Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 35

Gija: Slankiojančių durų reguliavimas

  1. #11
    Rolis
    Svečias


    Sveiki,noreciau paklausti del reguliavimo, mano vienos elektrines slankiojančios durys paspaudus i atsidaryma truputi atsidaro ir uzstringa,pastumus truputi ranka ir vel nuspaudus mygtuka durys atsidaro pilnai,uzsidarymo metu irgi sustoja toje pacioje vietoje,kas galetu patarti kaip istaisyti.

  2. #12
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Gal paluzes laidukas einantis i duris synoj apacioje, o jei ne - vaziuot i Silberauto, kad sureguliuotu.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #13
    Minivenas
    Svečias


    Seip dazniausiai buna laidas nuluzes lankscioj plasmeseje kuris yra, 863329055 sutvarkysime

  4. #14
    Rolis
    Svečias


    Dekoju uz diagnoze, tikrai radau laida beveik nuluzusi, dabar jau tvarkoje,dekui!

  5. #15
    roman
    Svečias


    O kaip su ne elektrinem durim.2.5 VM 98m grand
    pas mane viena puse ne uzsidaro tinkamai.reikia kokias 3 min uzdarynet kartais reikia trankyt,kartais spaust ant tu duru .
    Blogiausia tai,kad jie atsidaryneja kai as vazioju,kai i kokia duobute pataikau,ar ant posukio.ir daiktai kurios vaikas ismete gale ,buna uz borto
    sian ziurejau,ten nelabai ka ir matosi.o manuale ne radau apie duris nieko.manualas is sio saito.
    oj,sorry ne ten parasiau.per paeska eskojau.tik sita tema ir suradau.

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Duru reguliavimas realiai vyksta dvejose vietose - apatineje dalyje esanciame laikiklyje ir laikiklyje vidury duru. Ieskok tinkamos padeties per sias dvi vietas. Dar galima siek tiek pareguliuoti pacios spynos padeti. Bet labai nedaug...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #17
    roman
    Svečias


    dekuj labai.
    buvau atsukes spyna,bet ten ne labai kas pades,nes padaryta kaip pas japonus,turi stovet tik tam tikroj vietoi,kai uzsuki jus i ta vieta ir atsistato.
    Ir dar kai krapsciau ta spyna,pastebejau toki dalyka...kai su atsuktuvu bandai uzdaryt (na imituojant duru uzdaryma)ten is apacios pascioj spinoi toks liezuvelys yra,tai va jis ne uzfiksuoja to pagryndynio.ten kaip iziurejau (tas mazesnis lezuvelys)jis su spyruokle.galvojau,kai ji gal nuluzo,bet kitas tada dalykas ,kodel durys kartais uzsydaro.nes pats tas liezuvelis tai guli,jai jis butu virsuj,tai tada suprantu,kad kartais kai trenki,tai jis gali tiesiog krysty i savo vieta.bet cia...
    bet del reguliavimo bandysiu.
    aciu!

  8. #18
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Vis tik , jei atsidarineja net vaziuojant, gali buti, kad yra netvarkoj elektros laidai, einantys slenkstyje i duris. Reik ten issiardyt ir visus pratikrinti, isvalyti fishkes. Gali buti, kad ir kompas, kuris yra duryse, knisa prota. Jis kalibruojasi , bet ta gali padaryt tik dileris.
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2012.08.31, 08:16
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #19
    j4f
    Svečias


    Galiniu duru reguliavimas

    Galines duris vaziuojant per duobes kokia ar siaip kelio nelygumus automobilyje triuksmauja(girgzda).pagal mane tai jos nepilnai prisispaudzia. Kaip jas galima sureguliuoti gal kas patars?

  10. #20
    Andrius13
    Svečias


    Pas mane irgi tas pats. Yra virs stopu reguliavimo varztai tokie su gumom,pabandyk ju pagalba. Bet man nepadejo,gal paciu vyriu tie tipo kaisciai isdile todel ir baladojasi. Atsils oras ziuresiu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •