Rezultatai 1 iki 10 iš 116

Gija: Del akumuliatoriaus

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Getman Žiūrėti skelbimus
    Ar tikrai taip lengvai tilpo? Istojo i savo vieta? Laidu ilgumo uzteko?
    Siandien bandziau toki i savo CRD ikist, kazkaip atsisakiau sito varianto ir isigyjau tai, ka rekomenduoja budet amerikonai ir kurie statomi gamikliskai. 50 Ah ir 815 A
    Mano T&C 2001 3,8 ir tikrai telpa, Bosch S5 008 įsidėjęs, o Varta kaip matau tokių pačių matmenų, orginalus amerikietiškas gal kiek siauresnis buvo, o šitas įsideda sunkiau bet telpa į "padą", kadangi apačioje šių akumulaitorių tvirtinimo briaunos platesnės. Tik jį reikia statyti kita puse, etikete į sparną, iš priekio žiūrint akumuliatoriaus "+" yra dešnėje, o automobilio "+" kabelis link valytuvų. berods europiniam trečiuke 2,5TD buvo atvirkščiai, jei pamenu. Aš kaip ir Siomax1 ieškojau "teisingos" firmos ir didžiausių parametrų pagal orginalius matmenis akumuliatoriaus, visa kita nesudaro esmės.

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raivo Žiūrėti skelbimus
    Tik jį reikia statyti kita puse, etikete į sparną, iš priekio žiūrint akumuliatoriaus "+" yra dešnėje, o automobilio "+" kabelis link valytuvų. berods europiniam trečiuke 2,5TD buvo atvirkščiai, jei pamenu.
    kad ten ir tas pats...
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •