Citata Autorius olegovic Žiūrėti skelbimus
Kondicioneriui ijungti pas mane įšvestas atskiras migtukas,be to ant duju pas mane persijungia kai variklis įkasta iki 40%,bandau negazoti nei sankrižoi,nei už jos (bent kiek įšeina). Šiandien vėl buvau pas dujinikus,pajunge kompa ir pasake kad viskas tvarkoi,pakalibravo prie naujo liamda zondo,bet sako kad prieš tai viskas buvo gerai ir kuro sanaudos nuo benzo skiriasi 20% ir tai visiškai normalu (išeina jeigu benzo rija 15l tai duju turetu imti apie 18l.,o pas mane rija 22l. duju,tai reiškia benzo sueina 17,6l),jegu su duju įranga kažkas butu blogai,tai kompas neduotų sukalibrot. Vel užpiliau duju ir bandisiu patikrinti kiek pravažiuosiu. Pagal dujinikus,sanaudos turi buti apie 18l mieste.

Koks skirtumas aš ant pilno bako patikrinsiu sanaudas ar uzpyles kažkiek litru?
O tapkė pas tave lengva pedalo atžvilgiu? Mano nuomone, jei neįstengi nusipirkęs vonią, jos prisileisti, pirk dušo kabiną 3,3 V6 su vairuotoju ir daiktais gauname 2 tonas, automatinė dėžė, šviesaforai, kamščiai, trumpi atstumai. Na sumažinsi tu jas 2 litrais 100km , sutaupysi 4,30 Lt ir drebinsi koja kiekvieną kartą pajudėdamas nuo sankryžos. Nustok ieškot gedimų, mašina tokio kalibro nevažiuos tuščiai. Sėkmės.