PDA

Žiūrėti pilną versiją : 2,5 CRD vazuojant uzgesta masina,po kiek laiko vel uzsiveda .kas cia nutiko jai ???



sumaheris
2012.03.08, 23:10
vazuojant dingsta kuro padavimas,ir masina uzgesta.po kiek laiko uzsiveda ir pavaziavus kokius 10,20 km,vel uzgesta.kas cia galejo nutikti ??? gal kas galit patarti ka daryti tokiu atveju ?

vejas666
2012.03.09, 08:09
tai gal kuro filtra pasikeisk

BOSAS
2012.03.09, 19:38
Ruosk $ ir daug teks remontuoti purkstukus.
Tik juos reikia remontuoti pilnai, nes visi kiti remontai neduoda reikiamos naudos.

sumaheris
2012.03.09, 19:58
Ruosk $ ir daug teks remontuoti purkstukus.
Tik juos reikia remontuoti pilnai, nes visi kiti remontai neduoda reikiamos naudos..ar tiksliai zinote kad purstukai ar negali buti ir dar kas be purkstuku ?

BOSAS
2012.03.09, 19:59
Reikia patyrineti, taciau duodu 10 proc kad klystu.

sumaheris
2012.03.09, 21:13
o kas gali buti dar kokia beda tuose 10 procentu ? vazuojant trumpam sutruktelejo masina ir neuzilgo prasidejo masinos uzgesimai.ar man taip atrodo kad kazkas ties burdacioku po to ivykio kaip ir uzti pradejo.ar negali oro slegio dacikas koks pasibaiges buti man ?

BOSAS
2012.03.10, 07:28
visados egzistuoja klaidos tikimybe, kiek bebutu man pazystamos situacijos. Visgi bandau tau kazka patarti tik pagal tavo aprasa, jei jis neteisingas tai ir patarimas neteisingas.

Kad butu kalti dacikai tai tu butum pirmas kuriam taip nutiko.

Chrysler2004
2012.04.02, 20:20
Man labai panašiai buvo. Priežastį surado tokia: montuojant signalizacija buvo perkirptas starterio laidas ir sumontuota rele signalkes. O pas mano pažįstamą, passak jo, buvo labai panašiai kai parėjo imobilaizeris. Su savo bėda varinėjau po servisus mėnesį kol nesurado to perkirpto laido. Nors signalizatoršikai iki šiol nepripažįsta to kaip klaidos (bet man padėjo kai ta relę atjungė).

BOSAS
2012.04.02, 21:11
Starterio rele ir uzgesimas vaziuojant kazkaip galu nesugaudau.

sumaheris
2012.04.08, 11:19
ta beda pataisiau pakeites alkuninio veleno davykli !

BOSAS
2012.04.08, 11:26
Taip ir turejo buti, nes tau ir rode sio daviklio klaida.

Tik tai reikejo parasyti ir forume, nes dabar biski sekos pritruko ;)

Schnaps
2014.01.23, 20:33
Sveiki,kad nekurti naujos temos pasibėdavosiu čia.Žodžiu bevažiuojant užgeso variklis ir užsidegė check engine lemputė ,iš kart užkūrus dar nuvažiavau 3 km.po to vėl tas pats, tuo met užsikurė sunkiau ir dirbo tik 30 s.reziume teko buksiruotis link namų,pastovėjus auto visai nesikuria.Kurą pyliau rusišką su garantijom,išvažinėjau iki lemputės ir viskas ok,kol neužpyliau trejetą litrų iš Statoil kad užgesint nelemtają-klausimas ar problema su kuru gali iššaukti tokias problemas?

Schnaps
2014.01.23, 22:17
Dar pamiršau paminėti,meta klaidą p1130,ar tik nebus purkštukai ar slėgio reguliatorius?

DeltaBravo
2014.01.23, 22:22
manau, kad čia ne pačio kuro problema, o daugiau su kuro padavimo sistema gali būti kas susiję. O ką "raktelio diagnostika" rodo, ar meta kokią P kodo klaidą?

http://www.youtube.com/watch?v=PuZZrmEnH-M
http://www.youtube.com/watch?v=ONv-SruEaZs
http://www.youtube.com/watch?v=Y_NHYwUnst8


Kitiems žmonėms panašūs simptomai būdavo streikuojant alkūninio veleno padėties davikliui, šiaip IV-ų forume yra ne vienas apibūdintos problemos pavyzdys.

Schnaps
2014.01.23, 23:26
Taip dėl alkūninio veleno daviklio jau apturėjau bėdų,apie tai esu rašęs.Pas rusus rašo daugiau apie problemą su slėgio reguliatoriumi,kaip sutaupyti ir išspręsti šią problemą namų sąlygomis?

DeltaBravo
2014.01.24, 08:54
vienas forumietis pasakojo, kad vožtuvo pakeitimas padeda:
http://www.voyager.lt/showthread.php?2102-2-8-CRD-2004m-automatas-važiuojant-gęsta&p=26608&viewfull=1#post26608
žinutė #20

Schnaps
2014.01.24, 14:09
Problema išsprendžiau filtro pakeitimu(pasirodo netoks jau geras tas''garantuotas kuras''),bet psekmės liko-klaida ir degantis varikliukas.Gal kas Kaune už simbolinę kainą gali šį reikalą sutvarkyti.

rimvius
2014.01.24, 14:49
Pabandyk nuimt klėma.jei klaida nebeaktyvi varikliukas turėtu užgest.

DeltaBravo
2014.01.24, 15:00
jei kuro filtras buvo nenaujas, tai ir naudojant vien tik degalinės kurą būtų tas pats atsitikę, nes ant tokios žiemos tikrai būtina periodiškai pasikeisti ne tik tepalus ir t.t. bet ir kuro filtrą.

mikana
2014.01.24, 16:50
Pabandyk nuimt klėma.jei klaida nebeaktyvi varikliukas turėtu užgest.

Dyzeliui tas negalioja , klaidas reikia trinti kompu :D

BOSAS
2014.01.24, 21:33
Dar pamiršau paminėti,meta klaidą p1130,ar tik nebus purkštukai ar slėgio reguliatorius?

Taip

Sigitas1
2015.07.16, 21:56
Tiesa kaip ten su aukšto slėgio reguliatorium?Naujos temos nekuriau nors neradau nieko apie šį reguliatoriu..Šokinėjo apsukos,pakeičiau kelis purkštukus kurie ribiniai buvo jau..Taigi mašina atsigavo,mažiau dūmiti pradėjo,bet užkuriant vistiek papulsiuoja,taigi meistras pasiūlė pakeist slėgio reguliatorių kuris sukasi į siurblį viršutinį trim varžtais..pakeitėm dar blogiau tapo,užsivedė ir užgeso gargsėdamas..įdėjom seną mano buvusį kad nebeekspermentuot:) taigi įdėjus senajį atgal,nebepriėmė gazo užgesinėjo,dingo trauka vos ėjo pavažiuot..užgazuoti neina daugiau3000 apsukų..gal kam teko tokią bėdą spresti?dėkoju už betkokį patarimą..

BOSAS
2015.07.17, 20:35
Tiesa kaip ten su aukšto slėgio reguliatorium?Naujos temos nekuriau nors neradau nieko apie šį reguliatoriu..Šokinėjo apsukos,pakeičiau kelis purkštukus kurie ribiniai buvo jau..Taigi mašina atsigavo,mažiau dūmiti pradėjo,bet užkuriant vistiek papulsiuoja,taigi meistras pasiūlė pakeist slėgio reguliatorių kuris sukasi į siurblį viršutinį trim varžtais..pakeitėm dar blogiau tapo,užsivedė ir užgeso gargsėdamas..įdėjom seną mano buvusį kad nebeekspermentuot:) taigi įdėjus senajį atgal,nebepriėmė gazo užgesinėjo,dingo trauka vos ėjo pavažiuot..užgazuoti neina daugiau3000 apsukų..gal kam teko tokią bėdą spresti?dėkoju už betkokį patarimą..
Ekspermentuojat o taip galima ir prisiekspermentuoti. Po to gali reiketi investiciju sutvarkyt.
tai ka parasiai vadinasi siuksliu i sistema bezaidziant galejo papulti

Sigitas1
2015.07.17, 23:07
Ekspermentuojat o taip galima ir prisiekspermentuoti. Po to gali reiketi investiciju sutvarkyt.
tai ka parasiai vadinasi siuksliu i sistema bezaidziant galejo papulti

Nu ka radau ir atsakymą..užsipylus kurą šiandien pradėjo varvėt laukan dyzekiukas,nuvažiavus pas meistrą ištraukus tą aukšto slėgio reguliatoriu paaiškėjo,kad buvo užspaustos abi guminės tarpinukės,kurias gaves geras sudėjo,tiesa išpūtė reguliatorių su kompesorium nes sakė yra ten yra mažytis tinklelis kuris prisigaudo šlamšto ir užsikiša..Taigi mašiniukas atgijo,bėda kaip ir išsisprendė nebepulsiuoja užvedus,varikliukas dirba kaip laikrodis..:)

shilkas
2015.08.24, 16:10
Sveiki. Turiu tokia beda, vojus 2.5 crd 2002m. Nesenai nusipirkau, viskas buvo ok, vakar vaziuojant uzsidege kuro lempute, iki degalines 30km reikejo vaziuot, pavaziavus kokiu 20km masina uzgeso, truputi pastovejus vel uzsivede, po 1km vel uzgeso ir taip kelis kartus. Uzpylus kuro vaziavau apie 100km viskas ok, prie namu vel uzgeso, bet iskart uzsivede, siandien vazinejant kaip ir nepasikartojo. Kame reikalas gali buti? Kur ieskot bedos. Rodo klaida P0100 oro matuokle. Palindes po masina radau prie bako ant abratkes papildoma filtra, o normalaus gamyklunio filtro prie bako nera, kas ten gali but pridaryta? Jai tarkim butu beda su kuro padavimo sistema, tarkim slegio daviklis kazkoks, turetu klaida ismesti skydelyje? Ar checkas uzsidegti? Beje kartais kad ir silta reikia pasukti 2-3s kad uzsivestu

BOSAS
2015.08.25, 06:15
Pirmiausiai reika susipazinti su burtais kas pridirbta kad butu galima tau padeti

shilkas
2015.09.01, 23:25
Zodziu masina pastovejus per nakti, ryte isvis neuzsivede, uztempus iskart stvere ir dirbo lyg niekur nieko, visos "chalturos" kurios buvo padarytos pasalintos, bet vistiek nepadejo. Turiu klausima, ar stovi kazkoks siurblys bake? Ar prie bako? Nes kai nesivede masina atjungos kuro padavimo zarnele po kapoto, ten buvo visiska sausra... tiek ijungos degima, tiek sukant starteriu pro vamzdeli kur is bako nepaduoda kuro

BOSAS
2015.09.02, 12:21
Siurblys yra

Gintas252
2015.09.02, 23:39
Pas mane 2002.04 men. 2.5 crd . Surblys stovi apacioje prie bako kartu su filtru . Galiu ji atjungti ( "surbli", isemes saugikli ) - masina kuriasi taip pat gerai . Bet pas mane 2002 ..

shilkas
2015.09.03, 10:08
siurblys kartu su filtru? Cia kur prie desinio rato gale stovi? As maniau, kad ten tik filtras, negi ten dar ir siurblys sutalpintas? :)

Gintas252
2015.09.03, 19:02
Pas mane 2002 ir randasi surblys po baku kart su filtru - atrodo taip .:
2935

mafo
2015.09.04, 09:20
Pas mane 2002 ir randasi surblys po baku kart su filtru - atrodo taip .:
2935

Hm man panašu į grubaus valymo filtrą su nusodinimu. ir parašyta lygiai taip pat, keista, kad tu matai ten siurblį. :-o

BOSAS
2015.09.04, 11:38
Hm man panašu į grubaus valymo filtrą su nusodinimu. ir parašyta lygiai taip pat, keista, kad tu matai ten siurblį. :-o
Keista kad tu jo ten nematai hmm
Reikia akytes tikrinti :-o

mafo
2015.09.04, 20:29
Lift pump... :D Po perkūnais negi čia kuro siurblys? Kas gi montuoja į filtrus siurblius, čia kažkoks "rankinis" vandeniui nuleisti :P

Daranius
2015.09.04, 22:38
Lift pump... :D Po perkūnais negi čia kuro siurblys? Kas gi montuoja į filtrus siurblius, čia kažkoks "rankinis" vandeniui nuleisti :P

žemo slėgio siurblys liaudyje dar vadinamas.

grazvydass
2015.12.27, 21:58
sveiki vaziuojant ant laisvu gesta 2,5 crd kame cia bedos 2002 m

BOSAS
2015.12.28, 07:03
Paskaityk sia tema nuo pradzios.

karlitas
2015.12.30, 20:26
Sveiki dar karta spėju jau užknisau bet dar pabandysiu uzklaust man trukciodavo masina o db pradeda uzgesinėt, snd dariau self diagnostika rode p0115 nulekiau iki serviso ten pajunge kompa ir čekino kaip dirba tai ausinimo temperatura parode 215 laipsniu C isiurbamo oro temp ~215C°. apsukos sokineja 700-1200 diapazone o ank kompo rode 250-330 diapazone. Po to vel dariau self tai tada rode p0115, p0110, p0403 ir p1130. Gali tas p0115 but visko pradzia? Ar viska drastiskai keist? P1130 purkstukai tvarkyti pries 9kkm filtra keiciau du kartus jau, saugau bet ji man byra kazko. Jei niekaip nesutvarkysiu varysiu pas bosa aukosiu pora dienu ir daug €..

BOSAS
2015.12.30, 21:06
Kazkas pas tave nedadaryta jei taip darosi.

O tas nesamones kur rodo tai reikia jungtis prie normaliu kompu ir nebus tokiu pievu.
Taip kad gazdiniesi visai ne ten kur reikia.

Nustatyk gedima sutvarkyk ji ir vaziuosi ilgai ir nuobodziai. Apie sias masinas mazai gerai ismananciu zmoniu. Visi ekspermentuoja. Kai jau prisidirba sukisa kruvas pinigu kur nereikia tada jau ir iki musu davaziuoja sako Padekit.

Zinoma surandam tikruosius gedimus sutvarkom tada verkia kad vel reikia moketi, bet nesupranta, kad visi pries tai ikisti eur buvo be prasmei.
Jei teisingai nustatet gedimus tokiu istoriju su siomis masinomis nebuna.

karlitas
2016.01.02, 18:47
3026
kiek davikli turetu buti sensoriu? 2 ar 3? as ji istraukiau buvo visas pritukes apkibes suodziais ir t.t. as ji isvaliau bet ziuriu kad yra du sensoriai metaliniai ar keraminiai nesupratau bet ir yra skylute lyg turetu but dar vienas bet nznau tiksliai. sakua gal kas zinot?

Makacinas
2016.01.02, 20:12
3026
kiek davikli turetu buti sensoriu? 2 ar 3? as ji istraukiau buvo visas pritukes apkibes suodziais ir t.t. as ji isvaliau bet ziuriu kad yra du sensoriai metaliniai ar keraminiai nesupratau bet ir yra skylute lyg turetu but dar vienas bet nznau tiksliai. sakua gal kas zinot?

jei neklystu tai sitas sensorius ne prie ko. sitas matuoja ora (barais) oro ysiurbimo kolktoriuje. del jo uzgesti galetu gerai uzdrozus jei jis parodytu oro slegio pertekliu. ir jame nei dvieju nei triju sensoriu nera nes cia vienas MAP sensorius.
del purkstuku lygtai kad masina nesikuria arba dumina. bet kai usikuria tai dyrba ir negesta.
apsukos common rail sistemoje sokineti gali del auksto slegio siurblio, arba jo kuro slegio reguliatoriaus,

http://i081.radikal.ru/1601/ea/c1cb50e82fb7.jpg

nu gal dar kuro slegio daviklio esancio rampoje(bet kazin)

Makacinas
2016.01.02, 20:29
Sveiki dar karta spėju jau užknisau bet dar pabandysiu uzklaust man trukciodavo masina o db pradeda uzgesinėt, snd dariau self diagnostika rode p0115 nulekiau iki serviso ten pajunge kompa ir čekino kaip dirba tai ausinimo temperatura parode 215 laipsniu C isiurbamo oro temp ~215C°. apsukos sokineja 700-1200 diapazone o ank kompo rode 250-330 diapazone. Po to vel dariau self tai tada rode p0115, p0110, p0403 ir p1130. Gali tas p0115 but visko pradzia? Ar viska drastiskai keist? P1130 purkstukai tvarkyti pries 9kkm filtra keiciau du kartus jau, saugau bet ji man byra kazko. Jei niekaip nesutvarkysiu varysiu pas bosa aukosiu pora dienu ir daug €..

p0115 - engine coolant temperature (ECT) sensor
p0110 - intake air temperature (IAT) sensor
p0403 - exhaust gas recirculiation (EGR)
p1130 - sitos nerandu , nebent rasymo klaida ir cia yra p0130 tai tada: - heated oxigen sensor(HOS)1.

visko pradzia turbut ir pabaiga manau P0403!

karlitas
2016.01.02, 20:36
jo sutinku su tavim bet man meta jo klaida as ji pravaliau db reik issitrint klaidas ziuret ka rodys tik taip idomu kiek ten tu net nznau kaip pavadint jutikliu ar kaip. 3027 ten tam galiuke. bendrai nuvarysiu i parduotuve ir paprasysiu parodyt :) del daviklio kuro slegio tureciau neuzsivest. zodziu remontas nebus pigus itariu... imanoma kazka padaryt paciam del voztuvo ar siurblio?

karlitas
2016.01.02, 20:40
p0115 ta pakeiciau liko klaida istrint
p1130 ne kuro slegio daviklis?
p0403 egr vamzdis uzsikises buvo teis alkune gali del to ? as jis db isvales
p0110 kuris daviklis? man rodos tas kuri buvau islupes pravalyt ir apie kuri klausiau? nes ir manuale rusu radau kad sitas rodo temp

Makacinas
2016.01.02, 21:00
p0110 tai lygtai oro srauto matuokle.
p1130 nezinau nes neranda programa tokiu kodu nieko.
p0403 - vamzdzio valymas nepades, reikia keisti paty voztuva.
ta kur isemes tai zibale isplauk ir viskas bus ok su juo. tose klaidose su situ davikliu nieko bendro nera.

BOSAS
2016.01.03, 15:56
p0115 ta pakeiciau liko klaida istrint
p1130 ne kuro slegio daviklis?
p0403 egr vamzdis uzsikises buvo teis alkune gali del to ? as jis db isvales
p0110 kuris daviklis? man rodos tas kuri buvau islupes pravalyt ir apie kuri klausiau? nes ir manuale rusu radau kad sitas rodo temp

Kazkas nezinojo kur beda tai viska iseiles atjunginejo ir turi n senu klaidu. Kurias reikia istrinti ir ziureti realias o ne dirbtinai padarytas.

Cia taip buna kai daro beleka su siom masinom

karlitas
2016.01.03, 21:55
Vsio uzlenkiau savaji, bandziau uzvest suko varakli nrmliai bet neuzsivede ir jokio dumo nemete vedant, pabandziau ant uztempimo uzsivede bet uz 1min uzgeso ir mire, starteris nebesuka isvis ir ant buksiro nebebandziau nebebuvo kas patrauktu ryt pabandysiu dar truktelt ir i servisa. Akumai geri idejau i senuka 2.5 td voyager isstovejusi 2 savaites uzvede kaip bitele.

BOSAS
2016.01.06, 16:39
Vsio uzlenkiau savaji, bandziau uzvest suko varakli nrmliai bet neuzsivede ir jokio dumo nemete vedant, pabandziau ant uztempimo uzsivede bet uz 1min uzgeso ir mire, starteris nebesuka isvis ir ant buksiro nebebandziau nebebuvo kas patrauktu ryt pabandysiu dar truktelt ir i servisa. Akumai geri idejau i senuka 2.5 td voyager isstovejusi 2 savaites uzvede kaip bitele.

Susitvarkyk starterio zadinimo laideli prie starterio

karlitas
2016.01.07, 07:48
susitvarkiau ten ir buvo problema laidelis, o trukciojima isprendziau pakeites auksto slegio reguliatoriu ir nebegesta vaziuoja gerai tik vat vistiek meta klaida 1130 ir prie saltuko va neuzvedu. trukteles iskart pakriebia ir dirba nrmliai. suka atrodo gerai bet jausmas kad nepaduoda kuro. idomiausia buvo kad idejo is sroto pirkta detale pastebejau kad vedasi labai gerai bet prie 1800 apsuku pasigirsdavo keistas garsas ir tokia nemaloni vibracija, slegio reguliatoriaus serijinis nr skyresi tik vienu skaiciuku tai sako bandom uzsakyt nauja (pagal serijini nr vienodas) uzsakem idejom viskas ok veikia gerai ir jukiu probemu tik vat neuzvedu. nors ir su srotine pavazinejus po kiek laiko ismete klaida.

Makacinas
2016.01.07, 20:03
nesuprantu kaip suprast sita pasakyma:
viskas ok veikia gerai ir jukiu probemu tik vat neuzvedu.
tai ar viskas ok? ar visai pypec?(notknow)

karlitas
2016.01.10, 17:06
nu jei uzvedu nebegesta ir nebetrukcioja, tik kai pastovi igesni laika ilgai reikia sukt ir neuzvedu akumas pavargsta, ypac kai salta. toks jausmas kad kuras nusesta suka suka ir jokio dumo nemeta bet kai pagaunau iskart uzbrezia. ziuresiu slangelius ir purkstukus.

BOSAS
2016.01.11, 06:41
susitvarkiau ten ir buvo problema laidelis, o trukciojima isprendziau pakeites auksto slegio reguliatoriu ir nebegesta vaziuoja gerai tik vat vistiek meta klaida 1130 ir prie saltuko va neuzvedu. trukteles iskart pakriebia ir dirba nrmliai. suka atrodo gerai bet jausmas kad nepaduoda kuro. idomiausia buvo kad idejo is sroto pirkta detale pastebejau kad vedasi labai gerai bet prie 1800 apsuku pasigirsdavo keistas garsas ir tokia nemaloni vibracija, slegio reguliatoriaus serijinis nr skyresi tik vienu skaiciuku tai sako bandom uzsakyt nauja (pagal serijini nr vienodas) uzsakem idejom viskas ok veikia gerai ir jukiu probemu tik vat neuzvedu. nors ir su srotine pavazinejus po kiek laiko ismete klaida.

Cia jau pasakas pasakoji. Jei starteris nesuko pakeitei kuro sistemos reguliatoriu.
O jei susitvarkiai ir ten problema buvo tai turi ir vestis.

karlitas
2016.01.18, 09:27
Buvo tik sutapimas su starteriu. Starteris suka smagiai db o po reguliatoriaus pakeitimo dingo trukciojimas, uzgesinejimas ir apsuku sokinejimas. Tik labai sunkiai uzsiveda ilgai sukti reik kol uzsiveda ypac kai pastovi ilgiau. Pavazinesiu su tokia kol atsiras pinigu tolimesniam remontui.

shilkas
2016.05.20, 06:45
Sveiki. Pas mane 2.5crd irgi buna retkarciais bevaziuojant uzgesta, sustojus isjungus irvijungus degima vel uzsiveda ir viskas ok, atkreipiau demesi, kad taip atsitinka kai bake yra maziau nei ketvirtadalis kuro, kai daugiau, praktiskai viskas gerai, kiek pamenu gal tik karta geso su puse bako kuro, ar tai sutapimas ar kame cia galetu buti beda? siurblys prie bako suveikia

shilkas
2016.05.20, 06:47
nu jei uzvedu nebegesta ir nebetrukcioja, tik kai pastovi igesni laika ilgai reikia sukt ir neuzvedu akumas pavargsta, ypac kai salta. toks jausmas kad kuras nusesta suka suka ir jokio dumo nemeta bet kai pagaunau iskart uzbrezia. ziuresiu slangelius ir purkstukus.

Ant reilo davikli keitei ar ant siurblio?

Bladas
2016.05.30, 08:13
Sveikas, ar radai problerma? Pas mane lygiai tokia pati situacija. Viens prie vieno.

Audrius16
2016.08.09, 20:48
Sveiki.Pas mane taip pat ta pati bėda,patarkit ka daryti.

BOSAS
2016.08.10, 07:04
Sveiki.Pas mane taip pat ta pati bėda,patarkit ka daryti.

Perskaityt ir paanalizuot ka dare kiti ir tau ta pati padaryt.
Forumas nera servisas ir jis diagnostika neuzsiima. Forume zmones dalinasi patirtim ir tai jau yra aprase. Todel jei tingi skaityti tai nelabai kas tau pades.

rimasiusv
2017.08.07, 20:10
pas mane buvo panasi beda,tiktai masina uzgesdavo bevaziuojant,klaida buvo p1130,daug ka pakeiciau kol radau beda,beda buvo kuro filtro housinge(sorry nezinau kaip ji pavadinti lietuviskai),paprasciausiai sujungiau kuro vamzdelius tiesiogiai apeinant kuro filtra ,masina pradejo vaziuoti be jokiu uzgesinejimu,po to pakeiciau ta hausinga ir problema dingo