PDA

Žiūrėti pilną versiją : 3,3 Ltr Problemos su valytuvais



ZEMAITUKS
2012.03.25, 14:22
Problema atsirado is niekur (ta prasme kad niekas nebuvo remontuota ar pries tai keista ) tai va viskas buvo taip ;vaziuojan ijungus valytuvo mechanizma jis nebepaklusta ir nebeissijungia ir laikosi ant dvieju paskutiniu padeciu (t.y. ant pacios greiciausios ir truputeli leteses),o kas idomiausia,kad net uzgesinus varikli ir istraukus rakteli vistiek toliau valytuvai kvailiuoja,padede tik klemos nuo akumo nuemimas,paskui viskas buna ramu kol vel neijungi bet kokios padetie.Itariu,kad reikia keisti valytuvo jungikli,o gal problema visai kita ?tai va sakau gal yra susidurusiu su sia problema ir pagelbes ?

BOSAS
2012.03.25, 16:10
Kontaktu technika, ten kazkur normalaus pliuso negauna kiek pamenu. kazkur budavo susvyla. Kazin ar tik ne viena is 3 valytuvo reliu.

Pasikeisk jas naujomis, nes pav sededamas prie kompo nepamenu, lyg tai parayta budavo kazkas HI ant vienos ant kitos LO tai panasu, kad ta HI susvildavo.

ZEMAITUKS
2012.03.25, 20:05
Dar noriu paklausti kur daug maz tos reles stovi ? ( niekada neteko su jomis susidurti),beje masinai parai prastovejus vietoje trinktelejus kapotui pradejo vel durniuoti nors uzvedimo raktelio spineleje nebuvo.

BOSAS
2012.03.25, 20:06
po kapotu prie akumo

Zydrius
2012.03.25, 20:12
Dar noriu paklausti kur daug maz tos reles stovi ? ( niekada neteko su jomis susidurti),beje masinai parai prastovejus vietoje trinktelejus kapotui pradejo vel durniuoti nors uzvedimo raktelio spineleje nebuvo.

Reliu "stovejimo" vieta - reliu saugikliu blokas salia akumuliatoriaus, uzdengtas dangteliu ;)

sheikhas
2012.03.26, 09:30
Įtariu kažkas uždrėko ir kontaktai pasioksidavo, o kadangi valytuvų darbas reguliuojamas priklausomai nuo varžos grandinėje, prasideda cirkai.

ZEMAITUKS
2012.03.27, 20:31
Na kadangi pagal skaicius tos reles visos pas mane kaip ir vienodos,tai kelias sukeiciau vietom ,turbut nieko neatsiiks? Na pokolkas viskas garai.Dekui vyrukai uz pagalba.

Vitalijus 771
2012.10.25, 10:27
Sveiki,pas mane panasi problema, bet ijungus valytuvus jie valo istisai,bet kai isjungiu jie issijungia. Kas galetu buti? Valytuvu rankeneles buvau sukeistes su veikiancia, tas pats.. Relytes buvau istraukes, sukeites vietom, tas pats. Gal su varikliuku netvarka, ar kasti giliau?

Laimis
2012.12.26, 11:39
Sveiki, Kad nekurt naujos temos pas mane problema su galiniu valytuvu, neveikia sustojes per viduri. Pasislenka per maza atkarpele tik kai sujudinu klema ant akumo. Gal kas galit patart ar cia viso mechanizmo reikia ar cia su elektra problema?

BOSAS
2012.12.26, 13:02
Dazniausiai varikliuko bedos buna.

vejas666
2012.12.26, 13:52
daznai buna, kad uzsistovejes mechanizmas,priauges ,prirudijes.isiardyk ,isvalyk, pritepk ,ismankstink aisku ir varikliuko sepetelius pramankstink ir eis kaip isp-stas (hump)

mafo
2014.06.30, 13:38
Klausimėlis... Ar pas mane viena ar ir pas kitus paspaudus langų apiplovimą pirma valytuvai prabrėžia stiklą į viršų ir tik po to apipurškia vandeniu... baigia visą stiklą subraižyt. Jei čia tik pas mane tokie cirkai, kame problema? Kažkaip sunku būtu patikėti jog tokį algoritmą inžinieriai sugalvojo :)

Daranius
2014.06.30, 13:44
Klausimėlis... Ar pas mane viena ar ir pas kitus paspaudus langų apiplovimą pirma valytuvai prabrėžia stiklą į viršų ir tik po to apipurškia vandeniu... baigia visą stiklą subraižyt. Jei čia tik pas mane tokie cirkai, kame problema? Kažkaip sunku būtu patikėti jog tokį algoritmą inžinieriai sugalvojo :)

matyt viskas kartu vyksta bet kol varikliukas slėgį užpompuoja tai valytuvas jau būna startavęs.

mafo
2014.06.30, 14:02
matyt viskas kartu vyksta bet kol varikliukas slėgį užpompuoja tai valytuvas jau būna startavęs.

Hm tai varikliukas baigiasi... tokia išvada, na bet tai velnias, gi purškia, ir gan stipriai. Gerai pareguliavus purškimo kampą galėčiau turbūt ir galinį stiklą nusiplauti :)

Deimkr
2014.06.30, 16:54
ne varikliukas baigiasi bet atbulinis vožtuvas nelaiko, kai vožtuvo nebūna taip nutinka.

mafo
2014.07.01, 22:50
ne varikliukas baigiasi bet atbulinis vožtuvas nelaiko, kai vožtuvo nebūna taip nutinka.

Vožtuvas keičiasi - remontuojasi?

romaas
2014.07.02, 09:09
Vožtuvas keičiasi - remontuojasi?

keiciasi, ju yra eolte.

ewas
2016.07.09, 20:46
Nekuriant naujos temos 2002 grandas . Galinis valytuvas kliba, issiardziau , tai jis neprisitvirtina, ten gumos isplysusios, gal turit minciu ar ju yra pirkti nauju? Ar cia srotini warikliuka ieskot su viskuom?

BOSAS
2016.07.10, 10:59
Gumos gali tekti ieskoti ir pritaikyti, nes tokiem varikliukam bedu kaip ir nekyla tai su sia preke gali reiketi tavo fantazijos.

Raivo
2016.07.10, 14:27
Nekuriant naujos temos 2002 grandas . Galinis valytuvas kliba, issiardziau , tai jis neprisitvirtina, ten gumos isplysusios, gal turit minciu ar ju yra pirkti nauju? Ar cia srotini warikliuka ieskot su viskuom?

Jei klibėjimas ne iš ašelės, o tik iš tvirtinimo, tai varikliuko keitimas ne prie ko, reikia tvarkyti jo tvirtinimą bagažinės dangtyje.
Ten trys apvalios veržlės, aplietos guma, kurios įsistato į dangčio vidinėje pertvaroje paliktas skyles, skirtas varikliuko varžtams, jas išimti reikia labai atsargiai, kas praktiškai neįmanoma, kad nenukristų į dangčio vidų. Tokiu pačiu principu prisuktas ir priekinių durelių langų varikliukas, bet ten veržles išimti lengviau, jos turėtų tikt ir valytuvo varikliukui.
Nuo 2005m. varikliuko tvirtinimas jau padarytas kitaip, į dangčio pertvarą įstatytos keturkampės veržlės, užsifiksuojančios ant skardos, bet dėl to ir dangtis jau skiriasi.

ewas
2016.07.10, 14:33
Tai tas tvirtinimas ir pasibaige pas mane, gumos isitasiusios, warikliukas tik laikos ant tu warztu bet ne twirtai... tai wa suku gakwa kaip pritvirtint ta warikli...kad laikytusi....be gumu tu...turbut..privirint ji....:)

Raivo
2016.07.10, 14:45
Tai tas tvirtinimas ir pasibaige pas mane, gumos isitasiusios, warikliukas tik laikos ant tu warztu bet ne twirtai... tai wa suku gakwa kaip pritvirtint ta warikli...kad laikytusi....be gumu tu...turbut..privirint ji....:)

Viską parašiau, tik nebuvo raginimo važiuot į šrotą ir susirast nuo durelių langų varikliuko veržles, ką tau reikėtų padaryti :) . Kitaip ten nieko nepadarysi, paprastų veržlių neįkiši iš tos pusės, kad palaikyti su ranka ar rakteliu, tik nervus sugadinsi, kiek jų nuslys į dangčio vidų :).

ewas
2016.07.10, 15:15
Dekui..bandysiu ieskot . Nors seip...manau reiks ant warzto privirint ausele.kad ten uzsikistu i skyle ir is wirsaus su werzle uzsispaus...manau bus greiciau paprasciau ir pigiau...nei ieskot ...werzliu...kurias kaip adatos sieno kupetoj.surast reik....