Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 58

Gija: Šildomas priekinis stiklas

  1. #21
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Audriuskkk Žiūrėti skelbimus
    Aciu uz info.
    malonu padeti bent kiek sugebu

  2. #22
    Audriuskkk
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    ju ira ivairiu ,as kaip pavyzdy pigu parasiau,o testeris kur matuoja srove ,omus ,grandine ir visa kita.
    Tai su juo tikrint lieciant tas sildymo juosteles ?

  3. #23
    Akela
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    pakartosiu ,matau nesupratai.
    ta lempute kur skidelyje ira vebastos ji nesusijusi su stiklu sildymu.stiklu ir sildymo lempute ir knopke randasi prie magnetofono desineje puseje.
    o jeigu skidelije ta lempute nedega tai pas tave gal ir vebasta neveike
    Supratau Ne i tema: Reiskiasi pas mane webasta veikia, bet nerodo, kad veikia- gal nusprogus lempute toj panelej.
    I tema: galinio lango sildymo knopke ijungia ir priekini lango sildyma ir veidrodelius. Ir tuomet kai ji ijungta viskas kartu ir veikia. Ar teisingai pastebejau, akd ji pati ir issijungia, pasiekus atitinkama- nustatyta temp. ar laiko intervala?

  4. #24
    aruncikas
    Svečias


    akelai ne i tema.-Ne visose masinose ta lempike yra.Pas mane pvz-nera.

  5. #25
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Audriuskkk Žiūrėti skelbimus
    Tai su juo tikrint lieciant tas sildymo juosteles ?
    na jo ziureti iki kur srove daeina o kur jau jos nera

  6. #26
    Girinis
    Svečias


    Vejas, o tas birzgalas gal dar kiek nors ir klijuoja? Reiktų laidą prie stiklo juostos prilipint...Ar tik litavimas tinka?

  7. #27
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Vejas, o tas birzgalas gal dar kiek nors ir klijuoja? Reiktų laidą prie stiklo juostos prilipint...Ar tik litavimas tinka?
    ten tas pats kaip dazai ,nieko nesilituoja.tiesiog dazai pralaidus srovei ,su teptuku uztepi isdziuna ir gaunasi laidininkas
    o jeigu jis prilimpa prie stiklo tai aisku kad jis kazkiek ir klijuoja,bet tai nera superglue

  8. #28
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    ten tas pats kaip dazai ,nieko nesilituoja.tiesiog dazai pralaidus srovei ,su teptuku uztepi isdziuna ir gaunasi laidininkas
    o jeigu jis prilimpa prie stiklo tai aisku kad jis kazkiek ir klijuoja,bet tai nera superglue
    Va, broli, mintį pakišai Ten juk platoka vieta. tai biškį superglue, biškį marmalo ir pagal įdėją turėtų laikyt

  9. #29
    crysleris
    Svečias


    tai po galais kas ten per lempute, kur buvo nurodyta auksciau? webasta? kas cia do sifruote? pas mane koki sildyma bejungtum, jokios lemputes neuzsidega. apskritai toj panelej tik posukiai kai ijungiu dega, ir liambdo zondo klaidos lempute pastoviai dega. daugiau nieko.((na aišku džiaugtis iš dalies reikia tai kas tas vebasta?

  10. #30
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    vebastos buna visuose dizeliuose CRD tam kad kitaip dizelio neisildo.o pas tave matau benzas tai del to ir nera nes jis ir taip puikiai syla

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •