Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 44

Gija: Isoriniai elektriniai veidrodziai

  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Isoriniai elektriniai veidrodziai

    O kas per knopkė, užlenkianti veidrodėlius? Aš jos neturiu, nors limitedas tikras
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.12.16, 00:16
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    pas mane dviejuose europiniuose ira knopke paspaudi ir uzsilenkia veidrodeliai o duris atidarinejant atsilenkia.tai labai patogu kur reikia molimetrofke pravaryt arba priparkavus vaiksciojamose vietose ,kad nekliuditu praeiviai veidrodeliu.
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.12.16, 00:19

  3. #3
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nufotkinkit kas nors, nemačiau Chryslery tokios knopkės...
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.12.16, 00:20
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  4. #4
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1

  5. #5
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Negi rimtai modeliuose su mechanine dėže buvo mygtukas vairo kolonėlės dešinėje, kuris užlenkia veidrodžius???

    Kaži kuo pagrįsta logika, kad jeigu dėžė automatinė, tai veidrodžių užlenkinėti nebereikia? Vieta mygtukui visiškai netradicinė. Bet užlenkus veidrodžius neįmanoma išlipti iš mašinos, tad kokia mygtuko esmė???
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.12.16, 00:20
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  6. #6
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    kaip tai neina islipti su uzlenktais veidrodziais?viskas eina ,kai islipineji tai jie atsilenkia ,o kai duris uzdarai tada vel uzsilenkia jeigu ta knopke ijungta ant uzlenkimo.taip kad jie laipiojimui visiskai netrugdo,nebent pas tave neveikia duru atidarymo jutiklis

  7. #7
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    kaip tai neina islipti su uzlenktais veidrodziais?viskas eina ,kai islipineji tai jie atsilenkia ,o kai duris uzdarai tada vel uzsilenkia jeigu ta knopke ijungta ant uzlenkimo.taip kad jie laipiojimui visiskai netrugdo,nebent pas tave neveikia duru atidarymo jutiklis
    Na aš duris atidarau staigiai, tai jeigu veidrodėlis būtų užlenktas mygtuko pagalba - jutiklis dar tik pasiųstų signala, kad durys atsidaro, o aš jas jau atidariau ir veidrodėlis atsilenkė ne varikliuko, o durų stiklo pagalba
    Kad susidėt tokią sistemą į esamą vaną, kaži ką reikia nusipirkti: pilnai veidrodėlius su pravodke iki vairo kolonėlės ar tik motoriukus veidrodžiams ir mygtukėli? Niekam neteko susidurti? Man tokia sistema reikalinga, nes užknisa vaikščioti ratais veidrodžių užlenkinėti , o ankštuose kiemuose neužlenkus juos nulauš - tik laiko klausimas.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  8. #8
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    ,na tada naudokis savo metodais ir lakstyk aplink masina.viskas ten speja atsilenkt ,matai nemates ir sneki nesamones

    jeigu sakau kad geras dalykas tai vadinasi geras ,bent jau diskonforto dar ne karto nesukele

  9. #9
    dainius22
    Svečias


    veidrodėliai veikia maždaug taip: su degimu spaudant mygtuką užsilenkia-atsilenkia; be degimo (sustojai-užgesinai) mygtukas tarsi nesuveikia, veidrodžiai užsilenkia tik sudarinėjus duris. taigi visks ok.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Na aš duris atidarau staigiai, tai jeigu veidrodėlis būtų užlenktas mygtuko pagalba - jutiklis dar tik pasiųstų signala, kad durys atsidaro, o aš jas jau atidariau ir veidrodėlis atsilenkė ne varikliuko, o durų stiklo pagalba
    Kad susidėt tokią sistemą į esamą vaną, kaži ką reikia nusipirkti: pilnai veidrodėlius su pravodke iki vairo kolonėlės ar tik motoriukus veidrodžiams ir mygtukėli? Niekam neteko susidurti? Man tokia sistema reikalinga, nes užknisa vaikščioti ratais veidrodžių užlenkinėti , o ankštuose kiemuose neužlenkus juos nulauš - tik laiko klausimas.
    Teisingai rasai taip ir yra paspaudus knopke jie pradeda uzsilenkineti ir aisku, kad nespeja.
    Jei staigiai darai duris tuomet durys pacios ji atlenkia ir viskas.
    Ten tokia sistema tai ir turi buti. Pas mane ji yra ir retkarciais pasinaudoju.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •