Puslapis 4 iš 11 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 180

Gija: Problema su 2,5 TDI

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    zbitkusas
    Svečias


    Beja, del to trukciojimo, man irgi tas pats buvo, tai forsunke pirmo cilindro pakeiciau, nes ji vienintele pusiau elektronine ir viskas pasibaige

  2. #2
    zbitkusas
    Svečias


    Kad jau viskas atrodo pakeista tam varikli kas begali but, bet vis islenda kas nors. Velena pats savo laiku keiciau, tai ant luzusio veleno skirtingi indeklai sudeti buvo, tai lietuvoj tvarkytas, masina grynai ant stumimo padaryta buvo, tai kisu ir kisu i ja bapkes ;]

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    tas tai taip, kisenes megsta sitie auto patustint, jei nori, kad jis daug maz tvarkyngas butu.

  4. #4
    cramos
    Svečias


    Turiu problema ! Mano vojus kazkada uzsigazuodavo, pakildavo apsukos iki 1500rpm o pergazavus iki 2000rpm nukrisdavo bet ta problema kazkaip dingo o dabar atsirado pas mano drauga kuris turi 2.5td reduktoriniu varikliu , ir visi pozimiai tokie patys , jeigu vaziuoji ramiai tai po kurio laiko sustojus pakila apsukos iki 1500 ir nukrenta jei pergazuoji iki 2000 , o jei vaziuoji agresiviai tai tas dalikas neislenda HELP !

  5. #5
    mulkiz
    Svečias


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Rašo rimasdasd:
    -Trukčiot pradeda nuo 1,5 iki 2 tūkstančių apsukų jeigu paspaudi daugiau gazo. Jeigu spaudi lėtai, viskas būna normaliai. Atrodo, lyg variklis atsijungtų, ir poto vėl prisijunktų, arba kaip nors panašiai. Visai neseniai (vakar) pakeičiau kuro filtrą, išvaliau baką.
    Gal kam nors irgi kas nors panašaus buvo? Jeigu taip, padėkit, nes kolkas čia maža problema, bet ji gali išlyst visu gražumu.
    Man trukciojo taip pat. Tai yra susijusios su siurbliu problemos, berods siurblio kompas. Taciau nuvariau pas meistreli kuris remontuoja siurblius ir sutvarke.

  6. #6
    Janis
    Svečias


    Sveiki,
    Gal kas žinot, kiek kainuoja 97TD purkštukai? O gal juos apsimoka remontuoti?

  7. #7

  8. #8
    tomas2010
    Svečias


    sveiki.nekuriant naujos temos noriu paklaust.
    nutrukus/persokus grandinei ar lankstosi voztuvai?(nes ju pakelikai,strypeliai sulinko)ir koks alkuninio veleno skyvo verzles sregis?atvirkstinis ar normalus?
    voyager 1997 2.5td(grandininis)

  9. #9
    tomas2010
    Svečias


    Citata Autorius tomas2010 Žiūrėti skelbimus
    sveiki.nekuriant naujos temos noriu paklaust.
    nutrukus/persokus grandinei ar lankstosi voztuvai?(nes ju pakelikai,strypeliai sulinko)ir koks alkuninio veleno skyvo verzles sregis?atvirkstinis ar normalus?
    voyager 1997 2.5td(grandininis)
    tai nieks nieko nezino???
    ar cia jau didele paslaptis?

  10. #10
    Vitalijus 771
    Svečias


    visi isvaziavo i minivenu suvaziavima,taip kad iki pirmadienio bus tyluma..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •