Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
na man tie tusti pasakymai kaip cia dauguma sako kad pirk bendzina ir daugiau nei zodzio kodel ir atrodo kaip eilinis nusistatymas pries dyzelius.. o kazkaip lietuviai miestuose labai jau pries tuos dyzelius nusistate.. suprantu jei neturi garazo ir masina stovi visa ziema lauke tai bendzinas geriau, jei vaizneji nedideliais atstumais ir nedaug km apskritai tai taip pat bendzinas geriau.. bet mano gyvenimo ir vairavimo salygom dyzelis tinka labiau. o bosas jusu kiti tureti voyageriai taip pat dyzeliai buvo? koki pirksite sekanti? dyzeli ar bendzina?
Atvaziuok i meta ir pasakosim kaip tik si ketvirtadieni bus. Yra niuansu pagal poreikius. Pravazinejau su benzu dujom pirmas buvo. Patiko ir viskas buvo gerai po to 3 skittingi modeliai visu kartu dyzeliai taip pat puikia problemu nebuvo. Tik pasenau as jau per tiek metu ir noriu labiau svelniau dirbancio motoro. Vienintelis argumentas. O dyzelis nepavede manes per jokius salcius. Tik kai esu vairaves ivarias masinas keleta tukstanciu masinu per savo darba prabandes turiu savo poreikius apie isivaizduojama masina. Mano reikalavimai gan auksti. Dyzelis mane erzina kad 2.8 padare ant 4 cilindru. Per didele vibracija duoda tokia kubatura su 4 cilindrais. Dabar turiu auto dyzeli su paskutinio variklio modifikacija tas kuris ejo nuo 2008 su 6 cilindrais. Ir stai sis kurinys mane labai tenkina viskuo. Ir pavaru deze 8 begiu labai gerai suderinta su varkliu. Taciau tai jau ne voyager kebule. Nes kazkodel viso to dar i voyager neidejo. Gal kada bus laikas ir ides.

esme man yra svelnesnis variklio darbas. Kaip minejau i senatve visa tai. Kai visai nusensiu pas mane pensininka bus benzas kurio kubatura prasides virs 5 ltr.