Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kokias padangas renkatės?

Balsavo
118. Jūs negalite čia balsuoti
  • Naujas, garsiausių gamintojų

    43 36.44%
  • Naujas, nesvarbu kas gamintojas

    32 27.12%
  • Dėvėtas, bet garsiausių gamintojų

    47 39.83%
  • Restauruotas

    14 11.86%
  • Kuo pigesnes

    5 4.24%
  • Nepirkau padangų jau 5 metus ir dar tiek laiko nesiruošiu pirkti

    2 1.69%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 15 iš 18 PirmasPirmas ... 51314151617 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 141 iki 150 iš 179

Gija: Padangos

  1. #141
    Zydrius
    Svečias


    Paskaitymui apie naujienas padangu temoje: http://www.imk.lt/Kaip-issirinkti-pr...rines_padangas

  2. #142
    geras101
    Svečias


    Chr T&C vasarines padangos? kas ka turi ir kaip atsiliepia

    Sveiki,

    Noriu paklausti kas Chrysler Town&Country turi minivenus kokias vasarines padangas naudoja, arba kokias rekomenduoja.
    Arba kokiu tikrai nerekomenduoja.

  3. #143
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius geras101 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Noriu paklausti kas Chrysler Town&Country turi minivenus kokias vasarines padangas naudoja, arba kokias rekomenduoja.
    Arba kokiu tikrai nerekomenduoja.
    Aš užmoviau Goodyear efficientgrip SUV, važiuoju antra diena, viskas labai neblogai atrodo (čia gal toks pirmas įspūdis), tylesnės nei žieminės , kaip kiti parametrai atrodo dar nežinau, išsamiau greičiausiai vasaros gale bus galima sakyti, tačiau jeigu lyginti su prieš tai turėtomis tai tikrai neblogas pasirinkimas, jaučiasi iš karto, kad laiko kelią taip kaip ir turi laikyti gera padanga. Apie kilometraža tikiuosi po trijų metų pranešti

  4. #144
    geras101
    Svečias


    Kaip ivertintumet padangas:

    Hankook 215/60 R16 99H XL Kinergy Eco K425
    Degalų naudojimo efektyvumas: B
    Sukibimas su šlapia danga: B
    Triukšmas: 71dB

    Atrodytu visai neblogai? radau kaina 308Lt/vnt. Ar verta?

    Palyginimui su Goodyear - kuris geriau?...

    Goodyear EfficientGrip Suv 215/65R16 98H (E C 68)
    Degalų naudojimo efektyvumas:E
    Sukibimas su šlapia danga: C
    Triukšmas: 68dB

    Randu kaina 334Lt/vnt, tai irgi normali kaina.

  5. #145
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    60% yra truputį per žemas profilis
    Born in USSR

  6. #146
    mafo
    Svečias


    "Hankook 215/60 R16 99H XL Kinergy Eco K425 Palyginimui su Goodyear - kuris geriau?... Goodyear EfficientGrip Suv 215/65R16 98H (E C 68)"

    Negalima lyginti skirtingos paskirties padangų. Šitas hankookas elementarus pigusis plento vaikas o šis Goodyeras skirtas iš dalies džipams ir nedrasiam pasivažinėjimui po grederiuotą žvyrkelį. Aš jį nusipirkau iš smalsumo, nes "Hamondas parekomendavo" http://www.topgear.com/my/8423-goody...test-suv-tire/ na ir aišku padėjo apsispresti Šiaulių gatvės, nes jos man pradeda priminti raižytą vietovę ir konkretų piktybinį OFF roud-ą. Realiai abi atrodo neblogai, Hankukas triukšmingesnis ir taupesnis, kas mano manymu atrodo keista na o Goodyear-as tylesnis (nors aš kažkaip dabar jau jaučiu važinėdamas, kad jis nėra toks jau ir tylus, kartais erzina ūžimas) ir ne toks ekonomiškas. Dėl sukibimo su šlapia sausa danga pats pasilygink... Žydrius įmetęs nuorodą šioje gijoje yra, kur pakankamai aiškiai viskas parašyta. Šiaip Goodyearas pozicionuojasi premium klasėje o Hankookas vidutiniokas... Viskas... praktiškai tuo mano kompetencija ir baigėsi...

    Jei nori lygint šį Hankooką su Goodyeru lygiomis teisėmis nubrauk "SUV", tuomet kitoks vaizdas bus

    Katik išbandžiau kaip vandeniu goodyeras skrodžia galiu konstatuot - kitaip sakant "stipriai" - 10 balų, limpa prie kelio net įmynus ant 50 į rimtą balą ... tik va reiks dabar po bandymo mašiną plauti...
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2013.04.26, 12:34

  7. #147
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Padangų ir gražių lietų diskų tiekimo klausimais Klaipėdos voyageristams mielai sutiko padėti "Padangų bazė", įsikūrusi (atsikūrusi) prie Regitros Klaipėdoje. Jei kam ko reikia, kreipkitės į kai kuriems jau senai pažystamą Edmundą, užsiminkite, kad esate "Voyageristas"

  8. #148
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    tarp kitko... prieš tai suvažinėjau naujų Falken FK-452 komplektą 225/60R15, dabar važinėju 215/65R16 Uniroyal 4x4 Street. Tai man asmeniškai 225/60R16 buvo žymiai smagesnės, automobilis stabilesnis. Gal visgi tai kad falken'ai iš ultra performance serijos, o uniroyal minkštesni balionai...

  9. #149
    mafo
    Svečias


    ... Arba gal dėlto, kad falkenas vidutinės klasės produktas, bet jau kuris laikas artėjantis prie premium (aišku niekaip nepriartėjantis) o Uniroyal kaip ir sava (goodyero piguma) mishelino pigusis variantas. Nieko blogo tačiau, kažkur vidutinės klasės padangų apačioje makaluojasi.

  10. #150
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    tarp kitko... prieš tai suvažinėjau naujų Falken FK-452 komplektą 225/60R15, dabar važinėju 215/65R16 Uniroyal 4x4 Street. Tai man asmeniškai 225/60R16 buvo žymiai smagesnės, automobilis stabilesnis. Gal visgi tai kad falken'ai iš ultra performance serijos, o uniroyal minkštesni balionai...
    o gal del to, kad 225 padangos stabilesnes del kad yra paprasciausiai platesnes`(ir daugiau valgancios kuro)?
    Siaip, turiu zieminius falkenus (made in japan) As uz juos!
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •