Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 44

Gija: Isoriniai elektriniai veidrodziai

  1. #21
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Siaip cia europiniu modeliu navarotas tie uzsilenkiantys veidrodziai, skirti siauroms europietiskoms gatvems ir ubagiskai ankstiems parkingams, o amerikoje toks navarotas nereikalingas, nes ten viskas MEGA

  2. #22
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Dar reikes VAN'a "updaitinti" visam veidrodziu valdymo procesui. Pas europinius "fiskeje" daugiau laidu, tad laidu reikes, reliu ir viska sujungti.
    Na gal ir verta, jei jau ypac aktualus tas "pointas"
    Kad būtų viskas tvarkingai kaip originale, tai visos kasos bus reikalingos net iki mygtuko ant vairo kolonėlės. Bet įmanoma daryt paprasčiau - atskirai pravest tik laidus motoriukams ir jungiklį on/off Kitoje mašinoje pas mane originaliai tik on/off ir jokios sąsajos nei su durų atidarymu, nei užrakinimu, bet ten ir veidrodžiai netrukdo durų atidaryti, skirtingai nei Voyagerio. Gi Voyageryje paspausiu tą mygtuką ir išlipant vėl veidrodis atsilenks. Arba pačiam konstruot rėles, kurios veiktų nuo signalizacijos - būtų net geresnis variantas, nei originale.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  3. #23
    mafo
    Svečias


    Pas mane jie pastoviai stringa, užsidaryt užsidaro na o kai jau reikia atlenkti... kaip suprantu tai jų liga, gal kas susidūręs su šia problemėle ir galimais sprendimo būdais? Kairysis dar priedo dunksi į langą kai užsidaro (kažkodėl laiku nesustoja), kartais nebeatsidaro... Su dešniuoju taip pat kartais tokie cirkai nutinka...

  4. #24
    ttukas
    Svečias


    turi ziuret varikliukus nes pats varikliukas prasokineja man atrodo pas mane kairysis veikia gerai desinysis nei uzsilenkia nei atsilenkia as manau kad bus problema su varikliuku jis dirba girdisi bet veidrodzio nelanksto buvo man su kaire liampa taspats nekilnojo o varikliukas dirbo tai isardziau as ji sutepiau dar paspaudziau su replem viena detale kur sregis vaiksto tai pagelbejo tai manau kad ta pati problema yra ir su veidrodziu

  5. #25
    Getman
    Svečias


    Turejau tokia beda su kairiuoju veidrodeliu. Sutaise servise, nors meistras-elektrikas pasake, jog jie netaisomi. nes ten luzta kazkokia plastmasine detale, kuria kabina varikliukas. pas mane matyt buvo nuimtas kazkada veidrodelis, po to blogai uzdetas ir varikliukas blogai kabino. nes kai atsidarydavo, tai sone nesustodavo, o atsidarynedavo dar toliau i prieki. pasake, jei luzta ta plastmase, reikia keisti visa veidrodeli. isvada - jei veikia, maziau naudokites

  6. #26
    kolektyvas
    Svečias


    Veidrodelio viduje yra plastmasinis dantratis. Jis greitai suluzta, ypac ziema, kai po lijundros pasala. Todel tie veidrodeliai ir neveikia. Pas mane taip buvo, todel pakeiciau veidrodi, nes tu dantraciu nera atskirai pirkti. Bet veidrodelis kartais vis tiek neveikia, uztenka tik per ji kaukstelti su kumsciu ir jis vel darinejasi. Ten viduje yra oksidavesi kontaktai. Tai tokia ir beda.

  7. #27
    seselis
    Svečias


    Citata Autorius Getman Žiūrėti skelbimus
    Turejau tokia beda su kairiuoju veidrodeliu. Sutaise servise, nors meistras-elektrikas pasake, jog jie netaisomi. nes ten luzta kazkokia plastmasine detale, kuria kabina varikliukas. pas mane matyt buvo nuimtas kazkada veidrodelis, po to blogai uzdetas ir varikliukas blogai kabino. nes kai atsidarydavo, tai sone nesustodavo, o atsidarynedavo dar toliau i prieki. pasake, jei luzta ta plastmase, reikia keisti visa veidrodeli. isvada - jei veikia, maziau naudokites
    Tai pas tave tik perdet normaliai reikejo?nes pas mane ta pati beda iki pat galo atsidaro...o ka veidrodis kainuoja kad pakeist?

  8. #28
    seselis
    Svečias


    Radau toky vaizdely. Gal kas bandet taip tvarkytis ? https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=3sKHX3P1sZA

  9. #29
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.06.27
    Vietovė
    jonava.kedainiai.ukmerge
    Įrašai
    161
    Reputacija
    1


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    Tai pas tave tik perdet normaliai reikejo?nes pas mane ta pati beda iki pat galo atsidaro...o ka veidrodis kainuoja kad pakeist?
    Noriu paklausti - veidrodžio 1996-2000m - kaip auto profilyje nurodyta -reikia.Galiu parduoti lakstomus po-20€ ;nelakstomus po- 15€ .tel.-868889299;863634264.

  10. #30
    seselis
    Svečias


    Citata Autorius mindaugasss4 Žiūrėti skelbimus
    Noriu paklausti - veidrodžio 1996-2000m - kaip auto profilyje nurodyta -reikia.Galiu parduoti lakstomus po-20€ ;nelakstomus po- 15€ .tel.-868889299;863634264.
    Man 2004 metu vanui reiktu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •