Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 13

Gija: Neveikia posūkių LED veidrodėlyje

  1. #1
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2017.06.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    66
    Reputacija
    1


    Neveikia posūkių LED veidrodėlyje

    Sveiki, pastebėjau, kad iš visos posūkių led juostelės veidrodėlyje, žybsi tik vienas ledukas. Vienoj pusėj veikia visa juosta, kitoj tik vienas led. Gal žinot, ar ten galima išėmus ką palituot, ar visą posūkį keisti? Nes ebay kainos nedraugiškos labai. Čia 2008 limited.s-l300.jpg

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius juozavas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pastebėjau, kad iš visos posūkių led juostelės veidrodėlyje, žybsi tik vienas ledukas. Vienoj pusėj veikia visa juosta, kitoj tik vienas led. Gal žinot, ar ten galima išėmus ką palituot, ar visą posūkį keisti? Nes ebay kainos nedraugiškos labai. Čia 2008 limited.s-l300.jpg
    Jai galutinai viskas neišpuvo, galima sutvarkyti.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2017.06.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    66
    Reputacija
    1


    Gal kas turit patarimų kaip išimti tą posūkį? Buvau youtuve radęs, tai ten baisiai brutaliai veidrodėlio stiklą reikia lupti - baisu..

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius juozavas Žiūrėti skelbimus
    Gal kas turit patarimų kaip išimti tą posūkį? Buvau youtuve radęs, tai ten baisiai brutaliai veidrodėlio stiklą reikia lupti - baisu..
    Iš šono pasispaudžia fiksatorius,bet veidrodėlio stiklas nusiima be problemų.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  5. #5
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius juozavas Žiūrėti skelbimus
    Gal kas turit patarimų kaip išimti tą posūkį? Buvau youtuve radęs, tai ten baisiai brutaliai veidrodėlio stiklą reikia lupti - baisu..
    atlenki veidrodį iki maksimalaus išvirtimo ir su plonu ilgu atsuktuvu iškabini vieną šoną.. man pavyko kažkaip mažiau širdį skaudinant nei youtube

  6. #6
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius juozavas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pastebėjau, kad iš visos posūkių led juostelės veidrodėlyje, žybsi tik vienas ledukas. Vienoj pusėj veikia visa juosta, kitoj tik vienas led. Gal žinot, ar ten galima išėmus ką palituot, ar visą posūkį keisti? Nes ebay kainos nedraugiškos labai. Čia 2008 limited.s-l300.jpg
    ebay kainos pusę lietuviškos.. :-D

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Kažkur turiu gera posūkiuką su visais ledukais bet pamestu stikliuku. Jei yra noras galim derėt...

  8. #8
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2017.06.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    66
    Reputacija
    1


    Parašiau pm.

  9. #9
    eex32
    Svečias


    Mane prametė technikinė dėl nepilnai žybsinčių led'ų veidrodėliuose. Bet pas mane ten jau buvo "chimičinta" nuo pirkimo, t.y. išimtas stikliukas ir prilituota led juostelė. Tad nusipirkau geltonų led'ų juostelę, kuri skirta lauko sąlygoms (aplieta tokiu kaip silikonu), prie nugarėlės prisilitavau du laidukus ir pajungiau juos veidrodėlyje (kirpau lauk ten esančią fiškę, nes buvo pažaliavus visa). Ir ant silikono priklijavau išorinius stikliukus. Žybsi ryškiai, technikinė praleido, bet vis tiek pirksiu normalius originalius žibintus, nes man nepatinka tokie "snargliavimai". Aišku kaina jų tai nenormali - 85eur/vnt. :/

  10. #10
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Mane prametė technikinė dėl nepilnai žybsinčių led'ų veidrodėliuose. Bet pas mane ten jau buvo "chimičinta" nuo pirkimo, t.y. išimtas stikliukas ir prilituota led juostelė. Tad nusipirkau geltonų led'ų juostelę, kuri skirta lauko sąlygoms (aplieta tokiu kaip silikonu), prie nugarėlės prisilitavau du laidukus ir pajungiau juos veidrodėlyje (kirpau lauk ten esančią fiškę, nes buvo pažaliavus visa). Ir ant silikono priklijavau išorinius stikliukus. Žybsi ryškiai, technikinė praleido, bet vis tiek pirksiu normalius originalius žibintus, nes man nepatinka tokie "snargliavimai". Aišku kaina jų tai nenormali - 85eur/vnt. :/
    galima surast pigiau.. galiu už ~ 130 už kompl. surast, tik teks palaukt

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •