Puslapis 9 iš 20 PirmasPirmas ... 789101119 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 199

Gija: Kuro sanaudos 2.5 TD; 2.5 - 2,8 CRD Nuo 1989 - ......

  1. #81
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Šiek tiek nustebino kaip po tokio važiavimo kompas su pilnu baku man pasiule pasivežinti 1100 km Primenu, kad bako talpa CRD ~55Ltr(ne 80 kaip ankščiau buvo manyta)
    neparasei kokio crd,PRIMENU kad galiu i neviena crd esant liudininkams supilti minimum 80 litru.ne maciau negirdejau o pats pastoviai pilu ir zinau
    Paskutinį kartą taisė BOSAS : 2011.05.12, 19:59 Priežastis: Nutrinta komentaro ribos

  2. #82
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Pakeliu tema su naujais ekonomiškumo parametrais.

    Taigi, dabar jau pas mane CRD pradejo rodyti momentines sąnaudas.
    Iš to gavau sakyčiau pakankamai nemažai. Dabar trasoje pilnai vidurkis 5 Ltr.
    Prie 110 km/h sanaudos momentines 4 - 5 Ltr lygiu keliu. į įkalnes jos šiek tiek padideja kartais net ir iki 7 Ltr, bet bendros sąnaudos tikrai neviršija 5 Ltr.
    Ok. Trasoje turim vidurkį. O miesto režimu tik - kokie litrai gaunasi ?
    Turi Raimi info apie sanaudas ???
    Būtų aktualu labai, teisingas ir paremtas realiais pravažiavimais, atsakymas....

  3. #83
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    neparasei kokio crd,PRIMENU kad galiu i neviena crd esant liudininkams supilti minimum 80 litru.ne maciau negirdejau o pats pastoviai pilu ir zinau
    Be problemu laukiu taves.
    Jei supili i mano baka 80 Ltr as tau kompensuoju kelione iki kauno jei ne iš taves bakas dyzelio

    Tinka?

  4. #84
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Ok. Trasoje turim vidurkį. O miesto režimu tik - kokie litrai gaunasi ?
    Turi Raimi info apie sanaudas ???
    Būtų aktualu labai, teisingas ir paremtas realiais pravažiavimais, atsakymas....
    Visiskai mieste siek tiek daugiau. gal 5,5 Ltr, nor dabar numinta 360 Km is ju 120 trasa kita dalis mieste, aisku kamsciuose galima sakyti nebuta. vidurkis 5,3 Ltr. Šiuo metu
    Bet paskutiniu 150 km mieste jau ir padraginau.

    Na čia man visikai iki trupinių suskaičiuoti sunku. Faktas yra tai ka rasau.
    Turiu pastebeti, kad šiems paskutiniams bandymams dyzeli prisipyliau is nestes degalinės. Kazkaip atrodo kad ir tai duoda savo itakos.

  5. #85
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Be problemu laukiu taves.
    Jei supili i mano baka 80 Ltr as tau kompensuoju kelione iki kauno jei ne iš taves bakas dyzelio

    Tinka?
    ne ,geriau tu atvaziuoji ir pili i mano baka jeigu telpa 80 tai aciu pasakau,jeigu ne tai apmoku kelione.ir isitikinsi

    tinka??

  6. #86
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    ne ,geriau tu atvaziuoji ir pili i mano baka jeigu telpa 80 tai aciu pasakau,jeigu ne tai apmoku kelione.ir isitikinsi

    tinka??
    Nu jau cia vaikiski reikalai, kaip rekalas išsiaiškinti, tai ir į krūmus. Tai kam kalbam jei po to finalas toks.
    Kad pas tave telpa 80 as to neginčiju, nor as nė vieno tokio nesutikau. Tik vienas klientas man kazką panašaus buvo užsiminęs.

    Kaip rašiau ankščiau manau, kad mažesni bakai buvo taikyti su borto kompais.
    Pas mane toks gaidiškas bakas ir aš jo nepakeisiu, tačiau kai aš su juo virš 1000 km nuvažiuoju, tai gal ir negaliu raudoti.
    O jei tu vis dar tvirtini, kad i visus CRD pili po 80 ltr tuomet taves laukiam.
    Tavo įsitikinimui as tau galiu paprašyti kad atvažiuotų kokie 5 modeliai ir galėsi pilti, jei uzpilsi į visus po 80 Ltr 5 kart laimėsi

    Bet šeip geriau vėjas666 atvažiuok čia: http://www.voyager.lt/showthread.php...BEiavimas-2011
    Čia bus kurkas įdomiau nei tuščias mūsų ginčas.

  7. #87
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    tikrai nemegstu gincytis bet sakau kaip ira.Pasikartosiu turejau tuzina chrysleriu ir kazkaip tai visi papuole su 80 ltr.del to ir rasau ka zinau,ne is nuogirdu o is patirties

  8. #88
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kaip matai yra ir kitokiu patirčių.

    Ir beje patirtis tai yra mūsų padarytos klaidos. Tik skambiai mes tai vadiname PATIRTIS
    Ne visada šis žodis yra tinkamas

  9. #89
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Šiandiena vėl buvo atvykes klientas su CRD ir be borto kompo, pas ji bakas irgi ~80 Ltr
    Taigi manau, kad versija teisinga kalibruotas bakas reikalingas borto kompo parodymas skaiciuoti.

  10. #90
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Suvazinejau i Miunchena. Atskaitos taskas buvo imamas statoilas prie Kalvarijos.
    Viso 3015km, supilta 245.25 ltr, paskaiciavau kad gaunasi 8.1 l/100km, borto kompas vidurki rodo 7.2 l/100km.
    Vaziuota netaupant kuro, DE autobane greitis apie 130-140km/h, lenkijos autostrada apie 120-130km/h, paprasti lenkijos keliai apie 100km/h, per PL vaziuota nakti.
    Konkrecius laikus ir kilometru skaiciu suvestine esant norui galima istraukti is duomenu bazes ir paskaiciuoti atskiru atkarpu vidutinius greicius.
    Skaiciai mano galva nera labai ispudingi. Is ankstesniu reisu kiek pamenu tai vaziuojant normaliais greiciais, nuo kalvarijos statoilo iki lenkijoje netoli DE sienos lukoilo (visada ten pilu nes ten yra pigiausia) bako uztenka, jeigu PL autostrada minama maximaliai (apie 140km/h), tai bako neuztenka. Si karta i abu galus bako pakako uztektinai, statoile kompas rode likuti dar apie 40km. Taciau po BOSO darbo, kompas truputi grybauja - uzpylus DE 30 ltr kad nusigauti iki PL, kompas parode kad vaziuosiu apie 600km (rodykle buvo pakilusi daugiau kaip puse bako), taciau iki PL buvo like gal koks 350-400km, praktiskai tiek ir nuvaziavau, iki 600km buciau netraukes.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •