PDA

Žiūrėti pilną versiją : Imobilaizeris



sheikhas
2012.03.21, 14:57
Vakar buvo bajeris, sustojau prie parduotuvės, grįžtu neatsirakina centrinis... na gerai, atsirakinu rakteliu, bet užvest niekaip, klykia "Alarm secured" ir viskas. Vakaras, visos parduotuvės kur būt galima batareikų nusipirkt nebedirba :oops:
Paskambinau draugui, nuvežė namo. Gerai, kad savam mieste, o būtum kokia užsienio užkampį (budo)
Pavalgiau, pakrapsčiau abu turimus pultelius, nuvažiavau prie automobilio ir kažkaip iš 5 karto pavyko atjungti imobilaizerį. Šendien viskas tvarkoj, atsargai nusipirkau batareikų...

Taigi kilo klausimas, ar nėra galimybės nafik atjungti tą nesamonę, palikti tik centrinio užrakto valdymą ir viskas.
Kas nors bandė, girdėjo, domėjosi?

Zydrius
2012.03.21, 15:07
Reikia ziuret kaip ten kas "suraisiota". Atjungt originalia ir pajungt kita, "popigiaja", kad valdytu uzraktus ir pakauktu reikalui esant ;)

Arnas
2012.03.21, 15:32
Kai baigiasi pultelio baterija, reikia signalizacija atjungt.. nu, ka, originalu :)

sheikhas
2012.03.21, 16:01
o nafik ta signalizacija, pas mane visuose automobiliuose ji tik tam, kad nereikėtų raktelio kaišioti :D taigi tiktų ir gamyklinė tik be imobilaizerio funkcijos.
O voyageri'o gamyklinė net nuo nieko nesaugo, nebent nuo nuvarymo, garsinės irgi nėra, o ir kam reikalingas toks automobilis, ne audi ar koks tautovezis :D
Ar kas nors klausot sekat ar kaukia jūsų signalizacijos sirena. Vienintelis malonumas iš tų sirenų, kai didesnėj aikštelėj su savo toyota prabirbiu, koncertas gaunas 8-)

O svarbiausiai, kad dar klausimas ar ten visa priežastis tik batareikose, su testeriu pamatavau, abi po 2,95v rodė,nemanau, kad jau per mažai, o šiandien jau kokius 20 kartų spaudžiau ir veikia... tokie siurprizai man labai nepatinka.

intar
2012.03.21, 16:19
snekejom jau ta tema cia, pries metus ar du. tada neradom speco kuris ta sugebetu padaryt, tai ko gero taip dar ir neatsirado.

Andrius13
2012.03.21, 18:06
As pernai nuvariau meistram ir paprasiau kad isimtu ta nesamone,paliko tik centrini :)

BOSAS
2012.03.21, 19:59
pulteline nesamone turi eiti atjungti

Arnas
2012.03.21, 20:56
O svarbiausiai, kad dar klausimas ar ten visa priežastis tik batareikose, su testeriu pamatavau, abi po 2,95v rodė,nemanau, kad jau per mažai, o šiandien jau kokius 20 kartų spaudžiau ir veikia... tokie siurprizai man labai nepatinka.

Pradziai pultelyje kontaktus gerai pravalyk, jei nepades, skias kazkas giliau ;) .

iGince
2012.09.04, 15:33
Modeliui nuo 08m imobilaizeri neatjungsi, nes masinos uzvedimas kitaip bus neimanomas. Rakto geleztes gi nebera, o raktas atpazystamas per imobila. Turejau panasiu problemu su raktu.... Ilgai irgi vargau. Mano raktas buvo pradejes skestis per suklijavima. As ji vis paklijuodavau ir atrode viskas ciki. Taciau po kurio laiko prasidejo zemiau aprasyti dalykeliai. Neapsikenciau ir pradejau aiskintis kas ir prie ko. Eilini kart sutrukus rakto korpusui, perskeliau ji ir apziurejau vidurius. Diagnoze: itrukes baterijos kontaktas, apsinese mygtuku "aiksteles", o pagrindine beda tai tai kad po rakto mygtuku guma yra skardeles, kurias spaudziant rakta prispaudi prie plokstes. Ir dvi is septyniu skardeliu buvo atitruke nuo guminio mygtuko. Jos "guledamos" ant plokstes kontakto "judedavo ir "fonuodavo". Ko pasekoje suveikinedavo rakto blokavimas.
Sprendimas: priklijavau atitrukusias skardeles prie gumos (tik svarbu pagauti centra). Ir suklijavau eilini kart korpusa. Raktas pradejo veikti kaip sule. Taciau korpusas vel isiskirinedavo ir vel buvo nukritusiu skardeliu.... Skant. Uzkniso. Atsisiunciau nauja rakta, o sena padejau i stalciu.... :)
Siaip man laaabai nepatiko V-tuko rakto kokybe.... Kelis V-tukus turejau kuriu raktai jau is uzjurio parejo sutruke per klijavima....

Robčikas
2012.09.04, 22:46
iGince, Iš kur atsisiuntei naują raktą ir kiek kainavo?

iGince
2012.09.07, 14:55
Ebay 75usd plius persiuntimas. Tiesa dar... Pasirodo jei du veikiancius raktus turi trecia iprogramuoti gali pats ir be kompo.... O jei tik viena - teks isleist dar litu kad iprogramuotu. :)
Tiesa dabar yra pigiau, bet kazkoks neaiskus pardavejas..... Neatsako i klausimus.
http://www.ebay.com/itm/120979003061?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Tiesa paskutini karta atsisiunciau ir ne toks buvo..... Tai ilgai stumdziausi su pardaveju, jis nekeite, teko naudotis ebay buyer protection. Siaip ne taip grazino litus....

Dabar mastau koki cia dar nupirkt

Robčikas
2012.09.15, 23:26
Gal reiktų pasidomėt ir man ir parsisiust, nupirkau su vienu raktu, jei pamesiu ar šiaip kas suges...
Ebay 75usd plius persiuntimas. Tiesa dar... Pasirodo jei du veikiancius raktus turi trecia iprogramuoti gali pats ir be kompo.... O jei tik viena - teks isleist dar litu kad iprogramuotu. :)
Tiesa dabar yra pigiau, bet kazkoks neaiskus pardavejas..... Neatsako i klausimus.
http://www.ebay.com/itm/120979003061?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Tiesa paskutini karta atsisiunciau ir ne toks buvo..... Tai ilgai stumdziausi su pardaveju, jis nekeite, teko naudotis ebay buyer protection. Siaip ne taip grazino litus....

Dabar mastau koki cia dar nupirkt

Arnas
2012.09.16, 01:04
Jei sitoks: http://ecx.images-amazon.com/images/I/31PLN0xXpZL._SL500_AA300_.jpg t.y. be nuotolinio uzvedimo - turiu vietoje.

Robčikas
2012.09.16, 08:45
Taip, toks pas mane, tik be nuotolinio užvedimo, durų ir dangčio atidarymo. Ar man pačiam pavyktų pririšti? Kokia kaina?
Jei sitoks: http://ecx.images-amazon.com/images/I/31PLN0xXpZL._SL500_AA300_.jpg t.y. be nuotolinio uzvedimo - turiu vietoje.

Arnas
2012.09.16, 09:54
Nezinau ar jis tau tinka jei be automatiniu duru... Jei yra tik vienas originalus raktas, priristi kiek zinau paciam neina. Be geleztes 150 Lt.
http://programyourremote.com/classified/DisplayAd.asp?id=1909

ZYDRTAMAS
2012.09.16, 20:51
Pas jus naujas ar naudotas? Ir kiek kainuotu su gelezte,nes nupirkau masina ir ji parejo is vis be rakto.

Arnas
2012.09.16, 22:00
Naujas. Naudoto perprogramuoti nebeina. Turiu ir gelezte, bet ji man kainavo 13 doleriu. Tai butu plius prie kainos.

Gintazas
2013.01.11, 16:39
HELP !!!
Imopilaizeris "pameta" abu raktus. Niekaip neaptinku sistemos kaip atblokuoti. Valanda prasiknisu prie masinos, kazkaip vel atsistato.Net neaisku ka konkreciai daryti reikia. Bandziau akoma atjungti,kad kompas nusiresetintu-nepadeda, pirma karta kai uzsiblokavo po daugelio visu galu atjunginejimo uzsikure po "rakto skaitytuvo" fiskes atjungimo/degimo ijungimo/isjungimo/fiskes pajungimo. "Alarm Set" uzgeso. Po menesio sitas bajeris jau nebepadejo.Tada raktu bandziau duris rakineti :)...raktus keitalioti...ir vel kazkuriuo momentu viskas atsigavo. Siandien vel uzsiblokavo....posantros valandos pazaidziau,bet nebeuzkuriau.
Negi as vienas taip vargstantis? Ar yra rimtu meistru kas patarima duotu arba apgavika imontuotu. rasykit gintazas_@excite.com arba skype x-gintas-x
As cia parasysiu rezultata kas konkreciai pagelbejo. Is anksto DEKUI!!!

Aidas
2013.01.11, 18:46
jau buvau kazkur rases apie savo 98 m beda , jau puse metu kaip nebesikartoja , budavo kad pajunginejus peciuka atsirisdavo raktas , nebenuskaitydavo imobilaizeris , zodziu problema susitvarke , kai sutvarkiau peciuko perjungeju bloko kontaktus , buvo apsviles mases kontaktas , ir matomai nutekedavo srove , atrodo neitiketinai , bet padejo .

Gintazas
2013.01.11, 19:38
man nieko nejunginejant uzsiblokuoja, o is niekur nieko - ryte ateinu vaziuoti ir spyga.
degima ijungiu ima pypseti ir "Alarm Set" sviecia. Kaip daugelis raso, uzkurti leidzia keturis kartus ir uzgesta,po to ir starteri atjungia,gal,kad akomo nedrozti :)
Palaikius ilgiau degima ijungta uzgesta kilomatrazo svieslente. "Alarm set" lieka sviesti. Dar buna,kad po ilgu bandymu atgaivinti ima mirkseti zvakiu pakaitinimas ir mirksi kol degima isjungiu.

Arnas
2013.01.12, 00:07
Pradziai gal rakto baterija reiktu pasikeist? Beje, cia apie penktuka kalbam?

BOSAS
2013.01.12, 14:41
Na tai taip taigi cia jau is temos pavadinimo matosi, kad masinos nuo 2008 metu tai manau, kad jau bus 5 modelis ne 4 tas.

Gintazas
2013.01.12, 17:36
ups... rimtai cia gija apie V-tukus. Pamaciau,kad apie imobilaizerius tema ir parasiau. Galima sia gija panaikinti.
Problema radau prisiskaites internete visokiu nesamoniu apie "Alarm Set". Is dalies idiotiska, jei koks s.. pagenda,blokuoja imob.:net kazkam galinio valytuvo valdyme kazkoks laidas buvo pakaites - nebeleido uzkurti, kitas originalaus centrinio bloke problema buvo-irgi nebesikure. O pas mane kaip daugumai pasitaike - peciuko valdymo paneles fiskeje laido kontaktas istirpo. Va del ko uzblokavo imob. Fiske istraukiau ir atsiblokavo. Pirksiu kita fiske, nes anos sonas istirpo.
Gal kam si informacija pades. o seip adminai,,,gija prasiciau panaikinti ar permesti prie III chrysleriu

ZYDRTAMAS
2013.01.15, 11:48
Pas mane kažkokia nesamonė pasidarė, iš ryto nesikuria, tipo rodo bed key užrašą, ir signalas pypsi kad raktas neistrauktas ir neveikia centrinis užraktas, rakta turiu rankoje, atjungi akumą ir staigiai pajungiau -užsikūrė, bet iki kito užgesinimo. Gal kam taip esą buvę?

Arnas
2013.01.15, 13:21
Gali but, kad kvailioja imobilaizeris arba pats raktas. Buvau girdejes, kad kai kurie neoriginalus raktai kartais pakvailioja. Pas tave gal neoriginalus? Zodziu, suzinosi tik nuvaziaves diagnostikai pvz pas Ruslana i Silberi.

ZYDRTAMAS
2013.01.15, 15:18
Bet, kai rakta isimi is spyneles vistiek eina uzrasas kad blogas raktas, ir zumeris klasksi, tartum sviesos ijungtos.

Arnas
2013.01.15, 15:29
Skaityk mano paskutini sakini ;) .

ZYDRTAMAS
2013.01.17, 11:18
Atrodo viskas kol kas gerai, Krastoje padarė diagnostiką ir pririšo dar vieną raktą, nes senasis gal buvo blogai pririštas - su juo galima tik užvesti automobilį, centrinis neveikia, o su nauju veikia viskas, kolkas.:)

ZYDRTAMAS
2013.01.29, 13:08
Sveiki,
vėl įdomus atsitikimas atsitiko - dėjant dujas, atjungė akumą, pajungus ir bandant užvesti vėl rašo BAD KEY, ir nesiveda. Atjungus akumą ir pajungus iš naujo atsigavo, bet kaip ankščiau minėjau, kad turiu 2 raktus, tai tas kirį pririšo Krasta neveikia centrinis, užsivesti užsiveda, o tas senesnis pradėjo veikti pilnai, nors iki to nevekė centrinis. Kažkokia mistika, dar beje ar turi veikti atidarius duris signalas, tartum kažkas išjungta, ar raktas neištrauktas iš spynelįs?

raganius
2013.01.29, 14:15
pas mane veikia gongas

ZYDRTAMAS
2013.01.29, 14:50
Na taip gongas, bet užknisa :), net duru negali atidaryti kai mažas vaikas miega kedutėje, kaip ji užglusinti?

ru22
2013.01.29, 15:17
Jei visos šviesos užgesintos ir raktelis išimtas, gongas neturėtų veikt. Pažiūrėk ar vidaus apšvietimo nepalieki įjungto..?

Na taip gongas, bet užknisa :), net duru negali atidaryti kai mažas vaikas miega kedutėje, kaip ji užglusinti?

ZYDRTAMAS
2013.01.29, 15:30
Viskas išjungta o jis vis tiek veikia:-?

ZYDRTAMAS
2013.02.06, 21:56
Na va vel islindo BAD KEY , atjungiau akuma ir vsio:oops: ir meta si uzrasiuka ir nieko neina padaryt, reiks transportuot i servyza, perkrovimui kompo, gal kas turi minciu kodel taip yra?

ZYDRTAMAS
2013.02.13, 14:26
Na va užsikuriau pagaliau, akuma nauja idejau ir su pagalbininku, kuris pagal mano komanda uzdejo klema, o as sedejau masinoje uzsidares duris, pasukau rakteta ir vsio, vaziuojam:D

iGince
2013.03.30, 19:21
Gal kas turit T&C nuo 11 su 3.6l be keyless su remote start. Jei toks klubietis butu ir nepatingetu, man reiktu kad nurasytu nuo rakto P/N ; IC: ir FCC ID: .
Beje raktas turi buti 7 klavisu (jei turit 6 tai nereikia, turiu pats :-?)
Tikrai jokiu jusu asmeniniu duomenu viesai cia nepaskelbsit nes sioje info nera konkretaus auto duomenu. Tai yra chrysler gamykliniai duomenys pagal kuriuos reik ieskot rakto. Na o man tiesiog grysta masina be raktu ir reik ieskot "blank key". O siuom metu visi raktai ( su masinom) parsidave. (yahoo)
Galima ir i PM arba mail arba tt....

Is anksto dekingas

Arnas
2013.03.30, 22:11
Paskambini kuriam nors dileriui, pasakai vin ir gauni detales numeri....

iGince
2013.03.31, 11:40
Arnas postas skirtas tik ju skaiciui didinti.....
Man nereikia P/N skirto mano VIN. Tame ir yra fokusas. Pagal VIN duoda 6 mygtuku P/N, o man reik 7.

Arnas
2013.03.31, 13:58
Turiu 7 mygtuku 2012 m pulta, bet kadangi iGince toks kietas bicas, pasiliksiu numeri sau :)

iGince
2013.04.02, 09:36
Na jei turetum ir noretum forumietiskai pasidalinti info, tai galejai padaryti pirmame savo poste po mano klausimo. Bet kadangi megsti buti "krutas", tai to nepadarei.
Skant, pasilieku galimybe atsakyt tuom paciu, o ta syk didelis forumietiskas tau aciu uz postus del skaiciaus..... :D

Robčikas
2013.06.19, 21:22
Gal ne i tema, bet gal kam aktualu: pasidariau Remote Start`a savajame auto. Instaliacija uztruko puse val, savaite laukimo kol atsius DBALL ir prisiriso prie rakto, kuris net neturi Remote Start`o mygtuko. Viskas veikia super - uzkuria, isjungia varikli per atstuma trim uzrakinimo paspaudimais.


Gal kas turit T&C nuo 11 su 3.6l be keyless su remote start. Jei toks klubietis butu ir nepatingetu, man reiktu kad nurasytu nuo rakto P/N ; IC: ir FCC ID: .
Beje raktas turi buti 7 klavisu (jei turit 6 tai nereikia, turiu pats :-?)
Tikrai jokiu jusu asmeniniu duomenu viesai cia nepaskelbsit nes sioje info nera konkretaus auto duomenu. Tai yra chrysler gamykliniai duomenys pagal kuriuos reik ieskot rakto. Na o man tiesiog grysta masina be raktu ir reik ieskot "blank key". O siuom metu visi raktai ( su masinom) parsidave. (yahoo)
Galima ir i PM arba mail arba tt....

Is anksto dekingas

iGince
2013.06.19, 21:32
Na butu idomu plačiau apie viska išgirsti. ;)

Robčikas
2013.06.19, 23:04
Prasom:
Instaliacija:
http://www.youtube.com/watch?v=5BgspwmA4Vc
Perkamas toks daiktas, tik gaila Europoj tokio neradau:
http://www.ebay.co.uk/itm/290773531165?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649


Na butu idomu plačiau apie viska išgirsti. ;)

iGince
2013.06.20, 08:18
Idomus variantas. Beje o kai uzvedi su siuom remote start nuvaziuot gali be rakto pasukimo arba pasukus spynele kitu raktu??? Cia idomu del vagystes po uzkurimo. Nes orgas neduoda nieko daryti ir is kart gesina motora. Idomu ar cia yra kas numatyta? :)

Robčikas
2013.06.20, 08:37
Uzvedamas variklis 3 kart paspaudus Lock mygtuka, tai automatiskai uzrakini duris, o jei ir sededi prie vairo ir rakto nebus ikista, variklis gesinamas nuspaudus stabdziu pedala, nes be paspaudimo neperjungsi i Drive. Paprasta. :)



Idomus variantas. Beje o kai uzvedi su siuom remote start nuvaziuot gali be rakto pasukimo arba pasukus spynele kitu raktu??? Cia idomu del vagystes po uzkurimo. Nes orgas neduoda nieko daryti ir is kart gesina motora. Idomu ar cia yra kas numatyta? :)

Radas
2014.01.27, 11:26
Robčikai, o kaip vyksta rakto pririšimas prie šio prietaisiuko?

iGince
2014.01.27, 12:17
Robčikai, o kaip vyksta rakto pririšimas prie šio prietaisiuko?

Tai as kaip suprantu šita sistema veikia be priedu su originaliu raktu. Tai raktas ir eidamas taip kaip visi raktai. Arba su dileriniu prietaisu arba jei du turi dalis V-tuku leidžia trečia ir tt pririšti pačiam. ;)

Mindas112
2014.01.27, 14:59
Robčikai, o kaip vyksta rakto pririšimas prie šio prietaisiuko?
43-iam poste buvo nuoroda,kur viskas pademonstruota

Robčikas
2014.01.27, 16:18
Vysta paprastai. Atrasiau PM. Cia Radui

Robčikas
2014.01.27, 16:20
Taip veikia su originaliu raktu, viena pririsi, kitas prisirisa automatiskai. Jokiu dileriu. :) Veikia super, esu labai patenkintas.

Tai as kaip suprantu šita sistema veikia be priedu su originaliu raktu. Tai raktas ir eidamas taip kaip visi raktai. Arba su dileriniu prietaisu arba jei du turi dalis V-tuku leidžia trečia ir tt pririšti pačiam. ;)

Aidas
2014.02.17, 20:56
isemiau is 2013 m masinos toki daikta - http://www.crimestopper.com/Templates/rs4-g4.html , kartu su http://www.ebay.com/itm/Chrysler-Idatalink-Multi-Platform-Transponder-Bypass-Data-Immobilizer-Module-/251396601884?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AChrysler&hash=item3a8867b81c&vxp=mtr , bet nera jokiu pulteliu papildomu , gal irgi buvo su originaliu padaryta uzvesti , patikrint nera galimybes , nes tai masinai yra kitokiu bedu , galvoju gal bandyti pajungti kitai masinai , kazin kaip prie imobilaizerio prisijungs ? gal turit minciu ?

iGince
2014.02.17, 23:09
isemiau is 2013 m masinos toki daikta - http://www.crimestopper.com/Templates/rs4-g4.html , kartu su http://www.ebay.com/itm/Chrysler-Idatalink-Multi-Platform-Transponder-Bypass-Data-Immobilizer-Module-/251396601884?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AChrysler&hash=item3a8867b81c&vxp=mtr , bet nera jokiu pulteliu papildomu , gal irgi buvo su originaliu padaryta uzvesti , patikrint nera galimybes , nes tai masinai yra kitokiu bedu , galvoju gal bandyti pajungti kitai masinai , kazin kaip prie imobilaizerio prisijungs ? gal turit minciu ?

Pats su tokia sistema neesu betarpiškai susidūręs, bet kiek suprantu Cool Start yra esmine sistema cia. Siaip ji praktiškai viskame dubliuoja Chrysler orginalia 7 knopkiu rakto sistema. Ty gali valdyti slankiojancias duris, elektrine bagazine, signalą, nuotolini išvedimą ir tt. Tad sakyciau kad tai beprasmis auto tiuningas (asmeniskai as geriau mėgstu keisti raktus i pilnus ir sukonfiguruoti kompa visom tom funkcijom) taciau cia matau dar viena idomu dalyką kuris taip lengvai nesudaro orginale. Si sistema dar turi keyless sistema.
Antras blokelis "idatalink" yra imobilaizerio apejejas. Reikalingas kad cool start netrukdytų auto imobilaizeris.
Visumoje pajungima, programavimą reiktu gilintis, aiškintis. Greičiausiai klausti patarimo pas pardavėjus ar dilerius. Siaip sistema atrodo yra universali (ty gb naudojama bet kokiame modelyje) bet norint ją panaudoti tektų "išmokti" ją pilnai.
Išvada bent jau mano butu tokia: jei nepavyks rasti ant Marijos žemes signalizatorsciku dirbančiu būtent su sia sistema arba auto is kurios ji išimta yra sudaužytas=neveikiantis ECU arba imobilaizeris, tai liks tik gražiu detaliu rinkinys be kažkokios isliekamosios vertes.
Žinoma visa tai yra tik mano patirtimi grysta subjektyvi nuomone skirta kolegų pasvarstymui. ;)

Aidas
2014.02.17, 23:29
parasiau laiska pardavejui , ziuresiu ka atrasys .

iGince
2014.02.17, 23:41
parasiau laiska pardavejui , ziuresiu ka atrasys .

Dažnai buna su jankiais kad nesivargina atrasinet, bet bandyt reikia.

Sauliuss
2014.02.18, 01:53
Pabandyk internete surasti manualus, tiek nuotolinio uzvedimo, tiek imobilaizerio apejimo bloko. As savo IV-uko nuotolinei sistemai susiradau internete manualus ir sekmingai persiprogramavau apejimo bloka. Tam bent jau IV - uke reikalingi 2 veikiantys raktai.

ZYDRTAMAS
2014.07.18, 23:32
Sveiki, gal kas esat susidure su tokia klaida? B1A0D - RKE FOB 6 PERFORMANCE Neveikia uzdaryma ir atidarymas nuo pulto, variklis kuriasi.

iGince
2014.07.19, 22:13
Sveiki, gal kas esat susidure su tokia klaida? B1A0D - RKE FOB 6 PERFORMANCE Neveikia uzdaryma ir atidarymas nuo pulto, variklis kuriasi.

Raktas ardomas ar suklijuotas?? Manau kad bus suklijuotas (seno modelio). Bus atsiklijavus vienos knopkes skardele nuo gumos rakto viduje.

Mindosas
2014.09.10, 11:53
Sveiki,
Esu sviezias.
Susiduriau su ziopla problema. Isigijau auto su vienu raktu . Jau planavau pasidaryti kita, taciau (zakon podlasti) nespejau.
Dabar turiu neveikianti rakta. Automobili imones aiksteleje, su atidarytom vairuotojo durelem ir nuimtu nuo akumo klemu.
1. Kaip signalizacija atjungti, neturint rakto?
2. Kur toliau pasiduoti? ka jus darytumet?

Aciu.

BOSAS
2014.09.10, 12:53
Chrysler, GM, VW, Audi elektronika:
Egidijus +370 680 41829 egis@codecard.lt

iGince
2014.09.10, 13:05
Na pirmiausia tai vairuotojo duris gali uzsirakinti su rakto gelezte... Žiūriu jau pamirštam apie tai... Vien knopkes te galim spjaudytis. ;) O del elektroninio rakto, kas darosi? Ar duoda kažkokį pranešimą masina kai bandai vesti motora? Ar reaguoja i knopkes???
Egis puikus meistras, taciau viskas kas puiku yra nepigu.

BOSAS
2014.09.10, 18:19
Gal pas tave yra uzvedimas mygtuku? Jei taip tai lupk ji lauk statyk rakta i jo vieta ir uzvesi, o poto jau sistema ir pati gali rakta prisiristi.

Mindas112
2014.09.10, 18:30
Iš rakto korpuso išsiimi rakro geležtę ir užrakinėji-atrakinėji

Mindas112
2014.09.10, 22:10
Gal pas tave yra uzvedimas mygtuku? Jei taip tai lupk ji lauk statyk rakta i jo vieta ir uzvesi, o poto jau sistema ir pati gali rakta prisiristi.
Man atrodo,užvedimo mygtukas eina nuo 2011m...

Mindosas
2014.09.11, 13:56
Sveiki.
Istorija pamokanti. Jau buvau su Autobrava susitares. Ir Tralas buvo uzsakytas. Paciu laiku viskas issisprende.
Tikrai kvaila situacija. Nors saves ir nepriskirciau prie kvailiu, bet... :)
Ryte uzrakinu masina. Prisiduoda signalizacija. (gamykline). Viskas iprasta.
Iseinu po darbo. Ne vienas mygtukas neveikia. Galvoju batareika.
Atsinesu nauja. Pakeiciu. Neveikia. Matuoju abieju itampa. Senoji 3V naujoji 3.3V Abi neveikia. Chebra porina, tipo batai kodus pultas pamete, man ir taip buvo ir ... panasiai. Rakto kito nera.
Skaitineju ziurineju. Visi visaip sneka. Bet daugiausiai Tipo rakto naujo reikia is gamintojo.
Galvoju nepasiduosiu. Darbe prisijungiu prie rakto ampermetra ir oscilografa. Paspaudus myktuka, matau kad paima sroves is batarkes. Osciligravas rodo , kad kazkoks auksto daznio signalas tuo metu siunciamas. Reiskias raktas veikia. Ka siuncia neaisku.
Masinoj atsirakinu dureles. Kaukia signalizacija. Nuimu klema. Nekaukia. Uzdedu klema kaukia. Nerakina vistiek. Palikau su nuimtu klemu visa para. Per jega ikraunu baterija iki 3.8V. Prieinu prie masinos. Uzdedu klema. Spust mygtuka ant pultelio ir problemos baigesi. Va ir istorija. Dabar veikia ir su 3V ir su 3.3V baterija.
Dar ka suzinojau. Jei batarke pulte baigesi, Atsirakini duris geleste. Signalizacija nusimes tik ikisus rakta i spynele. O masina vedasi ir vaziuoja ir be batareikes pultelyje.
Sekmes.

BOSAS
2014.09.11, 14:41
Nevisai.

Paprasciausiai reikejo uzvedineti su raktu ir butu viskas pasileide.
Taip yra buve kai neveikia raktas bet ten del to buni pats kaltas atrakini su gelezele ir dedi rakta i spynele uzvedi ir po to gesini ir vel susirisa rakto kodai,.

Mindas112
2014.09.11, 16:14
Turejau 2009,tai tas pats buvo nutike pora kartu.Atsirakinau su gelezte,ikisau rakta,uzkuriau ir viskas ciki.

iGince
2014.09.14, 20:27
Vat tam ir klausiau simptomu o ne pas egi žmogų siunciau.....
Panasu kas cia V-tuko rakto baterijos problema ... Esu nervinesis del tokio dalyko ne karta ir ne du. Kaltinau maximos automatines duris, signalkes mikrobangų davikli ir tt, taciau vis tik su gera rakto baterija tai pasitaiko laaaabai retai ( net negarantuosiu kad is vis taip buvo).
Siūlau keisti baterija. O jau jei taip nutinka kad auto nenori atpažinti rakto, tai atidarineti gelezte ir pasukti rakteli i "degimo" pozicija. Ir vel viskas veiks. ;)

Mindosas
2014.11.10, 16:32
Sveiki.
Turiu vel El. problemu.
Kur Klaipedoje kreiptis, del:
Airbag dega (priezastis aiski, reik keist laida i davikli)
Neveikia auto valytuvai
TMS meta klaida
Posukis tai veikia tai neveikia.

Arnas
2014.11.10, 19:13
Bandyk cia: 8612 32022

BOSAS
2014.11.11, 06:28
Sveiki.
Posukis tai veikia tai neveikia.
Tai kad cia viskas gerai jis ir turi mirkseti :)

Mindosas
2014.11.11, 16:19
Tai kad cia viskas gerai jis ir turi mirkseti :)
Tai jo, tik tarpai tokie dideli. Tai kelios valandos, tai pusdienis.
Bet Bajeris geras. Uzskaitau. :)

Mindosas
2016.12.29, 11:52
Sveiki.
Su sventem.
Naujos temos nekuriau.
Klausimukas. Kas galetu Kalipedoje (arba aplink) isprogramuoti antruosius liambda zondus po katalizatoriu?

Darukas
2021.02.24, 23:51
Sveiki,
pastrigo mano automobilis 2008 m
įkišus pultelį į spyną ir pasukant neįsijungia degimas ir nesikuria. Bėgis irgi pastrigęs P padėtyje, neina išjungti nei vienoje rakto padėtyje.
Kaip suprantu, tai susiję. Prieš tai atrakinimas nuo pultelio ne visada veikė, atrakindavau raktu ir kurdavosi visada.
Gal kas žinote, ar tai labiau pultelio, ar spynelės problema?

Darukas
2021.03.19, 23:44
Problema išsisprendė pakeitus spyną ir pultelius Autobravoje atlikus Recall.
Mašina genda stovėdama, kol sutvarkė atšaukimus, sulūžo priekinio rato spyruoklė, tai kaip nuvežiau su tralu, taip ir parsivežiau.

p.s. Dėkui RaimisLT už patarimą spręsti problemą per recall.
Autobravos vadybininkas minėjo, kad mano gedimas nesusijęs su problema, dėl kurios Chrysleris keičia spyneles, bet pakeitus mašina užsivedė ir viskas gerai gavosi.