tyliai....Įjungus dujas, girdisi tik lengvas purkštukų kalenimas....

Komplektacija tai ne limited,...sėdynės veliūrinės (odinių niekada ir nenorėjau), vartai be elektros, o daugiau tai net nežinau kokių ponų išmislų dar neturiu...Va vakar ant vairo kolonėlės aptikau mygtuką, nuo kurio užsilenkė dešinioji "ausis" - veidrodis...Ar neturėtų užsilankstyti abi ausys??
Nors klausimų jau yra ir daugiau...
1. Kam skirta rankenėlė esanti kiek žemiau posūkių/valytuvų rankenos? Vakar net vadovėly vokiškam bandžiau ieškot...deja.
2. Nėra vairuotojo darbo vietoj jokio laikrodžio...Tikėjausi jį rast lubose esančiam displėjui - neradau...Galbūt laikrodis dingo kartu su originalia magnetola? Nes jos vietoj apynaujis kenwoodas su daug navarotų...bet be laikrodžio...
3. Sukant vairą negrįžta į išjungtą padėtį posūkių rankena....Kam nors teko spręsti tokią problemą?
4.Apžiūros metu pražiūrėjom vieną dalyką. Jau parvažiavęs radau, kad aušinimo sistemoj trūksta labai daug skysčio.Apie 3 litrus supyliau. Palaukęs kol atauš, aišku...Paskui paaiškėjo kad išsiplėtimo bakelis kiaurutėlis....Kur ir kaip - aiškinsiuos savaitgaly, nes ten jo nematyt...Pasidarė baisu, ar neperkaitintas variklis...Nors rodyklė stovėjo kaip visada - pora mm iki viduriuko...Kaži, galėjo toks skysčio kiekis dingt dėl to bačioko,...ar reiks dar kažko ieškot? Šiaip tai nei radiatoriuj neburbuliuoja, nei išmetimas saldžiai nekvepia, ...tepalas švarus. Tikiuosi, yra kokia nors perkaitimo ar antifryzo trūkumo signalizacija? Ar nėra?

Nuvažiavau kol kas tik apie 200 km......Tiesą sakant...po kelionės nesinori išlipt iš mašinos.

Klausimų dar bus...jei nieko prieš....:D

oleg
2015.10.28, 14:50
rankenėlė esanti kiek žemiau posūkių/valytuvų rankenos- skirta reguliavimuj (vairo padetis)
Del ausinimo/nebijok esu gal kokius 3 menesis vazinees su pustuscia sistema(nekaista)Signalizacijos nera(bent pas mane)
antifrizo trukumas labai itakoja duju sistemos darba/

wongas
2015.10.28, 15:39
Nu aušinimą susitvarkyk skubiau - vis dėl to žiema :) Tuo labiau kad tai įtakoja kitų dalykų darbui. Sėkmės.
Signalizacija turėtu būti gamyklinė su pulteliu ...jei nėra - įsidėsi :)

oleg
2015.10.28, 16:17
wongas - jis turejo aminij sita - ( Tikiuosi, yra kokia nors perkaitimo ar antifryzo trūkumo signalizacija? Ar nėra?))

wongas
2015.10.28, 16:18
aaa - nesupratau :) kai užkais - tada signalizuos. bet tada gali būti vėlu :)

oleg
2015.10.28, 16:57
aaa - nesupratau :) kai užkais - tada signalizuos. bet tada gali būti vėlu :)

:hammer:

Rimazz
2015.10.28, 21:17
Dėkui chebra...Nemokėjau minties aiškiai išreikšt..Wongas nesuprato, bet Oleg išrišo...Vansi ramiau pasidarė - signalo nebuvo, šškia avarinės situacijos irgi...
Dabar taip...Man toks įspūdis, kad tas amerikanskas kompas iš naujo šeimininko tiesiog tyčiojasi....Bet iš eilės, nuosekliai....
Vakar, ryte užsipilu dujų...nuvažiuoju 50 km į darbovietę....viskas Ok. Ten mane zasiokina kolegos....oooo sako rodyk... Po to varom...Pravežk....Vežu...Ir staiga įsižiebia lempa "check engine".... Jokio poveikio mašinai nėra...Bet įvaizdis jau ne tas....:)... po darbo , ...nuimu klemą nuo akumo, spaudžiu stabdį....palaukiu pora min. Ir uždedu klemą. ...Čia prasideda stebuklai. Dešinys vedrodis užsilenkia ir grįžta...Karysis daro kažkokius drig drig drig drig...ir aprimsta. Bandau užvest variklį - užsiveda kaip niekur nieko...."check engine" nedega...Kas mane labai nudžiugina.
Bet tada pastebiu, kad negaliu įjungti "D"...Po pora minučių panikos suprantu, kad runkena blokuojama, jei įjungus degimą nepaspaustas stabdis....Viskas kaip ir nieko...Bet iki to aš kaip naujokas....stabdžio NESPAUSDAVAU...ir važiavau....
Taigi ...Paskui 50 km namo vakare...Smingu į kamštį...Bet ir ten man malonu....Mašinoj tylu ir jauku...Muzika groja...o aš ją gerai girdžiu...Ne taip kaip dyzelinėj mazdoj...Dėl nervų tausojimo palubėj išjungiu tą skaitiklį...Lengvai paglostau koja gazą...ir žiūriu, kad jau visus lenksiu...
Priparkuoju namie , užrakinu pulteliu....O viduj šviesa dega...Laukiu nesulaukiu kol užges. Einu namo...Po gal 10 - 15 min pro langą matau - lėtai lėtai šviesa salone visgi gęsta....
Šiandien nevažinėjau. Bet vakare atidariau mašiną, susikroviau kai kurios daiktus rytojui...Tai va - po užrakinimo šviesa dega tvarkingai apie 5 sekundes....Mygtukas ant vairo kolonėlės ...nedaro nieko...O vakar vartė veidrodį...Dešinį....Kas per Bl...???
Beje, ką tik išbandžiau kodų nuskaitymą trigubu rakto pasukimu ( čia, forume, žinių pasisėmiau..:)) Man parodė brūkšniukus....o po to - DONE...Supratau, kad viskas kaip ir OK....

sukceno
2015.10.28, 21:41
nu tai klemą nuėmei ir visas klaidas nutrynei.
posūkių neatmeta dažniausiai kai cklokspringas aplužes arba ne nuo tos mašinos uždėtas.
o su veidrodžiais kontaktų trūksta ryškiai ir kairiam bus mechanizmas palūžes, taip kad būsi kaip su paprastais.
šviesa salone užgesta po 5-10 sek, kitaip vėl priburta su aliektra.
laikrodis būna ant originalios radijos.

lauk kito "check engine" ir tada nuskaityk klaidas.

Darukas
2015.10.28, 21:55
Veidrodžiai šiaipsau nuo mygtuko nesilanksto - reikia dar ir duris atidaryti ir uždaryti.
Salono apšvietimas ilgai neužgesta, jeigu durys atidaryto. Gal durų mygtukas stringa ar nekontaktuoja.

sukceno
2015.10.28, 22:15
Veidrodžiai šiaipsau nuo mygtuko nesilanksto - reikia dar ir duris atidaryti ir uždaryti.


lankstosi dar ir kaip, pats turėjau du tokius

wongas
2015.11.06, 09:09
Nu RIMAZZZ dėjai čia programą. Įvaizdis manau prieš bendradarbius tuoj vėl pakils. Kol priprasi prie mašinos, kad stabdį reikia spausti, kaip salone šviesą išjungti priverstinai ir t.t.t.. Molodec - pakėlei nuotaiką penktadienio rytą. Viskas bus šokolade. Važiuosi ir džiaugsies :)

algelis
2015.11.06, 13:59
Pradzioj buvo juoko,poto prisiminiau,kad patys kazkada ir tokiu visokiu cirku turejom,kaip kad nustoja rodyt spidometro rodykle,arba crd kuriant ta rodykle apsivercia pilnai rata ir pastringa(isimdavau spidometra per 5min,papurtau kol atsivercia atgal ir vel viskas veikia) :)Beja kai Rimazzz parase zodi "amerikanskas" ir veidrodziu uzsilenkimai,pradejau skaityt atidziau,nes cia du skirtingi dalykai.Kiek zinau tik pas europa vartosi veidrodziai :0o tas Check engine,bus daznas draugas,vazinejant dujom-gali nekreipt demesio,arba tiesiog isimt lempute :)Gero kelio :)

oleg
2015.11.06, 14:52
Nesamone del duju - as vazineju su dujom,ir chekas nedega/

Arnas
2015.11.06, 18:51
Cia priklauso nuo to kokia yranga sudeta ;)

Darukas
2015.11.06, 20:59
Pas mane checkas labiau priklauso turbūt nuo dujų sudėties (kokybės). Visą vasarą degė, o prieš savaitę užgeso. Klaida P0171. Ir taip kaitaliojasi kas kelis mėnesius.
Kolonėlė ta pati, nors ir su europietiškom dujom degė.

Arnas
2015.11.06, 22:01
Jei pas tave ne taskine BRC tipo iranga tai visko gali buti. Su BRC , Stag, ar LPGtech iranga siose masinose cheku niekada nebuna (jei tikrai nera kitu gedimu).

Darukas
2015.11.06, 22:51
Taškinė BRC, ne pirmos jaunystės, persidėjau iš senesnės mašinos, o ten irgi panašiai buvo, todėl nesinervuoju :)

Arnas
2015.11.08, 22:25
Greiciausiai kazkas negerai, gal blogai sureguliuota. Nei vienoj mano masinoj su brc nera mete jokiu ceku....

Rimazz
2015.11.09, 10:23
Taigi taigi...Jau išvažinėjau 4 bakelius dujų...Jau pradedu priprast po dukart dienoj lankytis degalinėse :D...Prisirinkau krūvą nuolaidų kortelių...:D Sanaudos labai labai grubiais skaičiavimais 14 - 16,5 litrų dujikių...
Dėl veidrodžių užsilankstymo - tep yr kap Darukas sakė - duris atidarai, uždarai,...spust - ir užsilenkia. Ir abu. Dar mane užvakar išgąsdino neišsijungusios šviesos...:) bet paskui supratau - čia automobilis norėjo mane namo palydėt...:D
Žodžiu viskas narmaliai....Naujas radiatorius jau užsakytas, kaip ir porcija naujo antifryzo, visi filtrai, įskaitant pavarų dėžės,...variklio alyva, ai dar radiatoriaus kamštis...Liko surast kas MOPAR ATF+4 prekiauja...ir užsidaryt savaitgaliui garaže.
Jau susitvarkiau su priekiniais priešrūkiniais,...ir galiniais gabaritais ir stop signalais. Liko dar kairės faros leveling'as - nekilnoja, tik zyzia...Ir gale su priešrūkiniais...Čia, ko gero, bus tas atvejis su trūkstamu laidu, kai bus laiko išsiaiškinsiu...Schemas jau turiu...
Ten kažkokia labai įdomi logika: ištraukus bet kurios pusės gabaritų saugiklį (ar jam perdegus) įsijungia abu priešrūkiniai gale, bet puse galios, kadangi jie sujungti nuosekliai...Kaip ir apsauga gaunasi...tik apsauga neveikia perdegus gabaritų lempai...O kad įjunkt priešrūkinius normaliai - turi pasiduoti minusas į nuosekliai sujungtų lempų bendrą tašką....O šitos grandinės ir nėra....

Dar neveikia galinis pečius...Arba te jo nėra, ar skystis iki jo nepareina. Pučia šaltai...Bet kol kas šilumos iš priekio daugiau nei pakankamai...
Susidėjau žieminius ratus...Stabdžių diskai panašūs į naujus, kaladžių dar daug...

Vistiek dar turiu pora klausimukų...
Gazuojant stovinčią auto - apsukos apribotos ant 4000 rpm...Važiuojant to lyg ir nėra. Check'as nedega, klaidų tuo metu nėra. Čia normalu?

Kai praeitą kartą buvau dujų vartotoju, pase dar dvi kuro rūšys nesirašė, jokių popierių įrangai per TA nereikėjo....Dabar tik įrašas yra pase, o daugiau jokių popierių neturiu. Kur man kreiptis ir ko prašyt, kad po pusmečio nebūčiau išvytas iš TA ?

wongas
2015.11.09, 11:25
4000 - taip ir turi buti.
Savo iniciatyva pasikeisk tech pasa. Kitaip, kita kartą įrašys kaip trūkumą. Tada pasikeisi per prievartą.

P.S. kai pabaigsi krapštytis prie savo - sakyk, susirinksim visa chebra ir duosim prie mūsų mašinyčiu pasikrapštyti :) matau gerai gaunasi.

Rimazz
2015.11.09, 16:20
Ne ne...Pase pas mane kaip tik viskas OK...Bako sertifikatas , žmonės sako koks tai reikalingas....Dėl pasikrapštymo tai...ne burtininkas aš, ...vis dar mokausi...:)

Mindas112
2015.11.09, 18:12
Dėl galinio pečiaus:pasižiūrėk,ar už variklio po dugnu nebus atjungtas -ties ta vieta mėgsta nupūti vamzdeliai,o veikėjai mėgsta tada visai jį atjungti...

Darukas
2015.11.09, 20:12
Bako datą žiūri, kad ne senesnis kaip 10 metų būtų.

wzikas
2016.01.04, 11:16
Sveiki, trumpai pasidalinsiu ispudziais apie nesenai isigyta T&C 09 3.8.
Renkausi dideli vienaturi kelionem, pagrinde ziurejau MB, VW ir si busika. Pastarasis papirko savo ekonomiskumu, elektra valdomom durim, bagazine, gera muzika, dvd vaikams ir maza kaina uz gerus metus. Per menesi valdymo spejau valtele is mariu istraukt - labai lengvai tempia tona, iki kalnu nulekti su 2 vaikais. Vienintelius dalykus kuriuos pakeiciau tai sudetos aukstesnes padangos R17 215/70 ir vietoj halogenu xenonus kiniskus idejau. Vaziuoja jie istiesu smagiai - 1800km i viena puse lengvai ir be nuovargio vienam. Naujesni kraisleriai nelynguoja, seima nevemia, jeigu ant posukio kiek ir pasvyra bet didinant greiti nera pojucio kad versis. Tik sunku su juo slydziame kelyje jei sumeto. Dar noretusi kad galepneumatika stovetu, manau sia problema isspresiu pakietintom spyruoklem ir padidinsiu klirensa. Yra kaune servisiukas kurie graziai pakele T&C, tik nenoriu kad vazevimo komfortas nukentetu.

Del salono tai dvejopi pojuciai - jis lyg ir didelis vienaturiu segmente, taciau ne toks kaip mano svarstomu VIANO ar MULTIVAN. Antros eiles sedynes realiai nepatogios jei jas apsukti. Naudos is staliuko mano manymu mazai nes tada nebelieka vietos salone judet tiem patiem vaikam. Nepripratau ir prie klimato valdymo - kad nera skaiciu tai puse bedos, bet budavo taip kad lyg pucia vesu, padidini kazkiek ir staiga jau kaitina. Kazkodel visada jauciu kad ant priekiniu soniniu langu lengvai pucia salta ora, patenka ir vairuotojui. Na dar paeksperimentuosiu su tais peciukais. Sviesi medziaga labai nepraktiska - seimynom siulyciau tamsius odinius ispildymus. Del pigaus plastiko irgi neturiu jokiu priekaistu nes jokiu girgzdesiu nera ir tas labai dziugina.

Variklio 3.8 kaip ir turetu uztekti, bet niekaip nesuprantu kodel i kalna visada zemesne pavara jungia? Nejaugi neuztenka galingumo? Net pereinant i rankini rezima ant 6 pavaros vistiek apsukos virs 2k pakyla. Dar pasitikrinsiu del sanaudu nes bent jau keliones metu duju sanaudos buvo 3-4 litrais didesnes nei benzino pagal kompo parodyma (jei tas kompas rodo bendra vidurki o ne sios dienos, tarkim). Begejasi irgi sunkokai jei ant lenkmo staigiai reikia eiti, bet sutinku kad 3 tonas sunku isjudint.

Reziumuojant ir kiek labiau isigylines i sia marke labai norisi pabandyt naujesni modeli su 3.6 varikliuku - ir galios daugiau ir kuro gal maziau kapos.

aliurc
2016.01.06, 21:57
Del traukos tai keista,turejau 2002 metu limited 3,8 tai kai paspausdavau tai atrodo kad piestu stojasi:),jei nori suzinot kur nera traukos tai galiu duot pabandyt savo 2,8 crd:))

Mindas112
2016.01.06, 23:54
Sveiki, trumpai pasidalinsiu ispudziais apie nesenai isigyta T&C 09 3.8.
Renkausi dideli vienaturi kelionem, pagrinde ziurejau MB, VW ir si busika. Pastarasis papirko savo ekonomiskumu, elektra valdomom durim, bagazine, gera muzika, dvd vaikams ir maza kaina uz gerus metus. Per menesi valdymo spejau valtele is mariu istraukt - labai lengvai tempia tona, iki kalnu nulekti su 2 vaikais. Vienintelius dalykus kuriuos pakeiciau tai sudetos aukstesnes padangos R17 215/70 ir vietoj halogenu xenonus kiniskus idejau. Vaziuoja jie istiesu smagiai - 1800km i viena puse lengvai ir be nuovargio vienam. Naujesni kraisleriai nelynguoja, seima nevemia, jeigu ant posukio kiek ir pasvyra bet didinant greiti nera pojucio kad versis. Tik sunku su juo slydziame kelyje jei sumeto. Dar noretusi kad galepneumatika stovetu, manau sia problema isspresiu pakietintom spyruoklem ir padidinsiu klirensa. Yra kaune servisiukas kurie graziai pakele T&C, tik nenoriu kad vazevimo komfortas nukentetu.

Del salono tai dvejopi pojuciai - jis lyg ir didelis vienaturiu segmente, taciau ne toks kaip mano svarstomu VIANO ar MULTIVAN. Antros eiles sedynes realiai nepatogios jei jas apsukti. Naudos is staliuko mano manymu mazai nes tada nebelieka vietos salone judet tiem patiem vaikam. Nepripratau ir prie klimato valdymo - kad nera skaiciu tai puse bedos, bet budavo taip kad lyg pucia vesu, padidini kazkiek ir staiga jau kaitina. Kazkodel visada jauciu kad ant priekiniu soniniu langu lengvai pucia salta ora, patenka ir vairuotojui. Na dar paeksperimentuosiu su tais peciukais. Sviesi medziaga labai nepraktiska - seimynom siulyciau tamsius odinius ispildymus. Del pigaus plastiko irgi neturiu jokiu priekaistu nes jokiu girgzdesiu nera ir tas labai dziugina.

Variklio 3.8 kaip ir turetu uztekti, bet niekaip nesuprantu kodel i kalna visada zemesne pavara jungia? Nejaugi neuztenka galingumo? Net pereinant i rankini rezima ant 6 pavaros vistiek apsukos virs 2k pakyla. Dar pasitikrinsiu del sanaudu nes bent jau keliones metu duju sanaudos buvo 3-4 litrais didesnes nei benzino pagal kompo parodyma (jei tas kompas rodo bendra vidurki o ne sios dienos, tarkim). Begejasi irgi sunkokai jei ant lenkmo staigiai reikia eiti, bet sutinku kad 3 tonas sunku isjudint.

Reziumuojant ir kiek labiau isigylines i sia marke labai norisi pabandyt naujesni modeli su 3.6 varikliuku - ir galios daugiau ir kuro gal maziau kapos.

Jei taviškis ne 4,0 ir automatinės klimos bei originalių xenonų nėra,tai spėju, turėtų būti "touring",o ne "limited".

wzikas
2016.01.07, 09:12
kolega visiskai teisus - touring ant bagazines
o kaip atrodo automatine klima? Jau apsisprendes kad noriu naujesnio 3.6 su kuo pilniausia komplektacija.

wzikas
2016.02.15, 13:53
Sveiki kolegos, nors ir norejau atsinaujinti i nauja 3.6 taciau kaip visada kortas sumaise atsitiktinai rastas Routanas skelbimuose. Tas pats 3.8 variklis, komplektacija pilnesne tik odom ir langu uzuolaidelem. O uzkliuvo tik tuom kad gaves per snapa, buves savininkas ar nenorejo ji remontuot ar su detalem bedos. Radau del to kad noriu issiaiskint ar televizorius, radiatoriai, balkis tinka nuo chryslerio? Ar verta aplamai krauti nauja Chrislerio snuki ant VW ar geriau bandyt ieskot VW daliu? Ten realiai liko tik gal sparnas ir viena fara.

BOSAS
2016.02.15, 20:09
Routanas nuo chrysleriu turi nemazai skirtumu.
Ir routanu nera tiek daug. Todel kas liecia dalis patarciau dodge arba chrysler.

wzikas
2016.02.15, 23:05
Bosai, tai problemele ir yra kad routanas jau garaze. O daliu reikia viso priekio skardu, plastmasiu isskyrus balki ir issipletimo bakeli. Ir manau kad miniveno nesugadinsiu sukroves chrislerio prieki. Neturesiu tiek kantrybes vw detales po visa lituva rankiot koks bebutu dailus tas vw priekis

BOSAS
2016.02.15, 23:06
joo uzjauciu

Mindas112
2016.02.16, 09:49
Nu,manau,gausis frankenšteinas,du brendus" sukergus" ...

wzikas
2016.02.16, 19:01
Jo, frankensteinas, bet rezultatas bus tikrai grazus. Naujesnis priekis harmoningai su vw sikna atrodys.

AERO_DD
2016.02.16, 23:08
... vw šikną.... jau skamba baisiai(s)

Mindas112
2016.02.17, 08:20
Jo, frankensteinas, bet rezultatas bus tikrai grazus. Naujesnis priekis harmoningai su vw sikna atrodys.

Ir ant priekio bus "Chrysler", o ant galo "VW" ?

chevy
2016.02.17, 09:20
Bus Chryslerwagenas,kodęl ne .....:D

wzikas
2016.02.17, 11:26
galima VW zenkla ir ant priekio uzmest....vel apskambinau visus skelbimus, daliu nesurinksiu, truksta gan daug. Vis del to bus projektas kuri aprasysiu skyrelyje PASIDARYK PATS :D

Beje, radiatoriai, difuzorius, posparnis ir remas virsutinis tretu tikti nuo Chryslerio?

BOSAS
2016.02.18, 00:07
galima VW zenkla ir ant priekio uzmest....vel apskambinau visus skelbimus, daliu nesurinksiu, truksta gan daug. Vis del to bus projektas kuri aprasysiu skyrelyje PASIDARYK PATS :D

Beje, radiatoriai, difuzorius, posparnis ir remas virsutinis tretu tikti nuo Chryslerio?
gal

Arnas
2016.02.18, 08:33
galima VW zenkla ir ant priekio uzmest....vel apskambinau visus skelbimus, daliu nesurinksiu, truksta gan daug. Vis del to bus projektas kuri aprasysiu skyrelyje PASIDARYK PATS :D

Beje, radiatoriai, difuzorius, posparnis ir remas virsutinis tretu tikti nuo Chryslerio?

Taip.