PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 TD 1997 - 2000 diz. siurblio keitimas



saraicikas
2012.03.12, 09:56
sveiki. turiu toki klausima... keiciu siurbli dizelio 2.5 tds 96m. variklis su krupleraciais, ant krupleracio kuris dedasi ant siurblio asies yra dvi ipjovos sponkei.... klausimas ant kurios ispjovos reikia deti krumplerati ????????

BOSAS
2012.03.13, 19:29
Jau i privata rasiau, pasimatuok degimo kampa

Gintazas
2013.02.22, 01:54
prireike man siurbli imti - pasirodo neveikia degimo paankstinimas, kistuka atjungius jokios reakcijos, ytampa ateina. Meistras sako:nusiimk pats ir atvezk - bus pigiau, bet ar ymanoma bus paciam atgal uzdeti? Variklis krumpliaratinis, ar yra kaip uzsizymeti ,kad po remonto i ta pacia vieta pastatyti degima?
Ir aplamai,kas ten sugenda kai nebevaldo paankstinimo? jei tik isibarsto viduje,gal pats sugebeciau susukti.


ir dar klausimas> is vilniaus vaziavau automagistrajei ir suzinojau,kad daugiau 138km/h "nebetraukia", ima trukcioti. Kuro filtra keiciu kartu su tepalu keitimu, ar reikia dazniau? toks yspudis lyg kuro nepaduotu...

BOSAS
2013.02.22, 08:22
imanoma pastatyti tik teks degima susireguliuoti

Gintazas
2013.02.22, 14:39
radau foto internete, tas degimo paankstinimo voztuvas yra siurblio apacioje ir prisuktas dviem varzteliais. Reiks isimti ir patiktinti kodel neveikia. Nereikes siurblio nuimti

romaas
2013.02.23, 20:11
radau foto internete, tas degimo paankstinimo voztuvas yra siurblio apacioje ir prisuktas dviem varzteliais. Reiks isimti ir patiktinti kodel neveikia. Nereikes siurblio nuimti

isimi ta daikta, isvalai,(rasi daug visko "gero") ir dedi atgal, viskas susitvarko.

Gintazas
2013.02.25, 00:39
isimi ta daikta, isvalai,(rasi daug visko "gero") ir dedi atgal, viskas susitvarko.
bandysiu kaip sakai...tik dabar garazo durys storai uzvestros sniegu,o po apacia storai ledo prisale.Masina prie namu laikau.
Bandziau 12v tiesiai nuo akomo, tai voztuvas klapsi-neperdeges, bet variklio darbui praktiskai neitakoja tik siurblio balsas laAAAAbai nezymiai pasikeicia.Gal ir uzsikise ten viduje...be "duobes" negaliu prieiti issukti voztuvo.

Gintazas
2013.04.22, 23:14
kas man siandien skambino... ****26 ar pavyko davikli istraukti is siurblio? ir ka radai, rezultatas yra po remonto?

Aidas74
2013.04.23, 08:22
as skambinau voztuva istraukiau truputi sunkokai ,ji sutvarkiau ir degimas atsistate i savo vieta,rezultatas aiskiai matomas,atsirado trauka ir virsijus 2200 apsuku ir nebeuzgesta staigiai atleidus akseleratoriaus pedala.

Gintazas
2013.04.23, 17:42
parasyk placiau ka radai istraukes,koks buvo tvarkimas, ar tie du varztai ir laike davikli?

Aidas74
2013.04.23, 17:48
na man buvo laidai nuo daviklio nuluze, ta davikli ir laiko tik tie du varzteliai ,o kad juos prieiti atsukti geriausia nusiimti kondiskes kompresoriu ,tada truputis pastangu ir issiima daviklis viska sutvarkius ir veikianciam varikliui atjungus fiske turi pajaust skirtuma variklio darbe.

Gintazas
2013.04.23, 22:05
pas mane laidai tvarkoje,nes girdisi kaip klapsi magnetas atskirai maitimima padavus i ji...bet veikianciam varikliui praktiskai nesijaucia nieko junginejant kistuka. Matomai bus kazkas uzsikise. Nepaprasiau,kad fotke padarytum isimto daviklio

Gintazas
2015.01.11, 12:04
pas mane laidai tvarkoje,nes girdisi kaip klapsi magnetas atskirai maitimima padavus i ji...bet veikianciam varikliui praktiskai nesijaucia nieko junginejant kistuka. Matomai bus kazkas uzsikise. Nepaprasiau,kad fotke padarytum isimto daviklio

Gal kam pravers tikrinant. Ikeliu voztuvo foto. Rites varza 16 Omu. Devetu kaina 10.14-14.50Eur (konvertavus pagal kursa :))
2562

Andriusv
2015.03.03, 22:23
seiki turiu tokia beda keiciau surbli nes leido dizeli i karteri pas mane krumplinis ir paimiau surbli nou veikencios masinos tik nou grandines ir kiek suku varikli nepadouda kuro i farsunkes viskas iseina per abratke gal reik kodot surbli ar kas kitas nutiko? dekui

BOSAS
2015.03.05, 12:36
seiki turiu tokia beda keiciau surbli nes leido dizeli i karteri pas mane krumplinis ir paimiau surbli nou veikencios masinos tik nou grandines ir kiek suku varikli nepadouda kuro i farsunkes viskas iseina per abratke gal reik kodot surbli ar kas kitas nutiko? dekui

2001 nebuvo nei grandininiu nei dantratiniu

Andriusv
2015.03.05, 13:23
2001 nebuvo nei grandininiu nei dantratiniu

pas mane dar tas senas modelis skaitos tas pat kaip 97-00

BOSAS
2015.03.05, 17:32
savo avatara susitvarkyk tuomet
seno lenciuginio su krumpliu nereikia maisyti jie netinka

Gintazas
2015.03.07, 14:10
pas mane dar tas senas modelis skaitos tas pat kaip 97-00


2001 nebuvo nei grandininiu nei dantratiniu
norejau is as pastabeti,kad metai ne tie,nes pas mane 2000-ju krumpliaratinis,bet BOSAS neiškentė parašyti :D

Andriusv
2015.03.07, 23:17
savo avatara susitvarkyk tuomet
seno lenciuginio su krumpliu nereikia maisyti jie netinka

Fiskes tai tinka tik nou kaikuriu lencuginiu fiskes kitokios

mindaugasss4
2015.03.08, 12:28
seiki turiu tokia beda keiciau surbli nes leido dizeli i karteri pas mane krumplinis ir paimiau surbli nou veikencios masinos tik nou grandines ir kiek suku varikli nepadouda kuro i farsunkes viskas iseina per abratke gal reik kodot surbli ar kas kitas nutiko? dekui

nuo grandininio siurblys netinka -''dantratiniu''-suka i priesinga puse ,delto tau per griztama varo dyzeli .dek nuo dantratinio!!!!

Andriusv
2015.03.08, 13:37
nuo grandininio siurblys netinka -''dantratiniu''-suka i priesinga puse ,delto tau per griztama varo dyzeli .dek nuo dantratinio!!!!

Taip tu teisus pas drauga grandine pas ji surblis sukasi su laikrodzio rodikle o krumplinis pries laikrodzio rodikle

Andriusv
2015.03.08, 20:16
Bet sita galvoju kodel skivo verzle vienodai verzes jei sukas i kita puse tai ir verstis turetu i kita puse