Rezultatai 1 iki 10 iš 46

Gija: P0725 paieškos

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Acadas
    Svečias


    Supratau. Bandysiu ieškot, kuo pakeist.
    Kiek išmasčiau, galima klaidos kodo atsiradimo logika tokia: variklio kompas tikrina alkūninio ir paskirstymo daviklius, lygindamas juos tarpusavyje (jie kaip ir kartu turi suktis ), jei nesutampa - meta klaidą. Dėžė analogiškai lygina variklio "išėjimo" (alkūninio) ir dėžės "įėjimo" daviklių signalus. Kai aš važinėjau kieme (iš esmės variklio apsukos mažai keitėsi) - viskas atrodė OK. Kai greitis (ir variklio apsukos) padidėjo, parodymai pradėjo stipriau skirtis ir kompas meta klaidą, tik "neatspėjo", kuris iš dviejų lyginamų daviklių grybauja . Jei grybautų alkūninio daviklis - turėčiau ir variklio kompo klaidą. O jos nėra, variklis dirba tvarkingai. Išvada - gali būti kaltas dėžės input daviklis.

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Acadas Žiūrėti skelbimus
    Supratau. Bandysiu ieškot, kuo pakeist.
    Kiek išmasčiau, galima klaidos kodo atsiradimo logika tokia: variklio kompas tikrina alkūninio ir paskirstymo daviklius, lygindamas juos tarpusavyje (jie kaip ir kartu turi suktis ), jei nesutampa - meta klaidą. Dėžė analogiškai lygina variklio "išėjimo" (alkūninio) ir dėžės "įėjimo" daviklių signalus. Kai aš važinėjau kieme (iš esmės variklio apsukos mažai keitėsi) - viskas atrodė OK. Kai greitis (ir variklio apsukos) padidėjo, parodymai pradėjo stipriau skirtis ir kompas meta klaidą, tik "neatspėjo", kuris iš dviejų lyginamų daviklių grybauja . Jei grybautų alkūninio daviklis - turėčiau ir variklio kompo klaidą. O jos nėra, variklis dirba tvarkingai. Išvada - gali būti kaltas dėžės input daviklis.
    Šaunuolis-iš teorijos rašau 10, o dabar pereik prie praktikos.Kaip jau rašiau: jai daviklis nepadės - keisk kompą. Jai pakeitus kompą "negražiai" persijunginės ir aplinkui nerasi kas padarytu adaptaciją, galėsi užsukt į svečius - pagelbėsiu.
    Adresą žinai
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Acadas
    Svečias


    Nu ką - nusipirkau kompą "naują" , pasirinkimo nedaug, šrotuose kainos nuo 100 iki 150... Vienas žmogus pardavinėjo savo mašiną, prašė 50. Nuvažiavau - iš išvaizdos dar baisesnis korpusas už mano (o maniau, kad baisiau nebūna). Bet žegnojasi žmogus, kad mašina prieš ardant važiavo. Finale paėmiau aš jį už 10 - pabandymui. Važiuos - valio. Nevažiuos - ne toks jau didelis nuostolis. Sumeistravau korpusą naują, pasijungiau, pravažiavau - LEDAS . Kokiam laikui - neaišku, bet bent kol kas mašina važiuoja . Dėkui visiems padėjusiems.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •