PDA

Žiūrėti pilną versiją : Išpuvo slenksčiai



kosttia
2011.04.15, 11:13
Sveiki gal kas turi minčių kaip geriau butu sutvarkyti baisulines skyles slenksčiuose ir kas galėtu tai padaryt:-?:oops:

intar
2011.04.15, 12:19
virint ir graviteksu paskui nuvaryt. Jonavoj dariau, 300lt kainavo ta procedura.

Makena
2011.04.15, 16:16
Sveiki gal kas turi minčių kaip geriau butu sutvarkyti baisulines skyles slenksčiuose ir kas galėtu tai padaryt:-?:oops: Sveikas,paskambink Virgiui,įmetęs prie rekomenduojamų esu,pasakyk,kad iš klubo. Šiaip,kiek teko susidurt,tai už geriausią kainą,gausi tikrai neblogą kokybę pas jį.

Makena
2011.04.15, 22:31
virint ir graviteksu paskui nuvaryt. Jonavoj dariau, 300lt kainavo ta procedura. Šiaip yra variantas. Jei jau automobilis,kaip ir prie pabaigos amželio,metai-du ir bus ardomas dalim,tai tokios sumos jau didokos. Pats pigiausias ir paprasčiausias būdas panaikint tokius baisumus,tai toks:
-Aplaužai replėm rūdis,kurios jau tuoj byrės,paėmi nesiplečiančio makroflekso,pripūti(geriau dar,kai išleidi iš balionėlio dujas tas,ir prapjoves,tą košę mentele priterlioji skyles,kiečiau būna).Kai sudžiūna,apipjaustai(taip,kad galėtai dar volosiankės storiau užtept).Špakliuote,(jei neturi-neverta lakstyt ir pirkt,tiks kokio ežio kortelė),užtepi volosiankę,po to nušveitei,kaip įmanoma lygiau,toliau tas pat špaklium,kol prisišveisi daug maž lygiai ir dažų iš balionėlio.Pamiršau,jog galima panaudot ir surišėjo rūdžių,dėl šventos ramybės. Skylių nebus,sugaiši dieną,kainuos kapeikas,nes dažniausiai namie visokio tokio gėriuo būna,nuo senų laikų.Po metų nesunku pasdaryt ta patį ir dėl tos skylės-visi tylės.

kosttia
2011.04.18, 10:44
Varijantas bet kai reiks su dankratu mašina pakelt tai nekas

kosttia
2011.04.18, 10:46
Man tai idomu kaip geriau ar dėt visa slenksti ispjauta is kitos vonios (neaišku ka ten rasi) ar iš naujos skardos lankstyt ir virint - kruva reikalų.

Zydrius
2011.04.18, 17:54
Man tai idomu kaip geriau ar dėt visa slenksti ispjauta is kitos vonios (neaišku ka ten rasi) ar iš naujos skardos lankstyt ir virint - kruva reikalų.

Slenksčio apačia tai ne per visą ilgį išpuvus ??? Už priekinių ratų būna ir ties galiniais dažniausiai, vyriškos plaštakos dydžio gabalai...
Yra dėdulis Šiaurės garažuose, už šimtinę, kitą (jei daug darbo) - įvirintų skardas sveikas ir smala papurkštų dar tas vietas. Būna eilė kelių savaičių pas jį, teks užsirašyt ir (pa)laukti savo dienos.
Nusipurkšti pačiam liktų tik antikorozine elastinga danga .
Ketvirtadienį būsiu šalia, galėčiau paimt nr. tel. jei aktualu.

TomasK
2011.04.18, 18:54
Slenksčio apačia tai ne per visą ilgį išpuvus ??? Už priekinių ratų būna ir ties galiniais dažniausiai, vyriškos plaštakos dydžio gabalai...
Yra dėdulis Šiaurės garažuose, už šimtinę, kitą (jei daug darbo) - įvirintų skardas sveikas ir smala papurkštų dar tas vietas. Būna eilė kelių savaičių pas jį, teks užsirašyt ir (pa)laukti savo dienos.
Nusipurkšti pačiam liktų tik antikorozine elastinga danga .
Ketvirtadienį būsiu šalia, galėčiau paimt nr. tel. jei aktualu.

Būčiau dėkingas, jei paimtum, nes ir man pasidarė aktualu.. (labai gražu buvo kol nepajudinau... :cry: )

kosttia
2011.04.18, 20:15
But neblogai.
O išpuve tai normaliai nuo pusės iki galo ir skylės kaip geros plaštakos kol nepajudinau tai net nesimatė.

Zydrius
2011.04.18, 23:12
ok. Įdėsim kontaktus Ketvirtadienį vakare (rupor)

Daranius
2011.04.19, 13:21
Varijantas bet kai reiks su dankratu mašina pakelt tai nekas

o tai jau rūdys tipo geriau mašiną pakeltą laiko?:)

mašinos kėlimui yra pažymėtos specialios vietos, kurios dažniausiai neišpūna taip greitai kaip slenksčiai, todėl su kilnojimu jokių papildomų problemų pripurškus montažinių putų a.k.a "Makroflex" tikrai neatsiras :)

kosttia
2011.04.20, 13:41
Galiu pasakyt kad nelaiko kiaurai dankratas lenda

Zydrius
2011.04.21, 09:20
Virina mašinų skardas dėdulis.
Įvažiavimas į Šiaurės pr. garažus, paskutinis prieš "91" pab'ą, prie sustojimo "keleivinės".
Nusileidus žemyn, pavažiavus šiek tiek, dešinėje bus iškaba "Virinimas, dažymas"
Tel. nr. 8 685 49726 (kainos "protingos")

P.S. gale matosi "Rango" švieslentė, ant stulpo.

Malagis
2011.04.30, 08:06
Keiciant ratus ir man sulindo domkratas.Susinervines idejau skelbima pardavimui.Kol kas nei vieno skambucio. Ko gero teks tas skyles lipdyti ir paciam vazineti. Gal kas aplink Gargzdus tuo uzsiima?

Galiu pasakyt kad nelaiko kiaurai dankratas lenda

Makena
2011.04.30, 10:43
Keiciant ratus ir man sulindo domkratas. Na,vyrai, kaip jūs negailit savo vonių! Niekad nenaudoju tų spec. vietų, nes prie pat yra lingės, o priekyje tiek mėsos, kad kišk domkratą kur tik nori. Beje, už lingės keliant, kokius penkis kart mažiau apsukimų padaryt bereikia. Traiškot lepunėlių skardas visai be reikalo.

Daranius
2011.04.30, 13:14
Na,vyrai, kaip jūs negailit savo vonių! Niekad nenaudoju tų spec. vietų, nes prie pat yra lingės, o priekyje tiek mėsos, kad kišk domkratą kur tik nori. Beje, už lingės keliant, kokius penkis kart mažiau apsukimų padaryt bereikia. Traiškot lepunėlių skardas visai be reikalo.

galima ir taip daryti, bet reik ant idealiai plokščios ir kietos vietos tuomet statyti mašiną, nes stabilumas kitas. jei ratai lengvai nusistumis tai nėra problemų - pas mane dažnai būna gerai užsipresavęs centras ant stebulės, todėl reik kartais dar paspardyti tą ratą kol nusiima. Taip pat ir uždedant tampriai eina, tai tokiais atviejais jau senai būtų nučiuožus mašina. O kitas dalykas - tai lingei nelabai sveika toks laužimas į priešingą pusę.

Makena
2011.04.30, 14:47
Na, Daranius, juokauji matyt :D Kas jau tai lingėi nutiks - norėdamas jos nenulauši, greičiau ant šono vojų apversi. Beje, per patį vidurį jos ir nesistengiu statyt, gal kad ramiau būtų ant dūšios, ir jei per metus porą kartų tenka domkratu pasinaudot, tai čia ne jokia problema truputį atidžiau tai padaryt. Kas man labiausiai patinka, kad tada jokiu būdu neišlys domkratas pro slenkstį. Ir dar, jei jau pasikėliau, tai pirma pasiūbuoju vonią kaip reikiant ir tik tada lendu. Tiesa, prie to pačio - domkratai ne amžini. Originalus vieną syki nusileido pats ir taip greit, kad sumirksėt nespėjau. Be atsarginės atramos tik savižudis gali lyst po mašina.(alus)

arunka
2011.04.30, 21:31
pritariu Makenai,pats niekada nenaudoju slenksčio pakėlimui,o dėl saugumo tai reikia imtis elementarių saugumo priemonių,niekada neturėjau bėdų su domkrato nuslydimu ar panašiai,darant apgalvotai- viskas bus (ok2),o kad naudosi slenkstį kaip atramą,dar nereiškia kad,kad tai yra patikima;)

Daranius
2011.05.01, 17:14
o kad naudosi slenkstį kaip atramą,dar nereiškia kad,kad tai yra patikima;)

kas dar nežino, tai ant originalaus keltuvo yra speciali skylė į kurią įsistato konusinis tvirtinimas esantis ant slenksčios specialiose pakėlimo vietoje ir dar pailga skylė pačiam keltuvui įstatyti. Iš tokio užrakto jau neišspūsta taip paprastai.
Šaunu kad Jūs visi tokie apgalvoti ir saugūs - gero jum kelio ir mažiau knisimosi po mašina (ok2)

Mindas112
2011.05.01, 21:09
kas dar nežino, tai ant originalaus keltuvo yra speciali skylė į kurią įsistato konusinis tvirtinimas esantis ant slenksčios specialiose pakėlimo vietoje ir dar pailga skylė pačiam keltuvui įstatyti. Iš tokio užrakto jau neišspūsta taip paprastai.
Šaunu kad Jūs visi tokie apgalvoti ir saugūs - gero jum kelio ir mažiau knisimosi po mašina (ok2)
III-ke-taip,IV-ke to jau nėra

ARMI
2012.02.10, 22:35
Tiesiog nuvaryk į servisą ir suvirins viską. Man tai kainavo 250 Lt

Nerijus28
2013.11.03, 21:19
Sveiki perskaiciau cia bet nieko naudingo man neradau todel nusprendziau paklausti. Gal kas zinot is kur gauti pacius slenkscius (skardas) nes visur perskambinau tai niekas nemates niekas negirdejas. Isseno nesinori pjauti ir su makrofleksu tikrai nehalturinsiu nes dar nesiruosiu su juo issiskirti. Gal zinot kas islankstytu ir matmenis is kur gauti. Kauno apskritis isanksto dekui.

seselis
2014.12.03, 21:51
Sveiki perskaiciau cia bet nieko naudingo man neradau todel nusprendziau paklausti. Gal kas zinot is kur gauti pacius slenkscius (skardas) nes visur perskambinau tai niekas nemates niekas negirdejas. Isseno nesinori pjauti ir su makrofleksu tikrai nehalturinsiu nes dar nesiruosiu su juo issiskirti. Gal zinot kas islankstytu ir matmenis is kur gauti. Kauno apskritis isanksto dekui.

jo butu isties gerai gaut tokios info ir dar gal but prie to pacio eitu suzinoti kur gauti visa galiny sparne nauja. nes tie dalipinimai arku ilgai nelaiko , pasirodo rudys ir pns

Daranius
2014.12.03, 22:02
jo butu isties gerai gaut tokios info ir dar gal but prie to pacio eitu suzinoti kur gauti visa galiny sparne nauja. nes tie dalipinimai arku ilgai nelaiko , pasirodo rudys ir pns

jei nelaiko reiškiak ažką negerai daro. taip pat reik turėt omeny jei ruošiamasi ilgiau važinėti reikia visgi dengti spec priemonėm

seselis
2014.12.05, 02:09
turbut teks taip daryt nes jau pavargau narsyti tose interneto platybese ir nieko nepesti. pavyko atrasti tik stai ka http://www.topbananaparts.com/vaf/product/list/?id=31018&category=%3F&year=2&make=510&model=1567&trim=1569 lietuvo neradau kur galeciau visa tai gaut...

mongol
2015.05.21, 22:31
sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?

oleg
2015.05.22, 10:10
sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?
http://www.klarksonas.lt/lt/chrysler/voyager_(2001-2007)/type=1&sub_type=65

zaliaakis
2015.05.22, 13:40
sveiki,mane irgi domina ar galima rast kazkur LT naujus slenkscius,nes nepasitikiu kebulistais.is isores atrodo gerai,bet po metu islenda viskas atgal,o pazystamu neturiu.gal bant kas is jusu pazystat padorius kebulininkus vilniuj?
Jei darbą atlieka atmestinai, nepadės ir nauji slenksčiai... Aš asmeniškai sau per visa ilgi palei duris ivirinau vamzdį. Apačioje kampuoti. Per vidurį 4mm juosta. Ir nauja skarda ant viršaus uzleidau. Taip pasidaro stipriau nei originalas ir visa rėmą papildomai suriša. O dėl rudyjimo, kaip pasiruos , taip ir bus...

mongol
2015.05.22, 13:58
aciu uz patarimus,dabar beliko surast tvarkinga meistra ir nusprest kas butu geriau.gal kas pazystat toki?geriausia arciau sostines

rxcardo
2015.12.16, 18:24
Gal galite parekomenduoti meistrą Vilniuje slenksčiams sutvarkyti?