PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kur gauti toki pulteli-Prestige



faustinas34
2012.03.24, 16:26
sveiki.nu nutiko man toks dalykas-po ziemos salciu norejau uzvesti savo auto(istovejo kelis men nekurta Chrysler grand voyager 3.3l benzas/dujos,2001m),paemu pulteli-ogi pultelis nieko nerodo :-o(pas mane su ekranu pultelis,su nuotoliniu uzvedimu ir t.t.,PRESTIGE APS997.).pakeiciu baterijas irgi tas pats,anksciau idejus kita nauja baterija sugrodavo muzikyte nu ir ant ekrano viska rodydavo-o dabar gali keitalioti kiek tik nori bateriju nieko nerodo-nejau sugedo pultelis guledamas stalciuje???patarkit ka daryti,ar tvarko kur tokius pultelius lt,ar geriau siustis nauja pulteli is usa(kiek tas parsiuntimas kainuotu)? lt tokiu cignalizaciju nera yra tik panasios seriff(lygtais taip vadinasi),bet ar jos tiks pririsimuj,ka daryti patarkite-stovi mano vanas kieme o uzkurti neina (bang) dekoju is anksto!

BOSAS
2012.03.24, 17:59
Gal kontaktu vietos pultelyje apsioksidave kur dedasi baterija gerai paziurek

aprioris
2012.03.25, 07:04
jei nori tik uzvesti masina tai teks ieskoti signalizacijos blokelio(kuris bus pakistas po vairu, arba virs pedalu,ziurint is apacios.) atjungt blokavima ir vaziuot.
seip gal cia kas pades http://audiovox2.info/docs/common/APS997/APS997_IM.pdf

faustinas34
2012.03.25, 13:49
Ta blokeli radau,yra virs stabdziu pedalo,arciau durelio,virsuje,bet ten priejimas (smash) vos pirsta uzkisti eina :oops: !Atjungti tai atjungsiu ta blokavimo starterio-bet taip norisi kad pultelis veiktu (ok) .nu kontaktai tai grazus,kontaktas tai tikrai yra geras,blin gal kas dar kokiu minciu turit :-x ,anksciau kaune toks egis(egidijus) budavo-ar jis beremontuoja signalizacijas,gal kas turit koki tlf nr.

Arnas
2012.03.25, 14:03
Ta blokeli radau,yra virs stabdziu pedalo,arciau durelio,virsuje,bet ten priejimas (smash) vos pirsta uzkisti eina :oops: !Atjungti tai atjungsiu ta blokavimo starterio-bet taip norisi kad pultelis veiktu (ok) .nu kontaktai tai grazus,kontaktas tai tikrai yra geras,blin gal kas dar kokiu minciu turit :-x ,anksciau kaune toks egis(egidijus) budavo-ar jis beremontuoja signalizacijas,gal kas turit koki tlf nr.
O kas draudzia nusisukti plastmase, kuri trukdo? Ten puikus priejimas.

faustinas34
2012.03.25, 15:05
Plastmase nusukau,bet ji ten gyliau tas blokelis ikistas :-x norint ten prieiti visa panele nusiardyt reikia