Puslapis 4 iš 20 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 199

Gija: Kuro sanaudos 2.5 TD; 2.5 - 2,8 CRD Nuo 1989 - ......

  1. #31
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Taigi dabar lauksim Liūtuko pastebėjimų dalis darbo einant link ekonomijos ir jam padaryta.
    Tačiau turiu pradžiuginti daugumą, nevisiems modeliams reikia brangių perdarymų, susiduriu jau ne su pirmu, kai labai išradinėti dviračio nereikia, užtenka kai kuriems lengvų paderinimų.

    Taigi kas keičiatės diržus CRD siūlau pagalvoti, kur ir kaip keičiatės, kad netektu 2 kartą ta patį darbą daryti ir už ji mokėti.
    Turiu jau daug pavyzdžių kuomet keičia šiems modeliams diržus ir pridirba, taip kad siūlau pasimokyti iš svetimų klaidų, o ne savų. Na gal apie tai sukursim kitą temą.

  2. #32
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Kolkas pas mane vidurkis 6.5l, tik dar nuvaziuota 40km mieste, be kamsciu. Ziemos metu vidurkis sukosi apie 8l.
    Mieste 4 pavara lygiai ramiai vaziuojant rodo apie 5l (negazuojant, nestojant).
    Dabar lyg nepastebejau traukos zirkliu, kaip buvo prie kazkur 1800 apsuku pradejus dirbti turbinai atsirasdavo galios, o iki tol masina tokia buka budavo, tai to lyg neliko, gal bosas pamasino turbinos isijungimo apsukas... arba dar serviso sindromas veikia (po serviso visada masina geriau vaziuoja bent kelias dienas)

  3. #33
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Na tai kagi jau matau kad rezultatas yra. manau jis tave dar toliau dar labaiu dziugins , bet cia kolkas ne viskas ekonomiskumui pagerinti.
    Na kaip suprantu del traukos kaip ir nesiskundi, o tik kalbi apie mazesnes sanaudas

  4. #34
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Taigis 2,8 CRD grubiai uz 2,5 CRD ir po pagerinimu naudoja 1,5 - 2 Ltr daugiau 100 km.
    Cia tyrymams labai daug laiko nepraleidau bet cia panasiai taip grubiai gaunasi.

    Versija apie 2,8 pasiteisino, galios labai nedaug daugiau uz 2,5 kazkas tik iki 10kW o automatas gerai suvalgo tuoa 10 kW ir dar kuro sanaudas isaugina.
    Sanaudoms itakos turi ir 2,8 kubaturas ir automatine deze.

    Automatine deze 2,8 CRD nors ir naujesniu metu vistiek sleivai valdoma, taip kad gamintojams yra daug erdves tobulinant voyagerius dyzelius su automatinem dezem.

  5. #35
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Suvazinejau Kaunas-Ryga-Kaunas. Viso nuvaziuota kazkur 660km, sanaudas kompas rodo 6.6l/100km. Vaziuota pagal zenklus, greiti bandyta laikyti 100-110km/h.
    Mieste vaziuota nedaug, paagal routinima galima paziureti koks atstumas uzmiestyje ir kas lieka mieste. Sudejus kiek nuvaziuota ir kiek kompas rodo likuti km, gaunasi apie 900km su baku.

  6. #36
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai sakyk kokie pokyciai po visos tos makles yra?
    Ir mazdaug litrais kokie tai skaiciai ir i kuira puse?

    Pas mane kompas irgi rodo nuvaziavima nuo 850 - 980 km kartais ir iki 1000 km.
    Bet tai ka kompas rodo ta ir nuvaziuoju.
    Jei mieste varineju tai apie 850 - 900 km gaunasi nuvaziuoti, o jei trasoje tai apie 1000 Km (bet tas priklauso nuo greicio) man pasitaike trasos su nedideliais greicias 90 - 100 km/h

  7. #37
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius liutukas Žiūrėti skelbimus
    Suvazinejau Kaunas-Ryga-Kaunas. Viso nuvaziuota kazkur 660km, sanaudas kompas rodo 6.6l/100km. Vaziuota pagal zenklus, greiti bandyta laikyti 100-110km/h.
    Mieste vaziuota nedaug, paagal routinima galima paziureti koks atstumas uzmiestyje ir kas lieka mieste. Sudejus kiek nuvaziuota ir kiek kompas rodo likuti km, gaunasi apie 900km su baku.
    Tai praktiškai gaunasi tas pats, kas važiuotai dujomis, degindamas 13ltr/100km. Viens prie vieno.

  8. #38
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Trasoje panasu, taciau nelabai tikiu kad mindamas 110 tilpsi i 13 ltr duju manau bus 14,....Ltr Cia kiek dar pamenu nuo anksciau.
    Jei greitis iki 100 km/ tuomet dar nesiginciju.

    Taciau paskaiciuok miestą, kur duju nuo 15 - 19 Ltr, o saliaros tik 6 - 7 Ltr, kaip Liutukas 32 poste rase.
    Faktas tai kad, jo kompas ka rodo panasiai jis irgi ta ir nuvaziuoja, tai gaunasi, kad jo kompu tiketi galima, nes pas mane irgi ta pati situacija.
    Tik pas mane biski daugiau pridaryta tai keletu simtu gramu dar maziau sunaudoja.

  9. #39
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Tai praktiškai gaunasi tas pats, kas važiuotai dujomis, degindamas 13ltr/100km. Viens prie vieno.
    nu ne. kas nors truputi daugiau vaziuoja, tai uz saliara daugiau kaip 3,6lt/l nemoka.

  10. #40
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Trasoje panasu, taciau nelabai tikiu kad mindamas 110 tilpsi i 13 ltr duju manau bus 14,....Ltr Cia kiek dar pamenu nuo anksciau.
    Jei greitis iki 100 km/ tuomet dar nesiginciju.

    Taciau paskaiciuok miestą, kur duju nuo 15 - 19 Ltr, o saliaros tik 6 - 7 Ltr, kaip Liutukas 32 poste rase.
    Faktas tai kad, jo kompas ka rodo panasiai jis irgi ta ir nuvaziuoja, tai gaunasi, kad jo kompu tiketi galima, nes pas mane irgi ta pati situacija.
    Tik pas mane biski daugiau pridaryta tai keletu simtu gramu dar maziau sunaudoja.

    Jeigu tiek valgo tai skaiciuojant su baku turetu ivaziuoti bent jau 1400 km.,o 900 as ir su 2,8 automatu ivaziuoju, tai skaitau kad mano eda apie 10.cia matau eda visos vienodai ,tik skiresi kas ir kaip skaiciuoja

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •